Forum
ojla, sem patti in sn se odlučila da bom napisala zgodbico.

no glejte to sn jz

in to je moja b-frendica (tajsi)

in seveda moia sanjska ljubezn ki mi je obrnila hrbet takrat ko sn ga najbol potrebovala (jack)

no za začetk bom napisala prvi deu

v našo ulico so se preselili sosedje. bili so dejansko naši sosednje. moji starši so vedeli zato zame naj bi bilo pa to presenečenje. le zakaj? no to sem izvedela ko sem prvič videla sosede. ravno takrat je bila pri meni moja najboljša prijateljica tajsi. zaslišale sva čuden hrup pogledali skozi okno in videli selitveni avto. vedela sem, spet imamo nove sosede.ampak tej sosedi so se mi zdeli zelo normalni. bili so normalna družina starša in sin. sin je bil lepotec. takoj sem se zaljubila vanj. s tajsi sva stekli ven na dvorišče in pozdravili nove sosede...
17. december 2011
neeext
17. december 2011
NexT!
17. december 2011
4 nexte pa nadaljujem
17. december 2011
še dva
17. december 2011
u63972
u63972
OK nexti
17. december 2011
nextt
17. december 2011
ok nextam

na jacku sem naiprej opazila njegove modre oči.pozdravil me je: živijo lepotička. samo pogledala sem kajjjj mi je rekel.tajsi mi je prek sms napisala : tjaša gre. oh ne ona je moia največja sovražnica. namenila mi je zloben pogled in se hudobno zasmejala. pozdravila je jacka in on je vzdihnil :važička. seveda ga je slišala in mu namenila klofuto.
pritekla sta njegova starša ampak ta čas je tjaša že izginila. obtožila sta me da sem poškodovala njihovega sina in poklicala policijo...
17. december 2011
u63972
u63972
Ful dobra zgodbica...pls nexti
20. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg