Forum
Začenja se tekmovanje za naj pisateljico/pisatelja.
Naloge bodo različne.
Prijavi se vas lahko 10 in nič več :]

prijavnica
nickname:
slika:

Ko se vas prijavi 10 začnemo :]
24. marec 2011
Napišite še, če imate izkušnje s pisanjem :]
24. marec 2011
u31432
u31432
nickname; New_York_girl
slika; na profilu
sem napisala ful veliko zgodbic na papirju in na kompu ;]
24. marec 2011
okej še 9, če jih do sobote ne zberemo 10 kar začnemo :]
24. marec 2011
Katty
Cyrus
18 let

25. marec 2011
še kdo?
prosim?
naloge ne bodo težke,zmagovalca pa čaka posebna nagrada :]
25. marec 2011
u40746
u40746
nickname: KlarkoSmajlii (Klaruuhh.^^)
slika: Joo maš na profiluu
s pisanjm mam neki izkušn--->sm ti že po zs. puwedaalaa. (:
25. marec 2011
počakam do ponedeljka, ker so 3 tekmovalke premalo :]
prosim prijavite se!
26. marec 2011
ok bom
26. marec 2011
nickname NušaNexy.com
slika:

sm napisala ful vlk zgodb..
26. marec 2011
kdaj začnemo in kaj bomo delali ?
KOmaj že čakam
26. marec 2011
okej,
mamo 5 tekmovalk:
New_York_girl
evica17
KlarkoSmajlii.
NušaNexy.Com
Hannie..*
še vsaj 3 rabimo, pa začnemo :] lahko povabite prijatelje :]
26. marec 2011
u22828
u22828
ime:katyca
slika:jo maš na profilu
26. marec 2011
še 2
26. marec 2011
ok xd
27. marec 2011
u42443
u42443
nickname: sara
izkušne: ja jh mam
slika:

27. marec 2011
u42443
u42443
ah ne... mene klič kr FaB. GiRl
27. marec 2011
okej še samo 1 pa začnemo!
povabite koga :]
27. marec 2011
dajte no, še samo 1 :]

tekmovalke:
New_York_girl
evica17
KlarkoSmajlii.
NušaNexy.Com
Hannie..*
FaB. GiRl
xxxxx
27. marec 2011
prosim prosim, se še kdo prijavi?
Ker bi res rada začela :]
27. marec 2011
ime:ema
izkušne:napisala dve zgodbici oz.jih še vedn pišm
slika:

27. marec 2011
a je ok
27. marec 2011
tekmovalke:
New_York_girl
evica17
KlarkoSmajlii.
NušaNexy.Com
Hannie..*
FaB. GiRl
xxxxx
emchy2000
Vaš prvi izziv bo, da napišete kratko zgodbico.
Vsebina: Fant in dekle se skregata.
Naslov izberite same.
namig: uporabljajte čim več pridevnikov, pišite slovnično.

Ostalo prepuščam vam :]
27. marec 2011
PREPIR MED NAMA

osebe : Jas , Tina - lepa punca - 15 let
NIk - moj zelo lep fant - 16 let
mama : moja najboljša mama - 37 let

Nekega lepega sončnega jutra sem šla k Niku in ga pozdravila s poljubom.
Čez čas je začel predvajati CD - nisem vedela , katera glasba se vrti in sem rekla :
Mislim , da je res lepo poslušati ta CD od Lady Gaga
''To ni Lady Gaga draga moja Tina ! To je Katty Perry !
Ne Lady Gaga je !
Ne Katty Perry !
Lady Gaga !
Katty Perry !
Lady Gaga !
In tako se je nadlajevalo. Ves čas sem govorila da je Lady Gaga in Nik , da je Katty Perry.Ker mi je šlo že pošteno na moje živce , sem odšla jezna iz njegove hiše in zaloputnila z vrati. Naslednji dan sem spet prišla in prepir je potekal dalje. Nisem ga morala več prenašati. Rekel je ''Nesramna si ! '' ''Ne nisem !! , ti si ! ''. In tako sma se spet začela prepirati. Ugotovila sma , da prepiri v zvezi nič ne koristijo in se na zadnje razšla. Bila sma lep par a sedaj ne več zaradi prepogostih prepirov med nama. Mami me je potolažila in mi skuhala topel in dišeč čaj meta, melisa in lipa , ker sem tega imela najraje in še materino dušico je dodala - ta me je pomirjal in je bil primeren za priložnost in to odbobje , kot ga preživljam jas sedaj.

upam da je OK , zmislila sem si jo xd
27. marec 2011
PREVARAL ME JE!!!!!!!!!!!
osebe:jaz,moj fant Matjaž,mama in še ena Matjaževa punca
Nekega dne ko sem se z mojim fantom-Matjažem sprehajala po parku,nama je nasproti prišla ena punca.Ogovorila je Matjaža: "Kdo pa je to?". Matjaž je zrdel.rekel je: "M..m..moja punca Maša". Tisto dekle se je zelo razjezilo in rekla je celo da je Matjaž njen fant.Vprašala sem ga če je to res.On je samo bulil v tla.Zelo sem se razjezila,saj sva bila že pol leta par.Začela sem kričati nanj.Bilo mi je vseeno če me vsi gledajo.Hotela sem samo spraviti vso jezo iz sebe.Ko sem prišla domov,sem vse zaupala mami.Ona mi je skuhala čaj in ko sem ga spila sem v joku zaspala.Naslednje jutro se v šoli z Nikom nisem pogovarjala.Samo dala sem mo listek na katerem sem napisala da nisem več njegova punca.Čeprav sem še tri mesece okala za njim sem ga na koncu le prebolela.Odločila pa sem se,da bom fanta dobro spoznala,preden bom postala njegova punca.
27. marec 2011
upam da je ok
27. marec 2011
u31432
u31432
KO LJUBEZEN ZABOLI )':
osebe:
Monika (jaz)
Jan (moj fant)
Saša (moja največja sovražnica)

Z Janom sva par že skoraj dva meseca. Zelo srečna sva skupaj in vsi na šoli govorijo, da sva zelo lep par in, da naj ostaneva še zelo dolgo skupaj. No ja skoraj vsi. Tukaj tiči en problem - Saša. Preži za fanti kot lev za svojim plenom. Bila je že z prijateljičino simpatijo. In prijateljica jo od tistega trenutka naprej sovraži in z njo vred tudi jaz. Kot zgleda pa gleda že za Janom. Za Jana se ni zmenila nobena. Ko pa sem se ne dolgo nazaj zaljubila vanj do ušes in začela do njega čutiti več kot le prijateljstvo, so se tudi sošolke, ki so ga le pozdravile in se z njim le bežno pogovarjale zelo spoprijateljile. Ampak mene ne moti to, mene moti Saša. Zelo je zagledana v njega in me moti, da se bo tudi on zagledal v njo. Nekega dne pa sem ga samo vprašala kakšna se mu zdi Saša, in je rekel, da mu ona ne pomeni nič in, da sem mu samo jaz najvažnejša oseba na svetu. Nekega dne pa sem se odločila, da ga bom obiskala. Odšla sem k njemu (njegovih staršev ni bilo doma, ker so bili na poslovnem potovanju). Vedela sem kje imajo ključe, ker sem ga vedno videla kako je vzel ključe izpod predpražnika. Zato sem odklenila in odšla k njemu v sobo. Ampak me je v sobi čakalo razočaranje. Bil je v postelji z Sašo. Nisem mogla verjeti svojim očem. Takrat nisem vedela koga je bolj sram. Ali mene, ali Jana ali pa Sašo. Zato sem mu v solzah in kriče rekla: Hah, najvažnejša oseba na svetu, pa kaj še. Misli si. Med nama je konec. Jokajoče sem odtekla domov, kjer sem mami povedala celo zgodbo. Zaspala sem v solzah. Po treh mesecih pa sem našla že novega fanta. Vsaj zaenkrat.
27. marec 2011
u32032
u32032
LJUBEZEN JE NORA. ''O

Z Alexom hodiwa že natanko dve leti, a šele danes izvem to grozno novico. Prevaral me je in to z mojo najboljšo prijateljico. Kako sta lahko take svine. Tega res nisem pričakovala od svojega fanta in najljubše prijateljice. Takoj kasneje sem ga poklicala in ga povprašala po tem. Seveda je to zanikal in mi govoril kako me ima rad in da Andreje še pogleda ne kaj šele da bi mu bila všeč. Seveda se je zlagal. Po tem sem mu dala konec. O tem pa povprašala tudi Andrejo. Tudi ona je rekla da to ni res. Tudi njej nisem verjela niti pikice. Zasovražila sem ju do konca življenja. Kmalu pa sem spoznala fanta svojega sanj za katerega vem, da me nebi u življenju nikoli prevaral. Bil je res pozoren fant. Po nekaj letih zveze sva se poročila in imela otroka.

Konec. (:
27. marec 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg