Forum
No, js bom spet začela pisat eno zgodbico. xĐ No, če vam bo ušeč komentirite, če vam pa ni pa ne. =D Govoril bi o najstnici Lyz, ki se pač sooča z ljubeznijo, prijateljstvom, prepirom itd. =P Em, ja. =))
comment? Plis? =D

NAPIŠEM?!
15. februar 2012
mhm :*
15. februar 2012
ja daj. =P
15. februar 2012
aja, samo, veš da ima ena tuji isti naslov?
15. februar 2012
bom napisala. Tisti, ki ima isti naslov, se pa opravičujem, nisem hotla fejkat. :c
15. februar 2012

Jaz. =D
15. februar 2012

Caytlin, oz. Cat, [best friend]
15. februar 2012

Jasmine, najbolj popularno dekle na šoli. =P
15. februar 2012
ZAČETEK:
Driiiiiiiiig!! Budilka je naznanila, da je ura 7.oo. Pogledala sem skozi okno in videla da zunaj pada dež. "Že spet?" sem premišljevala,ko sem se oblačila. Nato sem odšla po Cat. "Girlfriend!" je zakričala in pridrvela iz njene razkošne vile. *.* Okus za modo ima. Hm. Tak, da pritegne pozornost. =D Objela sem jo in odšli sva v šolo. Najprej sva bili tiho in sem brcala kamenčke pred seboj. "Lyz?" je rekla Cat. "Mhm," sem dejala in še naprej brcala kamenčke. Ustavila se je. Pogledala me je na tisti Caytlin način. "Kaj je narobe?" sem vprašala. "Greg je z Jasmine," je rekla in stisnila ustnice. Greg je fant, v katerega je Cat. "OMG," sem rekla. Objela sem jo in jo potolažila. "Koliko je ura?" je vsa solzna vprašala. "OMG. 7:54." sem rekla. "Šit, naličit se moram še enkrat, do šole, pa imava še vsaj 10 min." je rekla. Hitro sva stekli in ko sva prispeli v šolo, je bilo 8:02. "Glej, počakala te bom. Bova pa zamudili. Tako ali tako je vseeno, ga. Moseby je zlobna. =D" sem rekla in odšla z Cat na wc, kjer si je umila, nato pa naličila obraz. "Dobro je no!" sem rekla in odšli sva. "Spet zamujata?" je zdolgočaseno rekla ga. Moseby. "Prvič je," je rekla Cat in bila spet normalna. Ga. Moseby je bila naša razredničarka. Videla je,da se je Greg presedel k Jasmine. "Greg, tole pa ne bo šlo,prav? Pojdi zraven Caytlin," je rekla. Cat in meni je zastal dih. To je ibila zgodovina, kjer mi je šlo na spanje. Vame je priletel listek. "Pohvalil je moj parfum!! ♥" bilo je od Cat. Nasmejala sem se ji in končno je zazvonilo. next?
15. februar 2012
neksteeeeej :3
15. februar 2012
u30296
u30296
neikstej
15. februar 2012
next
24. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg