Forum
σкєנ נѕ ρα мσנα ηαנвσℓšα ρяנαтℓcα, ѕνα ѕє σ∂ℓσčℓє ριѕαт zgσ∂вιcσ. ηנєנ נє ηα ιgяαн ιмє: ƁЄƧƬ ƓƖƦԼ ЄƔЄƦ ησ ηєνєм zαкαנ ѕνα ѕє σ∂ℓσčℓє ριѕαт zgσ∂вσ. υgℓαυη zgσ∂вα вσ gσνσяιℓα σ Eмιℓу ιη σ Aму. ηє вσνα ναм ρσνє∂αℓє ηαтαηčηє υѕєвιηє, ∂α вσ вσℓנ zαηιмινσ. υgℓαυηм υѕαкα вσ к∂αנ ηєχтαℓα, σ∂νιѕησ кσк вσ кαтєяα ιмєℓα čαѕα. σвє∂νє вσνα νє∂ησ gσνσяιℓє кσт ∂α ѕνα мι∂νє Eмιℓу.

υραм ∂α вσѕтє вяαℓι<3 яαвνα 5 ηєχтσν ∂α zαčηєνα!<3

20. marec 2014
u145095
u145095
next
20. marec 2014
u154933
u154933
next
20. marec 2014
u153052
u153052
next
20. marec 2014
next
20. marec 2014
u120926
u120926
next
20. marec 2014
neext
20. marec 2014
next
20. marec 2014
u82298
u82298
next
20. marec 2014
u154595
u154595
next
21. marec 2014
next
21. marec 2014
u160015
u160015
next!
22. marec 2014
Hey jaz sem Emily Rose in živim v Londonu in imam čisto normalno najstniško življenje. Stara sem 15 let in da imam rojstni dan 14.septembra. Imam najboljšo prijateljico Amy, ki je moja soseda, ona je »the best« z njo imava nore fore in skupne sanje, se« nonstop« smejiva kot zmešani in sva vedno skupi skratka sva neločljivi in tudi ona je stara 15 let vendar ima rojstni 5. novembra približno pol meseca sem starejša od nje in to jo zelo jezi. V prostem času zelo rada jaham se družim z Amy in se igram s svojim kužkom ki mu je ime Jack. Velikokrat prespim pri Amy in ona pri meni, sploh pa med poletjem. Amy pa je bolj osredotočena na šolo čeprav je zelo zabavna, jo velikokrat zanese in začne razpravljat o »šoli«, mene kar zmrazi ko pomislim na š… pa sej veste na kaj in takrat bi najraje Amy zadušila s »pouštrom«. Omenila bom še to da sem edinka in živim sama z mamo in očetom, Amy ki pa živi čez cesto, pa živi s svojo sestro Claire¬, mamo in očetom. Njena sestra je stara 17 let in zato je učasih midve z Amy sploh ne razumeva, ker je zelo čudna. Najbolj čudno pa je njeno »smrčanje«, ki naju pogosto zbudi, čeprav spiva v sosednji sobi. Pogosto tudi govori v spanju, njene začetne besede se vedno začnejo z »bbbb« , kar naju spravlja v smeh. Pozabila pa sem še omeniti, da imava midve z Amy blog, na katerega objavljava najine posnetke na katerih pojeva, ker petje naju združuje in je to stvar, ki jo z Amy najbolje in najraje opravljava in sicer to so tudi najine sanje da bi nekoč postali pevki. Midve imava rade skoraj večina izvajalcev: One direction, Seleno Gomez, Justina Biebra, Little mix, Demi Lovato… Ampak najbolj obožujeva One direction ker se nama zdijo vsi fantje cute, sploh pa Niall, njega imava najraje preprosto opisano »he is the best«, čeprav je Amy všeč tudi Harry sicer nevem točno zakaj. Mislim da je to vse če sem pa kaj še pozabila povedat pa boste itak sproti izvedeli.

to sem jaz Emily:

to je moja najboljša prijateljica Amy :

to je njena sestra Claire:

to je moj kužek Jack:

to je moja hiša:

to je pa hiša od Amy :

22. marec 2014
next!next!omg!nexz!!
22. marec 2014
neeext!
22. marec 2014
neeeeeeeeext
22. marec 2014
neeeext!!!
22. marec 2014
next
22. marec 2014
next
22. marec 2014
next
22. marec 2014
nnnnneeeeexxxxxttttt!!!!!
22. marec 2014
u151965
u151965
next+nova bralka
22. marec 2014
u159612
u159612
next+nova bralka
22. marec 2014
u151299
u151299
neext+nova bralka
22. marec 2014
u154595
u154595
next, kar tako naprej
22. marec 2014
o hvala + zvečer bo prišel next
22. marec 2014
cool!!
22. marec 2014
am najbrž bo jutri nadaljevaje ker moje sovoditlce ni doma
22. marec 2014
hwala za use nexte<33
************************************************************************************
Bil je zadnji dan pouka na osnovni šoli in bila sem zelo vesela. Gledala sem uro kako počasi so se premikali kazalci in zdelo se mi je cela večnost, ko sem dobila spričevalo v roke sem malo postrani pogledala in si mislila »pa sej ne morem verjet da mam fisko pa mato 2!?« po vrh pa je bila ta učiteljica, ki me je to učila še moja razredničarka, počasi sem pogledala izza spričevala in namrščila sem obraz proti učiteljici »grrrrrr« to je bilo vse kar se je lahko slišalo iz mojih ust. Videla in slišala pa sem Amy kako se je sladko smejala v zadnji klopi za mano, saj je imela razlog kajti vse je imela 5 zaključeno. V tistem trenutku pa me je zagrabilo, da bi ji tako povedala, da bi se šola tresla a ravno ko sem se obrnila je zazvonilo, vedela sem kaj to pomeni »YESSSS« sem zatulila, Amy pa preden je karkoli uspela reči ježe ni bilo več v razredu, kajti z vso silo sem jo prijela za roko in z njo tekla ven iz šole seveda se ni upirala ampak se je samo veselo smejala z mano in kot bi mignil sva že bile na svojih kolesih in se peljale domov zraven pa sem jaz seveda veselo vriskala in tudi Amy se mi je pridružila tako srečne sva bili, da sva zapeli Summer love-1D ta pesem je ustrezala najinemu razpoloženju, Sonce je prijetno sijalo in veter nama je pihljal v lase midve pa sva se podile s kolesom domov. Ko sva zavile na najino ulico sva že videli najini hiši in vsaka se je zapodila v svojo hišo z razlogom. Amy je norela po hiši s svojim spričevalom, jaz pa z novico »KONČNO POČITNICE«. Ko sem se preoblekla in preobula sem se še na hitro pogledala v ogledalo in pohitela v mojo sobo po telefon, ko smo ravno pri moji sobi meni je zelo všeč je zelo prostorna . Moja postelja je božanska tako velika in lepa:

Moja mizica lepo urejena in cool:

Potem pa še moje omare za obleke in garderoba:

nekako je v omarah zelo veliko stvari, saj so zelo prostorne.
Mislim,da sem dosti povedala in pokazala o moji sobi.
Potem sem odhitela k Amy nič nisem potrkala ali pozvonila na vrata saj sem tako rekoč že domača, samo udrla sem v hišo hitro zaloputnila vrata in stekla po stopnicah navzgor v Amyino sobo. »JOJ, kako si me prestrašila« je zatulila Amy, ki si je natikala svoje uhane. Jaz pa sem se samo potiho zahihitala in se ulegla na njeno posteljo, ter čakala , da se ona v miru naliči. Njena soba je tudi zelo lepa tako kot moja.
Ima zelo lepo posteljo:

Ful veliko omaro in polno oblek:

In srčkano majhno mizico kot jaz:

No dovolj sem povedala Amy se je že naličila in bova šli ven.
***************************************************************************************
kako se vam zdi?
next?
22. marec 2014
kako se vam zdi? NAJBOLJŠAAAAAA!!!!!!
next? ITAAAK!!!!!
23. marec 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg