Forum
Napisala bom novo zgodbio, ki bo govorila o najstnici Ani, ki hodi v 9 razred in ima tako rečeno za****** življenje. Zgodbico bom pisala z vsemi čustvi in vanjo bom vključila vse ideje, ki mi padejo na pamet. Vesela bom vsakega Nexta in Komentarja pa naj bo pozitiven ali pa negativen.
In upam, da vam bo všeč!

no da bi videli moj stil pisanja pa vas prosim, če preberete mojo zgodbico, ki jo še pišem
http://www.igre123.com/forum/tema/love-story/27854/

in upam da vam je zaenkrat ušeč! če pa vam je moj opis krneki pa dol s te zgodbice!

Te zanima nadaljevanje?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

29. marec 2012
net < 333
09. april 2012
o tnx
09. april 2012
next
09. april 2012
nexttt
09. april 2012
next***** < 3333
09. april 2012
nnnneext
10. april 2012
u85640
u85640
nnneexxxttt
10. april 2012
TEENAGE FUCKING LIFE 1 DEL
Zopet ta šola! Ne maram šole. Samo tej profesorji, ki govorijo stvari, ki si jih tako ali tako nikoli ne zapomnimo. Učimo se samo za spraševanja in za pisne naloge. Jaz se še za to ne. Doma pa je še slabše, ker mame tako ali tako nikoli ni doma, pa še takrat ko je, je vedno zadeta, kar mi gre zelo na živce in to sovražim. Velikokrat sedi pred televizijo, gleda poročila in veliko pije. Ko pa je ni doma ponočuje v klubih, ki so namenjeni za mlade in se vlači okoli fantov in se napije do onemoglosti. Očeta pa nikoli ni doma, ker je vedno na ''službenih potovanjih'' v bistvu pa ga serje s svojo tajnico, ki šteje komaj 21 let. On pa 47 let kar izračunajte kolikšna razlika je to! Dostikrat jo, ko mame ni doma povabi v našo hišo oz. našo ''bajtico'' in jo začne žgečkati, da se njeni kriki razležejo po vsej hiši. Dostikrat se tudi zadere, da naj jima kaj pripravim za pod zob in kaj za jest. Jaz pa to moram narediti, ker se ga bojim sploh takrat, ko je pijan in ima to svojo svetolasko pri nas je zelo zadirčen in mi dostikrat kakšno primaže tja po licu. In to zelo močno. Bratu nikoli ne težijo, ker mu v bistvu ne morejo, ker ga nikoli ni doma, saj se druži z njegovo tolpo, kjer preprodajajo drogo in battlajo. Moj odnos z bratom je še kar v redu. Seveda takrat, ko ni zadet ali pa pijan in se z njim da pogovarjat. Takrat ko pa je je najbolje, da ga pustiš na miru in mu ustrežeš, kar koli ti naroči, če ne jih lahko pošteno dobiš. Oče in Mark sta se že dostikrat stepla, mama je večkrat posegla zraven vendar jih je potem dobila ona in od takrat naprej se ne vtika več v družino, ker ve da je tako ali tako na bi noben poslušal in upošteval. Kar je pa tudi res. Čeprav je bila pred tem, ko je začela piti najboljša mama na svetu, vedno se je rada pogovarjala in mi dajala nasvete zdaj pa je ravno obratno. Vedno je zadirčna in se dere na vsakogar, ki ji ne ustreže to sem jaz.
No da vam povem še nekaj o sebi. Sem Ana in živim v t.i. zmešani družini, kar mi ni všeč. Raje bi imela normalno, kjer te spodbujajo in ti omogočajo vse, da slediš svojim sanjam, moji sploh ne vejo, da bi rada postala slavna igralka ali novinarka. Novinarka pa zato ,ker bi rada ljudem povedala o življenju družine kakršno imam jaz. Rada bi jih seznanila. Rada pa bi tudi pomagala revnim, ki nimajo ničesar. Rada bi jih seznanila, da je bogato življenje slabše, ker so vsi oddaljeni in se sploh ne pogovarjajo, tako je bilo včasih pri nas potem pa so očeta odpustili in zaposlil se je v drugem podjetju, ki nima še za burek in tako tam dobil svojo pisarno in svojo tajnico s katero ga serje. Plača pa bolj slaba. Mama pa je že dolgo brezposelna oz. od takrat, ko so jo odpustili, ker so jo videli, da je ukradla nekaj škatlic cigaret in alkohola, ki jih je potem za višjo ceno prodala nekemu osnovnošolcu. Delala pa je v službi, kjer so glavni predstavniki, da mladina ne bi smela zahajati v take vode. In od takrat naprej smo izgubili ves trdo prisluženi denar, ker sta ga starša zapravila za droge in alkohol. Brat pa nič drugega. Zgleduje se po njima. Zato smo se morali preseliti v manjše stanovanje, ki je t.i. beznica.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
4-5 n4xtov, da napišem drugi del
hvala usem ki jo boste prebral!
10. april 2012
next
11. april 2012
u79562
u79562
next
11. april 2012
u84429
u84429
Next...!
11. april 2012
neeext
15. april 2012
next !!
16. april 2012
next--------------------------->ful super zgodba bo
16. april 2012
next
16. april 2012
neeeeeeeeeeeeeeext !!!
09. maj 2012
next nujno < 333
12. maj 2012
u79562
u79562
next
14. maj 2012
nnnnext

Hej Se opravičujem ker oglačujem tuki ampak je tole moja prva zgodbica in bi blo fajn če bi pogledal pa če vm je všeč pol tut spremlal. Oprosti za oglaševnjee Y-kiss-Y

http://www.igre123.com/forum/tema/punca-z-anoreksijo-in-unicenim-zivlenjem/33997/
14. maj 2012
next ( jst sm prejšna YOLO)
15. maj 2012
Next plis
21. julij 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg