Forum
u170138
u170138
Sem leja, stara sem 10 let in obožujem igranje violine.Pravtako, kot moja mama.Obe jo igrava z velikim zadovoljstvom.Oče je eden izmed najslavnejših igralcev na svetu.Oba sta še mlada moja mama Alja ima 29 let moj oče Anej pa 30 Let
Mama:

Oče:

Jaz Leja:

Obožujem igranje in zvok, ki prihaja iz moje majhne violine.

V šoli imamo vsako leto glasbeni nastop in letos se bom ponovno prijavila da bom lahko prvič igrala solo.To si želim že od svojega 7 leta.Violino igram že od svojega 3 leta resnično si želim da bi me izbrali za solo nastop!Vsak dan imam vaje po 1 uro in pol tudi svojo sobico za igranje imam.V šoli sem ena izmed najboljših učenk sploh pri glasbi.Vedno povem kaj česar še učiteljica ne ve. Vedno, ko igram se spomnim na najlepše dogodke v življenju.Violina me vedno ponese v nebesa ob njej se počutim kot vladarica sveta.Neprestano vadim in igram.
Juni 2012
06:36
"Lejča prenehaj igrati pojdi spat!" se je zadrla mama medtem, ko se je premetavala po postelji, saj je iskala telefon."Ja mama takoj!Samo zaspati nemorem!Lahko gledaam televizijo"sem v upanju rekla mami.Nekaj časa je vladala tišina dokler se ni ponovno zadrla"JA" zadovolna sem se vrgla na kavč in poslušala igranje violin kako lepo zvenijo.To je poseben inštrument,ki ga mora znati vsak, sem si mislila,medtem pa je čas bežal vendar rekel nič.Ura je odbila 08:30 in čas je bil za zajtrk, ker je bila sobota sem si ga pripravila sama.Iz hladilnika sem vzela maso za palačinke in pekla.

Seveda ni smela mankati nuttela,ki je moj naljubši namaz.Naravnost božanski je!!Mama se je počasi primajala do mize ter uzela palačinko ter se mi zahvalila, ker sem jih spekla.Ko se je dokončno zbudila, sem ji omenila koncert, ki bo 24.julija.Žalostno je pogledala in rekla, da imata z očkom kratek nastop ravno tisti dan, in bosta po vsej vrjetnosti malo zamudila, saj je vožnja z avtom, kar dolga pot.Užaljeno sem pogledala in se odvlekla v svojo sobo.

Ulegla sem se na posteljo in razmišljaa kako bi preprečila pot ali kako bi poskrbela da se pravočasno vrneta na predstavo.
Torek 2012
14:28
"Koliko je ura?"sem uprašala v upanju na pol tretjo saj so se takrat začele najdaljše vaje v tem mesecu trajale so 2 uri in pol!"Minuta do" je nejevolno rekla mama saj bi morala učiteljica že priti.
Iza hodnika se je že slišalo štrkljanje petk in žvončklanje zapestnice, ki ju je nosila učiteljica.
Prišla je in kot vedno dejala "Danes nas čaka najdaljša vaja v tem mesecu zato vas prosim, da starši odidete, ker imate zagotovo kaj za urediti pri vaših hišah"Mama in ostali so odšli mi pa zmo vadili posebno skladbo z naslovom Poletje.Zaigrala sem jo najbolje zato mi je učiteljica rekla, da sem med kandidatkami za solo nastop.To je bilo nekaj najbolj pomembnega od kar sem v violinski skupini Vail!ponosno sem jo gledala in z svojimi velikimi očki izkazala hvaležnost.
Veselo sem igrala ter dala vse iz sebe.Strune sem napenjala in iz njih izvabljala čudovite zvoke Nevrjetno dobri so bili.Učiteljica mi je rekla, da mi manka le dostojen zaključek do solo nastopa.

Veselila sem se saj sem od danes naprej 11 letnica, no ne še čisto ob 18:58 bom!
Mama me je veselo čakala v avtomobilu in mi mahala.

Next?
19. april 2014
next
19. april 2014
u170138
u170138
še 4
19. april 2014
next,next,next,next evo pa je lahk nadaljuješ(hec)
19. april 2014
u170138
u170138
vem
19. april 2014
next
11. maj 2014
next
12. maj 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg