Forum
Hanna Blair
Hanna Blair
hej!!

Tukaj bo nastajala nova zgodbica, ki jo bom pisala s Claire (Oηє&Oηℓу❃Ƈℓαιяє). Mogoče bo zgodbica uspela ali pa tudi ne... Mogoče jo bova spisali do konca ali pa tudi ne... upava pa, da boste brali!
Še naslovnica:

________________________________________________________________________________________________
TEMEN MADEŽ: PROLOG
________________________________________________________________________________________________
Vse se je začelo na čisto navaden dan. Bila sem navadna punca s popolnoma navadnim življenjem, razen tega, da sem bila v sirotišnici. Nekega dne se je vse to spremenilo. Sedaj živim popolnoma drugo življenje, ki si ga ne more nihče predstavljati.
/////////////
Prva mnenja?
Kako se vam zdi?
03. november 2017
neeext *-* ful dobro
03. november 2017
Hanna Blair
Hanna Blair
no saj ni še nič napisano
03. november 2017
Zdi se zanimivo, glede na to, da bo punca v sitošnici sicer pa res, pišita dalje!!
03. november 2017
I love animals*
I love animals*
neext
03. november 2017
Next
Super začetek, čeprav še nimam mnenja o zgodbi
03. november 2017
Hanna Blair
Hanna Blair
verjamem da ne še
03. november 2017
Goosh, ko me že sam začetek spomni na Marka Neelstina :'D komaj čakam Next
03. november 2017
Hanna Blair
Hanna Blair
hvala za vse nexte!
03. november 2017
neext!!!!!
03. november 2017
Helou še z moje strani!
(to napišem samo tolko da me bo obveščal )
03. november 2017
Hanna Blair
Hanna Blair
joj claire sej maš gor pri naslovu tudi kvadratek kjer odkljukaš in pol dobivaš obvestila
03. november 2017
neext
03. november 2017
vem da ga mam
03. november 2017
Hanna Blair
Hanna Blair
TEMEN MADEŽ: CHAPTER 1
___________________________________________________________________________________________________
Sončna svetloba me je obsijala in prisiljena sem se bila zbuditi. Ko sem zaspano pogledala okoli sebe sem ugotovila, da so nekateri pogradi že prazni, kar pomeni, da so nekateri že vstali.
Odšla sem v kopalnico, kjer sem se na hitro uredila in preskakovala stopnice do jedilnice. Prišla sem do mize, kjer je sedelo še nekaj otrok, ki so bili sirote, prav tako kot jaz.
Na mizi sem zagledala nekaj tetrapakov mleka in načete škatle kosmičev. "Spet ti kosmiči", sem si rekla. Naveličana sem jih bila. Na hitro sem jih zmetala vase, pospravila za sabo in se obula v moje najljubše adidaske. Stopila sem na ulico. Hotela sem se sprehoditi, saj sem lahko bila sama le na tak način. Bilo je temno in hladno. Visoke hiše so zakrivale svetle žarke jutranjga sonca. Glede mraza bom že zdržala, sem pomislila. Ne bo mi hudega.
Začela sem hodii po ulici navzdol. Moji koraki so se jasno slišali v jutranji tišini, ki so jo prekinjali le ptiči.
Kar naenkrat sem postala slabotna. Vedela sem, da mleko ni krivo. Naslonila sem se na bližnjo ulično svetilko, ki je še rahlo brlela.
Zagledala sem, kako je prvi sončni žarek prodrl nad stene hiš, le hip zatem pa mi je pred oči padla tema.
//////////////////////////
Mnenja, teorije?
Kako se vam zdi prvi del?
03. november 2017
Mogoče malo daljše naslednjič? :3

Zaenkrat je kar precej v redu. Next!
03. november 2017
Ja, prvi deli so vedno krajši in na žalost bolj dolgočasni. a so ubod vdaljše, zanimivejše
03. november 2017
Ja, poskusita daljše prav izjemen užitek je, ko ležiš na kavču in trepetaš za junakovo usodo *-*
neeeext fajn je, in lepo slovnično ^^
03. november 2017
Hello!
☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

TEMEN MADEŽ- DRUGI DEL
Na svojem čelu sem začutila nekaj mokrega in hladnega. Zanimalo me je, kaj to je in zakaj je sploh tu. Omotično sem zamežikala in segla k čelu. Na njem je ležala mokra krpa, torej sem se verjetno onesvestila. "Ljubi bog", sem zamrmrala, "še vedno mi je slabo."
Zaslišala sem škripajoč zvok, ki nastane, ko se odprejo vrata. Sunkovito sem se obrnila. Nekdo je prihajal. Šele zdaj sem se spomnila, da prostora, kjer sem se nahajala nisem poznala! Izgledal je kot opracijska dvorana. K meni je pristopila lepa rjavolasa ženska z očali.

Poklonila mi je prijazen nasmešek in spregovorila. "Živjo, Audrey." Imela je lep, melodičen glas. Nadaljevala je:"Verjetno te zanima, kaj se je zgodilo, kajne?" pokimala sem. "To ti bom razložila kasneje, saj je šlo za napad, zato te moram prvo pregledati."
Vzela je svoj roza stetoskop in prisluhnila moji črpalki krvi. "Uf, s srcem je vse v redu." je zamrmrala. "Pri napadih senčnih se pogosto poškoduje". Zanimalo me je, kdo so senčni, a zdravnica je že nadaljevala s pregledom ušes. Ko je ugotovila, da tisti napad nekih čudnih senčnikov ali kaj so že ni imel posledic, mi je ponudila bombon in me odpeljala v svojo pisarno. Tam sem zagledala vrtljiv stol in se začela vrteti. Zdravnica me je srepo pogledala, rekoč, naj neham, saj imam v ustih bombon in noče da se mi zaleti. Prav tako pa mi je hotela povedati, kaj se mi je pravzaprav zgodilo. Meni se je sladkoba bombona počasi širila po jeziku, njena zgodba pa gotovo ne bo tako sladka. Oziroma, moja zgodba. Saj se je dogajalo z mano, kajne? Ničesar več nisem razumela.
Zdravnica se je predstavila, rekoč, da je njeno ime zdravnica Pepely Moskerfull in da je stara dvaintrideset let. Nato je začela pripovedovati. "Audrey, nekaj ti moram povedati. Povedati o dogodkih, ki so se zgodili in zaradi katerih si pristala tukaj. Slišalo se bo grobo. Prosim, bodi močna. Vse bom razložila in vse boš razumela. Prav?" Ni počakala na moj odgovor, a v meni je njen govor sprožil širjenje strahu. Uščipnila sem se v roko. Ojoj, nisem sanjala. Iz premišljevanja me je prebudila Moskerfullova, ki je spet spregovorila.
"Naj začnem. Napadena si bila."
Zmrazilo me je. Pomislila sem, da če bi bila v sirotišnici in bi gledala tak film, bi zraven gotovo kaj jedla. Kak čips, kaj sladkega. Medtem je sladkoba bombona izginila z mojega jezika in ostala je le grenka resnica. Napadena sem bila. Zanimalo me je kako. In kdo je bil napadalec. Ter zakaj. Mnogo vprašanj se mi je podilo po glavi. Vprašala sem doktorico Moskerfull po napadalcu in razlogu napada, ona pa je v odgovor le tiho zavzdihnila in rekla: "No prav, povedala ti bom."
Evo, to je bil še krajši prispevek z moje strani. Upam, da bo v redu, saj s pisanjem nimam veliko izkušenj. Vesela bom (in prav tako Hanna) vsakega komentarja, kritke, dobre ali slabe, teorije ali mnenja. Če pa želite izvedeti, kaj se bo dogajalo v nadaljevanju do tega pridete z besedico Next .
'Fajn' se mejte,
Claire
03. november 2017
Next
Zdaj me je pa pričelo še bolj zanimati
04. november 2017
Next!
04. november 2017
Next
čüje se fejst fajn !!! ^^
04. november 2017
Falaaa
04. november 2017
Zara Genty
Zara Genty
Next
06. november 2017
To bo še zelo zanimivo
06. november 2017
Next
06. november 2017
Next
06. november 2017
nextie zdj pa uprasanje.. zakaj mi moj twin in moja prjatlca nista povedalu d piseta zgodbo? drugac je pa supr..pa zanimiva.. ajaa pa..a bo tud romanitka notr?
15. november 2017
Bomo videli
Hanna ma naslednji Next prek
15. november 2017
Next
15. november 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg