Forum
Helou!

Odločla sem se, da nrdim eno temo, kjer bom pisala o bvb, guns's roses, green days, Axl Alexandria, Slash...ta tema je namenjena tudi chatanju, dodajanju slik in videov. Tukaj upam, da se bomo zabavali in se imeli fajn :* <3

Pravila:
- Oglašujete lahko samo teme ali zgodbice, ki so povezane z bvb, guns's roses, metalica, rhcp,...sej vete kaj mislim.
- Tukaj se ne kregamo ampak samo zabavamo :* <3
- med sabo si pomagamo. In če kdo česa ne ve kaj o vseh skupinah mu povejte ne pa se norca delat.
- vi lahko dodajate samo slike ali videe in se pogovarjate. Če pa želite še kaj drugega kdaj na temi pa me prosite za dovoljenje.
- Če ste pa že še kdo drugi zraven pa se ne smete kregat tudi, če vam kaj ni fajn. (samo za izjeme, ki se bodo mogoče hotle pridružit - ampak rajš se ne)

Tukaj nimate drugi kaj iskat. Še najmanj pa Belieberji in Directionerji! :c

Prijavnica:
Real ime:
vzdevek:
katero zvrst muzike poslušaš? (povej skupino)
kako dolgo si že fan rock in metal skupin?

Zdaj se pa samo plis hitro prijavite in lahko začnete klepetat, dodajat slike in videe.
V tem tednu pride pa next v katerem bom malo predtsavila skupine in zvrsti. :* <3

P. S. Če ima kdo kakšno vprašanje plis zs.
24. julij 2013
+ neko sliko še ddodajte k prijavnici prosim :* <3
24. julij 2013
Prijavnica:
Real ime: Petra
vzdevek: Petrix
katero zvrst muzike poslušaš? (povej skupino) BVB, SWS, AA, BMTH,SWPB, AS, PTV...
kako dolgo si že fan rock in metal skupin? rock skupin že 6 let, metal pa 2

slika: https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/540737_102619656601234_224903_n.jpg
24. julij 2013
Prijavnica:
Real ime: Urška
vzdevek: Bulletproof
katero zvrst muzike poslušaš? (povej skupino): https://ask.fm/UrsiTheFallenAngel/answer/53153508501
kako dolgo si že fan rock in metal skupin?: prbližn 5 let
slika: moja profilna
24. julij 2013
Real imeuzana
vzdevekuzy Quatro
katero zvrst muzike poslušaš? (povej skupino) Rock ter metal (Def Leppard, Aerosmith, Guns n roses, Metallica, Iron Maiden, Kiss, Twisted Sisters, Led Zeppelin, Poison Thin Lizzy pa še ogromno drugih.
kako dolgo si že fan rock in metal skupin? 2 leti
24. julij 2013
use sprejete plis povabite še koga :* <3 jas pa še zraun tega, kar ste našteli Bon Jovi, The Beatles, The Machine, Green day, AC/DC, My chemical romance, Nirvana, Evanescence,...
25. julij 2013
ups pa še te sem pozabla: Linkin park, System of a down, The offspring, Good ridance,...pa še puno...jas res velik teh skupin poznam ene boljše, druge mau slabše ampak use od teh, kar ste naštel pa sem že slišala in muziko in marsikaj
25. julij 2013
Real ime: Aljaž
vzdevek: slash_fan
katero zvrst muzike poslušaš? (povej skupino): ufff... rock n roll, hard rock, psihidelični rock, heavy metal, metal, country, grunge, punk rock,... (Chuck Berry, Elvis Presley, Guns n roses, slash, bon jovi, red hot chilli peppers, dire straits, pink floyd, deep purple, the beatels, nirvana, the ramones, alice in chains, green day, alter bridge, the queen, brian may,...)
kako dolgo si že fan rock in metal skupin? uff.. ene 6 let
25. julij 2013
itaq, da si sprejet. In lahko se kar začnete pogovarjat in povabite še plis koga :* <3
ju3 pa boste dobli next
25. julij 2013
u107408
u107408
Prijavnica:
Real ime: Neža
vzdevek: ummm... Neška?
katero zvrst muzike poslušaš? (povej skupino): Huh pač rock: rock'n'roll (♥), hard rock, heavy metal, itd itd, naj skupine so mi pa Bon Jovi, AC/DC, Queen, RHCP, Guns'n'Roses, Kiss, Deep purple, The Who, The Beatles, Simple plan... pa še ful jih je (:
kako dolgo si že fan rock in metal skupin? Hm, odkar se spomnm poslušam sam rock (pač nobenga pop ipd sranja).. Ker sm pač ob dveh bratih k sta rockerja odraščala :'D
Kšno sliko mate pa pod mojimi slikami neda se mi tuki lept sori :'D
25. julij 2013
sprejeta si
25. julij 2013
Real ime:Tamaj
Vzdevek:Copa
katero zvrst muzike poslušaš? (povej skupino): Bon Jovi,GnR,Queen,AC/DC,Twisted Sister,Bryan Adams,Slash...
kako dolgo si že fan rock in metal skupin? Že skos=P
25. julij 2013
haha itaq, da si sprejet/a?
25. julij 2013
posluša kdo skupino The script?
25. julij 2013
Prijavnica:
Real ime: Tina
vzdevek: Pixa
katero zvrst muzike poslušaš? (povej skupino): afkors Green days !
kako dolgo si že fan rock in metal skupin? kar dolgg.
slika:

25. julij 2013
Dobra tema a mogoče ve kje bi našla recimo sliko hiše pevca Steven Tyler ? Na facebooku je bila ena taka v gozdu poleg jezera hiša pa je bila kričeče rdeče barve, kokr vem njegova naj barva je vijola. Ne verjamem, da je tisto v tistem zakotnem predelu njegova hiša.
25. julij 2013
Prijavnica:
Real ime: Teja
vzdevek: Tejchy
katero zvrst muzike poslušaš? (povej skupino) Rock - Bon Jovi, Nickelback, Simple plan, ......
kako dolgo si že fan rock in metal skupin? rock - tko ene 4 lete kej tazga, najbolj pa zadnje leto, metal- niti nisem tolk, mi je boljši rock.
slika :

25. julij 2013
sprejeti obe
Rock of Ages - ja pejt pod slike poglejat na googlu al neki .
Dons dobite še next...
26. julij 2013
hmmm... @ rock of ages: ta je ena izmed njegovih... je pa pri jezeru Sunapee

26. julij 2013

koRn: freak on a leash
zanimivo, kako dobro je izveden metal v unplugged verziji
26. julij 2013
ja :$$
26. julij 2013
Omg Slash fan hvala sicer pa preveč kričeče barve tiste rdeče obrobe drugač pa hiša je lepa
26. julij 2013
ja, s vidla hišo od slasha... tip ma še dokaj malo hišo (za bogataša) pač, hiša z bazenom, majhnim gozdičkom in ubistvu večji del pokriva hiša.
30. julij 2013
Ne nisem še videla zanimivo potem je skormen
30. julij 2013
ja, baje nima kaj dosti hiš... pač, legenda...
01. avgust 2013
Cool.
02. januar 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg