Forum
Živijo, jaz sem se odločila, da napišem še eno zgodbo z 1D...
_______________________________________________________________________________________
Živijo, moje ime je Ruth! Se ti že kaj sanja kdo sem? Ne? Kaj pa če ti povem, da imam sestro po imenu Nicola? Še zmeraj ne? Povem ti še, da sem starejša od svojega brata... Ti še zdaj ni jasno? Dobro, ob tem namigu pa bi že moral/a ugotoviti kdo sem. Mojemu bratu je ime Liam. HA! Sem vedela, da boš ugotovil/a!
Torej, zdaj ko veš, da sem sestra slavnega Liama Payna ti lahko zaupam morda še kaj več... Moji mami je ime Karen in mojemu očetu je ime Geoff. Ammm, upam, da sem vam povedala dovolj in da veš dovolj.
*************************************************************************************************************************
"Bzzzzzzz...Bzzzzzzzz...Bzzzzzzz" sem zaslišala svoj telefon, ki je začel vibrirati... "Ah, budilka" sem rekla sama sebi brez strahu, da bi me kdorkoli opozoril zaradi pogovarjanja sama s seboj.
Ravno včeraj mi je uspelo priti do novega stanovanja, oziroma kar do svojega prvega, saj sta me starša prej držala na kratko, Nicola pa se je na njeno srečo lahko odselila že zdavnaj. Naj ne omenjam Liama, ki je pa tako ali tako pravi srečnež...
Hitro sem vstala ter stekla, do omare. Spomnila sem se, da imam tono opravkov. Oblekla sem si:

In odšla do avtomobila:

Usedla sem se in se odpeljala do parka. Parkirala sem in se odpravila, do Čiste ulice. Tako se imenuje zato ker nikdar ni umazana in nikdar ni kaj na njej... Začela sem stopati po potki in se na sredi ustavila saj mi je zvonil telefon. Klicala je mama.
Ruth: Mama, zakaj kličeš?
Mama: Ljubica, si v redu?
Ruth: Mama! Nicola in Liam sta že mnogo let živa pa ju ne kličeš vsako jutro...
Mama: Torej si v redu?
Ruth: Ja mama...

Prekinila sem, telefon pospravila v torbico in se odpravila naprej. Prispela sem čez nekaj trenutkov in ni bilo čudno, da je pred stavbo mnogo deklet saj je to stavba v kateri je ogromno znanih oseb. V dvajsetem nadstropju lahko vidiš napis "Only for 1D" in seveda zato je tam na tisoče deklet.
Ko se mi je končno uspelo prebiti do vrat. Vratarja, ki sta bila polno zaposlena z odganjanjem oboževalk od vrat, sta me lepo pozdravila. Hitro sem šla do dvigala. "Kaj pa pošta?" me je opozorila receptorka Kate, ki to delo opravlja že 2 leti, vse od svojega 17 rojstnega dne, ko se je odločila, da bo pričela varčevati za avto, ki ji je bil všeč. Še zdaj ga ni kupila.
Stopila sem do nje in ta je izza pulta privlekla celo vrečo pisem za fante nato pa je še meni v roke dala pismo in dodala: "To pismo ni šlo v vrečo..." Nasmejala sem se in stopila v dvigalo. Pritisnila sem gumb s številko 2o in kar naenkrat so se vrata dvigala odprla in stopila sem na hodnik. Obstala sem pred vrati z napisom 'Stilistka' in potrkala. Seveda nisem čakala, da bi mi kdo odprl saj sem bila že nekaj časa domača...
=======================================================================================

Ti je všeč?
Kaj se bo zgodilo?
Komentar?
Next?
06. januar 2013
u117453
u117453
Nextt
06. januar 2013
u116630
u116630
ful mi je ušeč
nimam pojme
same pohvale...
next pa ja itakk:**
06. januar 2013
še 1 next
06. januar 2013
ja
ne vem
cool
neeeeeeeeext
06. januar 2013
fuuuuuul mi je všeč zato hočem next in to čimprej
08. januar 2013
u73868
u73868
ja
nwm
cool zgodba
next nujno
08. januar 2013
next
09. januar 2013
okej punce, res nisem pričakovala, da bom imela toliko bralk...

●ℓα∂у.мαℓιк● moja prva bralka
ƈυƚҽ_ɱσɳšƚҽɾ A 'ma kdo kaj pojma?
nasti A 'ma kdo kaj pojma?
I'm smiling TUDI dobila ga boš...
just love A 'ma kdo kaj pojma?
1D~Ŀ♡ѴƐŔ Že berem...
Hoj! Moje ime je Kate. Ja receptorka Kate. Vem, mislite si, da sem srečnica saj od njih vsak dan dobim nasmeh in jih vsak dan vidim... Ampak problem je tudi v tem, da ne bi nikoli mogla hoditi z njimi. Škoda, ko pa sem neznansko zaljubljena v Harrya, pa ga nikoli ne bi mogla imeti...
**************Ruth***************************************************************************************
Vstopila sem in vse lepo pozdravila. Vrečo sem postavila pred njih in se usedla na stol. V roki sem še vedno držala svoje pismo in seveda začela sem ga brati.
"Vem, da si sprva pomislila, da gre le za pismo za fante, ki ga je nekdo želel poslati tako, da ga bodo prebrali. Vendar ni... Rad bi te povabil v kino pa ne vem kako saj me niti ne poznaš. Pismu sem priložil še svojo sliko in seveda svoje ime. Zac je moje ime, priimek pa izveš, če prideš v nedeljo ob 2oo v kinodvorano o3."
==============================================================================
next do konca napišem jutri...
09. januar 2013
neext
09. januar 2013
u73868
u73868
next
09. januar 2013
next
10. januar 2013
u117453
u117453
Nextt
10. januar 2013
u116630
u116630
next
10. januar 2013
next!
11. januar 2013
Evelina1D hvala da bereš
just love hvala da bereš
1D~Ŀ♡ѴƐŔ hvala da bereš
●ℓα∂у.мαℓιк● hvala da bereš
ƈυƚҽ_ɱσɳšƚҽɾ hvala da bereš
I'm smiling hvala da bereš
Dober dan! Moje ime je Janja Di-Amond! Stara sem 2o let. Sem lastnica hotelov Diamond, ki sem jih podedovala po starših, ki si hotelov nista upala zapustiti moji sestri Maji, ki je mlajša od mene... Torej, z sestrico ogromno potujeva, saj so naši oz. moji hoteli po vsem svetu. Največ jih je v Ameriki. 2. hotela pa imam v Londonu. Ter seveda sta moja starša prvo postavila hotel v Sloveniji, ki je moja rodna država.
**********************************************************************************************************
"Janja! Kje so moje zelene nogavice???" se je Maja zadrla iz sobe. Šla sem do nje in ji iz predala našla zelene nogavice ter rekla: "Čarovnija, kaj?" Pogledala me je s tistim pogledom ne-bodi-važna in si obula nogavice. Odšla sem v svojo sobo ter se v trenutku oblekla, saj se nama je že pošteno mudilo na letalo za London. Čez pet minut sva bili z Majo že v avtu in se že vozili proti letališču. Končno sva prispeli in se usedli na letalo. Čez eno uro in pol smo pristali in z Majo sva se v najini hiški razpakirali. Odšla sem po pošto in opazila, da je bilo vmes pismo. Reklame sem odložila na mizo ter pogledala na koga je naslovljeno pismo. Zame! Kdo mi je le pisal? Prebrala sem kdo je pisal. Dolgo časa sem iskala nato pa odnehala in začela brati pismo (bilo je v ANGLEŠČINI): "Živijo! Zagotovo nas poznaš... Pišemo ti zato ker bi radi nastopili v tvojem hotelu. Naslednji teden smo v Ameriki in vprašali bi radi če imaš v hotelu NY zahod, na soboto 1o. 2. slučajno zasedeno. Prosim odpiši! L.P. One Direction!" Kdo za vraga so to? Kako naj jih poznam? In kako bi jih poznala? Šla sem do Maje in NJO poznavalko glasbe vprašala: "Kdo za vraga so One Direction?" Z začudenjem na obrazu je majala z glavo...

Maja: Kako jih ne poznaš?
Janja: Bi jih morala poznati?
Maja: SEVEDA!!! Oni so najlepši fantje na SVETU!!!
Janja: Ne briga me če so lepi, zanima me če znajo peti?
Maja: Zakaj te pa to zanima?
Janja: Pisali so če lahko nastopajo v hotelu NY zahod.
Maja: Takoj sprejmi!
Janja: Glasbo moram slišati...
Maja: Takoj dobiš glasbo samo radio mi kupi.
Janja: Zakaj bi ti kupovala radio, če imaš računalnik?
Maja: Ah, točno!

Maja je šla do računalnika in seveda na YT. Kar naenkrat sem zaslišala pesem:

"Ne rabim počasnih pesmi..." sem rekla in zazehala. "Počakaj malo!" mi je na uho zakričala Maja, ki je že iskala novo pesem...

"To je pa že bolje..." sem rekla in previdno pogledala Majo, ki mi je v trenutku zavpila nazaj: "BOLJE????? To je NAJBOLJE!!!!!!!!!" Umirila sem jo in rekla: "Lahko zdaj vidim te >najlepše< fante na svetu?" v trenutku je našla novo pesem s "originalnim" posnetkom:

"Res niso slabi!" sem rekla. Maja je v trenutku dobila vijoličen obraz ter zopet začela vpiti name: "Niso SLABI??????? To so najpopolnejši fantje!!!!!!!!"
===========================================================================
Ali bo Janja sprejela prošnjo?
Če ne bo, se bo zgodilo kaj?
Kaj se bo zgodilo v naslednjem delu?
Komentar?
Next?
12. januar 2013
u116630
u116630
sprejela bo
nevem..pomojem bodo fantje usseeno nastopal
kar boš ti napisala
no comment prfect..
nexttt!!!!!
12. januar 2013
še 2 nexta
12. januar 2013
NEEXT
12. januar 2013
1.apsulutno
2.nwm
3.nwm
4.full dobro pišeš
5.nnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxttttttttt
13. januar 2013
ƈυƚҽ_ɱσɳšƚҽɾ vem da bom jaz napisala...
Evelina1D hvala da bereš.
1D~Ŀ♡ѴƐŔ ti si še ena ki nič ne ve.
Hej, hoj! Moje ime je Maja. Ja, jaz sem tista, ki ve vse o glasbi. Sem gromozanska oboževalka skupine One Direction. Najlepši mi je Harry Styles. Tisti njegovi skodrani lasje, oh! Prekrasen je, POPOLN! Torej, moja starša sta vse hotele zapustila moji sestri, ogromna napaka! No ja, čeprav jaz ne bi mogla skrbeti za vse saj nisem niti polnoletna. Stara sem namreč 17 let.
***********************************************************************************************************
Kako lahko reče, da so v redu??? Oni so popolni! Najlepši fantje so! To ji pa zamerim, ne more reči da so Louis, Zayn, Liam, Nial in Harry sam v redu!!! Umiri se Maja.
"Res nisem prepričana, če jih lahko sprejmem..." me je spet presenetila Janja. Pogledala sem jo s pogledom ubila-te-bom in zato je raje odšla. Jaz pa sem začela poslušati glasbo. Ja seveda 1D!

*******Harry***********************************************************************************************
Še nikoli nismo nikomur poslali prošnjo, da bi kje nastopali. Vedno oni pošljejo prošnjo nam. Tokrat pa smo se odločili, da pošljemo prošnjo punci, ki zgleda na slikah kot da je stara 25 let, nato pa smo izvedeli, da je v resnici stara 2o let. No ona ima najboljše hotele na svetu. Zato smo se odločili, da ji pišemo. Zagotovi smo bili, da nas pozna in da bo takoj sprejela.
"Fantje, tukaj na vašem skupnem Twitter računu je eno čudno sporočilo..." je rekla Ruth, ki nam skoraj vedno pregleduje Twitter račune... Odšel sem do računalnika ter prebral: "Pisali ste mi in prosim, pogovarjali se bomo na mailu. Di-Amond@hoteli.com prosim napišite kaj več..." Pogledal sem še kdo je pisal čeprav sem že približno vedel: @Diamond_hotels Fantom sem povedal vse in odločili smo se da ji pišemo.
******Ruth************************************************************************************************
Medtem ko so fantje pisali pismo tisti lastnici hotelov sem jaz pogledala sliko, ki je bila priložena pismu:

"OMG!" sem zakričala, ko sem ugotovila kdo je moj skrivnostni pisatelj... "Kaj je s tabo?" me je vprašal Liam. Nesla sem jim sliko in Nial je rekel: "Zac Efron... In kaj potem?" Povedala sem, da mi je pisal, če bi se lahko dobila z njim. "Kaj ni rahlo prestar zate?" se je oglasil Lou. "Saj je samo 4 leta starejši..." sem mu odvrnila.
Harry se je med našim "pričkanjem" izmuznil ven in šel na zrak; če se temu lahko tako reče.
******Janja***********************************************************************************************
Dobila sem pošto! Oh, kdo pa je to? Harry Styles? "Maja!!!" sem poklicala sestrico, da mi pove. V trenutku je pritekla in začela kričati: "Harry! Harry! Harry ti je pisal!!!!!" "Ja sem opazila... In kdo je to?" sem ji odvrnila. Jezno me je pogledala ter mi razložila, da je član skupine One Direction in najlepši človek na svetu.
H.S.(Harry Styles):˘˘Torej, rekla si naj ti pišemo in to smo tudi storili.˘˘
H.D. (Hoteli Di-Amond): ˘˘Super, prvič: ne poznam vas, zato bi lepo prosila, če bi mi lahko poslali kaj pesmi oz. pesmi, ki jih nameravate peti?
H.S.:˘˘Peti mislimo vse pesmi iz našega albuma Take Me Home...˘˘
=============================================================================
Ste pričakovale kaj takšnega?
Komentar?
Next?
13. januar 2013
u116630
u116630
next
13. januar 2013
1.Ja
2.full dobro pišeš mogoče malo več slik
3.nnnnnnext
13. januar 2013
še 3 nexte
13. januar 2013
next! pa čimprej ga napiši.. pa perfektna zgodbica pa pa.. napiši že samo next!
13. januar 2013
še 2 nexta...
14. januar 2013
u117453
u117453
Next
Next

Evo pa mas 2
14. januar 2013
še 1 next
15. januar 2013
nihče ne bere moje zgodbe!!!!