Forum
moje živlenje 1. del

moje življenje ni prijetno že od rojstva ni bilo saj sta mi umrla mama in oče .Ko sem se rodila je malo za tem umrla moja mama.Ker pa je mama umrla si je oče našel drugo ženo bolje rečeno mačeho .Aja naj se predstavim sem Lara stara sem 15 let morala bi hodidti v šolo ampak me je mačeha izpisala oče pa je tko al tko umru .Vedno sem moralatrdo garati da neboste mislili da je to kakšna zgodba v pepelki .Vsak dan sem morala garati skoraj do večera komaj sem se najedla že sem morala pospraviti mačehino sobo.Aja mačehi je bilo ime LIza imela je pa tudi 3 hčere bile so iste kot ona 1.hčerki je bilo ime lana stara je bila 22let 2. hčerki je bilo ime maja stara je bila 21 let in najmlajša 3 eva ki je bila stara 20 vse so bile zelo tečne še sreča da sem imela svojo najboljšo prijateljico ANO marijo bila je res najboljša prijateljica vedno mi je kaj pomagal a Liza jo je sovražila zato je ni hotela videti v svoji hiši tudi jaz nisem smela iti k nje .A sva se vse eno videli ko Lize ni bilo doma se je priplazila v moji sobo a vse eno je morala paziti da je maja,lana in eva niso videle .

rabim vsaj 1 ali več nextov
SREČNO NOVO LETO
31. december 2013
next
31. december 2013
next
31. december 2013
u160430
u160430
next
31. december 2013
next
31. december 2013
ana marija:

maja:

eva:

jaz:

lana:

LIza:

zdi se da je prijazna ampak ni
31. december 2013
jaz.

ana marija:

liza:

zdi se prijazna a ni

eva:

maja:

lana:

31. december 2013
next
31. december 2013
ej neki mi je zaštekal
31. december 2013
NEXT
31. december 2013
juter nextam
31. december 2013
2.DEL :težko življenje

Lara se je na zares lepo jutro zadrla Liza .Namreč pri moji postelji je bila takšna naprava skozi njo se je Liza skoz drla res res skoz .Ja sem ji odgovorila in se oblekla .Odšla sem v kuhinjo morala sem ji narediti zajterk.Potem pa še Evi ,Lani in Maji narediti zajterk .Komaj sem pojedla zajterk že sem morala iti v trgovino .Liza mi je dala listek najprej sem mislila da je čisto mali a ko sem ga rastegnila je segal do tal .Odšla sem v rgovinoin iskala stvari .

3.del:težko življenje

Hej sem Ana Marija
01. januar 2014
ful mi šteka 3.del;težko življenje pride juter
01. januar 2014
next
01. januar 2014
a lohk daš mal dalši next
01. januar 2014
ja pol
01. januar 2014
3.del težko življenje

Zjutraj ko sem vstala sem že morala narediti zajterk .Danes najbi Ana Marija prišla k meni ampak nevem če bo Liza dovolila.Ko pa sem prišla v dnevno sobo mi je Liza povedala da je danes sploh nebo doma skoraj sem poknila od veselja.Potem pa mi je še dala listek z opravili mislila sem da je samo kakšnih 5 opravila o ko semdobro pogledala se mi je zdelo da jih je 100.Ko je Liza odšla je k meni prišla Ana Marija malo mi je pomagala z opravili potem pa sva se malo pogovarjali ko so domol prišle Maja,Lana in Eva je Ana Marija skočila skozi okno saj ni bilo visoko .Z Ano Marijo sva naredili kakšnih 4 opravila prali posodo ,pospravili Lizino sobo,očiščiti dnevno sobo,očiščiti wc školko .Ostale pa sem jaz naredila kasneje.Kasneje sem morala Lani,Maji in Evi narediti nalogo krivica!!!!.Bila je že skoraj noč ko je Liza prišla domol morala sem ji umiti noge fej

Končno sem odšla spat bila sem zelo utrujena

vem da ni glih velik napisano sori ʝɮ$ʝ.ṩмἷҭђ

next?
02. januar 2014
u149893
u149893
next
05. februar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg