Forum
u157686
u157686
Hi!

Am, itak že v naslovu ugotoviš, da je to blog ne. Ni prvič, da delam blog, mela sm my fashion blog (ki je bil mimogrede zelo uspešen in sem nenormalno ponosna nanj), my blog (ki ga nisem nikoli nadaljevala) in my fashion blog part 2 (katerega nisem nadaljevala zaradi mojih osebnih razlogov).

Torej če preidemo na vsebino tegale bloga. Hotela sem naredit nekakšen mix vseh blogov (fashion, life..).

Torej sem bom objavlala kaj iz mojega vsakdanjega življenja, fashion kombinacije, DIY, vse uglavnem.

HOPE YOU ENJOY IT
30. november 2013
next
30. november 2013
u157686
u157686
------------------------------------5O FACTS ABOUT ME----------------------------------------

No, ker me še ne poznate in ker se mi zdi tole najbolši začetek za spoznavanje bom napisala 5O stvari o meni.

- Na tej sliki sem stara točno 7 let (:

1. Sem Katarina, stara14 let.
2. Trenutno se moje življenje vrti okoli 3 stvari: Plesa, šole in pa (po novem) pisanja bloga.
3. Plešem že 6 let
4. Obsedena sem z nakupovanjem od takrat, ko sem pri 8 letih gledala strastno zapravlivko (ta filim znam zdaj že na pamet) in postala še večja zapravljivka, ko sem ene 3x prebrala vse dele Strastne zapravljivke.
5. Grozno rada berem
6. Ena mojih želja je postati Youtuberka, samo je to v SLO malo težko.
7. Youtuberka hočem postati že kakšno leto, ampak v zadje pol leta je ta želja še posebej močna zaradi Macbarbie07 (youtuberka)
8. Videi od Macbarbie07 so moja obsedenost.
9. Odkar sem v 7 razredu pri najtežji učeteljici za slovenščino dobila 5 za spis, si želim biti pisateljica
10. Precej rada pišem, zase (včasih sem pisala tudi na igrah, ampak zdej se moje zgodbe ravno ne vključujejo v 1D fanfiction)
11. Rada bi se preselila v LA ali v NY
12. Poleg usega zgoraj naštetega rada fotografiram, sestavljam kombinacije, NAKUPUJEM, sestavljam quote,
13. V šoli najraje zalezujem mojo simpatijo (LOL)
14. Poleg vsega zgoraj naštetega bi rada imela še svojo modno kolekcijo
15. Nemorem pa si predstavlat, da moje življenje ne bi bilo povezano s plesom zato bom v tem definitivno ostala.
16. Nimam pojma o matematiki in kemiji.
17. Nenormalno rada imam svojo najboljšo prijateljico
18. Obsedena sem z gledanjem nadaljevank (Gossip girl, PLL....)
19. Sem perfekciponistka, vse mora biti popolno.
20. Rada okrašujem mojo sobo za drugačne letne čase in praznike
21. Komaj čakam božič
22. V našem kuhinjskem predalu mora biti vedno nutella
23. Obsedena sem z igrico DUMB WAYS TO DIE, ampak je nemorem met na telefonu, zato sem si jo zloudala na maminem telefonu in ji vsak dan porabim pou baterije
24. Rada sem v pižami, pred računalnikom z čajom
25. Čaj je moja najljubša pijača
26. Veliko ljudi, ki mi gredo na živce večkrat ubijem v svojim mislih
27. Sovražim, ko mi nekdo reče, da sem grdo oblečena
28. Za šolo se vedno oblečem tiptop, z usemi dodatki in lasnimi dodatki, ko pa pridem domov gre pau se po tleh in grem v najljubši pulover in pa trenirko.
29. Sovražim, ko se res potrudim pri moji kombinaciji za v šolo tudi s čevlji in potem dajo čevlji še tisto piko na i, ampak se morm v šoli preobut v copate.
30. Med mojimi 5 top prazniki je Halloween
31. Sovražim ker v Sloveniji ne praznujemo Halloweena.
32. Razlog za odločitev bloga je Kerti
33. Moji uzornici sta Macbarbie07 in Kerti
34. Rada potujem, čeprav nisem veliko potovala
35. Rada spim v avtu ali pa na avtobusu
36. Težko zaspim brez ipoda
37. Moja obsedenost z Disneyeem se vleče že od mojega rojstva in mislim, da se nebo končala
38. Rada bi se naučila igrati klavir
39. Ko gledam kaj sem napisala do zdej se sprašujem če mi bo vse to sploh uspelo narest do konca mojega življenja
40. Najraje sem v babični in dedijevi mansardi (tisto najvišje nadstopje v hiši, kjer je strop poševno)
41. Če bi me nekdo videl z mojo najboljšo prijateljico bi naju poslal v mentalno ustranovo
42. Nemorem brez we<3it-a, na telefonu je moja No. 1. aplikacija
43. Sovražim počasen intrnet
44. Sovražim ker so nam zaklenili Wifi v šoli
45. Komaj čakam, da gremo z šolo v Graz, v tovarno čokolade
46. Sovražim, ko mi moji starši nočjo povedat kakšno darilo bom dobila za božič
47. Ko sem sama doma pretaknem celo bajto, da vidim če je še kej tazga kar bi lahko šlo v mojo sobo ali v mojo garderobo
48. Obožujem roller coasterje in zabaviščne parke nasploh
49. Disneyland v LA-ju je bila moja najboljša izkušnja v življenju do zdaj, še posebej ker je bila to moja želja od 4 leta
5O. Čudim se da sem vsej 5O stvari o meni napisala v pol ure.

Evo tole je to o meni. (:

*click*
01. december 2013
u153490
u153490
neeeext c:
js sm tut ene 5x usak del strastne zapravljivke prebrala,film pa da ne recem kolkrat sm ga pogledala, ful dobre so knjige, js sm jih brala ko sm mela 9 let in ful čudno me je knjižničarka gledala ahahahh
01. december 2013
u157686
u157686
Jst si je enkrat nism mogla sposodt, ker je kao za odrasle in je pol knjižničarka mela nek govor o tem, kako lahko to slabo upliva na otroke in se je pol cela vsrta za mano nabrala in so bli usi živčni pa tko so me grdo gledal jaoo hahhahha
01. december 2013
u153490
u153490
Ahahahah men je pa pustila sam pol ko je pa enkrat se moja mama prsla zraun v knjiznico pa sm si js sla iskat knjige sm pa slisala da se o men pogovarjajo o.o
01. december 2013
u147130
u147130
Macbarbie07 je taka legenda<33.To si napisala u pol ure? Js bi to pisala 3 ure
Nextt<33
02. december 2013
u157686
u157686
- A AM A DANCER -

Heei.
As you see bo tale next o plesu. Najprej bom napisala malo splošno koliko časa že pleše, potem pa še o najnovejšem svetovnem prvenstvu k sm bla.

*click*

Okej začela bom prvo z mojo zvrstjo plesa, ki je ubistvu malo zakomplicirana če je ne poznaš.
Torej plešem SHOW DANCE. Kot nam že samo ime pove je to ples z nekim showom (SHOW- nekaj pokazati, SHOW- da se nekaj dogaja, da ima stvar neko svojo zgodbo). Torej to je zvrst, ki je takšen mix vsega. Od baleta do hip-hopa, notri se najdejo tudi gibi iz stepa, gimnastike (te je vedno več), modrn plesa, disko plesa...
Ampak ker je to show dance potrebujejo neko zgodbo. NPR: predstavljajo KLOVNA:
Imeti mora neko zgodbo in glede na to zgodbo:

Rekvizit (ni nujno):
Kostum:
Make-up:
Frizura:
Face (da umes dela pač različno mimiko):
In pa seveda koreografijo na to temo:

Torej jst trenutno plešem že 6 let in sem nase in na svoje uspehe izredno ponosna, začela sem iz nule, zdej pa mislm da sm kr uredu povprečna plesalka in si življenja ne predstavljam brez plesa resno.

- na vseh slikah tuki v tem kolažu sm jst, pa klinte gor ker se bolš vid

--------------------------------------------------------------------------------
O svetovnem prvensstvu bom pa jutri napisala < 3
03. december 2013
u153490
u153490
Uaaau next *-*
04. december 2013
u121614
u121614
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext *o*
05. december 2013
u147130
u147130
nexttttttt<33
05. december 2013
u157686
u157686
- CHRISTMAS -

Amm, odločla sm se da bom o svetovnem prvenstvu napisala nasledič, ker sem mela glih neki božičnih slik in sem vam ubistvu malo hotla pokazat kako mam okrašeno sobo in kakšne so naše božične tradicije.

TRADITONS:

TRADITION NUMBER:

Naša družina je pač posebna, ker živim z mojo mami, dedkom in babico (če hočte zvedt zakaj je tako, kometirite oz. napište da ali ne) in imamo določen dan na kaeterga postavljamo smrekico, moja mami in jaz skupno tako srednje veliko, jaz imam tako majhno (boste vidl na slikah) potem imamo pa še skupno, tako dost veliko, ki jo skupi okrasimo in postavmo. In ta dan je danes, wiii 8. 12. (Nažalost mi je uspelo slikat samo mamino pa mojo smrečico, ker mi je potem crknu fotoaparat in se mi ni dal polnit.

TRADITION NUMBER 2:
Ker si vsi želimo pravo jelko (naravno),ampak ker je velik 'sranja' z njo, smo pršli na idejo, da postavimo umetno jelko in zravn damo svečko, ki diši po jelki.

TRADITION NUMBER 3:
Na 24. 12 nikoli ne jemo neki fuul večerje, ampak si nrdimo narezek z različnimi siri, šunko, salamo, olivami, kumarcami, za posladkt mamo vedno naše domače piškote in pa kuhano vino.

TRADITION NUMBER 4:
Pred našo 'pojedino' mamo vedno nekakšen majhen koncert, midve mami ponavadi zapojeva kakšne božične pesmi, jst pripravim kkšno plesno točko, letos bom tudi igrala na klavir sveto noč.

TRADITION NUMBER 5:
Moj dedi vedno pred našo hišo nrdi nekej dekoracije, lučke na smrekici na vrtu, umeten božiček itd.

TRADITION NUMBER 6:
Darlila vedno odpiramo iz 24 na 25 (vem čudn) ampak začnemo neki minut pred polnočjo in potem končamo okol 1 ponoč. Ker smo ugotovil da je več teka 'CHRISTMAS VZDUŠJA' zvečer.

TRADITION NUMBER 7:
Če je sneg gremo 24. popldne na bljižnji hribček in pol smo vsi premraženi, potem gremo pa vsi na kavč vsak s svojim trmoforjem, čajem in dekico in gledamo HOME ALONE.

To semizdi da so vse naše 'male' tradicije in vem dasmo čudni ampak taki pač smo odkar pomnim in ja SUPER VESELA bi bla če bi tut vi napisal kkšne vaše 'družinske/smotane/trapaste/retardirane tradicije'.
08. december 2013
u121614
u121614
NEXT *o*
~ o naših navadah bom pa kdaj drugič pisala ker zdele nimam časa hahah :**
09. december 2013
u147130
u147130
nextttt
mi pa ubistvu nimamo nobene tradicije. Smrekco postavmo pa zunej lučke damo.
09. december 2013
u153490
u153490
neeeeeext (:
ahahahh js ze zacetek novembra postavim smrekco >.<
09. december 2013
u124354
u124354
full dobr blogg hihihi:3
ja pa o starših lahko napišeš če hočeš.
naša tradicija je da spimo ker ne rabmo delat hahaha
pa k si pisala o macbarbie07 omggg kva se je men zgodil js sm skor crknla resno; http://shrani.si/f/1W/Kq/gR28ESo/screenshot1-prt-sc--alt-.png dammmnnn
next
10. december 2013
u153490
u153490
OMG HANA FAVORITALA TI JE TWEET A ME ZAJEBAVAŠ OMG *____________*
10. december 2013
u157686
u157686
OOOOOOOOOOOOOOOO JST TE OM UBILAA HANA AHHAHHA NESEJNE *_____* LUCKY U
10. december 2013
u124354
u124354
jaa kok mi je ratal da sm glih takrt objaula k je bla ona gor hahaha c: sej baje da velikim favorita, tko da keep trying :3
11. december 2013
Neext
11. december 2013
Sem prebrala in hočem next
Maš pa vlko ciljev ki si jih želiš jas nimam pojma X'D mogoče bi bla poštarka *_*
Pa omg Show dance jas bi kr umrla X'D verjetno bi koga kap če bi šla jas plesat
No glede teh tradicij mate ful drugače ko mi. Mi postaivmo smrečko 24. darila pa odpremo na božično jutro. Drugo pa ni nič posebniga. Ti znaš tut klavir igrat? ;D
PA nerabiš povedat glede družine, ker je to tvoja stvar

NEXT

+ Hana bodi happy ;P hahah
14. december 2013
waw
14. december 2013
uau, mi nikol nismo mel darila za božič hahah razn enkrat k sm dobila napihljivo žogo za sedet (y)
next:3
18. december 2013
omg neee! Tok velik sem imela za komentirat vsaki next pa mi je šlo zbrisat vse. sranje!
Napisala sem veliko o sebi, potem kakšno imamo mi tradicijo, kaj bi rada bila, kaj me veseli, da si ti Kata ful najbolj popolna na useh slikah, da bi rada imela tvojo postavo, ker si tko perfect in suha! Da si ful gibčna. Naštela sem nekaj podobnosti, ki jih imama...

Kata neext! :* <3
24. december 2013
u157686
u157686
---------------------------------------CHRISTMAS COOKIES------------------------------------

Ta next bi moral priti že prej, ampak sem bla malo preveč zasedena še z zadnjimi testi v tem letu in kupovanju daril itd.
Poleg tega smo pekli piškote
O tem vam nimam za povedat nič kaj posebnega lahko pa vam pokažem nekaj slik, ki sem jih naredila med tem.

-------------------------------------FASHION VICTIM----------------------------------------

Obljubila sem vam kombinacije torej bo tole prva kombinacija v temle blogu. Kdor me pozna in je bral moje prejšne bloge bo vedel kako to počnem, da ima kombinacija vedno naslov itd.

.THE PROBLEM IS THAT EVERBODY TREATS TEENAGERS LIKE THEY ARE STUPID.
Nevem zakaj ima ta kombinacija tak naslov, vrjetno zato ker mi je všeč in se mi zdi realn. Vse kar imam oblečn v tej kombinaciji mi je tako všeč, nosila bi jo NON STOP. Ampak zdele pozimi je malo premrzlo, tako da -.-.

Torej črna oblekica (krilo), ki jo nosim je dokaj debela in je iz STARDIVARIUS-A (semizdi, da je bila 20€), srajčko sem dobila od moje babi in jo dobesedno obožujem, amak nevem iz katere trgovine je in posledično nevem koliko je stala. Pod kirol imam temno modre žabe, ki so tudi bolj debele in so iz CALZEDONIE, nimam pojma koliko so stale. Torbica je iz TOPSHOPA,dobila sem jo za božička in jo obožuujeeeeem in paše h plaščku ki je iz PENNY BLACK in raje nebom omenjala koliko je stal. Črni čevlji z peto pa so tudi iz TOPSHOPA in semizdi, da so bili okoli 25€. Prav tako nevem iz kje je klobuček, ampak ušeč mi je <3.

25. december 2013
u157686
u157686
UBILA BOM ZADNO FOTKO -.-
25. december 2013
hahah
piškoti <333333
NEXT
25. december 2013
u147130
u147130
Zakaj?