Forum

Prihajam iz Novega mesta in sem se ravnokar preselila v Ljubljano, ko mi je oče umrl.
Zdaj z mamo in sestro živim v Centru nasproti najine šole.

Naslednji dan..

"Ana dej zbud se ura je pol osmih šola se ti začne čez deset minut" je zakričala mami čez celo stanovanje. " Ja sm mal no da se zrihtam" Hitro sm se oblekla in si dala make up gor in pol sm stekla v šolo.No bil je najhujši dan za fazane usi četrti in tretji letniki so me čakali na vratih šole z alkoholci v rokah.Hitro sem poskušala priti neopazno v šolo.Nekdo me je zagrabil za ramo in je mel najlepši glas ki sem ga kadarkoli slišala in je bil najlepši fant ki sem ga kadarkoli videla no nekako je izgledal tako

Povlekel me je nazaj in mi rekel " Na tvojem mestu nebi šou notr " ter vzel alkoholec iz torbe šel je notri. Ko je prišel nazaj ven so prišli ven vsi ostali čisto popisani. Prijel me je za roko in me povlekel v šolo. "Če boš z mano boš varna,obljubim ti" mi je zašepetal na uho.
Na hitro sem ga uprašala kako mu je ime in kateri letnik je , on mi pa je odgovoril "ime mi je Luka Zupančič in hodm v drugi letnik". Uprašal me je ali bi ostala z njim po pouku in sem rekla da z veseljem.
"No prvo se uradno predstaviva" sem rekla. "Hey jst sm Luka" in stresel z glavo tako, da so mu lasje za trenutek zakrili njegove lepe rjave očke.

Segla sem mu v roko in začutila vso toploto in sem že dobila občutek varnosti ter mu rekla "J,jst sm Ana Simončič" in kmalu za tem je takoj zazvonil zvonec in sem že takoj prvo uro imela matematiko z g. Zdravko Riba (ne sej nee hec hec).

Ko sta minile prve dve grozne ure je bil glavni odmor in sem šla na hodnik in tam je bil. Moj Luka najlepši in najpopolnejši moški usaj zame z smexy postavo se naslanjal na omarico in imel slušalke v ušesih. Šla sem mimo njega in ko me je zagledal me je potegnil k sebi in me objel kot da bi bila najbolša prijatelja. Začutila sem njegov dih in kar naenkrat mi je zašepetal na uho "Po šoli te bom pospremil domov tudi če si miljone kilometrov stran". Vedela sem,da je nekaj med nama pa ne samo prijateljstvo.

No zdej je pa cajt da vm povem o moji BFF kaj nej rečem ona je miss styles in je kaj nej rečem legenda najlepša ženska k sm jo kadar kol vidla in ma tud ona simpatijo z imenom Slavko #šifra no za Lukata sm ona ve tko da ji lohk vedn use povem ker je najbolša in najbolj prijazna oseba na celem svetu no ni samo ona moja BFF ker jst imam tudi Čokoladko <3 oni dve mi pomenta največ na svetu poleg lukata in moje družine in ju mam najraje (lažem sm da lara nou jokala) ne sej nee najrajš ju mam. No Lara , ki je taka carica je bla tok neumna in se je z mano preselila v Center Ljubljane in zdej živi z mano ker je bla tok neumna da se je uselila z mano.

No bla je zadnja ura in se je Lara odločila da bo tih med poukom da naju nebojo skos presedal. In je pršla do mene in mi rekla "No Ana kdo je on?". Jaz sem samo globoko vzihnila in rekla Luka. "KAJ!! Ana use mi morš povedat o njem oz o vama!!". "Kaj nej ti povem poleg tega da je najlepši moški na svetu?" sem rekla. "Hey you just back off Slavko je najlepši" je Lara zakričala da so jo usi slišali poleg učitelja. Takoj sem ji rekla nazaj "Lara a si ti še normalna, a si kej pila, si spet kadila???!!!"
_________________________________________________________________________________
Če vam je ušeč rabm ene 3,4 nexte pol bom pa nadaljevala ampak opozarjam da nasledni tedn ne bom mogla pisati ker me ne bo doma tk da <33 ocente če vm je ušeč
24. september 2013
u147863
u147863
Hahahah ana carica si hvala za lep opis(tisto da lažeš, da ne bom jokala, nisem prebrala
Iiii slavko
Ful dobr
NEXTURINAAAA(next)
24. september 2013
u147863
u147863
UŠEČ MI JEEEEE!3!! Next zame? (puppy face)
24. september 2013
larčaa rabm še dva al pa tri nexteee noo
24. september 2013
razn če oglašuješ? pa bom nrdila next
24. september 2013
u147863
u147863
Oki bom draga sam sive celice mam:/
24. september 2013
u149599
u149599
next
24. september 2013
bogaa laricaaa
24. september 2013
next
24. september 2013
u149893
u149893
naxt!
24. september 2013
u95401
u95401
nextt super pišeš
24. september 2013
ty ampak prsežem vem da je izmišljena zgodbica sm dobesedno nekatere se men dogajajo tud u real lifu
24. september 2013
u147863
u147863
ok ok kje je nextek?
24. september 2013
lara počak pa prid na skype
24. september 2013
Ne Ana sm povej mi use je rekla Lara, "Dej tih bod ti bom k prideva domou k se bo zdele začeu pouk" sm ji zašepetala na uho.

Končn je blo konc mučilnega dneva in sem bila zelo presenečena ker nisem prišla popisana domou, Lara pa tm stoji zravn enga fanta k ji pišeta po rokah jst sem samo zakričala "Jebemti Lara prid sm kaj se pustiš popisavat!" in sem stekla do nje. Pol sm pa šele vidla da je model kr cute in da ji je pisau na roko facebook ime pa fonsko ubistu je dost zgledu k harry styles zato ji je biu tud tok ušeč.
"Hubba hubba Lara kdo je to?" sem jo uprašala Lara pa samo zasanjano rekla "ah Ana to je biu sm Slavko sej veš Slavko iz osnovne šole. Čak kaj to je Slavko? Slavko Kovač? A me ti zajebavaš? sem Laro naglas uprašala. Lara mi spet zasanjano odgovori ja Ana a ni hot pa se nismo vidl sm eno leto OMG . Ja Lara gremo da ti povem o lukatu sem ji rekla. "O FAK" sem zakričala sredi ceste, Lara pa čist panična Ana kaj je narobee?? "Amm Lara " še preden sem dokončala stavek je bil Luka za mano in mi spet rekel "Hey Ana " in dobila sem občutek da me zavaja. Takoj ko sem se obrnila me je že objel

[img]https://pbs.twimg.com/media/BBpwLdVCAAAcVqe.jpg:large[/img]

Na hitro sem se odkašljala in rekla " Lara to je Luka, Luka to je Lara ". Luka ji je segel v roko in se nasmejal

Lara pa vsa presenečena kako smexi je.
Aja sej res no taka je Lara:

To je pa moja sestrcaa :

24. september 2013
sorry ker je tok kratk next sm ful sm zmatrana k sm pozn šla spat učeri pa zgodi sm ustala
24. september 2013
ene tri,šteri nexte rabm da nadaljujem
24. september 2013
next
25. september 2013
neeeeeeeext
25. september 2013
u149893
u149893
next!!!
25. september 2013
u147863
u147863
Nexxtttt juuuuj kak je cute tale slavko<<<3333 pa js sm tut lepša k uresnici
25. september 2013
nekst!!!
25. september 2013
Slavko :

[img]https://p.twimg.com/AzIV7qlCEAAbVAR.jpg:large[/img]

Lara vsa začudena gleda vanga in potem pogleda vame.
Dala mi je tisti pogled da bo neki nrdila in je samo rekla "Ana jst kr grem domou mam velik naloge za nemščino". Midva sva ji odgvorila "Ok byee". Kar naenkrat me je Luka prijel za roko ter me povlekel in sva tekla za šolo. Kar naenkrat me je prijel za glavo in me hotel poljubiti. Bila sem vsa začudena da hoče iti tako hitro. Prijela sem ga za glavo in ga gledala v oči ter mu rekla " Luka, oprosti sam nisem še pripravljena ker nisem imela niti fanta" . Luka mi pa ves žalosten odgovori " Oprosti nisem vedel"
" Luka žal mi je ampak nisem še pripravljena" sem mu rekla in ga prijela za roko. Takoj je bil že boljše volje in skupaj sva odšla na kavo.

Naročila sva in malo pokramljala. Potem mi je pa rekel " Ana zelo si mi ušeč ker mislim da si najboljša stvar ki se mi je kadar koli zgodila" in me prijel za roko. Uprašala sem ga " Čaki kako najboljša stvar? Ali nimaš družine?" . "Na žalost ne. Oče mi je umrl ko sem bil še majhen mama je bila pa na drogah in je zdaj na odvajanju" mi je odgovoril. Spet sem ga uprašala " Kje pa živiš potem ?", in mi je odgovoril "Pr prjatlu". Uprašala sem ga (vem da moram pisat tko kot igra al pa predstava če mislite da napište da moram) "Kaj ko bi živel pri meni? Z Laro imava ločene sobe pa boš ti pri meni. Moje mami pa tkointko nikol ni doma ker je skos službeno u tujini". "A res ker če bi lahko grem zdele takoj iskat stvari pa vrjem mi nebom ti nasvinjal stanovanja" je Luka veselo odgovoril.
25. september 2013
u147863
u147863
awwwwwwwwwwwwwww nexturina
25. september 2013
u149599
u149599
Slavko - umiram od smeha Neeext!!
25. september 2013
neeeex+nova bralka
25. september 2013
ok sori rekla sm da je kot harry styles sm sm se motla nism najdla slike k je podobn njemu no približn tak je slavko
približno

[img]http://8wayrun.com/attachments/blue-eyes-boy-cute-guys-favim-com-322787-jpg.19714/[/img]
26. september 2013
next
26. september 2013
nekst!!!
26. september 2013
"Ok ajde grem s tabo da greš po stvari" sem mu rekla.

10 minut je minil midva sva pa že šla naproti mojmu domu.

Jaz:" Lara doma sva!"

Lara:" Kako sva a je mami že nazaj?" in stekla do vrat

Jaz:" Ne Luka bo živel z nama." in sem ji dala tisti "nekaj naklepam" pogled

Lara:" Ok Ana poznam ta pogled sm da ni kej neumnga."

Jst:" Luka bo pr men u sobi. Ok?"

Lara:" Ok."

Lukata sem peljala v sobo in mu rekla da nej si kr vn zloži iz torbe.
Luka je reku da si bo sm majco preobleku. Ko si je sleku majco sem se dobesedno stopila.

Meu je very smexy six packe. Že takrt sm hotla skočt nanga in ga podret na pojstlo (ne dobesedno podret ampak pač hotla sm se ga dotakn DONT JUDGE ME). Sm sm rajš počakala.
Uprašala sm ga zakaj ma tko mal oblek pa je reku "Ja nimam ker si komi šolo plačujem". "Aww Luka" sem mu rekla in ga objela. Kar naenkrat nisem vedla kako, sem ga poljubila. Povlekel me je na pojstlo in tam sva ležala. Prijel me je za glavo in me poljubil. Bil je dolg poljub. Moje ustnice so drhtele. Potem me je pogledal in se ugriznil v ustnico.

________________________________________________________________________________
sorri za kratek next forgive me?
________________________________________________________________________________
26. september 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg