*S prijateljico Lučko bova napisale zgodbo, ki bo poskušala biti čim bolj drugačna.
Mešanica grozljivke/romantike/komedije. Upam, da vam bo všeč. Šlo se bo za 2 popolnoma drugačni osebi, ki živita na dveh popolnoma različnih koncih. No, ........

Naj začneva?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

02. januar 2013
next
02. januar 2013
u114991
u114991
next
02. januar 2013
ALEKSANDRA
Ležim na postelji. Gledam v monitor. Še vedno mi ni jasno. Sprašujem se. Kaj se dogaja? Kako mi je lahko to naredil? Zakaj je tak? Kaj mu je? Jokam. Solze mi tečejo po licu. Od maskare sem črna. Ni prav da jokam zaradi njega. Ni in ni!

http://24.media.tumblr.com/946aec1835e786ddd5542fd5a4a08c48/tumblr_mg0fikFEA41rhvs5ko1_500.gif

Telefon zvoni. Ja, zvoni. Spet tista komunistična glasba, ki poje o ljubezni. We found love in a ..... , on je. On me kliče. ON JE!! Je normalen.? To sem se še enkrat vprašala nato pa prekinila. Koliko si upa. Prizadel me je ja, prizadel. Še en klic. Neznana številka.
Oglasila sem se.
A - Aleks (jaz) N - neznani glas
--------------------------------------------------------------------------------------------
A: Ja?
vse tiho.
A: Halo kdo je pri telefonu?
vse tiho.
A: Če misliš da si smešen se motiš!
N: Dj ne razburjaj se glupača.
A: Kaaajjjjjjjj? Kdo si kaj hočeš?
N: hahahaha. kaj pa je? a se jokkaš ane.? k te je GaL pustu. Nisi bla dovolj dobra zanj.
Ne dojameš? ČUDNA SI!!!!
-------------------------
Prekinila sem. Tega nisem mogla poslušati. Obrisala sm si solze. Rekla sem si. '' Aleks, prebrodla boš to. Močna si, močna!'' Bilo mi je lažje, če ne bi prišlo tisto sporočilo. Ja od njega.
Od: Gal<333333333333333333
Za: Aleks.com
---------------------------------------
Hej, rd bi ti povedu da mi je žou ,da si zvedla na tak način, ja res. To da sva z laro skp ja. Res je. Ampak prej nism lagou. Rd sm te meu. Rad bi da bi ba frenda. Prosm vsaj premisl. Prosm. With love, Gal.
Ja to je moj lajf. Pripravlena na ju3 NČČ. joj.
02. januar 2013
next !!
02. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg