Forum
u59711
u59711
hahhah pretiravaš!
05. april 2012
u58203
u58203
Next!!
05. april 2012
next!!!!
06. april 2012
Neeeeeeeeeext!
06. april 2012
u59711
u59711
hvala.... komenti na zgodbico?
06. april 2012
Supeermegafantastičnoneverjetno!
Lahka zdej next dubimo?
06. april 2012
u59711
u59711
>NE!< Najprej še 2 komenta o zgodbi, pa ne nexta ampak KOMENTA-al je dobr pa ka te mot pa take pa to...
06. april 2012
Next!
06. april 2012
u83715
u83715
Js sm že.! Dej hitr napište. plis♥♥♥
06. april 2012
u59711
u59711
No, pa nej vam bo... nov delček ;*******
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Nekaj trenutkov je globoko dihala in si z sredincem, ter kazalcem gladila veke, tako je zmeraj lahko premagala jezo, žalost, obup...
"O, živjo punci! Sta se že spoznali," ju zmoti glas mentorice, ki je prikorakala do njiju.
"Hja," je komaj slišno zagodrnjala Helen in prhnila.
"No, Helen, kaj pa je?" je z visokim tonom vprašala mentorica.
Helen je ostala brez besed. Le nemo je zrla v tla in si ogledovala čevlje na nogah.
"Že ves čas je čudna," je tišino prekinila Rissa in zavila z očmi.
"Pa kaj še! Če je kdo čuden si to ti," je jezno rekla Helen še vedno misleč na Chloe in Lizzie... V glavi so ji odmevale njune zadnje besede, ki kar niso hotele umolkniti.

"Poskusita biti dobri druga do druge, ne mislite, da vas bom premešala in dala v sobe z drugimi. Ne, skupaj boste," je zmajala z glavo mentorica in iz torbice potegnila sliko.
"To je мσנ fant in je tudi eden izmed mentorjev.... on bo imel vas tri in pa še 6 drugih deklet," je spremenila pogovor in jima pod nos pomolila fotografijo postavnega mladeniča, ki je izgledal 5 let mlajši od nje.
"Ime mu je Ian, kličemo pa ga Curly, ker ima take kodre,"se je po tiho zahihitala in si usta pokrila z roko, na kateri je Helen opazila tatu z napisom ιαη ιѕ му ωσяℓ∂...
Ob tem ji je zastal dih, v glavo pa ji je postalo noro vroče. Sploh ni vedela zakaj tak šok, fanta niti poznala ni...
"Pa saj je videti 1x mlajši od vas," je besno rekla Helen in stresla z dolgimi sveže opranimi lasmi, ki so dišali po kamilicah...
"Ah, ja... on je star 17, jaz pa sem 20..." se ji je nasmehnila in si čez ramo vrgla svetle lase.
"Ampak starost pri ηαмα ni ovira," je zamahnila z levo roko.
"Tudi prav," si je neslišno rekla Helen. Fant ji je bil všeč. Bil je simpatični svetlolasec, ki je nanjo naredil vtis že ob pogledu na fotografijo. Bila je navdušena, da jih bo vodil tak fant, kot je on.
Očitno je mentorica opazila Helenino navdušenje zato je jezno siknila: "Prste stran od njega!"
Helen se je požvižgala na mentoričino opozorilo in po prostoru s pogledom iskala simpatičnega mladeniča.
Zagledala ga je v nekem kotu, kako se je pogovarjal s svetlolasko.

~ "Ian, ne veš kako mi je žal," je rekla Chloe, roko počasi približala njegovemu licu in ga pobožala. "Je že v redu, Chloe, ne zamerim, nisem tak človek," se ji je nervozno nasmejal Ian in se poskušal obrniti stran. A Chloe je trmasto drezala vanj z polno vprašanji... "Je Savannah res boljša od mene?" je vprašala in roke postavila na bok. "Chloe, ona mi je preprosto všeč, srcu ne da ukazovati," je zmajal z glavo in njeno roko grobo odmaknil od njegovega lica. "Pa daj no! Izbriši si jo iz glave," je rekla in ga naglo potegnila k sebi v močan objem, da se ji ni mogel izmakniti. Sekundo po tem, ga je naglo poljubila na ustnice in ga objela okoli vratu...~

Helen ni mogla več opazovati tega dogajanja...
"KAJ SE PA GREŠ?!" je nezavedno zavpila čez prostor. Njen glas je rezal zrak. V trenutku so bili vsi pogledi na njej... Po telesu so se ji razlegli mravljinci, ki niso želeli izginiti...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nadaljujem?

Mnenje?

KDO JE SAVANNAH?~mogoče kdo ve? =D

Pa na splošno mnenje povejte... ka vam je ušeč pa tko...
06. april 2012
Next!!!
FuŁŁ dobra zgodbica & next
06. april 2012
u59711
u59711
hvala
no, kje so zej komenti?
06. april 2012
u59711
u59711
?????????
06. april 2012
Sveetovno!
Savannah je pa nwm.. mogoče ena od unih dveh Heleninih cimer?
Neext uglavnem..
06. april 2012
u59711
u59711
Kdo veee..... x+D vse je mogoče... pa hvala!
06. april 2012
Super je neeext..
Za Savannah pa nevem..
06. april 2012
u41661
u41661
nevem
next!!!!
06. april 2012
u83715
u83715
Nexti+Cool next.!
SAvannah, ali je ena od deklet, ki je zeljubljeno v Iana, ali pa ta mentorica...Mah nwm. Bl za prvo idejo. Hehehe. Nexti♥♥♥
07. april 2012
u59711
u59711
Hvala za komente res mi veliko pomenijo! < 3
07. april 2012
u83715
u83715
Samo, da ti. Kdaj boš pa ti nextala?♥♥♥
07. april 2012
u59711
u59711
dans ;*
07. april 2012
u83715
u83715
Upam, da čimprej
07. april 2012
u59711
u59711
hmm... bom vidla ;D ko bom dobila navdih, cajt pa tko mam....
07. april 2012
u83715
u83715
Ja vem ja. Hehehe
07. april 2012
u59711
u59711
že pišm
07. april 2012
u59711
u59711
Evo, pa nov del! ;***

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Tuje oči so jo ubijale s pogledom.
Pogoltnila je slino in se brez besed obrnila proč.
Moreča tišina je zapolnjevala prostor.
Srce ji je razbijalo, kot bi ji želelo skočiti iz prsi. Dozdevalo se ji je, da celo čuti noge, ki se ji tresejo~kar ni bilo mogoče.
"Helen, hvala ti... tole cipo bom morala ukrotiti.... hvala, da si me opozorila," se je zahvaljevala mentorica in se jezno zapodila proti Chloe, ki je stala na drugi strani sobe.
"Ian, kaj to pomeni?" je zarenčala nanj, ter mu prisolila klofuto.
"Au, miška, nisem jaz..." a znova ga je prekinila klofuta.
"Nobenih pojasnil, nobenih laži," je rekla s solzami v očeh in s prsta snela srebrn prstan.
"Tole znak ljubezni, a? In zdaj takole? Ne," je zmajala z glavo, odprla okno in čezenj vrgla srebrn prstan, ki se je zableščal v soju jutranjih sončnih žarkov, ter padel v globino.
"Konec je," je zašepetala in se zapodila iz sobe.
"Poglej kaj si storila," se je razjezil Ian, Chloe pograbil za zapestje in jo povlekel iz sobe.
Helenin srčni utrip se je umiril.
Zdaj ni bilo nobenega več v sobi, razen Risse, ki je trdno spala.
Počasi si je upala znova zadihati zatohel poletni zrak. Odstranila si je kapljice potu s čela in se zazrla skozi okno. Kopno je bilo zdaj že precej oddaljeno, okoli ladje je zdaj bilo le še morje...

~ "Chloe, to se mora nehati," jo je resno pogledal Ian in jo močno stiskal za zapestje. "Kaj mi pa boš?" je izzivalno regljala Chloe in se mu upirala. "Poglej, če ne boš nehala... ne veš, kaj sem zmožen storiti," je zmajal z glavo in jo še bolj stisnil. "Au," je zaječala. "Končala boš na odprtem morju," je iztisnil skozi zobe ter se ji zazrl globoko v oči. "Ian, ne delaj se, točno vem, da me ljubiš," se je zasmejala Chloe. "Si morda jedla nore gobe? Popolnoma zadeta si videti," je zmajal z glavo in jo porinil ob steno. "Au, spusti me," je rekla in se zastonj upirala. "Adijo," je zašepetal odprl okno in jo potisnil skozenj. "Ne, Ian ne!" je zakričala Chloe, a bilo je prepozno. Ian je spustil njene roke, Chloe pa je padla v globino...~

Mentorica je čez nekaj minut vstopila v sobo.
"Boš suho sadje, Helen?" je vprašala in ji ga ponudila.
"Hvala," se je zahvalila Helen in vzela košček.
"Hvala ti za prej, zdaj znova stojim na realnih tleh," je zavzdihnila in si glavo podprla z levo roko.
"Ni za kaj," je odvrnila Helen, a v srcu jo je stiskalo.
Zrla je skozi okno v bučne valove, ki so pljuskali ob ogromne ostre skale...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nadaljujem...?

KAKŠEN SE VAM ZDI IAN?
07. april 2012
u83715
u83715
Ian; Kajšen se mi zdi...Zgleda, da je lep, zapeljiv in nasilen in nepotrpežljiv. Hehe, no tko se men zdi. Zdej pa plis nextii*♥♥♥
07. april 2012
u41661
u41661
next
zdi se mi malo zelo čuden.
07. april 2012
u59711
u59711
ShokoGirl-pričakovala sem razburjene komentarje za Iana, ampak okejjj.... k jo je vrgu skoz okn na odprt morje po pa tko mirna reakcija... tut prow.... < 3 ;D hvala za mnenje... nasledn next ju3 al pa tut dans~mogoče....
momokika- zdi se ti malo zelo čuden? ka zej mal al velik ?
07. april 2012
u83715
u83715
Aja. Ja nor je, da kr punco vrže v morje. Dobr, da se razbur ok,
ne pa da jo vrže. Pa če ma punco/sklepam, da zaročenko(zaradi prstana), se bi Chole že zdavni otresu. Sej, ja da bi ta mentorica opazla, kva se dogaja
z Ianom. Uglavnem, ta Ian (prelepo ime *-*) je NOR. A je dober komentar, pa nexti♥♥♥
07. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg