Forum
u60429
u60429
Hei.Ime mi je Lauren.Stara sem 21 let in živim sama v majhnem stanovanju, v Ohiu.Starša sta me dala v posvojitev, ko sem bila še dojenček.Ko sta me samo pustila pred sirotišnico, so sledili samo še rejniki.Nobenega nisem marala kaj preveč.In tudi oni niso mene.Ko sem končno dopolnila 18 let, so me takratni rejniki dobesedno vrgli na cesto.Še dobro, da sem zbirala denar zase.In tako sem si kupila majhno stanovanje.Precej prazno je in včasih tudi malo dolgčas, toda moraš se navaditi.Imam Bff Olivio, ki mi je vedno stala ob strani.
Najraje rišem, in tako tudi dobivam večino denarja.Da, prodajam jih.Včasih jih je kar težko dati neznancu za denar, ker vsaka moja slika ima zgodbo.
Jaz:

Olivia:

Kakšen se ti zdi začetek?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

09. december 2011
u20423
u20423
Next Anči, love u!
09. december 2011
yeah, neeext ... an one more thing.. im sooooo HOT !! mwa*
09. december 2011
u60429
u60429
Ob 7.30 me je glasna budilka zbudila.
Hitro sem skočila iz postelje in pogledala na svoj koledar.
"Čez dva dni pridejo po slike," sem si rekla medtem, ko sem si pripravljala zajtrk.Tako kot vsak mesec, jih bodo odnesli na dražbo.
Iz zamišljenosti me je zbudil zvonec na vratih.Hitro sem si obekla kopalni plašč in stekla do vrat.
"Oli, ali sploh veš koliko je ura?" sem govorila medtem, ko sem iskala ključe.
Ko sem odprla vrata, sem zagledala mojega soseda Nathana.
"Hai..am tole mislim, da je poštar ponesreči v moj nabiralnik dal," in mi izročil pismo.
Nathan:

3 nexte < 33
09. december 2011
u59711
u59711
next
10. december 2011
next
10. december 2011
u20423
u20423
next
10. december 2011
u20423
u20423
A bi kdo prebrou (Anči sej nisi jezna ker oglašujem)
http://www.igre123.com/forum/tema/some-memories-never-fade/26094/
10. december 2011
neeeext
10. december 2011
u60429
u60429
Obrnil se je in odšel.
Nathan je bil edini, ki je vedel kaj se je dogajalo v mojem otroštvu, razen Olivie seveda.Zaspano sem se sprehodila do kuhinjskega pulta in začela mazati svoje palačinke.

Zamišljeno sem gledala skozi okno in gledala majhno družino.Glasno so se smejali in se zabavali.Še enkrat je pozvonilo pri vratih.Zazrla sem se proti vratom in odložila svojo Nuttelo in toplo palačinko.
Ko sem odprla vrata, sem zagledala "njega".
"Kaj ti delaš tukaj?Dobro veš, da te nočem več v svojem življenju," sem se jezila.
Bil je Adam.Adam je preprodajal droge, ko sva bila še "skupaj".Želela sem, da bi odšel na policijo se predati toda, tudi če bi se se mu ne bi zgodilo nič, ker je njegov oče najboljši odvetnik v celem Ohiu.
"Lauren.Dobro veš, da si mi pomagala pri preprodajanju drog pred dvema letoma.Potrebujem te.Prosim," mi je povedal.
Narahlo sem ga usekala po licu in hitro zaprla vrata.
Adam:

Začela sem drseti po hladnig vratih do tal.Tiho sem se zjokala.
Da, res se mu pomagala.Preden so me rejniki vrgli iz doma sem mu res.Toda ugotovila sem kakšno odgovornost sem imela na ramenih.Zaslišala sem Adamovo glasno dihanje skozi vrata.Po dihanju sem takoj ugotovila, da je bil zadet.
Če bi komorkoli povedal za droge, ne bi noben več hotel karkoli delati z menoj.Že dve leti mi grozi, da bo ravno za droge povedal vsem.To bi se hitro razvedelo po celem Ohiu.
5 nextov < 33
10. december 2011
next
10. december 2011
next
10. december 2011
next
10. december 2011
next
10. december 2011
next
10. december 2011
u60429
u60429
Hitro sem si obrisala solze in poskušala pozabiti na njega.Ni mi najbolje uspevalo.Počasi sem pojedla zajtrk in se sprehodila do svoje omare.
Poiskala sem svoje kratke hlače in črno majčko.

Odšla sem ven na sprehod.Vmes sem še srečala svojo staro ahm... "prijateljico" Alex.
Bila je precej visoka rjavolaska in imela je prelepe rjavo/zelene oči.
Ona me je prepričala v droge, ko sem bila stara 15let.Pogledala me je in me hitro objela.
"Lauren!Nisem vedela, da še vedno živiš tukaj.Sem mislila, da boš spet pri rejnikih," me je razjezila.
"Oo..Alex.Očitno ne veš, da sem stara 21 let in ja, živim tukaj.Ti pa dobro veš, da nisi dobrodošla," sem ji vrnila udarec.
Alex:

"Oh mala L.Še vedno si taka kot jaz, ko sem bila mlajša.Še vedno se učiš.Raztrgali te bodo, ko boš najmanj pripravljena,". Seveda je govorila o preprodajalcih drog.
"Oh Alex.Dobro veš, da sem končala s mojim starim življenjem.Vključno s teboj in Adamom," sem ji odgovorila.
Potihem se je zasmejala in rekla: "Vrnila se boš v staro življenje.Hotela ga boš nazaj.Vsi ga hočejo,".
Narahlo je zapihal veter in jaz sem odšla naprej.Sovražila sem jo.Na začetku mi je bila kot sestra.Varovala me je pred njenimi "prijatelji", ki so me hoteli, pripravljala me je na življenje.Dokler nisem ugotovila, kaj res dela.
Nekega dne, ko sva bili pod mostom so prišli neki moški, ki so bili zelo visoki in zgledali so močni in vidno zadeti.Bili so njeni prijatelji.Prinesli so drogo.Držala sem jo za roko in strmela v tabletke in kokain.
"Alex, kaj se dogaja," sem jo prestrašeno vprašala.Čeprav sem bila mlada, sem točno vedela kaj so bile te tabletke.
"Ne bodi takšna mevža.Poskusi jih.Všeč ti bo," in mi jih je podala.
Da, občutek je bil dober.Kot bi se spremenila in odšla v drugi svet.V boljši svet.Glava me je na koncu neznosno bolela, zato sem vzela še eno.
Takšna sem bila skoraj vsak dan.Vsako jutro me je bolela glava zato sem samo spala.Takšno življenje sem imela, dokler nisem spoznala Olivie.Ona me je streznila in mi pokazala realnost.Nikoli se nisem hotela vrniti v svoje staro življenje.Skoraj bi si ga uničila.Brez Olivie, bi si ga res lahko.
3 nexte (od različnih oseb seveda) < 33
11. december 2011
next. ful dobr
11. december 2011
Awwwwww zelo mi je všeč do zdej...tko sm takoj pomislila da bo neki random tko novinec pride v šolo pa se pač baba zacopa vanj in je vse ohhh in ahhhh ampak tole mi je veliko bolj všeč ;D mislim tale opisek kako se je počutila pa vse to mi je zelo všeč...tko da zares fina zgodbica kr lepo nexte piši ja ;D
11. december 2011
next
11. december 2011
se strinjam z niko res dobra življenska zgodba=) ko jo berš, se zavedaš teže preteklosti, ki jo junakinja nosi, ter njenega boja s sedanjostjo, a hkrati čutiš njeno moč in odločnost, da ji bo uspelo preagati vse ovire=)
res neverjetno=)
definitivno next
11. december 2011
u60429
u60429
Hvala vam za vajine komentarje, ker mi pomenijo ogromno podporo in zagon za nadaljne in morda tudi boljše pisanje.Hvala vama polno : ) < 3
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Da, Alex in Adam sta me skoraj popolnoma uničila, ko sem bila še mlada.Nerada sem razmišljala o moji preteklosti a kaj, ko se je vsakič ponovno vrnila.S tem dejstvom se nisem nikoli hotela sprijazniti.Sramovala sem to, da sem se prepustila Alex in Adamu.Krivila sem sebe, za vse.Skozi težave sem se prebijala skozi risanje.Sproščalo me je in za trenutek sem pozabila na mojo preteklost.Vso bolečino sem prenesla na papir.
Samo kupci na dražbi so jih lahko videli.Včasih tudi Olivii nisem hotela pokazati nekaterih slik.Na nekaterih slikah se je videla vsa bolečina in tega nisem hotela pokazati nikomur.
Nekaterim risanje pomeni samo hobi, meni pa kot pomoč za vse težave.
Zbudila sem se iz zasanjenosti.Ugotovila sem, da sedim na klopci.Utrujeno sem vstala in se vrnila domov.Začela sem ponovno risati.
Nisem se hotela ustaviti.Vsakič, ko začnem slikati sem odločena, da jo bom dokončala.Po slabi uri sem končala.
Dobro sem si jo ogledala.Rahlo sem se nasmehnila in jo odložila na tla.

Nadaljujem? < 3
11. december 2011
jaaa next
11. december 2011
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext
11. december 2011
Jaaaaaaaaaaa next Anči
12. december 2011
next
12. december 2011
awwwwwwwww ja ja ;D
12. december 2011
u60429
u60429
Sori nisem imela časa drugače bi že prej nextala < 3
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Počasi sem se ulegla na posteljo.Razmišljala sem o Nathanu.Odkar sem mu povedala za vse, je zelo čudno med nama.Saj se je še zmeraj pogovarjal z menoj, samo gledal me je zelo zaščitniško.Nisem si ga upala vprašati zakaj.O njemu sem vedela samo, da je starše izgubil v letalski nesreči in, da je tudi on slikar.Nikoli še nisem videla njegovih slik, toda sem jih hotela videti.Med nama je bila vedno čudna vez, zaradi staršev.Včasih me je varoval pred Alex, zdaj se sama.Nisem si ga mogla zbiti iz glave.No saj tudi si ga nisem hotela.Vedno se mi je zdelo, da sem mu všeč.Sem vsaj upala.
"Ah, spet sem se zasanjala," sem si rekla.Zaslišala sem glasno trkanje po vratih.Prestrašeno sem vstala in se počasi začela premikati do vrat.Srce mi je začelo hitro utripati.Vse je postalo tiho.Narahlo sem odprla vrata.
"Aaa!!!Olivia!Ne že spet no," sem jo opozorila, ko sem videla, da je skoraj začela seksati na našem hodniku.
Vstala je iz tal, me jezno pogledala in rekla : "Lauren...Hvala, ker si uničila moment."
Zavila sem z očmi in jo potegnila v svoje stanovanje.
"Daj obleci se.Ne moreš sredi našega hodnika skoraj naga hoditi.Dajmo no," sem jo ponovno opozorila.
Da, jaz sem bila bolj zaščitniška do nje.Včasih se je malo "napila" in delala popolne neumnosti.Včasih sem se počutila, kot njena mati.Samo nikoli nisem pretiravala.
"Lauren no.Saj nisi moja mami.Resno mislim.Fanta moraš dobiti.Boš bolj svobodna," in mi padla na roke.
"Ja Oli, oprosti ampak ali ti sploh veš, kdo je ta tip?" sem jo malo razjezila.
Hitro sem pogledala na hodnik in tistega neznanega moškega ni bilo več.
"Olivia takšne te ne pustim, da greš ven.Tukaj boš ostala.Vsaj dokler ne boš trezna," sem jo opozorila.
Trmasto se je nasmehnila in se "vrgla" na mojo posteljo.Zavila sem z očmi in šla brati knjigo.

Nadaljujem?
12. december 2011
Jaaa nextii! My love!!
12. december 2011
u58307
u58307
Next
13. december 2011
nextiiii
13. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike