Forum
u90628
u90628
Pač hotla sem samo narest zgodbico po tem videu:
Emmm neki mi nedela
No po videu od Taylor Swift you belong with me. Si ga na youtubeu poglejte če mate cajt.
No bom kr začela:
Živjo! Če misliš, da je moje življenje kot v pravljici, ker sta mami in oči bogata, se zelo motiš. Ves čas sta zdoma in je pri nas doma, da mi kuha in to Leila. Ona je sice zelo prijazna, vendar, saj veste NIHČE ne mora nadomestiti staršev. Pa tudi zato imam tudi veliko sovražnikov oz. sovražnic to so dvojčici Kelly in Melly, Natalie in najhujša od vseh Cherry. Ob njenem imenu me prav zmrazi. Zato tudi najbrž težko jem češnjeUps, a sem se sploh redstavila? Sem Carter Stewart. Ja, še en rzlog, da me Cherry lahko zarkava. Moj priimek. Kot si že ugotovil/a, se pišem kot mišek Stewart in Miley Stewart, iz Disneyeve serije Hannah Montanna. Mislim, ona pravi, da je ta serija za dojenčke, ampak meni se ne zdi. Hočem reč, naj se Cherry oglasi ko bo ona tako veliko dosegla kot je dosegla ta serija. Sploh pa msli, da jo na skrivaj gleda. Glede miška Stewarta pa mislim da še ni ugotovila. Je pa sicer ena dobra stran tega, in to je to, da se tako piše tudi Kristen Stewart iz somraka Spet sem nekam zabluzila! Moja mami pravi, da zmeraj začnem govoriti nekje na sredini, končam pa nekje na začetku. Tako da bom zdaj globogo vdihnila in razložila, zakaj mi gre Cherry najbolj na živce.Uffffff(tako globoko vdihnem)! Ok, na živce mi gre še zato, ker je njen fant Drew. Kdo, kaj, kje?, se zdaj verjetno sprašujete. To je moja skrivna simpatija. No zdej bom pa res končala! Ampak nej dam še slike, da si boste lahko vse skupej lažje predstavljali:
misim jih bom dala pol
11. maj 2012
u90628
u90628
"Driin-driiin!" Zvonila je budilka.

Oh a moram vstat??? Ja, očitno. "Srčica, vstani" Leila. "oky bom". Malo sem se še povaljala po postlji potem pa vstala. Stuširala sem se in se oblekla. Oblekla sem se v:

desno glejte
Potem sem odšla na zajtrk. Mmm bile so palačinke. Obožujem jih! Misli, kdo jih pa ne

Potem sem si odšla umit zobe in se naličit. Naličila sem se kot zgoraj (tam ko kaže kako sem se oblekla). Potem a sem šla do moje sbe, da bi vzela mojo šolsko torbo
[img]https://i3.squidoocdn.com/resize/squidoo_images/-1/lens19070954_1326988955teenage_girls_school_bag.[/img]
in zato, da pogledam skozi moje okno do sosednjega. Tam je Drewova soba. Vsak da ga lahko gledam skozi okno, kako je lep Včasih se najna pogleda ujameta ampak potem hitro pogledam stran ker, saj veste, sramežljivost
Odšla sem v šolo in tam je bila Cherry z vsemi svojimi prijateljicami in Drewom. Pogledala sem stran in poskusila neopazno steč v šolo, a me je Cherry videla in začela hodit proti meni. "kaj bi rada??" sem ji zabrusila. "Carter, bodi prijazna do mene!" je rekla. "Kot da si ti do mene." sem ji rekla

"danes si še posebej grozna Carter" je rekla. "Ne tako kot ti, Cherry" sem ji rekla in stekla stran. Koza!
14. julij 2012
u90628
u90628
Kaj pa misli da je??, sem si mislila. Stekla sem do omarce in vzela ven zvezek za matematiko... Potem pa sem našla listek. Odvila sem ga in notri je pisalo: Carter, pridi ob 17.00. v park.

Seveda bom šla, sem si v mislih rekla.
_____________________________Po pouku___________________________________
Odšla sem iz šole. Danes sem pri angleščini (za nas slovenščini) sem dobila 5, pri matematiki pa 4. Niti ne tako slabo. Ko sem prišla domov sem se sezula in stekla v mojo sobo. Do petih je še 4 ure. Zato sem šla na računalnik. Potem sem naredila nalogo potem pa šla v zgornje nadstropje k Leili. Nasmehnila se je in rekla, da je Kaya dom. "Kaya" sem jo pozdravila in jo objela.

šli sva v mojo sobo in se pogovarjali. Povedala sem ji za listek, in rekla je da bo šla z mano. Ura je bile 15 do petih in odpravili sva se. Prišli sva do parka in videli... Cherry, Natalie, Kelly in Melly in še 2 fanta - Drewa in Jakea(Jake je Nataliein fant). Vedela sem, da to nebo dobro.
15. julij 2012
u90628
u90628
"O Carter, pa si le prišla" je rekla Cherry in se zlobno nasmehnila. "kaj bi rada" sem rekla. Prišla je do mene in zašepetala " vem, da si v Drewa, zato se pazi". Butnila me je. Pristala sem na tleh. "Pa kaj ti je? Pusti jo!" je rekla Kaya. "kaj se umešavaš!" sta rekli Kelly in Melly. Napadle sta jo. Vstala sem in hotela pomagati Kayi a me je Cherry spotaknila in pomignila fantoma in rekla"Vidva, na zgubo, Natalie, ti pa h Kelly in Melly na zgubino prijateljico." Napadel me je Jake in Cherry. Drew pa ne. Potem mu je Cherry zaklicala naj pride in je prišel. AMpak ni me pomagal tepst....
30. julij 2012
u90628
u90628
Odrinil je od mene Cherry in rekel, naj me pusti. "Ahhhh" je rekla Cherry in rekla "Gremo" in odkorakala. "Hej, hvala" sem mu rekla. "Ni za kej," je rekel. "Zate vse" je rekel in se mi nasmehnil. Pogledala sem ga v oči. Potem se mi je približal in... Me poljubil.

Poljubila sem ga nazaj, potem pa sem se umaknila in rekla, punco imaš. Ne več, je rekel in me poljubil. Nasmejala sem se in ga poljubila nazaj. Bil je tako lep občutek. Čutila sem ljubezen.
14. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg