Forum
hej!
to je tekmovanje v pisanju zgodb.
če se želiš prijaviti izpolni prijavnico.
ime:
starost(resnična):
zgodbica(popolnoma nova zgodbica prav za to temo):
utripajoča zvetda
sprehajala sem se po mirni ulici pozno v noč in premišljevala kaj mi je bilo tega treba spraviti v slabo voljo učitelje v šoli in celo mojo najboljšo prijateljico.Saj sem kot pošast.Res nevem kaj mi je ponavadi se ne sekiram zaradi drugih vedno gledam nase.SAJ RES TO JE PROBLEM!vedno gledam nase za nikogar drugega me neskrbi razen zase to se mora spremeniti kaj je bilo tega treba,da sem bila taka res grozno.moram se spremeniti postati moram dobra oseba saj vendar to sem,ko sem bila majhna mi je očka zmeraj rekelRIDNA PUNčKA.Morda zato,ker sem takrat to bila zdaj pa to nisem samo jas sem pomembna nihče drug gdo pa je sploh še pomemben poleg mene nihče.Jaz sem glavna.NE TO SE MORA NEHAT TAKO NE GRE VEČ NAPREJ!.......
zmaga lahko le ena!
začnimo
20. september 2013
u151468
u151468
ime:Manca
starost:10(kmalu 11)
zgodbica(popolnoma nova):
Dekle čez cesto
zgodba govori o punci TiAnji,ki se preselijo v novo državo,ko se preselijo iz avstralije v anglijo ima TiAnja 12 let in ji to,da se bodo preselili ni prav nič ušeč zato se že prvi dan namerava izgubiti.Kmalu pride do ulice 1 hiša kjer res stoji le ena hiša,ki je polna skrivnosti in hudobnih zamirnih primirov.Čez nekaj mesecev ko je TiAnja preblizu odkritja izgine skupaj z dekletom čez cesto.
"Hej TiAnč!imam novico zate"Je mami zavpila z veselim hripavem glasom."Ja,mami kakšna novica pa je to?"Sem nekoliko naveličano uprašala mami."Preselili se bomo v Anglijo kaj ni to super?"je mami rekla navdušeno"Je očka dobil primer in bo tam dokler ga nereši?"Sem uprašala vsa v upanju,da je to res"Da in ne očka je dobil primer o ženski,ki pretpa otroke in vsak,ki naj bi nekaj vedel izgine in tam bomo ostali zavedno"Samo še tega se manka najprej neka starka z motorko ubije mojo sestrico zdaj gremo pa v Anglijo.Nakremžila sem se in odhitela po stopnicah v mojo sobo.Mami pa brš za mano.Na srečo sem prehitela mami in se zaprla na podstrešje v katero se mami ni upala,ker naj bi bile notri podgane....
sem sprejeta?
20. september 2013
sprejeta
21. september 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg