Forum
u157801
u157801
Živijo,
sem ωʜɪᴛᴇ ᴅᴀʀᴋɴᴇss z novo temo. Iščem najboljšo pisateljico.
Na nek način je to prvič, da sama vodim takšno temo zato vas prosim za malo potrpežljivosti. Res upam, da se boste prijavili v čim večjem številu in kar je najnujnejše: da boste uživali.
Zdaj pa še nekaj pravil:
✍ Se ne kregamo.
✍ Navodila in izive dajem samo jaz!
✍ To ni tema za oglaševanje!
✍ Izive opravljamo redno!
Za začetek, to sem jaz, vaša voditeljica:

Verjetno že veste kako poteka tako tekmovanje. Jaz dam nekaj naslovov in vi si iz berete tistega, ki vam je najljubši (odvisno od iziva)
ρяıנανпıcα﹗
~ Ime:
~ Slika:
~ Najljubša zgodba (zgodba, ki jo pišete):
05. december 2013
u148447
u148447
~ Ime: Katja
~ Slika:

(ja, to je Isa z moje zgodbe )
~ Najljubša zgodba (zgodba, ki jo pišete): Vampirska pot
05. december 2013
u157801
u157801
мoje pιѕαтeljιce:
✎ ➽ѕтαrтιɴɢ over

05. december 2013
u150952
u150952
Ime: Abby
Slika:

Najljubša zgodba (zgodba, ki jo pišete): Neustavljiva
05. december 2013
u157801
u157801
мoje pιѕαтeljιce:
✎ ➽ѕтαrтιɴɢ over
✎ ѕυммєя.яσмαηcє

05. december 2013
u113053
u113053
~ Ime: Any
~ Slika:

~ Najljubša zgodba (zgodba, ki jo pišete): Lea, girl who lost her family
06. december 2013
u157801
u157801
мoje pιѕαтeljιce:
✎ ➽ѕтαrтιɴɢ over
✎ ѕυммєя.яσмαηcє
✎ ツ єνιℓαηу ツ

06. december 2013
u154595
u154595
~ Ime: Kate
~ Slika:

~ Najljubša zgodba (zgodba, ki jo pišete): Predsvet
07. december 2013
u157801
u157801
мoje pιѕαтeljιce:
✎ ➽ѕтαrтιɴɢ over
✎ ѕυммєя.яσмαηcє
✎ ツ єνιℓαηу ツ
✎ ᴛʜᴇ sωᴀɴ ϙᴜᴇᴇɴ

07. december 2013
u154174
u154174
NE OGLASUJ NA MOJI TEMI KAJ TI NI JASNO !!!!!!!!!!!!!!!!!
07. december 2013
u152450
u152450
~ Ime: Rox

~ Slika:

~ Najljubša zgodba (zgodba, ki jo pišete): perfect life only exists in books (popolno življenje obstaja le v knjigah)
07. december 2013
u157801
u157801
мoje pιѕαтeljιce:
✎ ➽ѕтαrтιɴɢ over
✎ ѕυммєя.яσмαηcє
✎ ツ єνιℓαηу ツ
✎ ᴛʜᴇ sωᴀɴ ϙᴜᴇᴇɴ
✎ мøאℓεч♡

07. december 2013
u158344
u158344
ρяıנανпıcα﹗
~ Ime: Becky
~ Slika:

~ Najljubša zgodba (zgodba, ki jo pišete): /
07. december 2013
u157801
u157801
мoje pιѕαтeljιce:
✎ ➽ѕтαrтιɴɢ over
✎ ѕυммєя.яσмαηcє
✎ ツ єνιℓαηу ツ
✎ ᴛʜᴇ sωᴀɴ ϙᴜᴇᴇɴ
✎ мøאℓεч♡
✎ ♛Қiℓℓℯrℚuℯℯղ♕

07. december 2013
ρяıנανпıcα﹗
~ Ime: Sabina
~ Slika:

~ Najljubša zgodba (zgodba, ki jo pišete): /
07. december 2013
u157801
u157801
мoje pιѕαтeljιce:
✎ ➽ѕтαrтιɴɢ over
✎ ѕυммєя.яσмαηcє
✎ ツ єνιℓαηу ツ
✎ ᴛʜᴇ sωᴀɴ ϙᴜᴇᴇɴ
✎ мøאℓεч♡
✎ ♛Қiℓℓℯrℚuℯℯղ♕
✎ BVBarmy13

07. december 2013
Rahella

07. december 2013
u157801
u157801
мoje pιѕαтeljιce:
✎ ➽ѕтαrтιɴɢ over
✎ ѕυммєя.яσмαηcє
✎ ツ єνιℓαηу ツ
✎ ᴛʜᴇ sωᴀɴ ϙᴜᴇᴇɴ
✎ мøאℓεч♡
✎ ♛Қiℓℓℯrℚuℯℯղ♕
✎ BVBarmy13
✎ sexyBITCH<3

07. december 2013
~ Ime: Ela
~ Slika:

~ Najljubša zgodba (zgodba, ki jo pišete): Vampire loves zombie
08. december 2013
u151714
u151714
http://www.igre123.com/forum/tema/v-e-za-tvoj-prof/64905/1
sori za oglaševanje
08. december 2013
u157801
u157801
мoje pιѕαтeljιce:
✎ ➽ѕтαrтιɴɢ over
✎ ѕυммєя.яσмαηcє
✎ ツ єνιℓαηу ツ
✎ ᴛʜᴇ sωᴀɴ ϙᴜᴇᴇɴ
✎ мøאℓεч♡
✎ ♛Қiℓℓℯrℚuℯℯղ♕
✎ BVBarmy13
✎ sexyBITCH<3
✎ ·•● poιѕoɴ ●•·
08. december 2013
u157801
u157801
мoje pιѕαтeljιce:
✎ ➽ѕтαrтιɴɢ over
✎ ѕυммєя.яσмαηcє
✎ ツ єνιℓαηу ツ
✎ ᴛʜᴇ sωᴀɴ ϙᴜᴇᴇɴ
✎ мøאℓεч♡
✎ ♛Қiℓℓℯrℚuℯℯղ♕
✎ BVBarmy13
✎ sexyBITCH<3
✎ ·•● poιѕoɴ ●•·
✎ мяѕ. мυѕιc ℓσνє
10 nas je zbranih in 1. izziv pride kmalu!
08. december 2013
kdaj bo izziv???
10. december 2013
~ Ime: Mia

~ Najljubša zgodba (zgodba, ki jo pišete): Zaljubila sem se v napačnega fanta

Zgodba, ki jo pišem je trenutno še sveža in v nastajanju. Reklamirala se ne bom. Tiste, ki zanima moja zgodba dobite informacije o njej na mojem profilu
10. december 2013
u157801
u157801
мoje pιѕαтeljιce:
✎ ➽ѕтαrтιɴɢ over
✎ ѕυммєя.яσмαηcє
✎ ツ єνιℓαηу ツ
✎ ᴛʜᴇ sωᴀɴ ϙᴜᴇᴇɴ
✎ мøאℓεч♡
✎ ♛Қiℓℓℯrℚuℯℯղ♕
✎ BVBarmy13
✎ sexyBITCH<3
✎ ·•● poιѕoɴ ●•·
✎ мяѕ. мυѕιc ℓσνє
✎ GLAM^Lady

izziv pride v naslednjih 5. minutah
10. december 2013
u157801
u157801
1. IZZIV!
Ker je prvi izziv sem se odločila, da boste imeli na voljo tri naslove. Vsaka od vas si mora enega izbrati ter zraven napisati del vaše 'zgodbe'. vsebina pa se mora obvezno navezovati na naslov! Saj ni pretežko!

∏ΔЅLΘƲI:
Almost Lover (Skoraj Ljubimec)
Be Free ( Bodi svoboden)
My Favorite Teddy Bear ( Moj najljubši medvedek)
10. december 2013
u152450
u152450
Lahka neki prašam. K si rekla, del naše zgodbe. Pač, da napišeš navadno zgodbo k se povezuje na naslov, a si drgač mislna?
10. december 2013
Almost Lover

Gledala sem na uro in sploh nisem poslušala razlage profesorice. Imeli smo biologijo in tako kot večino drugih predmetov je nisem kaj preveč marala. Tako ali tako sem z mislima že tavala k njemu. V njegov objem. Predstavljala sem si njegove roke okoli mojega pasu. Oh, ko bi se vsaj zgodilo. Tako srečna bi bila. Na srečo je potekala zadnja ura danes in komaj sem čakala, da se odpravim na avtobus in domov. Danes sva bila končno zmenjena. Cele mesece sem čakala, da me bo povabil ven. Ime mu je Adrian in hodi na mojo šolo. Sicer je letnik starejši, ampak nekaj predmetov obiskujeva skupaj. Moje ime je Anne in sem noro zaljubljena. Že nekaj mesecev. Ampak nikoli si nisem upala tega reči naglas, čeprav je očitno, kot pravi moja najboljša prijateljica Lory. Končno je zazvonilo. Obrnila sem se in z Lory sva se na hitro spogledali. Točno sem vedela kaj ima v mislih. Stekla je do mene in me objela. " Anne, si živčna?" me je vprašala in kar videlo se ji je kako navdušena je bila. Sploh ji nisem odgovorila saj sem bila tako...sploh ne vem točno kaj sem čutila. Naslednje kar se spomnim je, da sva z Lory sedeli na avtobusu in se peljali k meni domov. " Naličila te bom in najlepša boš in ne bo se ti mogel upreti in skupaj bosta do konca vajinih dni in najlepši par bosta..." Lory je govorila in govorila in niti za trenutek ni dajala občutka, da se bo ustavila kaj kmalu. » Anne? Zakaj si tako tiho?« Odgovora na to vprašanje nisem poznala. Morda še nisem dobro dojela, da se bom čisto zares dobila z Adrianom. Veliko puncam je všeč in nikoli si nisem upala upati, da se bo morda odločil zame. Sedaj pa se mi sanje izpolnjujejo. » Še deset minut!« je ponosno naznanila Lory, ko mi je spletla lase in uredila obraz. »Kot princeska si.« Nisem si mogla kaj, da se ne bi nasmehnila. Saj je vendar moj dan. Moj najsrečnejši dan v življenju. Morala bi se smejati.

In bil je čas, da se odpravim. Obula sem si nove čevlje, ki mi jih je mama kupila za prvi zmenek. Vsi so bili nekako bolj navdušeni nad dejstvom, da bom postala Adrianovo dekle, jaz pa sem bila polna dvomov. Adrian ni nikoli imel punce. Seveda jih je imel polno a nobene ni prav zares klical moja punca. Nisem si želela biti le ena izmed njih. Želela sem biti njegova edina in vedela sem, da se to en bo zgodilo. Adrian pač ni tak. Še zadnjič sem si popravila lase in globo vdihnila, nato pa sem odprla vrata kino dvorane v kateri bi se morala dobiti. Kakšne pol minute sem živčno gledala okoli sebe, če bi ga kjer koli zagledala, a ga ni bilo. Oblil me je strah, je morda pozabil? Morda zanalašč ni prišel? Čez minutko sem ga zagledala. Ravno je stopil iz kino dvorane. Je že gledal film? Bila sem zmedena. Srce pa se mi je ustavilo ob pogledu na postavno rjavolasko, ki jo je držal za roko. Prej je sploh nisem opazila. Želela sem se pogrezniti v zemljo. Upala sem, da me ne bo opazil. In ni me. Preveč dela je imel z lepotico. Strastno jo je poljubil, nato pa se od nje poslovil. Nekaj sekund kasneje sem dobila njegovo sporočilo. Napisal je: Hey Anny, kje si? Komaj čakam da si pogledava film, že celo večnost nisem bil v kinu.  Nisem še slišala večje laži. Za trenutek nisem vedela kaj naj storim, nato pa sem se samo obrnila in odkorakala iz dvorane. Če ga ne morem imeti zase, me on prav gotovo ne bo imel. Nisem mu odpisala. Samo poklicala sem Lory, ki je takoj prišla do mene, me objela in mi pustila, da se zjokam v njenem objemu. » Ne skrbi ljubica, je pač ničvredna baraba. Našla boš boljšega, ne skrbi!« Jokala sem tako močno kot še nikoli.

Sedaj je minilo že skoraj drugo leto od mojega ponesrečenega prvega zmenka. Našla sem tistega boljšega. Ime mu je Steve in izredno srečna sem z njim. Sedaj se temu dogodku le še smejimo in vesela sem, da je bil Adrian zame samo skoraj ljubimec. Tako sedaj vem kaj pomeni biti ljubljen.
10. december 2013
u157801
u157801
мøאℓεч♡ : zgleduj se po sexyBITCH<3
sexyBITCH<3 : Dobro je. Zanimivo. Vendar mi je vseeno najljubši zadnji del!
10. december 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg