Forum
Gotovo je teh forum tem že veliko. Ampak vseeno sem se odločil narediti še eno. Vaša naloga je da boste napisali vsak vrhunsko zgodbo in jaz jo bom ocenil in če bo dovolj vrhunska boste šli v naslednji krog in nakoncu zmaga ena zgodba ki bo objavljena nekje na portalu iger in to tam kjer si boste želeli vi. Pa ne pozabite se prijaviti. Pravila pa upam da poznate(za vsak slučaj če jih ne: tekmujete samo tisti ki se prijavite, oglaševanje dovoljeno, prepiranje prepovedano take blokiram) evo tu je prijavnica:

Ime(lahko izmišljeno):
Ena zgodba ki te je navdušila:
starost:
boš sodeloval/a:

Zdaj pa veselo na delo in upam da vam bo uspelo jaz verjamem v vas

rad pišeš zgodbe

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

21. julij 2017
Pa začnimo s prijavam. Pa še neki ko se boste prijavili lahko začnete že objavljat zgodbe.
21. julij 2017
Ime(lahko izmišljeno): Emma Brooks
Ena zgodba ki te je navdušila: Recimo Harry Potter
starost: 11
boš sodeloval/a: Seveda!!!!
25. julij 2017
zlo bi bla vesela, če bi pogledli mojo prvo zgodbico. pa povejte če morem kaj spremenit pa to...

http://www.igre123.com/forum/tema/minioncki-osnutki/194690/
25. julij 2017
ok leviosa lahko kr začneš
25. julij 2017
Tako da moram napisat samo zgodbo? Na določeno temo ali kar tako kaj mi pride na pamet ?
25. julij 2017
kr ti pride na pamet ni važno zarad mene če je črna kapica
25. julij 2017
a ti pošljem preko zs ali kar tukaj?
25. julij 2017
kr tuki
25. julij 2017
Tako napisano:

Upam, da je krajši opis zgodbe dovolj.
the crying girl ~ Opis zgodbe
Bella Stone je punca, ki je uspešno zaključila deveti razred. Sedaj stoji pred pragom gimnazije in čaka, da se ji vrata v novi letnik odprejo. V šoli je najboljša v razredu kar veliko puncam ni všeč in so ljubosumne na njo. Ne najde si nobenega prijatelja in to Bello žalosti. Kadar je žalostna se zateče v knjižnico. Tako je bilo tudi na en deževen dan. Po listanju med papirji in pisanju domače naloge gre domov. Vzame vse svoje stvari in teče proti izhodu iz knjižnice. Nenadoma pa se zaleti v rjavolasega fanta. Nenadoma si zaželi, da bi trenutek, ko sta se zaletela trajal večno. Ko, da bi se sprostila energija. Močna energija.

"Zdravo, am...!" se nenadoma oglasi fant in Bella se spet zave kaj počne sploh tukaj.
"Em, Bella sem. Zdravo!" je jecljaje odgovorila.
"A, jaz pa sem Edward! Iz prvega letnika, veš!" se predstavi še Edward.
"Jaz tudi!" se nekako razveseli Bella.
"Super! A greš ti domov?"
"Ja. Pa ti?"

"Nekaj moram še napisati pri zgodovini." Z očmi je pomignil proti policam z knjigami.

"Aha, jaz sem nalogo že končala. Potem pa kar grem!"
"Okej, adijo! Se vidiva jutri pri pouku!" se ji je pozdravil pred odhodom.
"Ja, adijo!" Bella mu je pomahala in zdirjala do omarice tako hitro kolikor je lahko mogla. Edward si je mislil: "A se res čisto vsaka punca mora zaljubiti prav vame?". Ampak Bella si ni mogla kaj v tem trenutko jo je skrbelo le, če ni premočno zardela. Iz omarice je pobrala čevlje in jakno ter jo zaprla. Po stopnišču je odšla v prtličje in se tam obula ter oblekla. Zraven je imela še dežnik. Nahrbtnik je zasukala na hrbet in razprla dežnik ter se odpravila na mrzlo in povsem mokro pot, ki jo je čakala. Domov je hodila namreč peš. Med potjo je mogla prečkrati tudi most.
(Na tistem mostu je slikana slika.)
Belli je glavo resnično zmešal Edward in v nadaljevanju bo ga tudi spretno osvojila. Ne bi si mislila, da bi se v enem dnevu njeno življenje postavilo na glavo .
26. julij 2017
zlo dobra zgodba dobro smo začeli upam da bo tako še v nadaljevanju seveda greš v naslednji krog ko bo še nekdo prišel v naslednji krog lahko začneš pisat še enkrat zelo pohvalno
27. julij 2017
hvala
27. julij 2017
No prijavite se
19. avgust 2017
Ko za to izvedel Ši je podivjal. Besno je poklical Donalda: »Kje si našel te norce? Zagrešili so čisto vse vojne zločine po vrsti in si izmislili še nekaj svojih! Bedak! Napadal vas bom!« To zadnje je sicer bila popolna neumnost, ker je močno magnetno polje, ki ga je proizvedlo podjetje Samsung poškodovalo programsko opremo kitajske vojske in bi samo za obnovo programske opreme rabili več kot nekaj tednov. Po drugi strani si pa nobeden Kitajec ni želel še večje katastrofe od te, ki se je že zgodila. Donaldu ni bilo všeč, da so ga prebudili sredi noči in je vprašal Šija: »A me ne bi mogel jutri poklicati? Poglej jaz sem ravno sanjal eno seksi mlado lepotičko. Takšno lepotičko kot je moja hčerka. Če ne bi bila moja hči, bi se z njo kar takoj poročil.«
http://www.igre123.com/forum/tema/kimovi-zadnji-dnevi/194814/
Kaj pa ta? Je v redu? Zdaj je dokončana.
21. avgust 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg