Forum
u59711
u59711
'Alex! Alex!' zbudili so me mamini kričeči klici iz dnevne sobe. 'Samo še 5 minut,' rečem in se obrnem na bok. 'Rekla bi ja, 5 minut, v tvojem času to pomeni dve uri!' zagodrnja in pricaplja k meni v sobo. 'Vstani! Pri priči!' reče in vrže odejo z moje glave. 'Šola! In da ne bi slučajno zopet špricala,' vidim zamegljen jezen obraz mame. 'Ja, ja,' zagodrnjam. Vstanem in si nataknem krokse. 'Ni časa za zajtrk, samo pridi,' reče in sede v avto. 'Kar v pižami?' zmedeno vprašam. 'Ne, draga moja. Hitro se probleči,' le kam se ji tako mudi? 'V službo moram,' haha! Kot bi mi brala misli. ' Jennifer te že čaka v svoji limuzini pri šoli,' mi reče in mi pomaha s telefonom. In kdo ji je sploh rekel, da me mora čakati??? Nihče, ali pač... 'Mami! Ni ji me treba čakati!' zakričim in jo grdo pogledam. 'Pač,' reče in se mi nasmehne. 'Pač... ne grem v šolo,' ji vrnem nasmeh in ležem v posteljo. Tako je potekal še en moj dolgočasni dan... za danes sem se le rešila šole-ja, pa ja... 'Grrr... PRIDI!' zakriči in potrobi. Misli si...

Nadaljujem? :o

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

13. december 2011
u59711
u59711
Tvoje misli so proti mojim, le zmedene muhe, ki letajo nevede kam. In ki si jih pravkar odstranjujem stran od svoje glave. Pravzaprav je mami le tečna fotografinja, ki me vsak dan sili k pouku. Slika slavne top modele, tudi Tyro Banks. Ne sprašujte o njej... No, jaz sem Alexandra in to kot vidiš je moje življenje, ki ga sprejemam pač takšnega, kot je. Čeprav bi bilo lahko boljše. Jaz sem pravzaprav le uboga najstnica, ki ji v šoli ne gre ravno dobro. Učiteljice so tečne, kot muhe, ki sem jih vam prej opisovala. Imam razredničarko Tatiano, ki je tečna kot sam hudič. Zato jo včasih pokličem tudi 'Devil'. Moj vzdevek zanjo, ki pa jo kar precej jezi, saj me uči angleščino in dobro ve, kaj hočem povedati s tem. He, he... a na vsoooo mojo žalost, vedno, ampak res VEDNO pokliče mojo mami in ji govori, kako bi lahko bila boljše dekle in bla bla bla... Ampak si ne jemljem k srcu. In to bi morali storiti vsi VI. Mislim, ne da kličete svojo rauredničarko 'Devil' ali pa 'hudiček', ampak da se NIKOLI ne obremenjujte s temi zadevami. Dobiš cvek? Pa kaj... Dobiš zapisnik? Le ubogi list papirja... skratka, moj pregovor:' Šola k vragu!' ...
14. december 2011
u59711
u59711
'V redu, dosti te imam,' zaslišim mami, ki prihaja k meni v sobo. Sede poleg mene in me pogleda v oči z vso žalostjo, ki jo premore. 'Me želiš hipnotizirati?' se zarežim, a ona ostane resna. 'Že dolgo ti nameravam to povedati, vendar ti nisem imela poguma.' Takrat mi je samozavest padla. 'Kaj? Kaj misliš s tem?' jo vprašam, ter jo pogledam. Pogleda me in po licu ji spolzi drobna solza. 'Posvojena si,' reče in pogleda me globoko v oči. Ne premaknem se. Samo buljim. 'Prvo aprilska šala?' se mi povrne upanje. Odkima. No, zdaj pa res nisem imela ne volje do življenja, ničesar. 'Prosim, pusti me malo samo,' rečem in pokažem na vrata. 'V redu, samo ne povzročaj mi skrbi,' reče in se mi nasmehne. Prav NIČ mi ni mar, ali ji bom povzročila skrbi. Moje že tako slabo življenje je šlo hitro na vzdol. Moja samozavest zrušena. Vse je bilo kot v najbolj krutih sanjah...
14. december 2011
u67473
u67473
Next!
14. december 2011
u20311
u20311
next!
14. december 2011
u59711
u59711
Ja, to bom storila. Prav to. Čas je, da zapustim to nesrečno hišo in zaživim povsem znova. Konec mučenja, konec vsega. Poklicala bom taxi, pa bo. Ja, to bo. Preselila se bom... nekam.... Ah, to naj ostane za kasneje. Za zdajle pa samo spakiram najnujnejše. Ja! Grem! Nihče več me ne bo prepričal, da ostanem tu, v tem mučenju...
15. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg