Forum
u101445
u101445
Zdravo! Kot že veste je na igrah 123 res že OGROMNO zgodbic o 1D. Sicer tudi sama pišem že tri zgodbice o njih(eno sama, dve pa s prijateljicama.) Želela pa sem ustvariti eno, na podlegi teme How to write a good fanfiction. No, ne bom več nakladala, tukaj je prvi del.
Hope u like it!<33
................................................................

1.del
13.3.2013
-------------------Alexandra------------------
Stala sem tam. Sredi odra,popolnoma sama, pred menoj pa je bila ogromna množica ljudi,in pred katero so pri dolgi mizi sedeli trije sodniki. "Pozdravljena,kako ti je ime?" me je vprašal moški s temnimi lasmi, ki je bil še kar visok. "Alexandra Hutchinson" sem zajecljala. "Okej, kaj pa nam boš zapela Alexandra?" Oh, sovražim, ko me ljudje pokličejo 'Alexandra'. Veliko bolj mi je všeč če mi rečejo Alex,oziroma Stace! Ja, Stace je moje drugo ime. "Alex" sem ga popravila. "Kakorkoli. Kaj pa nam boš zapela Alex?" "Love the way you lay, part 2-Rihanna" sem hitro odvrnila. "Oder je tvoj".
Prav Alex...to je to.Zdaj ali nikoli.
V ozadju sem zaslišala začetne tone pesmi. Zdaj sem začela. Začela sem peti. Vse je bilo OK, dokler ni prišla na vrsto tisto repanje,ki mi nikoli ni šlo. Začela sem repati, a me je ženska v žiriji zaustavila. "Dovolj,dovolj,prosim nehaj!" Glasba je utihnila, jaz pa sem jo samo prestrašeno gledala. "Alex glej..verjamem, da ti petje pomeni veliko, saj ko si 'pela' je bilo videti iskrice v tvojih očeh, oziroma bilo je videti tvojo ljubezen do petja. Tudi glas se mi zdi res izjemen, a...nimaš posluha!" Svet okoli mene se je ustavil..kaj?...Je to...KONEC?! "NEEE!" sem zavpila, takrat pa me je začel nekdo tresti...

"Alex,Alex! Zbudi se, samo sanje so bile!" me je zbudil mamin glas. Počasi sem odprla oči in se dvignila. "Oh mami, kaj če mi ne uspe?!" sem zajokala in objela mamo. "Alex. Verjamem, da imaš čudovit glas, in da boš osupnila vse v dvorani." Obrisala mi je solze na licu in se mi nasmehnila. "Pojdi se pripravit, tačas pa bom jaz pripravila zajtrk." Prikimala sem in zlezla iz mehke postelje. Odšla sem do omare in izbrala obleke:

. Zatem sem šla do kopalnice, si umila obraz, počesala lase in si trepalnice narahlo namazala s črno maskaro. Spustila sem se po stopnicah dol v kuhinjo, kjer je bila mami, in pripravljala zajtrk. "Oh, si že?" "Aha." sem rekla in se vsedla za mizo. "Mami..kaj če mi res ne uspe?" "Miška, ni razloga, da ti ne bi uspelo." "Kakor tudi ni razloga da bi mi uspelo." sem zastokala. "No,no. Ko boš pojedla svoj najljubši zajtrk, se boš gotovo bolje počutila." je rekla in pred mano postavila krožnik s palačinkami. Mmm, njami! Takoj sem jih napadla in v nekaj minutah je bil krožnik prazen. Šla sem v kopalnico in si umila zobe. Pogledala sem se v ogledalo in zavzdihnila. "Alex, zmogla boš." sem rekla sama pri sebi in se spet odpravila v kuhinjo. "Greva?" me je vprašala mami. Brez besed sem prikimala, vzela jakno in stopila v megleno jutro. Ja, grem na avdicijo za X-Factor, in če povem po pravici, me še nikoli v življenju ni bilo tako strah..no..razen takrat, ko sem v 8. razredu dobila cvek pri biologiji,matematiki in fiziki. Vsedla sem se v avto in celo pot do X-Factorja sem samo strmela skozi okno in štela ulične svetilke. Vem, nenavadno početje, a me vedno pripravi do smeha. Tako, prispeli sva. Z mamo sva stopili v veliko stavbo, kjer je bilo že ogromno fantov in punc, ki niso bili nič manj živčni kot jaz. Stopila sem k mizi, kjer je stala neka ženska, ki je tekmovalcem lepila listke na majice. "Ime prosim?" "Alexandra-Stace Hutchinson" "Samo prvo ime?" "Alex" sem hitro odvrnila. Na listek je napisala Alex in številko 1315. Z mamo sva se vsedli na prazna stola poleg neke punce. "Alex, samo nekaj časa bom še lahko tukaj, potem moram v službo." "Ne mami, prosim..ne odidi!" "Alex, morala bom. Daj, povadi ta čas še malo pesem." Zmedeno sem pobrskala po listih, ki sem jih imela stlačene v žepu svoje usnjene jakne. Začela sem si prepevati, in punca zraven naju me je začela gledati. Ko sem končala me je pohvalila. "Uau. Res dobro poješ." je rekla in se nasmehnila. "Mimogrede,jaz sem Taylor. Na kratko Tay." je rekla in mi podala roko. "Me veseli, jaz sem Alex." sem rekla in se ji prav tako nasmehnila. "Vidim da si našla novo prijateljico. No, zdaj bom mogla oditi. Alex, želim ti vso srečo. Tebi pa prav tako." je rekla mami in pokazala na Tay. "Adijo Alex, daj vse od sebe!" je še rekla pri vratih in mi pomahala. No..zdaj sem pa res tukaj...
Oh, še slike. Tole sem jaz:

Taylor:

-----------------------------------------------------------
next?
kak se vam zdi začetek??

Boste brali naprej??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

20. maj 2013
ja ful dober začetek je :* sem se že ustrašla da res nima posluha
neeeext <3
20. maj 2013
u124282
u124282
začetek mi je full všeč
next
20. maj 2013
next nova bralka
dober začetek
20. maj 2013
neeeeext
20. maj 2013
u73832
u73832
neeext
20. maj 2013
u101445
u101445
juuj, res vam hvala kr berete! mislim, da bom nextala ju3. danes pa žal ne več, ker...no, osebne težave skratka. še enkrat hvala usem, k berete!! <33
20. maj 2013
next
20. maj 2013
neextttt <33333333333333
20. maj 2013
Next
20. maj 2013
u75670
u75670

20. maj 2013
u90554
u90554
Neeeeexxxxttttt!! Js sm tud mislna da v resnici nima posluha čeprav bi bla dobra zgodbica, če ga ne bi mela. Kr v vseh junakinja odlično poje, al pa petje ni omenjeno...
Neeexxxxxtttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
20. maj 2013
neeeeeeeext
20. maj 2013
u117133
u117133
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
21. maj 2013
u108558
u108558
nextttt
21. maj 2013
neeeeeeeeeeeext
21. maj 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <333333333333333333
21. maj 2013
u101445
u101445

2.del
13.3.2013
------------------------------Taylor---------------------------
Grrr! Ta presneta budilka! Zakaj mi je pravzaprav zvonila tako zgodaj? Zmedeno sem se dvignila in še pet minut nisem vedela, kaj se pravzaprav dogaja okoli mene. Videla sem samo malo teme, potem se je zabliskalo, pa spet tema! Pomencala sem si oči in šele takrat je bilo spet vse na svojem mestu! No. Zakaj sem že morala tako zgodaj vstati? Pogledala sem na koledar in videla, da je danes 13.3.2013-torej, dan za avdicijo! Hitro sem skočila pokonci in 'pospravila' posteljo. Tekla sem do omare in iz nje vzela nekaj, kar se je med seboj ujemalo:

. Obleke sem vrgla na posteljo in šla v kopalnico. Umila sem si obraz, ga namazala s kremo, nanesla puder v prahu, malo senčila za oči in maskaro. Počesala sem si lase in jih pustila da mi padajo čez rame. Spet sem se vrnila v sobo in se oblekla v izbrana oblačila. Vzela sem še moj snežno beli iPhone in se odpravila v kuhinjo. Navadno nikoli ne zajtrkujem. Nevem, pač, zjutraj mi gre vse na bruhanje, tako da sem samo popila kozarec hladnega mleka. Umila sem si zobe, in si še malo popravila make-up. Vzela sem svojo majhno črno trobico in vanjo stlačila telefon, in besedila pesmi. Pogledala sem na uro, vzela ključe stanovanja (tako je, živim sama) in šla v prelepo megleno jutro. Do dvorane za avdicije sem morala iti peš, saj še nimam dokončno narejenega izpita za avto. Hodila sem po hladnih,meglenih ulicah Londona in kmalu prišla do velike stavbe. Pogledala sem na listek, na katerem je bil napisan naslov. Jap, to bo to. Odprla sem velika steklena vrata, in prišla v prostor, kjer je mrgolelo ljudi. Huuh, tu bo še vroče. Vsedla sem se na stol, tik ob vhodu na oder. "Gospodična, pridete malo sem?" je rekla neka ženska pri mizi, nasproti steklenih vrat. Vstala sem in šla do mize. "Ime?" je vprašala. "Taylor. Taylor-Rose Swan." "Prav. Tako, tukaj imaš številko." je rekla in mi na majico zalepila številko 1215-moja srečna številka je 12!! Iii! Spet sem se vsedla na stol in začela brskati po svojem iPhonu. Gledala sem svoje stare slike, slike slavnih pevk in si želela, da danes pridem naprej. Da mi uspe s to avdicijo. Kmalu sta me iz mojega razmišljanja zbudili 2 dekleti. Ena je bila starejša od druge, tako da sem predvidevala, da je njena mama. Mlajša punca je bila rjavolaska, imela je modre oči, visoka je bila okrog 1.70, vitka, in imela je čudovit obraz. Zazdelo se mi je, da bova postali še dobri prijateljici. Ko sem jo pa slišala peti..*__* Imela je mešanico glasu Taylor Swift,Rihanne in Cher Lloyd! Vem, da zveni čudno, a njen glas je bil IZJEMEN. Takoj sem se ji predstavila,ona pa meni. Izvedela sem, da ji je ime Alex in da rada posluša neko fantovsko skupino One Direction? Ja, nekaj takega. Če povem po pravici še nikoli nisem slišala zanje, čeprav so najbolj popularen boy bend zdaj. "Taylor, na vrsti ste." je rekel glas za mano. Ozrla sem se in tam videla nekega fanta, okrog 20 let, visok, suh in rjavolas. "Emm, mislite za na oder?" sem boječe vprašala, on pa je prikimal. "Oh ne! Alex, prosim, drži pesti zame!" "Ne skrbi Tay. Bom." je rekla in se nasmehnila. Vstala sem, si popravila lase in odločno zakorakala proti vratom, ki so vodila na oder. Tik preden sem jih odprla, pa se je Alex zadrla: "Tay, vso srečoo!" Obrnila sem se, se ji nasmehnila, ji pomahala in stopila na oder. Okej, dihaj Tay... "Pozdravljena. Kako ti je ime in od kod si?" me je vprašala žirantka Cheryl Cole. "Em. Jaz sem Taylor Swan in prihajam iz Londona." "Odlično. No, kaj pa nam boš zapela?" "Just give me a reason, od P!nk." "Kar začni. Oder je tvoj." Prikimala sem in se postavila točno na X. Iz ozadja se je zaslišala glasba in začela sem peti
. Prepustila sem se glasbi, in se obnašala kot da sem sama. Kot, da nastopam sama sebi, brez poslušalcev in žirije. Ko sem končala so vsi začeli ploskati in vsi so vstali! Ja! Čisto vsi so vstali! Celo žirantje!! 12 je res moja srečna številka. Začela je Cheryl: "Uau Taylor. Tvoj glas...je IZJEMEN. Popolnoma si me očarala in si prislužila moj da." Omg, jees! "Hvala!" "Taylor...tudi mene si prepričala in imaš tudi moj da!" "Omojbog, hvalaa!" Okej, zdaj pa še Simon... "Taylor. Mislim, da je bila ta avdicija ena najboljših kar sem jih videl. Rad vidim take talente kot si ti, ki točno povedo, kaj bodo zapeli, in potem to res odpojejo s popolno perfekcijo. Tako da imaš tudi moj da. Trikrat da in greš v naslednji krog!" "Hvalaa!" je bila edina beseda, ki sem jo zmogla spraviti iz sebe. Res je neverjeten občutek, ko dobiš trikrat da.! Aaa! Šla sem v predsobo in objela Alex. "Alex, uspelo mi je!" "Čestitam!! Slišala sem, kako si pela, in bilo je res fantastično!" "Hvala. Zdaj pa si ti na vrsti. Vso srečo." "A me boš počakala?" "Seveda." Alex je počasi stopala proti oderskim vratom. Odprla jih je in kmalu je izginila za njimi.....
---------------------------------------------------------------------
a) bo Alex uspelo?
b) kak se vam zdi drugi del?
c) next??
21. maj 2013
u90554
u90554
a) Jaaaaa
b) Supperr!!
c) Nnneeeeeeexxxxxttttttttt!!!!
21. maj 2013
a) jaaa
b) superrrr <333
neexttttttttttttttttt
21. maj 2013
Neeeext
22. maj 2013
Next ja uspel ji bo
22. maj 2013
Pomojm da ja.. Neext !!
p.s. nova bralka
22. maj 2013
next
22. maj 2013
u5972
u5972
a) jaa
b) super je
c)NEXT!!
22. maj 2013
nneeeeeeeeeext
22. maj 2013
u101445
u101445
ta next povečam moji BFF Kati- ♡sexч&sωeeт™♀ love u! :**

13.3.2013
3.del
-----------------------------------Harriet----------------------------------

"Shut the door, turn the light off
I wanna be with you
I wanna feel your love
I wanna lay beside you
I cannot hide this even though I try.."

Ohh, že?? Moja telefonska budilka je začela sicer 'peti' mojo najljubšo pesem od One Direction, ampak jaz nočem še vstat. "Ja, ja Liam..saj bom vstala.." sem govorila Liamovem glasu, ki je še vedno pel na telefonu. Utišala sem ga, in si rekla 'samo še 5 minut'.

Budilka mi je zvonila ob 6.00, rekla sem si 'samo še 5 minut' pa je bila že 7.45! Fak! Hitro sem skočila pokonci in stekla v kopalnico. Nahitro sem si umila svoj bled obraz, nanj nanesla punder v prahu, malo črne barvice in maskare na oči. Šiiit! Zamudila bom! Še na hitro sem si počesala svoje dolge blond lase, na katere sem zelo ponosna in šla do omare. Pa kaj naj oblečem?! Čisto nič pametnega nimam!!

Z veliko brzino sem ven potegnila tole:

in se oblekla. Ohh! Še šolsko torbo sem morala pripraviti, saj se mi je včeraj zvečer ni ljubilo! Na hitro sem v torbo zmetala vse zvezke, ki jih bomo potrebovali danes. Odprla sem vrata sobe in stekla po stopincah v kuhinjo, ker je bila moja mlajša sestra Sarah in mama. "Mami, pa zakaj me nisi zbudila?!" "Mislila sem, da si dovolj stara, da si znaš sama nastaviti budilko." Joooj, whatever! Zavila sem z očmi, nahitro pojedla opečenec in popila kozarec pomarančnega soka, čeprav se mi je G-A-B-I-L! Še zobe sem si umila, pozdravila mamo in Sarah ter hitro stekla iz hiše. Na srečo je šola čisto blizu moje hiše, tako da sem šla peš. Oziroma..tekla sem, saj sem že krepko zamujala. Na šolskih hodnikih ni bilo več nikogar. Zdaj me pa lahko skrbi! Hitro sem šla do omarice, se preobula in pogledala kaj imam prvo uro na urniku. FAAK! Kemija..in to z najbolj zoprno učiteljico na šoli, kateri sem prejšnjo uro zanalašč polila kavo po bluzi..-.- Za trenutek sem že pomislila, da bi špricala, ampak potem bi me mami zagotovo ubila. Okej...ni mi preostalo drugega, kot da se soočim s svojim koncem. Čisto počasi sem se pomikala proti učilnici kemije..Potrkala sem na vrata in vstopila. V razredu je vladala popolna tišina. OJEJ! A slučajno danes pišemo test?! "Harriet Elizabeth Clarkson! Kakšen izgovor si boš pa danes izmislila, zato ker si spet zamudila k pouku?" me je nadrla Miss Sterss. "Žal mi je. Ne morem govoriti, vlada me je zavezala k molku." sem rekla, zavila z očmi in se vsedla v zadnjo klop. "Kako govoriš z mano?!!" "Tako kot vi z mano." Razred se je začel krohotati kot zmešan. "Tišiiinaa!" Spet so vsi utihnili. "Harriet, a mi boš kon.." "Mi lahko date test prosim? Že tako sem veliko časa zamudila." Miss Stress me je grdo pogledala. Zavrtela se je na petah in šla do svoje mize. Vzela je en test in mi ga prinesla ter spet jezno odvihrala. Začela sem reševati. Oh, no..saj ni bil tako težek..
Gledala sem po razredu, da bi videla kje je Alex. A je ni bilo! Moje BFF NI BILO!! Prekleta ku*** ji bom že pokazala ko se spet vidiva!

Oh, tole sem pa jaz:

---------------------------------------------------
next??
mnenje zgodbice??
22. maj 2013
u90554
u90554
Ahahahahahahahahaha zadela si moj karakter Hahaha tud js te mam rada x!!! Tnx za posvetitev :*
Mnenje: aii.<3 (--> sej štekaš:*)
Neeeeeeeeeexxxxxxxxttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22. maj 2013
the best <33
neeeext!
22. maj 2013
neext
22. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg