Forum
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeexttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
30. avgust 2011
neeext!!
--------------------------->
31. avgust 2011
u58394
u58394
neeext
btw: ql fotke
31. avgust 2011
ty black diamond, zdj dans enkrat nextam, zdj nemorm k si morm zvezke povit pa to
31. avgust 2011
u36884
u36884
next
31. avgust 2011
u34953
u34953
next
P.S.
sorry k nism redno brala bla sm na dopustu za 1 teden
31. avgust 2011
neeeeeeeeeeeeeeeext hitr
31. avgust 2011
Htela se je druzit z nami, sam me pa ne z njo. Neke mi je sitralila d je jesse pobegnil, sam ji nisn verjela. Do mene je usa prestrasena zrd nwm cesa priletela Kate (j-js, k-kate)
J: ej kaj pa je Katy? (tko smo jo klicale takrat k se nam je tko zazdelo)
K: omg!! A ta jesse ne? Pobegno je!!!
J: kaj? A d te ni ki aly nasrala
K: aa? Gdu te to je? Nee, policaj nek mi je povedu, isce te
J: a torej je use res omg kaj naj nardim?
k: sam pomiri se punca! Ti, Emily, Chloe pa te nase punce, bote dons pr men prespale ok? Vec nas je, pa te jesse nebo mogu tko hitr napast pa to... ashley nena trdo spi npr. hehe
J: suupeer Kate!!!
Sem rekla in jo objela, torej smo vse prespale pr Kate, Chloe pa Ashley pa sta se dans neke dosti menle sn razmislala in padla v spanec. Kar naenkrat pa me prebudijo koraki "shit, ne ze spet!" Sem rekla in tako zbudla Ashley:"kaj je narobe?" "Negdo hodi, hitr zbudi ostale, hitr!!!" In ko smo bile use budne so bili koraki vedno blizje! Kate je zato hitr...
Next?
31. avgust 2011
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexttttttttttttttttttttttttttttttt
nujno nujno nujno nujno nujno
ali pa znoriim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
31. avgust 2011
hehe tnx
31. avgust 2011
u36884
u36884
next...sporoč
31. avgust 2011
ockey ydj bom neke nextala k mam mau cajta
-------------------------------------------------------------------
vzela ključ svoje sobe in zaklenla. vse ostale pa smo v kotu čakale kaj se bo zgodilo. Kate je rekla: " uuuh dobr smo to spelale " naenkrat pa je začelo ružit po vratah, zato je mia ipično in prestrašeno rekla : "omg, mrtve smo!!" js pa "šššššš, skrijte se!!!" in že smo bile vse poskrite po sobi, naenkrat pa so padla vrata: fak sn si misla, nebo nehal dokler nem mrtva... jesse je rekel: "oo ki si lepotička, prikaži se al pa kaj nardim tvoji prjatelci!!" ma sej nima dobene itaq,takrat pa je Mia rekla: "heeeeelpaaaaj!!! ma mee!!! mene ma" takrat sem skočla iz omare in ... tudi Kate je skočla iz omare: " kaaateee kaj delaš??????" sn jo vprašala, ona pa sam :"vsi za enega, edn za vse... PUNCE!!!!!! PRIKAŽITE SE!!!!!!" in takrat so vse skočle iz tam k so ble pač skrite in me obkrožle kate je pa še vedn izzivala: o ne,ne boš ti mojim frendicam nč naredu!!! neeee neebooš!!!" "kaaateee!!! ne izzivaj!!" sem jo opozorala ona je pa še vedn :" ooo oja pa bom!!! V-R-N-I M-I M-O-J-O F-R-E-N-D-I-C-OOOO!!!!" takrat je jesse htel nekej nardit kate, ko je negdo prišo in ga napado, bila je Aly. "aly??? kaj delaš tu??" sn jo vpr. "rešujem tebe in tvoje frendice, vedla sn d prespite dons pr Kate" takrat pa je prišo tudi... Kevin? in aly je nadaljevala:" vedla sn,da ena punca več... nebo dovolj, zato sn tudi poklicala kevina, Drew-a in Nell, kaj boš pa zdj jesse???" jesse je sam začudeno gledal okoli in brez d bi karkoli razmišljal rekel: "samo... dajte mi punco pa bo vse ok!!" takrat pa sta ga kevin in drew primla, punce so ga pa zvezale. "no kaj pa zdj?" sn vpr. "ja no lahko bi se mi kak zahvalila ane, kr če me nebi blo bi bla zdj bogve ki!!!" pomisla sn in rekla....
NexT????
01. september 2011
u58394
u58394
next!!
01. september 2011
neext!
01. september 2011
bom nextala sam zdj nemorm... rečmo... še 3 nexte pa nextam!
01. september 2011
u36884
u36884
next...sporoč
01. september 2011
Itq bom, 2 nexta pa nextam
01. september 2011
next...
01. september 2011
next
next
zdej pa hitr dej dalje
01. september 2011
"no maybi sn res mal pretiravali tisto z Kevinom, lohk bi ble sam frends?" Odg. pa mi je:"ne, ne, jaz sn pretiravala,neb ti smela kr tko fanta krast pa to... sorry... bff again?" "Sory ampak nee, zdj mam Chloe in Emily, pa tud Kate,ce ji je ok?" sn zavrnla aly, kate pa je odg. :itak!!" Takrat se je a zgodl, neki zlo... eh to se je zgodl: jesse je biu kr naenkrat odvezan, zgrabu me je in skupi z mano skoco skoz okno (wtf?) auuuu mene je use bolel, on je pa kr oblezal, brez d bi se premakno "ema!" "si vredu?" "Emhy! Neke mi povej!" "Ema je kaj narobe z tabo?" so se drle punce skoz okno js pa:"amm, js sn ok sam jesse zgleda d ni...." kr naenkrat pa so ble vse doli pr men, ko se je Ashley zadrla:"aaaaa ne diha!!!" "Kaj? Joj zihr diha!" Ji ni verjela aly "nee..... resss ne diha!!!" Je rekla Chloe, primla sn ga za oko da bi probla utrip, sam ga ni blo...:"joj, pa sej jesse je... mrtu! Omg morilka sn morioa sn, padla sn js na njega omg omg.." ustavla me je emily: "umiri se punca! Ce ga neb ubila bi on tebe..." nadaljevala je aly:"am punce,vem da nisn glih v vasi skupinci,sam.... mislim da ga bo treba pokopat, drgac bo sla Emma v zapor!" "Kaj pa pravis seveda si v nasi skupinci" Takrat se je pa jesse zbudil... "amm.... punce, mislim da jesse ni mrtev...." je rekla Mia,js sn se pa zadrla saj...
next?
01. september 2011
neeeeeet.!
01. september 2011
next pohit drgač znorim!!!!
01. september 2011
neext!
01. september 2011
2 nexta pa nextam!!!!
01. september 2011
neeext! :*
02. september 2011
1 next pa nextam
02. september 2011
u58394
u58394
next
02. september 2011
neeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!
02. september 2011
me je jesse zgrabu za roko. "Js? Mrtev? Pa ve babe ste tkooo nore!" Je rekel, js sn mu pa stisnla focn (v tem sn bla vedno dobra) pusto me je, da sn lahko pobegnla in tud ostale punce so pobegnle. Ko smo prisle v gozd pa sn ugotovile da... aly ni!!!! "Eej,ki je aly????!!!!!" Sn vpr. punce, odg. pa so "nwm...." takrat pa je zazvonil moj telefon pisalo je gor... aly? (J-jesse, a-aly, js-js)
Js: aly ki si? Tkoooo si me prestrasla!!!
J: tuki ni aly, kt si ti rekla ubogi alice
Js: heej!!! Kaj si naredo aly pust jo! In zakaj uboga?????
A: aaa boli nehaaaaj!!! Spusti me!daj mi emmo na fon!!!!
J: tvoja alice bo varna, ko bos ti tuki... torej tvoja frendica al pa ti
Js: ok izberem sebe... lej aly ni nc....
J: me ne briga!!
A: daaaj miiii emmooooo naaa telefooon!!!!!
J: naj ti bo... ampak sam za par minutk
A: emma... ne hodi sem! Resno mislim...!!! Nj js umrem namest tebe!
Js: nee nerazumes... jesse ne bo nehal, dokler nem JAZ mrtva!!
(Takrat je jesse vzel aly telfon)
J: cas se je iztekel. Tudi aly-jin se izteka, orej ce jo hoces resit, pridi jutr na luriscovo 5
In takrat je odlozil. "Punce... sorry-te sam... js..." sn rekla puncam, one so me pa objele. "Ne naredi tega.... prosim..." je rekla kate "anmpak morm...." sn odg. in one so me se enkrat objele. Tisti dan smo prespale pri Chloe... pac hotele smo bit cim vec cajta skupi. Ob 7.00 ji je pa zvonila budilka. Mogle smo it v sql,ki je bla kt po navadi bedna. Po sql smo pa sle se mal k Ashley. In tako sn se odpravla resit aly. Omg!!!! Tam sn pa vidla...
next?
02. september 2011
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxtttttttttttttt
N-U-J-N-O ker je tak zanimivo da moreš nextat razumeš?????????????????????
02. september 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg