Forum
u84822
u84822
no ja vrjetno veste da rada pišem zgodbice...
en mjhn oglas:
https://www.igre123.com/forum/tema/e-d-1d-l-ce-o/34012/1
Hey!Sem Emily in sem stara 17 let.Živim v Londonu.Nimam staršev vendar živimr z sestro Anno.Čeprav je veliko ni doma,ker je pri svojemu fantu...No imam 4 najboljše prijateljice.Tay krajše Tay,Bello krajše Bell,Ario in pa Izabello.Najboljše prijateljice smo že od 1. razreda.Velikokrat prespijo pri meni.Res se zabavamo.Ja OBOŽUJEMO 1D!Men je najbl ušeč harry,Tay Liam,Bell Niall,Arii Zayn in Izabelli Louis.
--------------------------------------------------------------------
jst

Tay

Bell

Izabella

Aria

a nej začnem pisat

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

17. maj 2012
next next next!!!
17. maj 2012
u92010
u92010
neext :3
17. maj 2012
next
17. maj 2012
u85435
u85435
next nujno
17. maj 2012
u63958
u63958
neext
17. maj 2012
mogočeee
17. maj 2012
u84822
u84822
en hitr next bom zele napisala ker pol morm nekam it
17. maj 2012
u84822
u84822
Zjutri sm se zbudila in se oblekla

odšla sem vkopalnico in se naličila.Odšla sem v šolo.V uho sem si utaknila slušalko.Poslušala sem pesmi od 1D.Kmalu sem prispela do šole.Tam so me že čakale Tay,Aria,Bell in Izabella."hey."mi že od daleč zakričijo."hey!jim odgovorim in stečem do njih.V šoli nismo ravno priljubljene.Odšle smo v razred
-----------------------------------po pouku----------------------------------
"am a gremo v meka(McDonald's)?"uprašam."gremo ja itak."reče Bell in že se napotimo v meka...
--------------------------------------------------
morm it sori sej bom ju3 al pa dons zvečer nextala
17. maj 2012
u63958
u63958
neext
17. maj 2012
next
17. maj 2012
u92010
u92010
17. maj 2012
u85435
u85435
next
17. maj 2012
u80842
u80842
next!!!
17. maj 2012
u88841
u88841
neext!;3
17. maj 2012
u84822
u84822
nextam
usedle smo in naročile.Naročila sem coca-colo in eno jabolčno pito.Pojedle smo."am a bi šle k men prespat?"uprašam."itak gremo."reče Bell.Odšle smo k men.Usedle smo se na kavč in prižgale TV.Kar naenkrat sem dobila povšter v glavo."če hočte vojno jo pa mejte."rečem in jih začnem obmetavat s povštri.TV smo pustile prižgan.ravno so se predvajala poročila.Use zadihane smo se ustavile"Skupina One Direction se bo spet vrnila v London.Imeli bodo koncert in vzeli si bodo 2 mesečni oddih."reče nekdo na poročilih.Spogledale smo se.Kar naenkrat smo začele vpiti in skakati po kavču."OMG OMG končno bom videla Harrya."rečem."ne to use bomo vidle svoje favorite."rečem in se zasmejim.Potem smo gledale film.Kmalu smo se odpravile spat
____________________________next day_______________________

Zbudila sem še vse ostale in odpravile smo se v šolo.na poti v šolo smo šle mimo neke trgovine na kateri je pisalo˝PRODAJA VSTOPNIC-KONCERT1D˝Spogledale smo se in takoj zdrvele v trgovino."ali hočete vstopnice ali VIP vstopnice s katerimi greste lahko še v zaoderje?"upraša prodajalec"VIP."rečem.Plačale smo.Kmalu smo prišle v šolo.Začel se nam je pouk
__________________________po pouku____________________________
"OMG KOMI ČAKAM."reče Aria."ja in to je že čez 3 dni."reče Bell."čez 3 dni!!???kaj bom pa oblekla???!!"upraša Izabella.Zasmejale smo se.Usaka je šla domov.Odprla sem omaro in ven potegnila neko majico in hlače."ja to bo to."rečem(bom pokazala sliko sam takrt k bojo šle na koncert).Gledala sem filma 17AGAIN.Ta film mi je bil res všeč.Odšla sem na fb.Nč ni blo...Kmalu sem šla spat
_____________________________________next day___________________________

Vsa neučakana sem se odpravila v šolo.tam so bile že Bell,Aria,Izabella in Tay.Pomahala sem jim"komaj čakate?"vpraša tay."am itak halo."rečeva z bell in se zasmejiva.
-------------------------------po pouku-------------------------------
"joj jst se morm dons ful mato učit."reče Tay."ha boga ti dijo."rečem in se poslovimo.Korakala sem proti domu.V uho sem si vtaknila slušalko in poslušala pesem od 1D-One Thing."Shot me out of the sky you're my kryptonite..."sem si potiho prepevala Harryevo besedilo.Končno sem prišla domov.Doma sem šla že ob 21.00 spat,ker nism mela nč za delat...
17. maj 2012
Next : 3
17. maj 2012
next:3
17. maj 2012
next!
17. maj 2012
u92010
u92010
17. maj 2012
u84822
u84822
nextam

Odšla sem v kopalnico in se naličila.Odšla sem v šolo.SPET sem poslušala 1D.Prišla sem v šolo tam so že bile use.Pozdravila sem jih.
-------------------------------------po pouku-------------------------------
"in a komi čakate???"upraša Tay."am ja pa sej veš ju3 je zadn dan pouka pa še koncert."reče Aria in se zasmeji.Ja ju3 je bil zadn dan šole.Kmalu sem se odpravila domov.Gledala sem nek film,ki mi sploh ni bil zanimiv ampak je bil okey...Kmalu sem šla spat...
____________________next day_________________________
jej končno.Zbudila sem se in se oblekla.

Odhitela sem v šolo.Tam so bile use razn Arie čudno ponavadi je celo prva tukaj"am počakite!"reče Aria ko končno pride.Počakale smo jo.Odšle smo k pouku.
----------------------------------poi pouku--------------------------
"okey se dubimo pred koncertno dvorano ob 20.00."rečem in se šposlovim.odšla sem domov.Pogledala sem 2 urni film kmalu je bila ura že 19.00.Oblekla sem se

Odločila sem se da ne bom oblekla hlač in majice.Odšla sem pred koncertno dvorano.Kot navadno so bile že vse tam.Odšle smo noter.Končno videla sem jih!!!
Harry je bil še lepši kot v resnici...Peli so pesmi me pa smo samo vpile.Za zadnje so zapeli What makes you beautiful.Rabili so 5 punc iz publike.Nekdo me je Prijel za ramo"am vas 5 punc bo moralo na oder."reče neka ženska.Mislila je mene,Ario,Tay,Bell in Izabello.Omg omg.Odšle smo v zaoderje.Na odru so bili pripravljeni stoli.Prišle smo na oder in vse govorile"omg"Usedla sem se na enega od stolov.1D so šli na eno stran in se tam nekaj menili.Usak fant je prišel do ene punce.Harry je prišel do MENE.Niall do Bell.zayn do Arie.Liam do Tay in Louis do Izabelle.Harry je odpel svoj refren.Gledala sem ga naravnost v oči.Bil je božanski...Ta trenutek bi lahko trajal večno...
next!!!!
17. maj 2012
u63958
u63958
NEEXT
17. maj 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
17. maj 2012
u92010
u92010
17. maj 2012
u84822
u84822
en hitr next zlo kratk kr sm na mobiju
kmalu je bilo konec pesmi...skoda..."am a gremo loh v zaodrje?"uprasa Bell."am zal nam je vendar so fantje prevec utrujeni..."rece zenska ki nas je povabila na oder.zalostno smo odkorakale stran.odsle smo domov.
Zjutri sm se zbudila ob 11:43.oblekla sem se in se odlocila da grem na sprehod.sama sem tavala po parku.iz zepa sem vzela IPod in si v usesa vtaknila slusalke.Poslusala sem pesmi od 1D in se poskusala spomnit trenutka ko me je Harry gledal.nisem se ga mogla spomnt.neki sm gledala na IPodu.kar naenkrat sem se v nekoga zaletela in padla na tla."sori,sori."rece nek glas.0obrala sem se in pogledala osebo.Bil je HARRY."am..nisi ti tista,ki je bila na odru??"uprasa."in nisi ti tisti,ki si ni vzel casa za avtogram,ker si bil prevec utrujen??"jezno recem"sori sama si?"rece"ja sm"recem in se mu nasmehnem."no dijo..."recem."am tuki mas mojo fonsko."rece in mi na roko napise njegovo telefonsko"dijo."rece in ze odhiti straan.5ekla sem proti domu da bi to novico povedala ostalim...
Tuki mate en next za lahko noc...
Next???
17. maj 2012
u84822
u84822
prisel je vkend in mi gremo na morje vrjetn ne bom mogla nextat ne vrjetn zagotovo ne bom mogla nextat tko da bom loh sele v nedeljo
with love
love girl
17. maj 2012
u84822
u84822
poprava namest 5ekla je Tekla...
17. maj 2012
u37905
u37905
next!
sam ena kritika.... malo prehitro se ues odvija... provi kaj bl opist....
17. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg