Forum
"Fanta imam!!" sem z veseljem zaklicala moji sestri Lucy:"kaj? " me je vpr. zdolgocaseno. "a me sploh poslusas?" "Ja nwm!!!!" Eh zgleda da e ne poslusa, sem si misla in zato poklicala mojo bff Alice (Al)
A-alice, j-js
A:a?prosim?
J:Heei naj novice dneva!
A:kaj?
J:Za fanta mam najlepsga fanta na svetu!!
A:Res?gdo je happy izbranec?
J:Jesse!!
A:hm a tist! No happy sn za tebe!
J:No pol te poklicem by!
Ay
Sla sn do Lucy in...

nextam?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

15. avgust 2011

-jst Emma
15. avgust 2011

moja bff Aly
15. avgust 2011

moja sestra Lucy
15. avgust 2011

jesse
16. avgust 2011
Sla sem do Lucy in ji zakricala na uho, j-js, l-Luci
L: aaaaa!kaj hoces da hom gluha?!!!!
J: sama si si kriva kaj me pa ne poslusas!?!?
L:joj no!kaj je tko pomembno?
J:Ja a ves tist Jesse ko sem ti govorla?
L:hh kaj? A ma punco, joj pozab ga pol pa ne sitnar!
J:ja ma punco in ne bom ga pozabla,ker sm tista punca jaz!
L:Kaj, joj tko...
j:ja ja pozab, misla sm te vpr. ce ...
Zazvonil je telefon. "Jesse!" Sem veselo vkliknila! Rekel je da...
16. avgust 2011
Next?
16. avgust 2011
next!
16. avgust 2011
http://onsmartpages.com/johncasablancamodeling/nss-folder/men/si_UEw400_jamieson.jpg eric,alicin fant
16. avgust 2011
Aja ups eric:

16. avgust 2011
Rekel je da se dans ob 17.00 dobima pred kolosej grema gledat film. Vpr. se ce lahko prideta alice in eric zravn in je reko ja! Tko je ura bila 16.30 in sm sla do koloseja.Tam je cakal jesse ampak ker sta prihajala tudi alice in eric mi je povedal na uho: presenecenje imam za tebe!" "Hei! A gremo noter?" "Ok" "jap"! Film je biu carski!!!! Ampak ampak, ampak...
Next?
16. avgust 2011
http://www.modnitris.com/mt/wp-content/uploads/2009/01/kratke-2.jpg to je moja oblekca
16. avgust 2011

16. avgust 2011
Moje petke (take sem mela ker se ujemajo z oblekco)

16. avgust 2011
next!
a bi si kera prebrala mojo zgodbo? : http://www.igre123.com/forum/tema/love-story/21964/
16. avgust 2011
Joj a bo sploh gdo brau razen avril?
16. avgust 2011
sploh gdo bere? -_-
16. avgust 2011
avril... sory sam jaz nem nextla ce do drugega tedna nebo nic nextov.....
16. avgust 2011
heh ne sekiraj se! bojo že brali sam malo morš počakat da gdo najde tvojo zgodbico!
17. avgust 2011
Wow in kdaj bo to?
17. avgust 2011
eh,, hitro....
17. avgust 2011
next
18. avgust 2011
Next
18. avgust 2011
Po filmu sta morala aly in eric iti domou. taki da sma ostala skupaj z jesse-jem sama... po navadi sma tako ali tako bila sama, ampak tokrat je rekel da ima za mene nekaj! prijel me je za roko in me odpeljal v gozd. bilo je kot v pravljici ampak vseeno ji bilo to to...mislila sem,da dobim kako zapestnico, prstan... ne pa TO! vsedla sma se in gedala soncni zahod dokler se ni popolno stemnilo... jesseju sem rekla da moram domou, odpeljal me je v ne k avto... ampak ni peljav v pravo smer (!!!!!!!) Dekla sem: em... jesse? Vpr. je:kaj? Odgovorila sem: kam grema? Jesse domou me pelji! On me je kruto zavrnil: dej mala ne sitnar! Na duudiikoo! Postalo mi je jasno jesse.. ni to ko sem misla! z sunkom sem kar med tem ko je vozil odprla vrata. skotalila sem se po cesti... tekla sem in tekla, a jesse je pohitel za mano in me dobil ker nisem bila ravno dobra v teku pa se te trapaste petke sem imela! Omg sem pomislila! Zgrabil me je za roko in me zelo mocno...
Nextam?
18. avgust 2011
NexT
19. avgust 2011
... focnil! "zdaj bos mirno brez da bi kaj se drla lepo vstopila v avto brez vsakega krika! No lepo mirno stopaj proti avtu..." je rekl jesse, js sem pa se zadrla: "jesse - kaj si mislis da si a? Prekle** pra** ?? Ker te prav mislis!!!!!!!!!" sem se zadrla, on me je pa samo brez besed mocneje kot prej focno na drugo lico... oba lica sta me zdaj zelo zelo bolela! Jesse me je peljal do neke stavbe... tam me je zaklenil v neko sobo... spomnila sem se da imam telefon, ampak v tej sobi je bila kamera zato sem razbijala po vratih: "jesse! Jesse! Na wc moram!" Negdo me je odklenil, ta fant je bil najbolj prijazen od vseh. Odpeljal me je do wc-ja
19. avgust 2011
najprej sem se spomnila na okno vendar je sploh ni bilo (???!!!!). zato sem ay poslala hitro sms: help! Jesse je prasc na vadn zaprl me je v neko bajto brez okne v kopalnici da bi pobegnila! Mal sn opazovala kraje rece e mu jilimu poklici policaje,aly ne zajebavam se pohit!! Si moje edino upanje! Rtmfff byby takrat se je oni 'taprijazni' zadrl:
Next?
19. avgust 2011
next
19. avgust 2011
u34748
u34748
neeext
20. avgust 2011
"kaj delas tak dolgo notri?" Js pa: "na wc-ju sem!" Takrat mi je aly odpisala: kaj? Omg ja sn poklicala si vredu? Omg!! Bom use nardila da te bojo nasli! Rtmfffffff by! Ko sem prebrala sem sla z wc-ja, telefon pa sem si skrila. Uf uf. Soba v kateri sem bila zalenjena je bila... bljak! Dolgo sem samevala v njej poem pa sem nekaj slisala... bilo je kot da bi se podrla vrata. "Drek" je negdo rekel in cez sekundo so vsi 'moji varnostniki' bili v 'moji sobi', razen jesse-ja zato sem vpr.:"amm kje pa je jesse?" 'taprjazji' je rekel: "mulc je pobegnil nas pa pustil!" policaja je bila tisto kar je podrlo vrata, ko sem to ugotovila sem se drla:"pomagite! Pomagite!" Policija je ze cez sekundo stala pred tisto sobo in...
Next?
20. avgust 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg