Forum
next!!!! ;33
23. maj 2012
neeextt!!!!!!
23. maj 2012
next!!
23. maj 2012
u80842
u80842
next!!!!!!!!!!!!!
23. maj 2012
u84822
u84822
nextam...
Bila sva samo še milimeter narazen...Kar naenkrat je na jaso stopila punca in začela noreti.Hitro sem se odmaknila."o Harry love you love you!"je upila.Midva pa sva samo vstala in začela bežati.Končno sva ji ušla.A je mogla zmott no??Odšla sva do njih."am..a bojo še ustale pršle??" reče Harry"ja jih bom poklicala"rečem in se žem po telefon da bi poklicala Izabello"hey!a pridete sm k OneDirection?"uprašam."ja itak.."reče."no dijo.."reče in prekine.Odprla sva vrata"Kako je blo??ja pa najbl važn a sta skupi??"ves radoveden vpraša Zayn."am..ne nisva skupi.."rečem in pogledam Harrya."ha..čudn ponavad k Harry pele punco na zmenk sta pol skupi..."reče Zayn in skomigne z rameni.Harry me je odpeljal v kuhinjo."am..lahko nekaj probam??"upraša"ja.."rečem.Naslonila sem se na steno.Bila sva samo še milimeter stran.Objela sem ga okoli vratu.Objel me je in me še bolj potisnil k sebi.Gledal me je z božanskimi očmi.poljubil me je!!Zasmejala sem se.Poljub sem mu vrnila...

23. maj 2012
next!!!!!! i < 3 this stoory!!!
23. maj 2012
u63958
u63958
neext
23. maj 2012
neextt!!!!!
23. maj 2012
u84822
u84822
nextam za vse ki lovate this story
"ha pa sm vaju dobil!"reče Zayn."ha..."rečem in se odmaknem od Harrya."skupi sta!"reče Zayn."am bi bila moja princesa??"reče Harry in se zasmeji."seveda in bi bil ti moj princ na belem konju??"uprašam"of course."reče Harry in se zasmeji.Takrat so prišle še ostale punce."hey!"rečem in objemem vsako od njih."Harry me je prosu če bi bla njegova punca."prišepnem Arii."in kaj si rekla.."reče."am..ja rekla sm..NE ne sej se hecam itak da sm rekla JA."rečem in se zasmejim.Usedla sem se na kavč zraven Harrya.Pogovarjali smo se.Ja in to točno o nama s Harryem."okey a loh nehamo??"uprašam"okey."reče Louis."am..Aria a prideš mal v kuhno??"upraša Zayn."ja."reče Aria in odhiti v kuhinjo.Pogledala sem Harrya."sam povem ti,da bo vsaka od punc skupi z fantom svojih sanj."mi prišepne.Okey seprav se bo usaki od ns uresničla želja.Aria bo z Zaynom.Bell bo z Niallom.Tay bo z Liamom.Izabella pa bo z Louisom.USAKA OD NS BO NAJSREČNEJŠA PUNCA NA SVETU OMFG!!!Pogovarjali smo se o rezličnih stvareh...Kmalu smo morale iti."dijo."rečem in poljubim Harrya.Odšle smo.Nesmem jim povedat za to kar mi je rekel Harry...
next??
23. maj 2012
next
23. maj 2012
neeexttt!!!!
23. maj 2012
u63958
u63958
neext
23. maj 2012
next
23. maj 2012
u84822
u84822
en hitr next
Odšle smo k meni domov.Doma smo imela pižama party.Obmetavale smo se s povštri... "blagič se teb Emily.."reče Tay."ja joj no..."rečem in pomislim na Harryeve besede."no gremo se naprej."rečem in zabrišem povšter naravnost Tay v glavo.Začele smo se smajati.Kmalu smo se odpravile v posteljo...
Zjutraj sem se zbudila in odšla v kopalnico,da bi se preoblekla

Kmalu so se zbudile še druge.Imele smo zajtrk"ha šele zej sm se spomnla..kaj ti je učeri zayn reku??"upraša Ario."am šit kok je ura??"upraša Aria vsa panična."pomir se ura je 10.."rečem"no ja dons ob 3 popoldne grem na zmenk z ZAYNOM!"reče."no vidš.."rečem.Use smo se zasmejale..
23. maj 2012
neexttt!!!!!
23. maj 2012
u63958
u63958
neext
23. maj 2012
next!!
23. maj 2012
u37905
u37905
neeext!!!
23. maj 2012
u84822
u84822
en hitr next sm na mobiju
Zazvonil mi je telefon"ja??"recem"hey!piko moj a pridete??"uprasa Harry."am..nej pomislm..ITAK"dijo se vidmo mwa mwa"recem in prekinem.Takoj smo se odpravile.Tam me je ze pricakal Harry stekla sem mu v objem.Poljubil me je.Poljub sem mu seveda vrnila.Odpeljal me je v svojo sobo.Zaprl je vrata.Usedla sem se na posteljo.Usedel se je zravn mene."Katera od punc je po Arii?"uprasam."nasledna je Bella.Niall jo bo prosu ce mu loh pomaga pr kuhanju in pol jo bo pac povabu..Cak mal a Bella zna kuhat"rece"ja zna"recem in se nasmehnem."Harry,kaj ti je na men najbl usec?"recem in ga pogledam."hm..usec so mi tvoje oci...nsmehn..na sploh si mi usec.."rece in se mi nasmehne.."do you want to kiss me?"uprasam in se zasmejim.NIsem potrebovala odgovora.Objela sem ga okoli vratu.Objel me je in me se bolj potisnil k sebi.Poljubila sem ga.Poljubil me je.Rahlo me je ugriznil v ustnico...Poljubljala sva se se naslednjih 15 minut.Sej se bi loh se dl sam je Liam udru v sobo"am..res sori"rece"ah pust.."recem in se odplepim od Harrya."kaj pa je?"uprasa Harry"nc sam Zayn pa Aria gresta vn..."rece in se hudomusno zasmeji.Odsli smo v dnevno sobo in se usedli na kavc.Gledali smo nek film.Kmalu sta nazaj prisla Zayn in Aria,ki sta se drzala za roke."skupi??"uprasam"jap,jao"odgovori Aria in se zasmeji...
Next???
23. maj 2012
u37905
u37905
neeext!!!
23. maj 2012
next!!
24. maj 2012
neeexttt!!!!
24. maj 2012
next!!! ♥
24. maj 2012
u92010
u92010
neext itak! :3
24. maj 2012
u84822
u84822
next bo hitr..
Stisnila sem se k Harryu."am a te loh neki uprašam??"reče Harry"ja."rečem."povej kaj ti je na men najbl ušeč?"upraša"ha..oči..nasmeh...lasje..še posebi k tko razmršiš lase kt J.B."rečem in se zasmejim.Razmršli si je lase in me poljubil.Imela sem občutek kot da bi bila navadna 0 proti Harryu,ki je 100.Bil je zvezda jst pa sam ena navadna 17 letnica...Kmalu smo odšle domov.OMG!ju3 je moj rojstn dan.Čist sm pozabla no..Zjutri sm se zbudila in se oblekla

Zazvonil mi je telefon"vse naj naj!"se zadere Aria"hwala."rečem"aja poveblene smo k 1D ob 16.maš čs?"reče"am..ja kaj nej bi pa delala??"rečem in se zasmejim."no se vidmo dijo."reče in prekine.Odšla sem v kuhinjo in si naredila kosmiče.Prižgala sem si TV in gledala film Bride Wars(vojna med nevestama).Pozvonilo je pri vratih.Odšla sem odpret.Bil je Harry"kaj pa ti tuki?"rečem in ga pogledam."vse naj!"reče."hwala"odgovorim.Objel me je in me dvignil.Pogledala sem ga in ga pojubila.

Usedla sva se na kavč in gledala naprej."am..a ni tko da mi pridemo k vm ob 16."rečem"ja sej jst bom tut mogu kmal it ker mamo eno mejhno slikanje."reče.Kmalu je odšel.V slovo sem ga poljubila.Odšel je.Kaj nej pa zej delam??Odšla sem na računalnik.Pogledala sem na fb.Kaj nej bi blo tuki kej zanimivga...Uglavnm NČ.˝dc fh00Ł˝sem objavila stanje na fbju.V trenutku sem dobila lajk.Zasmejala sem se in ugasnila računalnik.Odšla sem gledati nek film...
next??
nevem če bom dons še kej nextala..
24. maj 2012
u92010
u92010
neext :3
24. maj 2012
neeexttt!!!!
24. maj 2012
u63958
u63958
neext