Forum
Moje ime je Sonja.Stara sem 14 let in sem edinka.
Joj kovček moram spakirati!!!nimam pojma kje se stvari v moji sobi nahajajo."SONJA!!! ALI SI ŽE SPAKIRALA STVARI V KOVČEK?"me nadere moja mami.
"amm,, skoraj"ji odgovorim
"kako skoraj??"se spet oglasi moja mami
tokrat omolknem.kmalu v sobo pridrvi oče."kako si upaš odgovarjati svoji mami"se zadere name.
pa kaj nej ti,a maš probleme si mislim..a raje sm tiho in mu samo rečem.pa sorry no...sej že pakiram..končno najdem vse potrbno in pripravim kovček.kar naenkrat pa zazvoni telefon.
nadaljujem???
01. avgust 2010
nadaljujem??
01. avgust 2010
u19799
u19799
ja no ne vem
01. avgust 2010
next plissssssssss......................
01. avgust 2010
oglasim se in na vezi je prijateljica,reče mi:"ej a gremo skupi klicat duhove?"..rečem ji:"ma ne no..ni dobr kaj pa č res obstajajo..v vsakem primeru ni dobr zrd psihe".nato pa reče:"kukr hočš ob 23:55 pred cerkvijo če hočš prid č ne si p reva..kukrkol itak ne obstajajo!"...nato prekine ..pomislim sej je to itak zadnja noč pred letovanjem , itak pa česa me je sploh strah???ni me strah in grem tja ampak samo za foro..in res..kmalu nastopi noč...izmuznem se iz hiše in grem pred cerkev..vidim frendico in še nekih ostalih njenih prijateljrv..nato jo prosim naj me seznani z njimi ampak ona pravi:"ni časa!!potem "...in res primemo se za roke in gremo 12Xokol cerkve..nato zmolimo molitev in še prej pa prižgemo sveče...nato pa...
nadaljujem???
01. avgust 2010
nextam??
01. avgust 2010
u25354
u25354
jaaaa
01. avgust 2010
next
01. avgust 2010
se ni zgodilo nič.."no vidiš..duhovi ne obstajajo!!"se je oglasila prijateljica..in nato se poslovimo in oddidemo domov...mami mi zjutraj pove, da je hotelska soba že zasedena in da je prostora samo za dva..rečem ji:"ni problema!lahko gresta sama, mene pa bo pazila prijateljičina mami...mama se nato posvetuje z očetom in nato privolita.od moje prijateljice mami se strinja in takoj me odpeljeta k njej.nato pridem tja..moja bff(nina) mi reče da bova te 3 tedne preživele nepozabno..in že tisti večer..
nadaljujem???
01. avgust 2010
u25354
u25354
next!
01. avgust 2010
gredo njeni starši na zmenek..njeni mami obljubiva da ne bova počeli neumnost in nato odideta.ko gresta me nna rukne s komolcem in m reče:"ej zdej k veva d duhovi ne obstajajo jh greva loh za btw klicat.."rečm ji d lahka..n vzameva svečo in govoriva krvavi duh..napševa abecedo in postaviva svečo med abecedo.še upjeva krvav duh..kar naenkrat se začne mza vrtet..vdiva nekaj belega..nato pa znoriva..rečm nn..vse lepo po vrsti..sežgeva abecedo in vse je tako kot prej.nato pa
nadaljujem???
02. avgust 2010
u14716
u14716
ja
02. avgust 2010
greva večerjat..med večerjo gledam nino kako se panično trese.Rečem ji:"saj si imela samo privide...jaz nsem videla ničesar!"..seveda sem se ji zlagala ampak to jo je pomirilo vsaj za tisti večer...naslednji dan mi reče :"kaj se je zgodilo včeraj..imela sem tako čudne sanje..!!"
"saj so bile samo sanje" ji rečem.nato pa mi reče...:"ej...mam idejo..zdej k veva d ne obstajajo greva lah klicat bloody mary."
"ne!!!!"ji rečem in ona začne spraševati:" zakaj ne???"
"no uredu greva klicat bloody mary ob polnoči zvečer dons" ji rečm
končno napoči tisti večer...z nino pripraviva sveče ter greva v kopalnico in ugasneva luči..ter govoriva :"bloody mary, bloody mary..
nato pa ji rečem:"ne morem"
ne morem pač ne morem..oprosti nina..in nato zbežim v sobo..ona me povleče v kopalnico in mi reče , da če je ne bova skupaj jo bo pa sama...no in privolim..upijeva:"bloody mary, bloody mary , bloody mary.
no vidiš nič se n zgodilo!!!!kar naenkrat ne morem odpreti vrat...vsa panična pomorim..ona me pomiri in mi reče:"tepka med živčnostjo si zaklenila vrata in jih odklene ..
nadaljujem???
03. avgust 2010
ja nadaljuj... cimprej plizZ
03. avgust 2010
Vse je čisto normalno, le jaz se tresem od strahu.Naslednje jutro si grem v kopalnico umiti zobe.Ker me je strah pokličem nino in ji reččem če grem z menoj v kopalnico...ko vstopiva v kopalnico pa..
nadaljujem???
04. avgust 2010
u20999
u20999
Jaaaaaaa Dj Naprej Plzz Full Cool Je.♥
04. avgust 2010
oki..tomorrow nextam!!!
05. avgust 2010
dej napreej!!
05. avgust 2010
zakon story!!!
05. avgust 2010
zagrmi...Nina mi reče: "no lej poletne nevihte".
ko je nevihta imava z nino v navadi iti dol v shrambo iskat čips in se skriti pod odejo ter se pripovedovati grozljivke.nato se zmeniva kera bo šla v shrammbo.prideva do nenavadnega a hkrati pričakovanega zaključka da bova šle obe skupaj v shrambo..ko prideva v shrambo prižgeva luč nato pa ta luč ne sveti..Grem gor probat če vse štima in vse..razen tista luč.Nato vidim obraz sence ki se je vzela od nikoder.."no danes čips odpade"ji rečem in greva v kuhinjo si pripraviti kakav..a mleka ni več...hočeva narediti cedevito a voda ne teče..že si hočeva ocvreti jajce plina ni..čisto sm se tresla nato pa mi je nina rekla da je najbrž zarad nevihte...no in ostali sva praznih rok.nato pa..
nadaljujem???
06. avgust 2010
nextam??
06. avgust 2010
u24862
u24862
zakon..naprej....nexti hitr...nujno..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hitr plissssssssssssssssssssssssssssssssssssssss
06. avgust 2010
greva v spalnico (najino sobo,ki jo imava med počitnicami) in v ogledalu se pojavi .......
nina..znorim joj bloody mary je potegnila nino v špegu kaj dej.č pokličm polcijo mi noujo vrjel jo bom mogla pred njimi klicat sam vem d nou pršla ampak k bom pa pršla domov pa me bo strašila ceu lajf!!!"kaj pa govoriš sonja!!" joj nina je bila skoz na postelji in obe se vidiva v ogledalo..''če dons nou pršla ne obstaja!'' je rekla nina in pritrdila sm ji...next day pa.......si pred ogledalom počesem lase(v kopalnici)..nekdo začne počasi odperati vrata in slišim koraki nato pa ..
nextam???
07. avgust 2010
u25853
u25853
ja next
07. avgust 2010
BUUUU..."aaaaa " zavpijem..nina me je na smrt prestrašila.grozen filing.....na to pregori luč in močno zapiha..nobeno okno ni bilo odprto ...in kar naenkrat se v ogledalu pojavi podoba bloody mary...z nino zbeživa iz sobe ampak naju bloody mary najde...nato se vrata dnevne sobe(tja sva namreč zbežale) zaklenejo...bloody mary spregovori in nama reče d naju bo ubila-vsaj eno od naju..najprej napade mene rani me z nožem ampak se nina postavi zame...njo bloody mary zabode z nožem in pomanem si oči že bloody mary ni več..na ogledalu pa krvav napis:ZAGRENILA TI BOM ŽIVLJENJE,...razmišljam že o samomoru ampak moram rešiti nino...obvežem jo in naslednji dan ko se zbudi jo vidim poleg sebe mrtvo...NEEEE zavpijem..........ampak to še ni vse čeprav me je bloopdy mary posvarila naj nikoli več ne kličem duhov sem prebrala knjigo da lahko dušo umrlega prikličeš nazaj v telo...in res probam....kličem in kličem nato pa...
nextam???
08. avgust 2010
jaa next
08. avgust 2010
saj še en komentar pa nextam
09. avgust 2010
Natty - Ni potrebe. Z to svojo izmišljeno zgodbo samo ˝rajcaš˝ radovedno, nevedno mladež, da se bo spustila v te nevarne reči, ki resnično lahko privedejo do smrti. Nekateri se igrajo z pentagrami in svečami, a potem ko prikličejo demona je vsega konec. Po tem jokat ne pomaga popolnoma nič. Saj nebi rada imela koga na vesti, ali? Vem, da je napisano brez ovinkarjenja, ampak te reči niso enostavne za popravit.
18. avgust 2010
amm 1.d povem 99% tega kr sm naštevala ni resnično npr.kko se jih kliče večinoma sm se jih zmislila,...tok d tut č bi probal nebi blo nč..2.duhovi ne obstajajo...3.sej tut drugi pišejo kko se jih kliče ti se pa glih name spravš..4.sm pa že razmišlala in tut brez tega sporočila bi zgodbo zaključla zto kr sm brala d je na forrumu full polno adrenalinskih grozljivk in d se moja ne da primerjat.pa še nimam idej...bom pa začela pisat novo(seveda ne o duhovih) ampak eno love story
21. avgust 2010
to je grozljivka?
29. november 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg