Forum
Pozdravljeni:
napisala bom svojo ZBODBICO

jaz sem Nolly,moja najboljša prijateljica je Jenifer,moj fant je Crick,moja mama pa Eva,atana pa nimam,jeniferia mama je Jony,ata njen je Tom,samo da vedno potuje

ali naj nextam

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. december 2010
In u čem se bo šlo? Bo mogoč grozljiuka,? Bo smešno? Al kr tk neki ? Mal opiši..drgač pa ; Nexšt!!
25. december 2010
grozljivkaaaaaaaaaa
25. december 2010
zaj ti povem obnovo

pač jeniferr je fullll lepa dam sliko

to sem pa jaz

no pač jeniferr je full lepa pole pa gre na zabavo innn jo eni fanti ograbijo pa jo spremenijo v...
.
.
.
.
.
..
.
.
.
.
če boste prebrali boste videli
25. december 2010
še 2 next pa začnem
25. december 2010
prijateljem povej moniqa
25. december 2010
Neeext ...OKEJ BOM
25. december 2010
no nextam
25. december 2010
bil je čisto navaden dan le da je bila sobota ustala sem šele ob 10.30 ter hitro pogledala skozi okno ker je bilo poletje je bilo tudi veliko požarov zato me je skrbelo hitro sem se oblekla in šla na zajtrk že sem hotela iti v sobo delat nalogo pa je na vratih po zvonilo odprla sem bila je jenifer vprašala me je če lahko delama skupaj nalogo in če grema zvečer na party rekla sem okejjj minila je ena ura in midve sma končn končale nalogo ker sma se še umes zabavale kar naenkrat pa pozvoni telefon(naš domač)pa se javim pa je jony(jeniferina mama ) pa mi reče naj pride jenifer domov pa odloži hitro rečem jenifer naj gre ko se oblači mi pa še pove danes ob 20.00 pri meni grema skupaj na party
25. december 2010
3 next pa nextam
P.S. od različnih oseb
25. december 2010
u33512
u33512
n
ne
nex
next
nex
ne
n
c
co
coo
cool
coo
co
c
25. december 2010
tnx
25. december 2010
še 2 nexta
25. december 2010
Nexšt...
25. december 2010
u33785
u33785
NEXT
25. december 2010
u33785
u33785
http://www.igre123.com/forum/tema/top-model/12168/

A SE PRJAVŠ??
25. december 2010
naxtam
25. december 2010
a next !
25. december 2010
ja*
25. december 2010
next!
25. december 2010
komaj sem čakala da je ura 8 in končn je bla 10 do hitro sem stekla do jenifer ker sm seveda živele v isti ulici sem bila hitro pozvonila sem in mi je obprla njena mama rekla je da je jenifer zgoraj šla sem go go sem odprla vrata sem ostrmela janifer je bila tako lepa da nisem mogla verjeti
rekla sem vav ona je rekla da sem jaz lepša no vem da je rekla to samo zato da se ji ne bi smilila pa saj je vseeno pač čez 5 minut naju je njena mama peljala do tistega kluba bil je res lep pač ko sma pršle sma šle hitro not kr je zunaj mrzlo ful kul smo sem meli dokler saj veste da sem vam zaradi suše govorila prej no sedaj je pa res bilo ker je bilo še malo svetlo ampak je bilo tko vroče je začelo goreti

nextam ja/ne
25. december 2010
takšna sem bila jaz

takšna pa jenifer

25. december 2010
u33785
u33785
NEXT
25. december 2010
u33512
u33512
next
25. december 2010
vsi smo zbeželi iz kluba le jeniffer je nema izginila
(sedaj vam bom povedala kaj prej nisem vedela kaj se ji je zgodilo ok)

jenifer so v avto zgrabili eni tipi nekam čudni pa neke knige so meli potem so jo pa vprašali če je devica pa je rekla da je no potem pa so se nekam pripeljali hitro so jo zvezali in bila je glih polna luna pri nekem slapu so jo na tla postajli inje en tip iz žepa vzel nož drug tip je pa neki bral potem pa je oni prvi tip z nožu jo razkosi in dal svojo kri v njeno

a nextam ja/ne
25. december 2010
pa hitr zbežijo jenifer se zbudi nevem kako je to možno ampak se je zbudila in je postala lačna pa je videla enaga cool tip in ga je zalizala kar naenkrat pa ga je začela jesti in piti kri jaz sem bila doma in gledala tv potem pa na vratih po zvoni bila je jenifer pa je prišla čisto krvava k men pa je žačela kri bruhat potem se je začela jokati in je odšla nevem kaj je bilo potem

a nextam ja /ne
25. december 2010
u33785
u33785
nextii nujnn
25. december 2010
next!
25. december 2010
to je film
ti analissa se tu zmišljuješ al kaj
vse narobe si povedala
lej tako je........................
25. december 2010
Moja najboljša prijateljica je bila jennifer. Bila je lepa,seksi,postavna in znala je okoli mezinca vrteti fante.ime mi je nolly in imam fanta cricka. Jennifer jaz in crick hodimo v isto šolo. Res da nisem ravno lepa imam res srečo saj imeti fanta in najbolšo prijateljico ki je najbolj priljubljena v šoli ni kar tako. Povedala vam bom zgodbo ki je res srhljiva vendar resnična. Če nebi bilo glasbenikov ne bi se znašla tukaj.(v zaporu za mladoletne).ravnokar mi je paznica ponudila tablete ko jo z nogo odbijem stran. Zbijem ji zob. Dali so me v samico. Sedaj sem zares sama. No pa začnimo. Bilo je lepega sončnega dne ko me jennifer povabi na žuranje v klub. Ni bil ravno klub kot klub v las vegasu bil pač klub. S starimi ljudmi. Bila je tudi mladina. Komaj sem čakala na uro kdaj bova šli. Prispeva. Jennifer opazi skupino pevcev ki naj bi danes nastopali v klubu. Tudi oni njo opazijo. Spraševati se začnejo če je devica. Ni bila. Oni so zelo naivni saj verjamejo meni. Da je devica. Bog je poskrbel zato da je začelo goreti. Ogenj se je zelo razširil in nekateri ljudje so začeli goreti. Zelo so trpeli. umrli so.
Jenifer tega kot sem mislila ni želela opaziti in vseeno je poslušala pesmi. Vsi so bežali in hitro sem potegnila jennifer z mano da sva lahko pobegnili skozi wc(okno je bilo tam). Zunaj pa opazimo glasbenike. Občutek sem imela kot da so oni podtaknili ogenj.
25. december 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg