Forum
Živjo, jaz bi spet napisala zgodbico, ki se razlikuje malo od prejšnjih, saj je malo bolj temačna . Upam in hvaležna bi bila da bi jo brali. Vsaj en next pa začnem.
16. september 2011
next!! Začni!
16. september 2011
bom jutr, vi kr nexte pište
16. september 2011
next
16. september 2011
u59711
u59711
neeeeeeeeext!
16. september 2011
Sem Jade. Stara sem 20 let in o moji preteklosti vam ne morem povedati prav veliko. Pred 5 leti sem izgubila spomin, pravijo da v prometni nesreči. Rekli so mi, da sta moja starša veliko potovala in da sta umrla na potovanju v Egipt. Od takrat je zame in mojo 4 leta starejšo sestro skrbel butler. Tisti dan ko sem izgubila spomin, naj bi umrla tudi moja sestra. Edino, kar se spomnem iz preteklosti je ona. Zelo dobro sva se razumeli. Ampak ko se hočem spomniti kaj sva počeli, njen glas, vonj takrat mi spomin zbledi. Živim v velikem stanovanju, no ni ravno moje. Je kot vila, ki ima notri sobe, ki jih najameš. To stanovanje sva s sestro podedovali, ko sta nama starša umrla. Ampak življenje mi gre kar dobro, glede na to da se nič ne spomnim. Zaradi artifektov, ki sta jih moja starša podarila muzejem imam ravno dovolj denerja, da se preživim. Sedaj pa sedim v avtu in se vozim domov. Čakam na rdeči luči na dežju...
next ? ko se vm zdi začetek
17. september 2011
u59711
u59711
next! fajn si začela!
17. september 2011
u20423
u20423
nexty super je začetek
17. september 2011
Končno je zelena luč in bližam se domu. Sestradana sem, me prav zanima, kaj bo za večerjo. Prišla sem domov in takoj, ko sem stopila iz avta sem bila premočena. Posušila sem se in odšla na večerjo v jedilnico. Imeli smo zelenjavo, zraven pečenega piščanca in krompirja. Njami ! Kako ste kaj? me pozdravi gdč. Williams. Čeprav ni ravno taka ''gospodična'' ampak je starejša gospa, gotovo že čez 60. Tudi ona ima tukaj stanovanje. Dobro, hvala. Vi ? ji odvrnem. Odlično, razen glede vremena nisem ravno zadovoljna... mi odgovori. Vso hrano sem hitro stlačila vase in odšla v svojo sobo. Ura je bila sedem zvečer. Oblekla sem mojo modro obleko, čren plašč in obula moje črne čevlje.Iz vaze v moji sobi sem vzela vrtnico, pograbila ključe od avta ter dežnik in odšla na sestrin grob.
Prišla sem in vrtnico položila na grob. Nekaj časa sem žalostno gledala vanj nato pa zavzdihnila in si rekla: Želim si da bi več vedela o njej. Še nekaj časa sem tam stala, nato pa počasi zapustila pokopališče in odšla domov...
next?
17. september 2011
u59711
u59711
next
17. september 2011
Obesila sem plašč, ključe položila na nočno omarico in pospravila dežnik. Zagrnila sem zavese in se ulegla na posteljo. Premišljala sem in zaprla oči. A takoj ko sem jih zaprla se mi je pred očmi prikazal strašen prizor. Tekla sem v labirintu za vilo, dokler nisem pritekla do zvoka kričanja in gledala, gledala sem kričečo, lepo žensko, ki je prestrašeno vpila na kamniti klopici v labirintu. Nad njo se je sklanjala moška postava, ampak obraza nisem morala videti... Takoj sem kot blisk vstala in odprla oči. Bila sem zadihana in zdelo se mi je, da sem to žensko nekje že videla. Ampak si nisem morala urediti spomina. Tako sem nekaj časa premišljevala ampak me je utrujenost premagala Zato sem zaspala...
next?
17. september 2011
ko se vm zdi
17. september 2011
neext
17. september 2011
Zbudila sem se in premišljala o včerejšnjem prividu. Je mogoče, da je ta ženska bila moja sestra? Ko sem se hotela spomniti kako je zgledala semvidela le megleno sliko. Joj! Prej sem natančno vedela kako je zgledala! Se mi stanje še slabša? Ne, to ni mogoče...
Preoblekla sem se v črno krilo in bele škornje. Oblekla sem si tudi kratko belo majico, na kateri so bili vzorci temno roza vrtnic in jopico enake barve kot vrtnice. Svoje blond, skoraj rjave lase sem si spela v čop, vzela sem torbico in ključe od avta, ter odšla v jedilnco, kjer sem vzela jabolko in ga dala v torbico. Vsedla sem se v avto in se odpeljala v park...
next?
17. september 2011
next
17. september 2011
u59711
u59711
next
17. september 2011
Med vožnjo v park sem razmišljala o dekletu iz mojega privida. Nekje sem jo videla, ampak kje? Je res mogoče to moja sestra? Se mi je to celo res zgodilo? Kdo ve... Parkirala sem avto in odšla v park ter brala roman Stephenie Meyer z naslovom Duša. Ta knjiga mi je kar všeč. Ko sem prišla do dela, ko se Vandrovka v Melanienem telesu napoti iskat njenega strica. Takrat zaslišim presenetljivo znan glas blizu mene...
Doberdan, jaz sem Mitchel, me pozdravi. Doberdan jaz pa Jade,Jade Johnson,mu odvrnem. Pogledam ga in še bolj znan se mi zdi. Morda sem ga videla nekje v preteklosti? Kdo ve... Videla sem njegove rdečkaste lase, ki so sijale kot diamant. Te znane zlato rjavkaste oči in ta bleda polt, prisegla bi da je skoraj bela. Ampak nisem se mogla spomniti kje sem ga videla... Med mojim razmišljanjem me je zmotilo njegovo vprašanje: Lep dan, ne ? Da če odšteješ vse oblake, mu odgovorim. Bi šla na skodelico kave z mano? Seveda, mu odgovorim in pospravim knjigo v torbico. Sprehodila sva se do bljižne kavarne...
next?
17. september 2011
nexttt!!!
17. september 2011
Prispela sva. Kar tukaj je rekel in mi pokazal mizo ob oknju. Vsedla sem se, on pa nama je odšel nama je odšel naročit kave. Prišel je in postavil mojo predme. Hvala, mu zašepetam in strmim v mojo kavo. Ni zakaj, mi odvrne.Počasi sem dvignlia mojo skodelico in razmišljala o moji sestri in prividu. Gledala sem skozi okno in naredila tri globoke požirke. Skremžila sem obraz. Zaradi mojega zamišljanja sem pozabila, da je kava grenka in bi bilo najbrž pametno dodati malo sladkorja. Potem sem jezik malo pomolila ven in ga prijela . Pozabila sem namreč tudi, da je kava vroča. Je vse vredu? me Mitchel zaskrbljeno vpraša. Da, čisto dobro sem, sem komaj spravila iz sebe. Videla sem uro ter pogledala, koliko je. O, ne ! Že sedem! Rada bi še malo poklepetala, ampak se mi mudi. Mogoče se še kdaj vidiva. Stekla sem do parka, kjer je bil parkiran moj avto. Po torbici sem brskala in iskala ključe. Končno sem jih našla. Hitro sem se vsedla v avto in odhitela na pokopališče, preden bi se zaprlo...
next?
17. september 2011
NEXT!!Ful dobra zgodbica!!!
17. september 2011
Next!
17. september 2011
Parkirala sem avto in stekla do sestrinega groba. Tam sem se ustavila in začela pogovor z grobom: Živjo sestra! Ja, spet jaz... No kako gre? Sploh ne vem zakaj sem te to vprašala, saj si mrtva... No veš, včeraj sem, ko sem se vrnila domov dobila privid. Malo srhljiv je bil... Misliš da si bila ženska v mojem prividu ti ? Sploh ne vem zakaj pričakujem odgovor... Potem sem odšla. Ko sem stopila pred avto se je, bom porabila izraz ''uscalo''. Hitro sem se vsedla in videla, da se moram ustaviti na bencinski črpalki. Dobro, uspelo mi je priti do nje... Sedaj moram plačati. Stopila sem noter in zagledala sladkarije in zapakirane sendviče. Takrat sem se spomnila, da ves dan nisem nič jedla. Niti jabolka, ki sem ga vzela s seboj se nisem dotaknila. Hitro sem pograbila dva velika sendviča in plastenko z litrom vode in odšla plačat. Takoj sem se vsedla v avto in stlačila moja sendviča v usta skupaj s posladkom, jabolkom. Nato sem popila vodo in se odpeljala domov...
next?
18. september 2011
next!
18. september 2011
u19911
u19911
next!
18. september 2011
u59711
u59711
neeeeeext
18. september 2011
Preprosto izmučena sem! Takoj sem stekla po stopnicah navzgor v mojo sobo se slekla in šla spat kar v spodnjem perilu. Samo pokrila sem se in zaprla oči in že sem spala...
Malo nižja sem kot ponavadi. Pogledam se v ogledalo in vidim, da so moji lasje razmršeni. Še malo bližje se pogledam. Fuujj! Na čelu imam nekaj mazoljev! Tedaj zaslišim kričanje. Začnem teči, da bi odkrila, kaj ga povzroča. Zvok kričanja mi je bil znan. Tečem in tečem in pritečem do labirinta. Na tleh vidim kri...
AAAAA! Pogledam okoli sebe. Dobro v moji sobi sem. Vstanem, dobro dovolj visoka sem. Stopim k ogledalu, dobro nobenega mazolja ni. Oddahnem si ko ugotovim, da je bila le nočna mora. Ampak če je bila nočna mora, zakaj se mi zdi, da sem to že doživela?
next?
18. september 2011
u20423
u20423
next
18. september 2011
Pogledala sem na uro. Bila je tri zjutraj. Počasi sem se ulegla in počasi zaspala. Na srečo nisem nič sanjala. Zbudila sem se in ura je bila devet zjutraj. Ustala sem in odšla na zajterk. Bila so pečana jajca. Jedla sem in hkrati strmela skozi okno ter premišljala o mojih zadnjih sanjah. Pojedla sem in se odšla preobleči. Oblekla sem moje temno modre kavbojke in belo majico. Obula sem moje rjave škornje in s seboj vzela rjavo jakno. Pograbila sem ključe od avta in torbico, ter se ponovno napotila v park, kjer bi nadaljevala z branjem. Med vožnjo sem malo hitreje vozila, potem pa mi je na pamet prišla misel, da sem v prometni nesreči izgubila spomin, zato sem upočasnila hitrost. Ni dovolj da se ti to enkrat zgodi? Zanimalo me je, kako se je to zgodilo. Je mar moja sestra tudi bila z mano v avto? Tega mi nikoli niso povedali. Potem so mi na milsel prišle včerajšnje sanje. Je možnost, da je tista znana kričeča ženska moja sestra? Kdo ve. Parkirala sem avto in sklenila, da pokličem mojega starega butlerja in ga povprašam po moji mrtvi sestri...
next?
18. september 2011
next!
18. september 2011
u20423
u20423
next
18. september 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg