Forum
u116630
u116630
''Rosalie Brown!,zaslišim glas mojega profesorja mr.Padissona.''Ja,rečem.''Prosim,da se zbudiš iz sanjarjenja in pozornost usmeriš k pouku,mi reče.Pokimala sem.''Še zadnja ura,sem si mislila,nato pa končno počitnice.Čakala sem,da zazvoni zvonec.Hitro sem ustala in zapustila razred.Peš hodim proti domu in lahko se vam predstavim.''Sem Rosalie Brown vendar,ker sovražim moje ime me usi kličejo Rose.Stara sem 16 let in živim v Los Angelesu.Z družino živimo v majhnem stanovanju v središču mesta.Imam rdeče lase in rjave oči.Mami je ime Catharine,očetu pa George.Imam tudi 8-letno sestro Kelly,ki pa je zelo bolna.Trenutno je v bolnišnici in zelo jo pogrešam.Pogrešam to njeno živahnost in razigranost.Sestra ima smrtonosno bolezen in ima le še leto časa,mi pa nikjer ne moremo dobiti denarja za pomembno operacijo.Starša sta oba zaposlena,vendar je njuna plača zelo majhna.Že dolgo sanjam o boljšem življenju,ki pa ga ni in ni na spregled.S sestrico obe obožujeva one direction.Imam eno najboljšo prijateljico Amy,ki je resnično prava prijateljica.Poznava se že od vrtca in od takrat sva neločljivi.Živi pri nas ker sta ji starša umrla pred 2 leti v prometni nesreči.Tudi ona obožuje one direction.
Jaz,Rose:

Amy:

**********************************************************************************************************
Nextam??:***
06. januar 2013
neeeeexti!
06. januar 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
06. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg