Forum
u177210
u177210
†alohaa haha
†moje ime je fiona,vem men je všeč
†tole bo še en fanfic posvečen zaynu maliku
†izmišljen do konca hehehe*ker bedn smeh
†brez linkecov and fejk pravljice ali kako drgač bi lahk sayit/rekla

†vsaj 2 nexta in poljubček(js vam tt poljubček pošilam haha)
†nasvidenjeee še enkrat 2 nexta
02. avgust 2014
u174615
u174615
next
02. avgust 2014
u176696
u176696
Next
02. avgust 2014
u177210
u177210
Bila je sobota.Zbudila sem se in šla v spodnje nadstropje si pripravit zajtrk.Jedla sem kruh in Nutello njam!Ko sem pojedla sem šla na računalnik in prvo kaj sem naredila je bilo to da sem šla na ask dobivala sem Hate vprašanja,prvo je blo: ka še tu delaš Perrie pojd vstran od tu vsi te hejtamo!!!
Tega mi je blo dost vsak dan taka sporočila zato bom res šla od tod.Oče in mama sta bila v trgovini medtem pa sem na listek napisala tole: Oprostita,ampak odhajam od tod vsega imam dosti.Vsi me sovražijo edino vidva ne,k življenju me še dajejo samo spodbudne pesmi 1D.Miss you,mwaaa
Hitro sem šla spakirat vse svoje stvari in poklicala taxi da me je peljal do letališča.kupla sem karto za London in se vkrcala na letalo.Takrat sta bila že starša doma poklicala sta me ampak se nisem oglasila.
Čez 2 ure sem bila v Londonu bila sem samo wow*o*.Neki najlepšega,plakati po vsem mestu od skupine One direction-moje sanjsko življenje!

Nisem mela dost "keša" za hišo da v njej prespim zato sem si mogla denar nabrat.
VEČ O TEM V NASLEDNJEM NEXTU!RABIM 5 NEXTOV IN MNENJE!
02. avgust 2014
u153756
u153756
next mnenjee zeloo dobrooo
02. avgust 2014
u177210
u177210
tenks.Še 4 nexti
02. avgust 2014
u104471
u104471
next
02. avgust 2014
u177210
u177210
še 3!<3
02. avgust 2014
mext
02. avgust 2014
u177210
u177210
Še 2!<3
02. avgust 2014
u176037
u176037
next
02. avgust 2014
u177210
u177210
Še 1!mwa
02. avgust 2014
next<3
02. avgust 2014
u177210
u177210
Hvala!
02. avgust 2014
u177210
u177210
Nisem mela dost "keša" za hišo da v njej prespim zato sem si mogla denar nabrat.Na letališču sem videla da zbirajo denar tak da pojejo ali igrajo na kitaro,klobuk majo nastavljen in v njega mečejo denar.Tam je bil en štant pa so kitare prodajal,prodajalcu sem rekla: Si lahko sposodim kitaro?In on je rekel Seveda.Takoj sem začela...Na glavi sem imela $wag kapo pa sem jo dala na tla za denar.
Na glas sem rekla: Za začetek bom zapela Story of my life!
Pela sem:
Written in these walls are the stories that I can't explain
I leave my heart open but it stays right here empty for days
She told me in the morning she don't feel the same about us in her bones
Seems to me that when I die these words will be written on my stone...
In pač tak naprej noben mi ni dal denarja v prvih 10 minutah a potem mimo je prišel starec in mi dal 10 evrov,potem še več.Zbrala sem 600 evrov!Nisem vedla da bom tako veliko zaslužila potem na koncu pa mimo pride Zayn Malik!*o*Skor sem skup padla,zakričala sem od veselja in se tudi jokala od sreče...Nikol si nism misla da ga bom vidla v živo,še lepši je ko sm misla!

VEČ IZVETE V NADELJEVANJU!
02. avgust 2014
Next + nova bralka
23. februar 2015
next
30. maj 2015
next
04. junij 2015
lucasandmarcus❤
lucasandmarcus❤
Zakaj se je brislaa???
13. november 2016
Lohk jst nadlajujem če hočete...
17. november 2016
Zayn Malik se je ustavu,jaz pa sem prenehala igrati na kitaro,nasmehnila sem se in vrnu mi je nasmeh lepo poješ je reku in mi iz rok iztrgau kitaro,spet sem skor padla v nezavest ko so se njegove roke dotaknle mojih OMG,to se res dogaja sem si v mislih govorila in se še bol nasmejala Zayn je začel igrati na kitaro in zapel isto pesem kod jaz,spremlala sem ga v besedilu na koncu mi pa je v kapo vrgu še dodatnih 20 evrov zdaj sem imela 620 evrov tako sem bila vesela Ali greš mogoče z mano na večerejo? je pazljivo vprašu in me pogledu z debelimi učmi seveda! sem odgovorila in poskočila od sreče in si obrisala solze sreče se dobiva ob 20.00? me je spet uprašu pokimala sem in pogledala na mestno uro ki je kazala 18.00 samo 2 uri še imam!Stekla sem do bližnje trgovine in si kupila modro obleko in par makeupa ter ostale stvaru druga pa dala v hotel ko sem vstopla v hotelsko sobo sem bila presenečena saj je bilo vse lepo razpakirala sem si stvari oh,hotelsa soba za 6 mesecov sem pomislila in se vsedla na kavč in zopet pogledala uro 20.00? sem zakričala in stekla v kopalnico uredila sem se tako:

poklicala sem Zayna in ga vprašala v kateri restervaciji se dobila reku je da v restervaciji na koncu mesta in da bo pršu z limuzino pomene in res čez neki časa je pršu po mene in skupi sva se odpeljala na večerjo.Neki časa sva se pogovarjala in na koncu je reku : Bi bila v naši skupini?Drugim sem že povedal in strinjali so se pokimala sem in ga objela ko sem se vstala in ga poljubila vrnu mi je poljub in postala sva fant in punca odpravila sva se domov mene je zapeljal proti mojemu hotelo on pa je šel proti svojemu hotelu ker je tuki imel turnejo pol pa se vrne v Britanijo ko sem prišla v hotelsko sobo sem se ulegla na pojsteljo in iz žepa potegnila sliko staršev malo sem jih pogrešala in sem mislila nanje zato sem jih poklicala
m-mama
j-jaz
m kje si ti?Tkao me je skrbelo
j v londonu nočem več nazaj ker me vsi zmerjajo in sovražijo
m počakaj še 30 sekun izsledili te bomo
j oprosti mama pokličem jutri
prekinila sem in zajokala obrisala sem si solze in odšla v kopalnico...To je moja hotelsa soba:

uredila sem se in se oblekla v spalno srajco in odšla spat,ko sem se zbudila sem pomislila na Zayna in ga poklicala.
z-Zayn
j-jaz
Z hei
J hei ti
z ali se dobiva v parku z ostalimi iz 1D sem
j la lahko samo uredim se
z prav
prekinila sem in se uredila make up ki mi je še ostal od včeraj sem si nanesla na obraz in oblekla oblačila...To sem imela oblečeno:

Pojedla sem zajrt ki so bili kosmiči z mlekom tudi to imam rada,čeprav tega doma nisem imela ker mi starša nista kupila ker tega nista imela rada.Pogledala sem na uro in odšla z hotelsek sobe in jo zaklenila in se odpravila proti parku ko sem prispela sem videla 1D...Rekli so mi da se lahko pridružim njihovi skupini
Next?
17. november 2016
Vsaj en Next da nadlejujem prosim...
17. november 2016
lucasandmarcus❤
lucasandmarcus❤
Joj family ti sploh neweš kak si me ostečla..če bi te poznala bi te z veseljem objela...
Seveda si zasložiš Next!
17. november 2016
np,nadaljujem
18. november 2016
Zayn je prišel do mene in me poljubil na čelo jaz pa sem ga močno objela seveda sem rekla in se nasmeja ter se usela na bljižnjo klopco.Zayn se je usedu zraven ostali pa so stali jutri se dobimo kjer bo menežer odločiu tvojo prisotnost v bendu Zayn bo prišel pote in te odpeljal v studio je rekel Harry in odšel v limuzino vsi ostali so mu začeli počasi slediti ko so odšli sem odšla do slaščičarne in tam videla fantak ij e bil zeloi cute prišel je do mene in rekeu : A si nova? pokimala sem in si naročila rogljiček ko sem ga dobila sem odšla ven fant pa mi je sledil,to je on:

j-jaz
f-fant
j pa kaj zdej hočeš da mi slediš?
f ja pač malo te hočem spoznati
j ne hvala,mudi se mi domov
f se jutri dobiva na sladoledu?
j ne...jutri sem v studiu
f a si pevka?
j ja skupina 1D
f se ti hecaš z mano ali kaj?
j jaz se nič ne hečam in imam fanta Zayna kar popzabi na vse ostalo
f ime mi je Maikey
j lepo,mudi se mi
f nisi se predstavila
j moje ime je Perrie adijo!
f se še gdaj srečava?
j mogoče
odtekla sem starn bil je res cute ampak imam fanta Zayna pojedla sem še zadnji košček rogljička in se vsedla na klopco do mene je prišla vsa objokana punca
p-punca
j-jaz
j kaj je narobe?
p fant me je pustil ime mu je Maikey zaradi ene punce ki jo je srečal v slaščičarni
j(v mislih) oh to sem jaz
p tako sem jezna na njega in hrati žalostna saj sva bila skupaj 4 leta že od vrca se poznava zdaj pa mi naredi tole
Stekla sem starn in pogledala še enkrat tisto punco bila sem slaba oseba in to zelo nebi se smela pogovarjati z Maikeyem...To je tista punca sam zdej nasmejana:

Stekla sem do hotela in odšla v hotelsko sobo sva zadihana sem legla na pojsteljo in hitro dihala v sobo je vstopil Zayn in se ulegel zraven na pojsteljo hei je hitro rekel malo miru rabim sem n+odgovorila nazaj Zayn jepokimal in odšel z sobe pogledala sem na prenosnik in spet je bilo neki sporočil v zvezi z mano kako me sovražijo in policijsko sporočilo od mojih staršev da iz policije sta pisalaerrie kje si tako naju skrbi...Pridi domov drugače pridemo mi pote v New York in preiskali bomo vse hotele!Lp mama in oče
Odpisala sem ji:Nemorem končno sem spoznalča Zayna in njegovo družico v bendu sem!in polnoletna sem lahko odločam zase pusti me že namiru nisem otrok in kmalu bom odšla z Zaynom v Britanijo lp.Perrie
Zaprla sem prenosnik in odšla gledat televizijo ko sem nehala sem ugasnila in odpla na balkon vspodaj pa je stal Maikey v žepu se mu je zasvetlikau nož in vrv hotela sem zakleniti hitro vrata ampak so bili njegovi pajdaši že vzgoraj ki so me prijeli prišel je Maikey in pokazal nož boš moja punca ali ne če ne boš boš umrla če pa boš pa ne boš umrla mapak vsakič ko se mi boš upirala te bom užgal je reku in potegnil vrv in me začel zavezovati z lepilnim trakom mi pa je privezal usta boš ali ne boš? me je zopet vporašal prikimala sem in pogledala žalostno v tla ker nisem hotla da umrem položu me je na stou in zagrnil vse zavese in me začeu pretepat...Zazvoniu je telefon in Maikey ga je ponesreči ukluču da se je na drugi strani čulo ampak tega ni vedel bila je mama in v parih minutah je bila pred hotelom New Yorkša policija ki je aretirala Maikeya in ga dala v zapor za 2 leti prišpel je Zayn in me usvobodo in poljubo
18. november 2016
lucasandmarcus❤
lucasandmarcus❤
Next komaj čakam!
18. november 2016
hvala da bereš moje nadlajevanje
18. november 2016
lucasandmarcus❤
lucasandmarcus❤
Nzk res je kul
18. november 2016
objela sem ga in policisti so začeli pregledevati mojo sobo in našli so par dukomentov do mene je pristopil policist in me vprašal : ali ste vi hčerka zaskrbljenih staršev Callaway? pokimala sem in pogled obrnila proti Zaynu tega še ni vedel ampak zdaj je žalostno sem pogledala polista ki me je prijev za roko in odvlekel na hodnik saj veste da so tvoji starši zaskrbljeni in zdaj vlažajo denar v polisiste da preiščejo vse hotele,oprotisite ampak moram vas odpeljati nazaj je rekel in prijel lisice ne ne morem,vsi me zafrkavajo tam in žalijo kaj delam v njihovem mestu zato sem pobegnila in dobila v New Yorku odlično priložnost se pridružiti 1D in dobila fanta Zayna... sem pojasnila ampak policist mi je na roko že devau lisice Zayn je prihitel in udariu policista in me rešu ker nbi hotel da grem nazaj v moje staro mesto vem da bo zaradi tega zelo kaznovan ampak se je boril samo zame moj heroj! To je tisti policisti n prej nisem še pokazala slike mene torej to sem jaz in policist:

odpeljau me je v limuzino in skupaj sva se odpelala do njegovega hotela v njegovi sobi na srečo je imel 2 postelji ker so ostali fantje bili še v 2 sobah usedla sem se na kavč in prestrašeno jeclala starh me je Zayn,kaj če te bodo našli in te aretirali?nočem da greš v zapor zato ker bi me odpeljali nazaj v Minesoto sej bi te obiskala čeprav sem že stara 18 sem rekla Zayn mi je zaprel usta in me povlekel na pojsteljo in zlezel name poljubljav me je potem pa odšel z mene in se ulegeu Zayn! sem zakričala in se nasmehnila Zayn mi je zaprel usta mogeu sem videti kako se poljubljaš preden gren nazaj v Britanijo ali zapor prižgau je televizijo in gledala sva poročila : Zayn Malik udaril policista ne bodo ga iskali ker je iz skupine 1D ne bodo ga aretirali ker pol bodo same težave in bodo vsi zasovražili policiste in začeli napad na njih in po New Yorku razbijati imamo pa tudi svežo novico o Zaynu Maliku in njegovi punci ki je ubežnica iz Minesote policist ki jo je hotel aretirati pravi da jo tam vsi sovražijo ugasnil je televizijo in se nasmehnil poljubil me je jaz pa sem odšla na prenosnik ki sem ga vzela preden me je skoraj policist dal za lisice pogledala sem spet o haiterjih ampak tokrat jih ni blo moja sovražnica na šoli mi je poslala to sporočilo : Perrie ti si res najboljša prid nazaj v mesto našo in zraven pripelji Zayna Malika je res z teboj?Sliki se z njim
slikala sem se z njim in poslala naenkrat sem dobila veliko všečkotov in še miljon sporočil ki sem jih pregledala vse so bile v meni in Zaynu razen sporočilo iz zapora ki je pisalo ime Hotter065 pisalo je : kmalu me bodo izpustili in maščevau se ti bom tako da več se vidima v Britaniji ali pa v Minesoti celo v New Yorku jutri pridem pote hahaha moji starši so plačali varščino in potem te bom pretepeu do krvi da boš komi dihala Maikey
pokazala sem Zaynu in on se je odločil da bo on prej premlatiu tega Maikeya,hotelska soba je bila takšna :

Zaspala semin drugo jutro sem se prebudila odšla sem zopet na balkon in upala sem da ne vidim Maikeya ampak se nisem bala ker sem imela Zayna amapk je biu spodaj ta Maikey in reku : zdravo psica,prid dol ker si zdaj moja punca se ne spolneš? odšla sem notri in to povedala Zaynu skupaj sva odšla dol in Zayn ga je pretepu da je pol zbežal preden je zbežel pa mi je v hlače dau listek prebrala sem ga naglas : Vem da te bo Zayn rešu,ampak ko pride policija ne bo več tako se vidiva v Minesoti vem kje živiš in potem boš dobila otroka pa pretepu te bom!
Ustaršila sem se in objela Zayna
18. november 2016
lucasandmarcus❤
lucasandmarcus❤
Next!
18. november 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg