Forum
Odločila sem se, da napišem novo zgodbo (spet). Posvečena bo vsem mojim prijateljem (Eva, Nika, Nives, Maja, Jasmina, Katarina, Lea…) in rednim bralcem mojih zgodb.
Kot že eni poznate moj stil upam, da vam bo všeč. Nadaljevala bom, ko bom imela čas. (največkrat med vikendi) Upam, da boste uživali!
Preden pa začnem pa še reklama:
-jih pišem sama
https://www.igre123.com/forum/tema/spoprijateljim-se-z-pandami/23944/1
https://www.igre123.com/forum/tema/rada-bi-postala-nogometasica-vendar/29514/
že napisani:
https://www.igre123.com/forum/tema/kateri-fant-je-pravi-zame/22455/1
https://www.igre123.com/forum/tema/iskanje-prave-ljubezni/17792/1
-jih pišem v paru
https://www.igre123.com/forum/tema/vstajenje-zmajev/24629/1
https://www.igre123.com/forum/tema/krivicno-zivljenje/25490/1
https://www.igre123.com/forum/tema/spopad-planetov/26842/
-jo pišem v trojici
https://www.igre123.com/forum/tema/zacetek-pustolovscin/28362/
Prvi del je posvečen Nives, ki mi je pomagala pri naslovu! ♥
______________________________________________________________________________________
1. DEL

Bilo je nekega lepega sončnega. Sonce je sijalo, ptice so žvrgolele, rože pa so se bohotile s svojimi pisanimi barvami. A mene to ni preveč zanimalo. Raje sem sedela na stolu, v očetovi delavnici in ga opazovala pri izumljanju njegovega novega izuma. Moj oče je bil po poklicu namreč kemik in je delal različne poizkuse.

(OČE)
In ravno danes je imel izjemen poizkus. Želel je narediti nekaj posebnega, vendar še meni ni povedal česa. Samo hotel je, da grem z njim. Ker pa mi je bilo v laboratoriju vedno zanimivo sem se odločila, da grem z njim. Opazovala sem ga pri delu, ko je neko tekočino izlival v epruvete. Tekočina je bila mavrične barve in sanjalo se mi ni kaj ta tekočina je. Oče je po pomoti trznil in kapljica tekočine je padla na mizo. Na srečo se ni zgodilo nič. Potem pa je oče epruveto zaupal meni in rekel naj jo previdno držim. Ampak seveda jaz štor sem jo nagnila, da se je polila na mojo majico.
»Ne!« je zakričal oče.
Nisem vedela kaj je narobe in kaj se dogaja. V sebi sem začutila posebno moč, vendar sem si jo mogoče samo zamišljala.
»Kaj si naredila? Moja posebna tekočina!« je vpil oče na mene.
Nisem vedela kaj je tako narobe, da sem razlila tekočino, saj jo lahko še enkrat naredi.
»Pa kaj je narobe?« sem spraševala očeta.
»To je posebna tekočina…nikoli več je ne bom mogel narediti!« mi resno pove.
»Kako, da ne?« se čudim.
»Ta tekočina je edinstvena…ne znam ti drugače razložiti« mi pove.
»Torej si jezen name?« žalostno vprašam.
»Ne samo obupan sem« mi žalostno odgovori.
»Žal mi je…« mu povem žalostno.
»Saj ni nič« pobožal me je po glavi.
Ampak zdaj vem kaj se je takrat zares zgodilo. Od tega dogodka je namreč minilo že pet dni. In v tem času sem izvedela ravno dovolj. Izvedela sem kaj pomeni tista nova moč v meni, izvedela sem kaj je oče mislil z posebno tekočino. Ravno včeraj, ko sem bila doma so se mi oči poblisnile in pred mano se je, kot kakšen film začelo prikazovati dogajanje. Zagledala sem mojega očeta kako se vozi domov in naenkrat se je z avtom zaletel v tovornjak. Umrl je. Začela sem se jokati, saj je vse to izgledalo, kot, da je resnično. Na srečo pa sem kmalu ugotovila, da se to ni zgodilo in sem prišla do sklepa, da sem si vse skupaj samo zamišljala.

Vendar je bilo to daleč od resnice…3 ure pozneje me je nekdo poklical. Javila sem se in en gospod mi je povedal, da je moj oče umrl v prometni nesreči, ko se je zaletel v tovornjak. Zdaj vem, da moje videnje ni bila zamišljena slika, vendar resničnost. In očitno je za to kriva tista tekočina. Očitno ni bilo vredu, da je prišla v stik z mano. Spoznala sem, da sem videla v prihodnost.

(JAZ-ALICE)

Nadaljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

09. marec 2012
Aaaaaaaaaaaaaa!
Ušeeč mi je!
Tralalaaa!
Neext! (:
09. marec 2012
thx
09. marec 2012
next!
09. marec 2012
u63068
u63068
neeeeeeeeeeeext!!!!!
mal je žalosten začetek... (zarad očeta)
09. marec 2012
u39380
u39380
NEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
09. marec 2012
u39380
u39380
09. marec 2012
u81763
u81763
Nexty!!
09. marec 2012
Hvala vsem!!! < 3333333333
09. marec 2012
u64670
u64670
N
NE
NEX
NEXT
NEX
NE
N
09. marec 2012
u39380
u39380
6 nextov maš!!!!! pa sej to je več kot dvolj za next !!!!!!!!!!!!!!1 nextiiii!!!!!!!!!!!!
09. marec 2012
u63871
u63871
neeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nuuuuuuujnooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
09. marec 2012
u41661
u41661
next
09. marec 2012
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
in ti men de bo kr neki!!!! lažniuc!!!!
full mi je ušeč use, sploh ideja!!!
zdej pa takoj NEXT pisat!!!!
09. marec 2012
Že pišem ...........
09. marec 2012
No tukaj je drugi del za vse prve bralce: Nives, Niko, Love.Cats♥, evika123, evika1234, ριкαcнυ-love-мe , Anastasia10, momokika, lizika! Hvala vsem ♥♥♥
________________________________________________________________________________
2. DEL

Nisem vam še povedala, da sem moje otroštvo preživela zelo težko. Pri 5 letih mi je umrla mama v požaru, ki se je še zelo dobro spominjam.

Zdaj mi je ostala samo še babica pa še ona bo kmalu umrla. »Le kdo bo potem skrbel zame?«
No zdaj po očetovi smrti, ki je še dolgo nebom prebolela, se je babica preselila k meni. Rekla je, da me bo pazila in varovala dokler je še na svetu. Tega sem bila zelo vesela in babico sem imela rada. Prav danes- en dan po očetovi smrti nisem odšla v šolo, saj sem ga še vedno prebolevala in se jokala za njim. Bil je nekdo, ki me je razumel, nekdo, ki sem mu edinemu zaupala. Cel dan sem se jokala in babica me je pri tem tolažila. Vendar sem vedela, da ga bom morala preboleti. Zato sem začela razmišljati o tem kako sem videla nesrečo v prihodnosti. Zdaj sem že vedela, da je za to kriva čudežna tekočina.
»Ampak kdaj sploh lahko vidim v prihodnost?« sem se vprašala.
Mislim, da zagotovo ne takrat, ko si želim. Ko bi vsaj vedela kdaj in kako. Mogoče pa bom to kmalu ugotovila…sam nekaj časa more minit. Ker nisem nič novega izvedela, sem odšla risati. Zelo rada sem risala in tudi zelo lepo zato pa sem pri likovni imela same lepe ocene. Narisala sem- ne vem kaj sem narisala. Na risbi so bili samo neki krogi, črke, križci in številke. Sploh nisem vedela, da sem to narisala. Podrobneje sem se zazrla v risbo. Vse je bilo brez smisla. Risbo sem si shranila v predal, kaj veš mogoče mi kdaj prav pride. Potem sem se ulegla na posteljo in zaspala.
Zbudi me glasna budilka.

Počasi se vstanem in se oblečem za današnji dan. Na sebe povlečem dolge žametne hlače ter kratko majico. Za povrh si oblečem še jakno in si obujem teniske. Potem se s torbo na rami odpravim v šolo. Izogibala sem se vseh sošolcev, saj sem hotela imeti mir in tišino. Usedla sem se v zadnjo klop, kjer sem sedela sama. Prvo uro smo imeli fiziko. Hodim namreč že v 8. razred. Cel pouk sem spremljala v zadnji klopi in poslušala učiteljico. Vse je potekalo normalno do ure matematike. Ko sem sedela v zadnji klopi so se mi oči spet zabliskale in pred mano se je spet pojavila slika. Pokazala je mene kako hodim domov, ko me ustavi devetošolka-Jenifer. Vsi na šoli jo poznamo, saj je zelo nasilna. Začne me pretepati in ne morem se braniti. Naenkrat jo brcnem v trebuh, da se zgrudi na tla potem pa stečem domov. Tedaj so se mi oči postavile spet v normalno stanje in pogledala sem po razredu, če me je kdo videl. Vendar sem imela srečo in me ni. Odločila sem, da bom tokrat spremenila prihodnost. Nikogar nisem hotela poškodovati. Sklenila sem, da bom odšla po drugi poti in me Jenifer ne bo srečala. In točno tako sem naredila. Domov sem odšla po drugi poti in pazila, da ni nikogar v bližini. Tako sem varno prišla domov in spremenila prihodnost. Nisem mogla verjeti, da mi je to uspela ampak u resnici sploh ni bilo nič takega. Doma sem spet vzela list in narisala oz. napisala: Pazi se!
»Kaj?« nič mi ni bilo jasno.
Sama sebi sem pisala nesmiselne besede in risbe, ki jih sploh nisem razumela. Tudi ta list sem si pospravila v predal in razmišljala ali je za to mogoče kriva moja sposobnost. Vendar ne vem če bom to sploh kdaj ugotovila. Ampak bom za zdaj pustila to in se posvetila domači nalogi. Pri matematiki, ki jo v resnici sploh ne razumem sem rešila vse račune (10) v eni minuti. Nisem mogla verjeti svojim očem in zelo sem bila osupla. Tudi pri drugih nalogah mi je šlo tako hitro. Samo pisala sem čeprav nisem vedela o čem. Potem sem pospravila zvezke in se posvetila moji sposobnosti- spet. In spet sem razmišljala kdaj vidim v prihodnost.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Upam, da vam je všeč! Mogoče kakšni komentarji glede zgodbe?
Ali komu sporočam ko bo next?
09. marec 2012
u64670
u64670
Komentar: Panda2000,zelo si me razočarala,mislila sem da bo drugače.AMPAK TI SI NAPISALA 1000000000000000000000000000000-KRAT BOLŠ NEXT MEN SPOROČI
09. marec 2012
next!!!! aaa všeč mi je....jez bi rada tok znala matematko
09. marec 2012
Hahaha
Anastasia10- jaz sem mislila, da sem slabo napisala sam pol pa sem si še do konca prebrala....pa hvala res
09. marec 2012
Nika- haha! Treba se je malo učiti!
09. marec 2012
u64670
u64670
haha ja jst bi to tud mela.nč učenja .maš že presenečenje panda2000
09. marec 2012
u77108
u77108
meni prosim sporoči..... ej a maš ti še kaj te tvoje tekočine?
10. marec 2012
u63068
u63068
NeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a še men sporočaš??
10. marec 2012
next! Super zgodba, kot vse ostale tvoje. Pa ne reči mi spet da pretiravam, ker ne!
10. marec 2012
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
Yσυ'яє.Mу.Dяυg
fullll mi je ušeč!!!!!! ti definitiuno pišeš bolš kt jst!!!
jst bi uno tekočino rabla za tgodovino....-.- glih zdele se jo "učim'"....
pa če ti ni odveč mi proooooooooosim sporočej.....
aja pa...NEEEEEEXT!!!!!
10. marec 2012
u41661
u41661
next super zgodba.Tko kot ostale
10. marec 2012
zgodba je super!!! NEXTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10. marec 2012
u64670
u64670
evo 8 nextov !!!! nexti!
10. marec 2012
next:
p.s: lahk prosim sporočiš ko boš nextala??
10. marec 2012
Hjaa..men že sporočaš x'D (ker drgač nbi mela definitivno preveč ogledov)
Ker svetoven del..obožujem jst to tvojo zgodbico!
Neeext! (:
10. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg