Forum
u86084
u86084
Sara:

Zbudila sem se na jogiju , ki je lažal na tleh.Navajena sem da je ob meni ležal Cody.V očeh so se mi nabrale solze.Zdaj je daleč proč od mene v Avstraliji.Vrnil se je domov.Vztala sem.Na mizi je še vedno ležal moj mobitel.Opazila sem da imam 1 novo prejeto sporočilo.
'Saraaaa pogrešam te!....upam da se kmaluu spet vidivaa Ljubim te...~Mwa;*
Ja,to vedno piše...nikoli se ne vidiva...nikoli ga ni ob meni...vedno potuje...kaj pa jaz? sedim tukaj in čakam kot budala!ima ta zveza sploh še smisel???? odkorakala sem proti dnevni sobi.Spet nikogar ni doma... sem že navajena!Mama je zaposlena z Kendall zaradi manekenstva mene pa prezira krivica! pa še nimam tako lepe postave kot moja 2 leti starejša sestra!.Očka je v službi... nihče se ne ukvarja z mano!.Pogledala sem se v ogledaLo na hodnjiku.Imela sem temne podolčnjake ker sem toliko jokala.Tako močno ga pogrešam.Kdaj me bo spet stisnil k sebi?.Vrnila sem se nazaj v sobo in v roke vzela laptop.Vtipkala sem 'facebook'.134 novih prošenj za prijateljstvo.Še 1 novo sporočilo od Codyja.

'saaarčiii..takoo močno teee pogrešaaammm pikiii..ljubim te ! jutri se bom vrnil domov samo zato da te objamem!'
Codyy..

awwwww kako lepo od njega..

'Tudi jaz te ljubim in komaj čakam da se vrneeeš..'
Sarchyyy..

Obiskala sem yt.Malo sem brskala potem pa nenadoma zagledala nek video...na njem je bil Cody.
Pisalo je : CODY SIMPSON DRUNK AT THE CONCERT AND AFTERPARTY IN AUSTRALIA!!!!!
srce mi je začelo divje razbijati.WHAT THE FUCKKK?????!!!!!Po celem telesu me je zmrazilo.Hitro sem kliknila na video.Videla sem ga med koncertom.Nekam čudno se je majal in naenkrat se je prevrnil na tla...

Next?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

06. april 2012
Nexti
06. april 2012
next
06. april 2012
next
06. maj 2012
u70925
u70925
next
18. julij 2012
sorry k uglašujem:
http://www.igre123.com/forum/tema/but-that-s-crazy-ft-one-direction/38218/
z Ari sva se odločli da bova pisali skup zgodbico... tak, da če bi se keri dal brat (ofcorse with one direction)
20. julij 2012
u73295
u73295
next
20. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg