Forum
hello..zej naslov je dolgocasn ampak rada bi napisala spodbudo za vse punce ki trpite podobno kot sm jez in vam hocem dokazat da tut ce je še tok hudu se da prežvet brez samomorov brez rezanja in če je le možno brez luže solz...ammm do 6.razreda mi ni šlu slabo mela sm kup pravih prjatlc in eno sovražnco in bil je tut en fant u kerga sm bla zalublena. ampak čez počitnce se je vse obrnil na glavo. moja sovražnca je vse moje prjatlce obrnila proti men in začetk šolskega leta se je tej sovražnc brez raloga prdužu še cel razred...uničl so me... ni mi blo mar kk zgledam zgledala sm obupnu! in tk kt pregovor prav u nesreči spoznaš prijatelja in to osebo sm spoznala tut jez...ona je moja soseda in že od rojstva sva. ona je u paralelk ampak se nikol nisva druzle ker jez sm bla "fejmička" ona pa ne. in tko sva se začele počas začele družt...pobrala me je ko sm bla na tleh in mogoče bi jez donc brez nje bla se zmer ne družabna in bedna forever...7razred je lepo steku in vsi so že pozabl na to kar se je zgodil počas sm se uklupla moje prjatlce sm dobila nazaj ampak se nism neki ful druzla z nemi. noo 8.razred je sol še mal boljš bla sm še zmer sramežljiva govorila sm bl mal in nism bla oseba k so se usi hotl družt z njo....ampak konc januarja se je začel use spreminjat...spoznala sm fanta k me je realno prsilu govort in šlo mi je vse na boljš...pol je reku da sm mu všeč itd...moj lajf je po 2letih ratu spet popoln, sm si rekla...ratala sm oseba k so jo mel usi radi in so se usi hotl z njo pogovarjat...ampak ni blo dolg tko...u juniju se je pa use postavl na glavo zgubila sm tistga fanta prevaru me je z mojo bestiko...bolel je srce sm si realno hotla izrezat sam da nebi čutla te bolečine..moj popoln lajf se mi je zdel da se je uniču...in pol so ble kmal počitnce in na morju sm koncnu na en način prebolela tega fanta se zalubila na novo in vrnila sm se spet srečna...polet mi je full dogajal...klical me je en kup fantov iz naše šole če mam kej časa če bi šla u kino al pa na kšno pijačo..res je da sm mela še zmer mal zlomenu srce ampak moje žalosti in nesreče nism nikol hotla pokazat ker majo vsi svoje probleme in se nimajo časa ubadat še z mojimi...smejala sm se do solz osvajala use fante vsi so me mel radi...veste kaj se zgodi na koncu počitnc tist fant iz naše šole k mi je zlomu srce na miljono koščkov me je po dveh mescih poklicu res je vmes sva se trikrat vidla in takrat sm mu pokazala da mi nič ne manjka in kot kaže je tut zvedu marsikaj od svojih frendov. vprašuje kako sm kej kako da se neč ne javm in a sm kej zalublena...ta filing k veš da si ti zmagala in dokazala da te ni uniču in k vidš da se je realno prplazu nazaj=NEPRECENLJIVU...cel september je tk lazu za mano celo host me je hotu prašat...no pol me je spet odjebu...jaaa spet je bolel in jokala sm dva dni skupi... ampak prežvela sm brez rezajna in brez da bi poklazala da trpim in tut če sm jezna na nega sm mu hvaležna da mi je pokazu to trplejne zej vem kwa nebom nemu al pa komur kol drugmu pustlila...in k je tko mislu da me je uniču sm se drug dan tok smejala in vse nrdila sam da sm mu dokazala da me ni uniču...za nagrado pa sm šla zvečer vn s tok lušnim fantom k sm ga hotla ze dolg cajta spoznat...innn tist fant k me je uniču me je spet poklicu ker je vidu kwa se dogaja in je zvedu da sm odzuni s tistim fantom pa še vedu je da mi je všeč...spet se je prplazu nazaj..veste kwa sm zej nrdila odjebala prasca ker ga realno nocem nikol vec u lajfu vidt... veste če hočeš met mavrico morš najprej okust dež...torej spremenila sm se ratala oseba k jo majo vsi radi...ampak to sm ratala sam zato ker sem: optimist, nonstop nasmejana, in se družm tut z osebami k niso lih fejmiči ampak to ni pomembnu ker pomembnu je kšna oseba je po srcu in ne po izgledu al pa po temu kok dnarja ima...zej sm u 9razredu srečna in močnejša od gore=neda se me zrušt, vsm sovražnikom sm hvaležn ker so me uničval ker tk so me nrdil sam močnejšo in če me zej še bl sovražjo si loh sami seb zaploskajo ker so oni krvivi da sm taka kot sm...inn hvaležna sm že za tuk mejhne k prej nism znala bit..naprimer sm šla mim fanta k ga poznam in ni glih popularn in je bil prvi fant k je tist dan opazu da sm se postrigla in je reku dobra frizura to mi je polepšal cel dan realno vsem sm o tem razlagala hahah al pa je tist fant k sm sla z nemu vn reku da mam lepe čevle jojj kok sm bla srečna al pa sm nastopala na eni predstav in sm vedla da sm fajn zajebala pa je se zmer prsu en fant k ga bl tk mal poznam pa je reku full si bla dobra...vidte take malenkosti če so od tapravih oseb ti lahko polepšajo cel dan...zato bi jez usm puncam rekla tko smej se preveč ker življenje je brez polčasa brez še ene priložnosti in ker je vsaka sekunda jeze sekunda sreče ki je nikoli neboš dobila nazaj...dokaž hejterjem da si neuničljiva vrjem tvoj smeh in tvoja sreča jih ubiva inn še neki če se ti zdi da nimaš popolnega življena pomisl na otroke ki bojo šli zvečer lačni spat al pa na otroke k so brez staršev itd...in ugotovila boš da če grez zvečer na toplo spat, sita, in imaš usaj enega res pravega prijatelja je tvoje življenje že popolno po večini ostank pa si ga nared sama popolnega ker si ga lahko...za dekleta ki se režete vela isto pomisl če ti je res tako hudo pol pa še pomisl na nekoga ki mu je mogoče še huje pa se ne reže...rade se mejte ker če se neboste imele ve rade pol pa nevem kdo vas bo mel...I LOVE YOU ALL<333
12. oktober 2014
aja pa dejte kej komentirat...kar koli bom pa zelo srečna če kera pove da sm ji pomagala al pa da se ji podobno zgodil u živlejnu
12. oktober 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg