Forum
To ob ena zgodba o punci Katarini ki jo kličejo Katy in o njeni ljubezni Domnu.
Jst (Katy):
http://i0006.photobucket.com/albums/0006/seaofshoez/October%202011/DSC_627.jpg
23. junij 2012
To je moja frendica Charlotte:

Njena ljubezen Jaka:

Moj brother Maj:

Moja sister Hanna:

In moi Domen :

Next?
23. junij 2012
u95807
u95807
hahha a to govori o naju?
23. junij 2012
ja itk
24. junij 2012
u95807
u95807
next
24. junij 2012
Midve s Charlotte sva u 3. letniku, Jaka in Domen pa u zadnjem 4. in Naslednje leto niju nebo več na tej šoli. Ampak za Charlotte in Jakata je še upanje ker nekako hodita, midva z Domnom pa ne...
Kar naenkrat mi zazvoni telefon. Mislim si: pa dej no kdo me zdej kliče sredi noči?!

Charlotte. Vedno me zbudi. Oglasim se. ˝Katy, z Jakatom sva se skregala!!˝˝A zdej sredi noči?˝˝Ni važno ampak res sva se skregala!!˝
Potem jo pomirim in grem spat. In sem naudušena. Jutri bom videla Domna!
Zjutraj se zbudim ob 7.20. Panika!!!!! hitro se mislim preobleč ampak me zmoti ponovno zvonenje telefona.

Kdo je pa zdaj?! Ravno zdaj ko zamujam u Šolo in bom videt grozna, zamujam trenutke z Domnom... Če ni pomembno bom tisto osebo ubila. In se oglasim...
24. junij 2012
Next?
24. junij 2012
u95807
u95807
next!!
25. junij 2012
u97492
u97492
next
25. junij 2012
˝Katy kje sta z Char? A se nismo zmenli ob 7.15?˝ Me sprašuje Jaka.˝Tisto kar sem rekel Charlotte nisem mislil na tebe.˝Jas pa sploh nisem vedela o čem govori. In še mudilo se mi je!

˝No upam da nista preveč užaljene.˝˝Em...˝Mazala sem si ustnice in nisem mogla govorit.˝No oprosti˝ In je prekinil. Ojej zdej pa misli da sem užaljena.
Hitro stečem do šole. Ura je že 7.55 in zato grem v razred. In nikjer ne vidim Charlotte. In me zaskrbi zanjo. 1. ura gre mimo, 2. ura tudi... In Charlotte še vedno ni. Potem pa pride po odmoru s čisto razpackanim make-upom.

˝Kaj se je zgodilo?!˝˝Vse mi gre narobe!˝
Po koncu šole greve ven. In opazim fante. Domen je tm! In Jaka in drugi! Začnem hodit proti njim. Kar naenkrat pa me Charlotte potegne za roko. ˝Kaj je narobe?˝˝Jaka je tm midva sva skregana!˝ Že mislim it k njim ko pa vidim da so prišle tja ONE! Ula, Petra, Mina in maruška!!

In sploh nevem kako jih usi tok obožujejo. In začnejo objemat fante! Midve z Char pa sam stojive in jih besno gledave.
Next?
25. junij 2012
u95807
u95807
a si mogla dt petro not hahaha
next
25. junij 2012
25. junij 2012
nexxti nujno
26. junij 2012
26. junij 2012
next! huda zgodbica
26. junij 2012
next
SUPER PIŠEŠ!!!!
26. junij 2012
nextt!!!!
26. junij 2012
Hvala

Ker vidim da se Charlotte ne misli premaknit še nekaj časa jo povlečem za roko. ˝Pusti me˝ reče jezno in me niti ne pogleda. Odvlečem jo stran čeprav sem tudi jst jezna.
Prideva k meni domov in odločim se da pokličem Jakata, in grem v drugo sobo. ˝Jaka pa kaj je stabo?! Char je čist na tleh in te se še niki z unimi puncami družiš.˝˝Joj Katy sej so takoj šle stran. Pa upraši Charlotte če bi šla z mano na pijačo jutr.˝˝ok bye˝
To ji grem takoj povedat in pristane in je zelo vesela. ˝Katy z Jakatom grem ven˝ ves čas ponavlja. Jst se tut veselim z njo čeprav v notranjosti nisem happy zaradi Domna.

Inspet zazvoni telefon. Oglasim se. ˝Hej Katy, Domen tuki. Mene zanima če bi šla ti na našo maturo.˝˝Ja itk.˝˝Sej bi te povabu za jutr da bi šla skupi z Jakatom pa Char sam nemorm k mam trening.˝˝Sej je OK. Hvala. Bye.˝˝Bye˝
yey ful sm happy. in številko si shranim u imenik. To povem tut Char in je tut vesela sam ona nesme it ker nima brata u 4. letniku.
Potem pa se spomnim da ubistvu ni upašal če bi šla z njim ampak samo če pridem... ojej upam da nebo biu z uno ulo al pa petro...
Preštevam dni do konca šolskega leta... danes je pon... torej še 1,2,3,4, sobota in nedelja ne... in 5.6.7.8 dan pa je matura! To je tok mau. Pa še z mano nemore plesat ker nisem u 4. letniku...
Charlotte se poslovi in gre. Jst pa bruhnem u jok. potem pa pride u mojo sobo Hanna(sestra) in me potolaži.

Nasledni dan ustanem in grem u šolo. In med Odmorom si nemorem pomagat skos bulim u Domna. Charlotte pa je ves dan naudušena. Pa še zanima me kaj grejo študirat. No njih nemorem uprašat. Mogoč mojga brata.
Po pouku se gre Char takoj domou rihtat jst pa še mau ostanem zunej pred šolo. In vidim njih. Samo da Jakata ni tm. Ampak mene to ne zanima. Samo Domen me zanima. In grem proti njim...
Next?
26. junij 2012
next!
26. junij 2012
next!!!
26. junij 2012
nekšteej!
26. junij 2012
next!!
26. junij 2012
u95807
u95807
joj čist po resnični zgodbi pišš.!
nekštii < 33333
26. junij 2012
hvala za use nexte. Pišem
26. junij 2012
neext !!
26. junij 2012
In ko me vidijo se začnejo režat. en me upraša˝a si ti Majeva sestra˝˝ja sm˝ In gledam Domne ta pa se mi smeji nazaj. To opazi en Matic in reče˝ Opa Katy a smo mau u Domna?˝ jst pa ga pogledam in sam rečem ˝ne teži.˝ In pogledam nazaj Domna. Že se mislim usedet k njemu ko vidim une punce. Ula pride do enga Alexa in ga objame. Jst že mislim it ko mi Domen reče˝Sori sej se še kej vidmo.˝˝S kom pa plešeš˝ in mi neki odgovori ampak ga ne razumem ker se une punce začnejo z njimi na glas pogovarjat. In grem Domov.
Pridem do Majove sobe in on je na compu.[img]https://data.whicdn.com/images/25173062/AoTCWmuCQAABPrx_large.jpg_large[/img]Ej Maj a veš una šola AGRFT k kreš ti?˝˝Ja?˝ reče brez da bi me pogledal.˝A gre še kkšen tvoj sošolc tja?˝˝Ja jst pa Aljaž, Peter, Matej, Rok, Luka pa še kkšen.˝ Torej noben Jaka al pa Domen...˝Kaj pa en Jaka?˝˝Men se zdi da gre na neko robotiko.˝˝Kaj pa en Domen?˝˝Pa kaj te to tok zanima?! pejt ven iz moje sobe!˝
Kasneje me pokliče Charlotte. Pove mi da sta se z Jakatom poljubila. Vesela sem zanjo ampak jst še vedno nisem izvedla kam gre Domen...
Domna še do konca tedna ni bilo. In vikend je šel mimo...
Zjutraj se zbudim. Danes imamo predajo ključa. Vsako leto 4. predajo ključ 3.

Pri predaji skos gledam u Domna on pa se mi smehlja nazaj. Opazim tudi da si Char in Jaka izmenjujeta ljubezenske poglede... Po koncu pouka grem ven in nobenega iz 4. letnikou ne vidim. Ugotovim, da ta teden vsak dan imajo samo 6. ur in da jih nebom vidla... In torek in sreda gresta mimo...
V četrtek popoldne sem živčna saj je čez 2. uri matura! Nakodram si lase, make-up, se oblečem...

In grem.
Next?
26. junij 2012
next!!
26. junij 2012
u95807
u95807
nekšti...
a si mogla dt matica not?
hahha hvalaa za odstavek "poljubila"
pikušš moj sej se jutr vidve anee? < 333333
26. junij 2012