Forum
Kdo sem jaz? . Če povem po resnici sem na tej šoli Nihče. V razredu sem pa tanova. Zakaj že? zato ker imam tako fenomenalno mamo, ki se rada seli in to vedno ko dobim prijatelje, zato se tudi več ne trudim jih iskati. Imam namreč veliko prijateljev iz 10 šol, kjer sem že bila pred časom. Zdaj sedim za mizo v učilnica in poslušam glasbo na mojem ipodu, ki je pravzaprav moj najboljši prijatelj v tem kraju in moja največja dragocenost. Učiteljica je razlagala matematiko najbolj dolgočasen predmet forever bi rekla. Na srečo sem sedela v zadnji klopi tako, da ni opazila da pravzaprav ne sodelujem. Čez letnik sem namreč prebijem z dvojkami. Se mi pač ne da učiti, drugega razloga ni , pa čeprav mi starši vsake toliko težijo zaradi ocen. Končno je zazvonilo. Pospravila sem ravno zvezke v torbo, ko je nekdo vstopil v razred. Fant, ki je vstopil je bil zelo zelo seky in lep. Omg sem pomislila pa neda bom sošolka popolneža. POleg njega ne bi mogla sediti, saj bi ga pojedla. Stopil je do učiteljice in ji na kratko nekaj razložil. Ona je pokimala nato nam ga predstavila. Temu polbogu je ime Luke in bom obiskoval tukaj šolo. Zdaj ne bom več edina nova sem pomislila. Nato smo šli iz učilnice. Bil je odmor. LUke je stopil do mene, ravno ko sem iz avtomata jemala coca colo . "hej" je pozdravil. "o živjo" sem odgovorila. Pri tem se še zardela kot jabolko. To je sigurno pomota, zakaj bi me kul fant pozdravil to je nemogoče. Celo tu na tej šoli, kjer se nihče ne meni za mene oz. me verjetno sploh ne opazijo. POmerila sem ga od pet do glave . Bil je res preveč sexy. Opazila sem v kotu poleg naju tri punce, ki so naju očitno opazovale z osuplim obrazom. Verjetno niso vedele kako si razlagati to, da se najbolj kul nov fant druži z zgubo. Spet je zvonilo. Morala sem iti tokrat k fizike še enemu čisto brezveznemu predmeti. " grem zdaj " sem rekla in se poslovila.

next?
13. marec 2013
u116794
u116794
next
13. marec 2013
u124383
u124383
next
13. marec 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike