Forum
u28792
u28792
Spet se seliva...beda. Peljeva se mimo zelenih gričev na samoten kraj. V dvorec. Dvorcev sem že sita. 3x na leto vedno spakirava vse stvari v zmahane škatle in se preseliva. Vedno v DVOREC. Oče mi nikoli ne pove zakaj se seliva. Ampak imam ga na sumu, da je tako zaradi mame. Umrla je pred 12 leti in oče verjetno še vedno ni prebolel. Jaz se je pravzaprav sploh ne spomnim, saj je umrla ko sem bila stara 2 leti.
Ampak oče vedno pravi, da se seliva zaradi njegove službe. No, pa saj bi mu še verjela, ker ga nikoli ni doma. Ampak vsaj Lydio imam. Našo služkinjo. Oče je ne mara. Pravi, da slabo vpliva name (res nevem zakaj).
Zagrnila nas je senca. Postalo je čisto temno. Pogledala sem skozi okno starega avtomobila in opazila sence dreves. Vozili smo po ozki gozdni poti. Kljub temu, da je šele oktober, so drevesa popolnoma gola. Vem, da nam nič ne bo, vendar občutek vseeno ni prijeten.

3 nexte da nadaljujeva...
09. oktober 2010
next next next next next next next next next next next next netx netx next next next
09. oktober 2010
u28077
u28077
nexty
09. oktober 2010
next plis!
10. oktober 2010
u28952
u28952
next
10. oktober 2010
next hitr hitr
10. oktober 2010
next
10. oktober 2010
u28776
u28776
Skozi gozd se peljemo že eno uro. Kako dolgočasno. Ampak po nekaj minutah je oče vzkliknil:
"Poglej, Evanna", in pokazal proti starinskem, a veličastnem dvorcu. Ob pogledu na ŠE EN dvorec sem se nakremžila. Bljeeeek! Kako mi gre na živce, da me kliče Evanna. Pa sem ga vsakič popravila, naj me kliče Ev. Ampak zdaj sem se odvadila. Tako ali tako nič ne pomaga. Na velikem dvorišču smo se ustavili. Previdno sem odprla vrata in izstopila. Dvorec je bil resnično velikanski. Ampak še nekaj je bilo na njem. Nekaj skrivnostnega. Nekaj strašljivega.

3 nexte, da nadaljujeva...
10. oktober 2010
u28952
u28952
nexteejjj
10. oktober 2010
u28952
u28952

10. oktober 2010
next next next next next netx.......................................................................................................
10. oktober 2010
next x3
10. oktober 2010
next
11. oktober 2010

11. oktober 2010

11. oktober 2010
next hitr hitr
11. oktober 2010
next next next next next next next next next next next next next next next
next next next next next next next next next next next nnext next next next
next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next
next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next nenext next next next next next next next next next next next next next nextnext next next nexnext next next next next next next next next next next next next next nextnext nextnext next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextt next next next next next next next next next next nextxt next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next nextnextnext next next next next next next next next next next next next nenext next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next nextxt nenext next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next nextxtnext next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next
11. oktober 2010
u28792
u28792
čakte čakte, no bova jutr al pa pojutrišnjem napisale.
11. oktober 2010
u28776
u28776
ja, mal se umirte
12. oktober 2010
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE JST HOČM NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
12. oktober 2010
POGLEJAJ JST HOČM TMLE ZGORI NA POVEZAVO KLIKN
12. oktober 2010
u6488
u6488
next!!!!!!!!!!!!!
12. oktober 2010
u28776
u28776
"Lydia, Evanna!" naju je poklical oče. "Znosita tele škatle na podstrešje, prosim", je pokazal na nekaj zmahanih škatel. Zagodrnjam in se lotim nosenja škatel na podstrešje. Ko sva z Lydio končali, sem se odpravila pogledat svojo novo sobo. Postelja je bila resnično velikanskaaaaa! In nasploh CELA soba je bila veličastna. Nekdoje potrkal na vrata.
"Ev! Prinesla sem ti tvoje škatle", je zaklicala Lydia in vstopila. Bia je natovorjena s tremi škatlami. Pohitim ji pomagat. Nekaj časa sem še obsedela na postelji, nato pa sem odprla prvo škatlo in začela stvari razvrščati v omare. Isto sem naredila z drugo škatlo. Ampak ne spomnim se, da bi svoje stvari spravila v TRI škatle. Skomignila sem z rameni in odprla tretjo škatlo. Notri je bilo OGROMNO stvari. Nekaj nakita, šalov, brošk, knjig... Vendar nič ni bilo moje. Na vrhu vseh stvari pa je bilo pismo. Odprla sem ga in notri je pisalo:
16. oktober 2010
u28776
u28776
nextava?
16. oktober 2010
u28792
u28792
ja, rabva vsaj ene...4, 5 nextov.
16. oktober 2010
u21889
u21889
NEXT
16. oktober 2010
u28776
u28776
še 3 nexte (najmn).
17. oktober 2010
next next next next next net next next nenext next next next next net next next next next next next next next next nenenextnext next next next next next next next net next next next next next next next next next next next nnext next next next next next net next next next next next next next next next next next next next next next net next next next next next next next next next next next ext next net next next next next next next next next next next next nnext next next next next net next next next next next next next next next next nextnexnext nenext next next next next net next next next next next next next next next next next xt next next next net next next next next next next next next next next next t next next next next next net next next next next next next next next next next next next next next next net next next next next next next next next next next next ext next next next net next next next next next next next next next next next xt nenenenext next nexnenext next next next next net next next next next next next next next next next next nnnext next next next next net next next next next next next next next next next next next next next next next net next next next next next next next next next next next extnext next next next next net next next next next next next next next next next next next next next next net next next next next next next next next next next next ennnext next next next next net next next next next next next next next next next next ext next next next next net next next next next next next next next next next next ext next next next next net next next next next next next next next next next next xt next next next next net next next next next next next next nexnnexnexnnext next next next next net next next next next next next next next next next next ext next next next next net next next next next next next next next next next next t next next next next next net next next next next next next next next next next next next next next next net next next next next next next next next next next next next next next next next net next next next next next next next next next next next t next next next next net next next next next next next next next next next next extnext next next next next net next next next next next next next next next next next next next next next net next next next next next next next next next next next t next next nnnexnext next next next next net next next next next next next next next next next next t next next next next next net next next next next next next next next next next nextnext next next next next net next next next next next next next next next next next nnnext next next next next net next next next next next next next next next next next ext next next next next net next next next next next next next next next next next ext next next next net next next next next next next next next next next next extnext next next next next net next next next next next next next next next next next next next next next net next next next next next next next next next next next ext xt next next next next net next next next next next next next next next next next next next next next next net next next next next next next next next next next next t next next next net next next next next next next next next next next next next nextnnext next next next next next net next next next next next next next next next next next next next next next net next next next next next next next next next next next ext next next next next net next next next next next next next next next next next nenext next next next next net next next next next next next next next next next next xt next net next next next next next next next next next next next xt next nnenextnext next next next next net next next next next next next next next next next next next next next next net next next next next next next next next next next next xt next next next next net next next next next next next next next next next next next next next next next net next next next next next next next next next next next next next next next next net next next next next next next next next next next next ext next next net next next next next next next next next next next next xt next next next next net next next next next next next next next next next next xt next next next net next next next next next next next next next next next xt nnext next next next next net next next next next next next next next next next next ennext next next next next net next next next next next next next next next next next ext next next next next net next next next next next next next next next nexnext next next next next net next next next next next next next next next next next t nnext next next next next net next next next next next next next next next next next ext xt xt next next next next next next next next
17. oktober 2010
u28776
u28776
O shit!!! še 2 naxta
18. oktober 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg