Forum
u140453
u140453
Heeelou;3
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jp. Tukej spet nova revija. Potrudila se bom da bom napisala vsaj eno izdajo na teden. In ja ko sem ravno našla eno spletno stran, kjer vse piše(pač novičke slavnih in take fore). In ja ne fejkam ker je takih tem že preveč da bi loh rekel da kdo fejka.! Je pa res da mogoče kakšni iščemo novice iz istih strani zato me prosim ne obtožvat v naprej. Rubrik ne bom določala zdaj saj jih boste videli v prvi izdaji. Zdaj za začetek pa rabim par nextou :3

14. julij 2013
u138379
u138379
next
14. julij 2013
Next
14. julij 2013
u140767
u140767
next
14. julij 2013
u140453
u140453
Hvala še par nextou ;*
14. julij 2013
u140767
u140767
next
14. julij 2013
u140453
u140453
oglaašuj raj
14. julij 2013
u140767
u140767
14. julij 2013
u139827
u139827
neext<3
14. julij 2013
u144308
u144308
next
14. julij 2013
u137348
u137348
neeeeeeeeeeeeeext :3
14. julij 2013
u140453
u140453
hwala < 33 še mal nextou bom rabla:3
14. julij 2013
next <3
14. julij 2013
neext
14. julij 2013
next
14. julij 2013
u140453
u140453
1.IZDAJA REVIJE ''Teenage magazine;*''

Fashion war

1. Komu bolj pristaja?
a)Anna Sophia Rob
b)Krysten Ritter
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Stars;*
JUSTIN BIEBER

Uf, vroče!
Ali imamo mi prebujno domišljijo ali pa se zdi, da si Justin Bieber na novem reklamnem plakatu za svoj novi parfum 'The Key' res oblači suknjo po vroči noči? Ok, mogoče imamo res prebujno domišljijo.
Kakorkoli že, gotovo se vsi strinjamo, da je reklama zelo seksi, kar bo gotovo še pripomoglo k prodaji parfuma, ki bo nasledil zelo uspešna 'Someday' in 'Girlfriend'.
In mimogrede, ta parfum je nastal zate. Ja, točno zate, ki to bereš! Če si seveda
Belieberka… In ne, ne lažemo. Tako je povedal Justin sam.
»Vedno iščem nove in drugačne poti, da se povežem s svojimi oboževalci. Zelo smo si blizu in podpiramo drug drugega. Ta nov parfum predstavlja to, kako močno verjamem v našo povezavo, saj jim bom dal nekaj, kar mi je tako osebno. Predstavlja ljubezen, ki je med nami in mislim, da jim bo veliko pomenil, tako kot pomeni meni.«
Parfum se bo začel v ZDA prodajati že jutri!

Justin Bieber/Demi Lovato

Včeraj so se pojavile govorice, da je Demi Lovato med nastopom enega izmed tekmovalcev na avdiciji 'X Factorja' jasno pokazala, da ni Belieberka.
Tekmovalec si je izbral pesem 'As Long As You Love Me' in Demi bi naj tekmovalcu rekla: »Končno nekdo, ki zna pesem zapeti tako, kot bi naj bila zapeta.«
To pa še ni vse!
Eden izmed tekmovalcev se je namreč do sodnikov precej grdo obnašal in Demi ga je postavila na svoje mesto s tem, da je povedala, da že tako ali tako imamo preveč glasbenikov, ki se ne znajo obnašati.
»Ne potrebujemo še enega 'kretena' več.«
In vsi so prepričani, da je ta stavek namenila Justina.
No, Demi vsekakor ne dovoli, da bi nekdo drug analiziral to, kar je povedala.
Na Twitterju je razčistila govorice in napisala: »Mimogrede – Justina nisem užalila. Toliko ljudi pride na avdicijo z njegovimi pesmimi… Končno jo je nekdo zapel tako, kot bi naj bila zapeta… Kar je pomenilo, da jo je končno nekdo zapel tako, kot jo Justin zapoje. Za @justinabieberja in njegove Belieberje imam samo ljubezen.«

Selena G. se je vrnila na instagram

Dobra novica za oboževalce Selene Gomez glede socialnih omrežij! Priljubljena zvezdnica se je vrnila na Instagram in že preizkusila novo video funkcijo.
20-letna pevka in igralka je pokazala njene plesne prijatelje in njihove spretnosti med vajami v studiu za njeno prihajajočo turnejo 'Stars Dance'.
Selena je objavila črno bel video na svojem obnovljenem profilu, ki je v samo nekaj urah pridobil več kot sto tisoč pripadnikov in zraven napisala: »Jaz sem nazaj… #STARDANCE«
Jo boš tudi ti spremljal/-a na Instagramu?
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Top Video spot

Vprašanje tedna

1. V čem naj še pišem?

+ odgovor napišite na temo
Slika tedna

14. julij 2013
u139827
u139827
neext<3 piši tko ka zdej, pač o zvezdnikih te zanimivosti pa to...<3
14. julij 2013
neeextfuŁ všečnoo C: kr sotani pri zvezdnikih k je najbul zanimivoo<3<3
15. julij 2013
u140453
u140453
2.IZDAJA REVIJE ''Teenage magazine;*''
( Ta izdaja je prišla vem da malo hitro ampak me potem od srede pa do petka ne bo ;/ )

Fashion war

Nina z ličili nikoli ne pretirava, vseeno pa se opazi razlika med dnevnim in nočnim ličenjem.

Kakšen make-up ti je na njej bolj všeč?

a)dnevni(levi)
b)nočni(desni)

Stars;*

MILEY CYRUS/DEMI LOVATO

Miley Cyrus je za svoj nov album sodelovala s številnimi izjemno uspešnimi in priznanimi glasbeniki, sedaj pa ima v mislih že nov izjemen duet. V prihodnosti bosta morda združili moč veliki imeni Disneyjeve televizije, Miley in Demi Lovato!
Na Twitterju so na strani njenih oboževalcev o tem napisali: »Miley je govorila s španskim novinarjem, ki jo je vprašal, ali si želi posneti duet z Demi. Ta mu je odgovorila: 'Upam, saj je moja kolegica. Bilo bi noro. Izjemna je.'«
Strinjamo se, da bi se dvojica zagotovo odlično ujela. Ju želiš slišati skupaj?

PERRIE EDWARS/ZAYN MALIK(1D)

Odkar si je Zayn Malik zaznamoval telo s podobo trenutnega dekleta in članice Little Mix, Perrie Edwards, se sprašujemo, kako ona gleda na njegovo odločitev, ki ji verjetno zelo laska.Zaynova nepričakovana poteza je zraven nas presenetila tudi njo, ki se ji ni sanjalo, kaj njen lepotec namerava. In čeprav svoje podobe na njegovi roki še ni videla v živo, je nad tatujem navdušena.
O tem je za 'MTV News' povedala: »Čudno je… Ampak je lepo, da kadarkoli je ločen od mene, lahko samo pogleda na roko in sem tam.«
Velika navdušenka romantičnih gest je tudi druga članica skupine, Jesy, ki je dodala: »Menim, da je to izjemno laskavo.«
Bi bila tudi ti počaščena, če bi se tvoj fant zaznamoval s tvojo podobo?

KRISTEN STEWART

Mi se še vedno ne moremo navaditi, da Kristen Stewart in Robert Pattinson več nista skupaj. Toda par je očitno že popolnoma sprijaznjen s tem. Najprej so se pojavljale govorice, da je Robert skupaj s Katy Perry, zdaj pa naj bi tudi Kristen videvala novega moškega.Kristen naj bi se zagledala v igralca Michela Pitta, potem ko je sedela zraven njega na pariškem tednu mode.
Vir je za 'The Sun' dejal: »Kristen še ni prebolela Roba, ampak prihaja tja in Michael ji pomaga prebolevati. Obljubila je, da se bo vrgla v delo in da bo samska to poletje. Toda prejšnji mesec je spoznala Michaela in sta se ujela.«
Misliš, da je res kaj med Kristen in Michaelom?
Top Video spot

Vprašanje tedna(Vem da ta vprašanja ki jih zdj dajm niso lih neki povezane z revijo pa to sam nucam predloge za začetek)

1. Hočete da pišem o modi?
Slika dneva To samo če mi uspe pisat dvakrat na teden )

15. julij 2013
u139827
u139827
neext
b)
loh tud o modi pišeš<3
15. julij 2013
u144308
u144308
next
b)
Ja
15. julij 2013
u138379
u138379
next
b
jaa
15. julij 2013
u123401
u123401
neext
b
Ja dej <3
15. julij 2013
neext
15. julij 2013
next
15. julij 2013
u145126
u145126
neeeeeeeeeeeeext:3
16. julij 2013
u140453
u140453
3.IZDAJA REVIJE ''teenage magazine;*''

Fashion war

Katera ti je v obleki modnega oblikovalca Jonathana Simkhaija bolj všeč? Zvezdnica serije 'Nashville' ali 'Glee'?

Katera je tvoja zmagovalka?
a)Hayden Panettiere(leva)
b)Jenna Ushkowitz(desna)
Stars;*

ARIANA GRANDE

VROČE! Ariana Grande: Prisluhni njenemu čisto novemu singlu!
Prisluhni novi pesmi Ariane Grande z naslovom 'Baby I…'!
20-letnica je novo pesem izdala pred samo nekaj urami, a se je pesem na iTunesu v samo dveh urah že povzpela na tretje mesto!
Bravo, Ariana!
Pevka in igralka je na Twitter tudi napisala: »Prej smo jo izdali! Uživajte, rada vas imam.«
Kaj meniš o pesmi? Mi smo navdušeni nad njenim glasom! Spominja nas celo na Mariah Carey, pa tebe?

ONE DIRECTION

One Direction so izdali težko pričakovan videospot za njihov najnovejši singel 'Best Song Ever'!
Niall, Zayn, Harry, Louis in Liam so nedavno predstavili to pesem kot prvo iz soundtracka njihovega bližajočega se filma 'This Is Us'.
V videospotu, ki so ga pod taktirko režiserja Bena Winstona posneli v studiih v Miamiju, so pokazali tudi svoje igralske sposobnosti in ameriški naglas ter nas dodobra nasmejali.
Mi smo navdušeni! Pa ti?

JUSTIN BIEBER

Nam se zdita Selena Gomez in Justin Bieber kot moderna Romeo in Julija. Toliko drame…
Čeprav večina pesmi na njenem novem albumu 'Stars Dance' govori o tem, da ga bo prebolela, se zdi, da je Selena še vedno močno zaljubljena v Justina. Kaj zaljubljena, prepričana je, da je Justin tisti pravi!
Vir je za 'Hollywood Life' povedal: »Ko se gre za Justina, je zelo trmasta. Prepričana je, da je Justin tisti pravi zanjo in da bosta živela srečno do konca svojih dni.«
Ta dva nam res povzročata glavobole…
Top Video spot

Look Dneva ( nova rubrika )

~ stil Zendaye Coleman

Vprašanje tedna...
Nič nimam za vprašat
Slika dneva

23. julij 2013
u123401
u123401
next
a)
23. julij 2013
next
29. julij 2013
next
30. julij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike