Forum
Jaz sem Jamie.Stara sem 17.Živela sem v Sloveniji,a smo se preselili sem v Ameriko.Imam starše ter mlajšo sestrico Emily.Imam najboljšo prijateljico Ello.To je zgodba,kako sem bila Niallova punca.
(ni po resničnem dogodku)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bilo je nekega običajnega dne,ko sem šla ravno iz šole,sem odšla na avtobus,kjer so bili sami odrasli ljudje.Kar naenkrat me je močno začel boleti trebuh.Ravno tisti teden sem imela menstruacijo.Ko smo prišli do neke postaje,je vstopil nek tip,ki ga nisem dobro videla.Sedeži so bili vsi zasedeni razen pri meni je bil še en prost.Usedel se je zraven mene.Ko sem ga pogledala sem videla, da je bil on! Niall Horan je bil! Rekla sem samo O moj bog in trzala saj nisem mogla verjeti.Ko sva se samo pogledala, so že preskočile iskrice.Imel je kapuco na glavi, da ga nebi opazilo preveč najstnic.Pozdravil me je in vprašal kako sem.Rekla sem živijo in povedala da se ne počutim ravno najbolje,saj me boli trebuh. Vprašal me je kje živim. Povedala sem in rekel je da bo šel zmano do doma.Ko sva istopila,me je trebuh tako zabolel,da nisem mogla hoditi. Niall se je še bolj zakril,da ga nebi videle najstnice,mene pa je vzel s svojimi močnimi rokami in me odnesel proti mojemu domu.Pokazala sem mu kje živim. Hiša je izgledala tako:

Ko sva prišla do hiše, je rekel da imam zelo lepo hišo. Zahvalila sem se mu da me je odnesel do tukaj in ga povabila naprej. Jaz sem odšla po tablete, proti bolečinam za menstruacijo.On pa je sedel na kavču in gledal slike, ki smo jih imeli na policah. Poklical me je k njemu ter rekel, da je neko sporočilo.Šla sem pogledat, pismo je bilo od mame in očeta.Pisalo je:
-------------------------
Draga Jamie!
Z očkom sva odšla na službeno potovanje v Nemčijo.Nazaj prideva naslednji mesec.Pazi na svojo mlajšo sestrico Emily. Z vrtcom so včeraj odšli na tabor za 3 dni. Pridejo v petek, takrat jo pojdi iskat, in pazi nanjo.
Bodita pridni!
Lp. Mami in Oči
---------------------------
Toooo! sem rekla in povedala Niallu, kaj piše v pismu.On je bil tudi vesel.Vprašala sem ga, če želi prespati pri meni, v sobi za goste seveda. Strinjal se je. Nato sva naročila pico, saj sva bila lačna.
Ko sva vse pojedla sem ga vprašala če mu razkažem hišo.In tako sem mu vse razkazala...:
Moja soba:

Soba za goste:

Dnevna soba:

Kuhinja:

Kopalnica:

https://www.bathroomfitter.org.uk/uploads/1/2/3/2/12324014/3351154_orig.jpg?1338916896

Vse mu je bilo všeč, moja soba pa najbolj. Zato ker sem imela vodno posteljo, in je vedno bil samo tam haha.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. Kaj misliš, da se bo zgodilo naprej?
2. mnenje?
3. Next? upam,da vam je všeč začetek..
09. avgust 2013
next!!!
1. Mislm da se bo zgodila romanca
2. ful dobr začetek
pa povej mi na skajpu kdaj boš nadaljevala pa jst te bom tut obveščala za mojo zgodbico. prosm preberte jo. Povezava je na mojem profilu! Hvala
09. avgust 2013
oks
09. avgust 2013
Ko so pripeljali pico, sva se usedla na kavč ter prižgala televizijo, gledala sva MTV-hits ter sproti jedla pico.Na MTV-ju ni bilo nič kaj zanimivega, zato sem ga vprašala, če bi gledal grozljivko Paranormal 2 in on se je strinjal. Skupaj sva gledala film.Mene je bilo nekajkrat strah, zato sem se skrila k njemu. Med filmom sva se tudi malo pogovarjala.Vprašala sem ga
če fantje vejo, da je on pri meni.Niall je odkimal. J-jaz , N-niall
J -Kdaj jim boš pa povedal, da si pri meni?
N -Nevem še...saj verjetno mislijo da sem z neko punco zašel k njej domov. (in mi pomižiknil)
J -Okej,haha
(čez nekaj časa)
J -Komaj čakam, da bo prišel vaš film v kino...sploh nemorem več čakati.
N -Lahko si prva, ki si ga boš lahko ogledala (se mi nasmehne)
J -Res? Kdaj pa ga bom lahko?
N -Lahko ga že jutri, če hočeš.Vsak od naše skupine ima en dvd.
J -Ja lahko potem jutri. (se mu nasmehnem)
Film je trajal in trajal...Mene je bilo zelo strah,Nialla pa nič.
Končno je bilo filma konec, jaz pa sem si oddahnila. Odprla sva vsa okna, da bi se hiša prezračila. Nismo imeli prav dosti sosedov, saj je naša ulica bolj majhna. Šla sva malo ven sedet na klopco, pred tem pa sem mu povedala, da tudi jaz igram kitaro. Rekel je super in prosil, da naj mu jo prinesem. Prinesla sem jo. Najprej jo je uglasil, potem pa mi začel igrati pesem Summer Love. Skupaj sva sedela na klopci,med tem pa mi je igral in pel. Res ima izjemen glas, najlepšega kar sem jih kdaj koli slišala. To sem mu tudi sama povedala, medtem pa zardela, ker me je potem poljubil na ličko. Ima tako mehke ustnice.
10. avgust 2013
ooooooooooooooooooooommmmmmmmmmmmmmmmmmmmmgggggggggggggggggggggggg neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttt ttttttttttttttttttttttttaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkoooooooooooooooojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10. avgust 2013
Nisem morala verjeti, da me je res poljubil.

Bilo je že pozno, zato sva odšla notri v hišo. Ura je bila približno devet in vprašala sem Nialla če bi kaj pojedel."Seveda bi" saj je vedno lačen.Vprašala sem ga, če ima rad Nutello."Obožujem jo" je odgovoril.Dala sem nama vsakemu kos kruha in nutello. Ko sva pojedla sva odšla malo na računalnik. Jaz sem šla na facebook, on pa na twitter. Pri meni ni bilo nič novega, pri Niallu pa je Harry napisal da je Niall izginil in če ga kdo vidi naj se prosim javi, če pa to vidi Niall naj nas pokliče in nam sporoči,da nas ne bo skrbelo. Niall je takoj poklical Harrya in mu povedal da je pri Jamie. Vprašal ga je kdaj pride in Niall je povedal da verjetno čez en teden. Ko sem jaz to slišala, sem bila zelo vesela in ko je odložil slušalko sem ga lahko samo še objela.In res sem ga.Potem sva skupaj pogledala še en film z naslovom The Host - res zanimiv film. Potem sva se odpravila spat.Šla sem se umit, Niall pa tudi. Potem sem mu zaželela lahko noč on pa meni ter me poljubil na ličko, jaz pa sem potem njega. Ko sva se odpravila v posteljo, vsak v svojo , sem bila čisto rdeča v obraz saj sem bolj sramežljiva. Sredi noči sem sanjala grozne svari o tistem filmu Paranormal 2..bilo je tako grozno, da sem enkrat samo še zakričala, in se tresla saj me je bilo strah. Niall je slišal krik in hitro pritekel k meni. "Si v redu?" Odgovorila sem "nn-e" s tresočim glasom. Povedala sem mu da sem imela nočno moro, saj sem sanjala o tistem filmu. "Želiš, da prespim pri tebi?" Rekla sem lahko samo še ja, saj sem imela občutek, da bom varnejša z njim. In tako se je ulegel k meni in me z roko me objel okoli rame. Tako sva skupaj zaspala.Zjutraj, ko sem se zbudila sem pogledala gor in videla Nialla ki je delal skletce nad mano. (to zgleda tkole):

awwhh kako lepo sem si mislila.Ko sem hotela izgovoriti dobro jut... me je že prekinil, saj so bile njegove tople ustnice že na mojih.Ima tako čuten poljub, da se čisto sprostiš, sploh nemoreš misliti na nič, kot v nebesih je občutek. Tako dolgo me je poljubljal da sem morala vsaj 10x zajeti sapo.Res ima top poljube. Ko je končal s poljubi sem komaj verjela, da se je to res zgodilo. Poljub.

Potem pa je izrekel dobro jutro.Vedel je, da mi je všeč, zato me je poljubil.
Povedal mi je, da sem jaz tudi njemu všeč. Sploh nisem morala verjeti. Res je to rekel. Povedala sem mu, da je to najboljši poljub, kar sem jih imela. On pa se mi je nasmehnil.
Pogledala sem na uro. O moj bog! Ura je že 13.00! Čisto šokirana sem vprašala Nialla "kako to da sva tako dolgo spala?!" Niall: "nevem,haha" Odšla sva v pritličje stanovanja in ... Videla sem Harrya,Liama,Zayna in Louisa! Vprašala sem, kako to da so oni tukaj. Harry je povedal da jih je Niall poklical. Vprašali so, če lahko ostanejo tudi oni tukaj. Seveda sem jim dovolila. O moj bog- slavne osebnosti so v moji hiši in eden od njih je moj fant! Res je nenavaden občutek, ampak zdelo se mi je da nas nekdo opazuje.Odšla sem do vrat ter jih odprla. Videla sem Ello mojo najbolšjo prijateljico. Najprej sem jo objela, nato pa jo povabila naprej. Ko sem prišla do One Direction in do Elle sem videla Ello z odprtimi usti, kako je strmela v 1D. Videti je bila tako haha:

Sama ni mogla verjeti, da so to res 1D. Šla je do njih in jih vse objela. Ko pa sem ji povedala da je Niall moj fant je bila tako šokirana, da je padla skupaj. Tako po 10minutah se je zbudila. Vsi smo strmeli vanjo.Vprašala me je, kako to da so tukaj. Povedala sem, da sem na avtobusu spoznala Nialla, ki je šel z mano do doma in prespal tukaj 1 noč. Zašepetala sem ji da je spal pri meni, ona pa: ohhhhh kakoo lepoo... Skupaj smo se vsedli na kavč in se pogovarjali.Jaz sem se seveda usedla zraven Nialla on pa me je objel,Ella pa je sedela zraven Zayna,čeprav ji je bil Niall najljubši,kot meni, vendar Niall je zdaj moj. Harry je bil videti malo ljubosumen na Nialla.Nisem vedela zakaj.Samo grdo ga je gledal.Meni je bil Harry 2. najlepši,Niall pa 1. ...Niall se je začel naenkrat kar pogovarjati z Ello.Malo sem bila tudi jaz ljubosumna,kaj češ, da ne bo Niallu zdaj Ella všeč...Tako sem se kmalu spomnila! OJOJ! Danes je petek! Danes moram iti po mlajšo sestrico v vrtec! Gre kdo z mano?-sem vprašala. Javil pa se je samo Harry. Niall je bil potopljen v pogovore z Ello. In tako sva sama z Harryem odšla v avto in se odpeljala do vrtca.Avtobusa še ni bilo.Pogledala sem na uro, oh še 15 minut, potem pa pridejo. Harry je bil tih, nič ni govoril, zato sem ga jaz malo ogovorila. H-harry,J-jaz
J - Harry, kako si?
H - Eh bolj slabo (žalosten obraz)
J - Zakaj?
H - Nevem, če bi ti povedal...
J - Povej, saj nebom nič naredila.
H - No prav. Rad bi ti povedal, da si mi všeč in da imam neko čutnost do tebe, da si tista ta prava oseba s katero bi lahko bil.Nevem...
Nisem se mu mogla vpreti saj je res pravi cuker. Nekaj me je prisililo da sem ga poljubila.
Nevem zakaj, bilo je kar na enkrat. Tako mehke ustnice ima in tako sočuten poljub. Mislim, da se bolje poljublja od Nialla. Nevem zakaj sem to naredila, vendar vem da to ni prav. Ko sva končala sem mu povedala da mi je žal, da sem jaz kriva. Povedala sem mu da če lahko to ostane med nama, saj ne želim da to izve Niall. Rekel je, da bo tiho.
Potem pa je pripomnil, da se dobro poljubljam. Jaz sem se samo nasmehnila.
Počutila sem se grozno, ker je očitno videti, da varam Nialla, Vendar neka stran telesa, pa me vleče k Harryu...Res nevem, kako bo še tole vse izžlo. Končno je prišel avtobus. Objela sem Emily in vzela njen kovček ter ga dala v prtlažnjik. Emily sem dala sedet zadaj, potem pa smo se odpeljali nazaj domov.Ko smo prišli sem videla nekaj kar nisem mogla verjeti da se to res dogaja! začela sem močno jokati...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. Kaj misliš, da se je zgodilo?
2. Predlog/mnenje ?
3 . Next?
10. avgust 2013
omg!!!!! jst sploh ne morm dihat beti!!!! aahhhhhhh!!!!!
1. Pomoje bo nekaj kar jo bo prizadelo in je v zvezi z Niallom
2. Nč nimam proti!! ( če maš kkšno idejo ti za mojo zgodbico mi pošl po skajpu plis) Najbolša za zmeri!!!!
3. Kaj sploh sprašuješ? neeeeeeeeeeeext!!!
10. avgust 2013
u142752
u142752
jaj nexxxxxxxxxxxxxxx
10. avgust 2013
1. Kaj misliš, da se je zgodilo? vidla bo Nialla poljubljat Elle
2. Predlog/mnenje ? nima nč
3 . Next? jaaaaaaaaaaaaaaaaaa
11. avgust 2013
hej pejt prebrt mojo zgodbico plis sm napisala že dva nexta! Pa pejt na skajp!
11. avgust 2013
Ta next je za: ι ღ вαѕкєт вαℓℓ ,šρєℓčєк<З in Nialler's girl.
Hvaalaa k berete
--------------------------------------------------------------------------
Videla sem Ello in Nialla se poljubljati.Moje srce je strto.Samo stekla sem iz avta v svojo sobo,Harry pa je poklical moje ime naj počakam.Nisem se ustavljala saj je bil to prevelik šok zame.Niall me je videl in rekel naj počakam, Ello pa je samo grdo pogledal,Harry pa je grdo pogledal Nialla.Stekla sem v sobo in močno zaloputnila vrata.Nisem si mislila, da mi bo kaj takega storila najbolšja prijateljica,kako je lahko... Močno sem jokala saj sem bila zelo žalostna.Kako je Niall lahko sploh poljubil Ello?Kaj nisva midva več skupaj? Tako dologo sem jokala, dokler nisem zaspala.Zbudil me je Harry, ki je bil ob moji postelji z žalostnim obrazom obrnjen proti meni.Jaz sem ga čisto zaspano vprašala: H-harry,J-jaz
J - "Harry,kaj pa ti delaš tukaj?"
H -"Čakal sem, da se boš zbudila."
Potem sem se spomnila, kaj se je zgodilo. Da je Niall poljubil Ello.
Začela sem jokati, ko sem se spomnila na to.Harry je prišel do mene in me objel, jaz pa sem se jokala na njegovi rami. Harrya sem vprašala, če kaj ve, zakaj mi je Niall to storil. Harry je odkimal. Mislila sem si, da bi lahko mogoče bila s Harryem, da bom videla, kaj bo nad tem rekel Niall. Harryu sem povedala:"Jaz ljubim Nialla samo...glede na to kaj mi je storil,je to grozno. Harry je bil malo šokiran in jezen na Nialla,kaj je storil meni. Kasneje mi je povedal kaj čuti do mene..."Odkar si z Niallom sem zelo ljubosumen... Sploh se neznam obvladati...Vendar nekaj čutim do tebe Jamie.Rad bi hodil s tabo,vendar če ti je prekmalu bom zastopil." Povedala sem mu: " Ne sploh ni prekmalu.Rabim ob sebi nekoga, ki mi pomaga in mi je v oporo...Harry me je še tisti trenutek poljubil.Tako dobro se poljublja..všeč mi je. Skupaj sva odšla v pritličje ter se držala za roko.Fantje so igrali igrice PSP, samo Niall je imel žalosten obraz na sebi in s pogledom skozi okno. Niall naju je opazil, in bil malo ljubosumen.Žal mu je bilo zaradi vsega, kar se je zgodilo. Jaz ga nisem sploh pogledala,saj sem bila že vedno žalostna in jezna nad tem kar mi je storil. Harry me je vprašal, če bom vredu in prikimala sem. Harry se je šel pridružit fantom k igranju PSP-ja, jaz pa sem vzela knjigo in jo začela brati. Niall je bil videti živčen, saj je nekaj hotel narediti,toda nisem vedela kaj. Kar na enkrat me je prijel za roko in me odvlekel v mojo sobo. Ko sva prišla v sobo jo je zaklenil in dal ključ na mizo. Niall je šel na kolena in se mi začel opravičevati na vse možne načine.Povedal mi je da prej ni bil pri sebi in da mu je žal, nad tem kar se je zgodilo. Jaz sem bila tiho in sem samo gledala v tla. Ni še našel pravih besed, da bi bila lahko res z njim. Nisem mu mogla verjeti, dokler ne najde pravih besed. Rekla sem samo, da mu še ne odpustim, saj mi tega še noben fant ni naredil. Bila sem žalostna.Z žalostnimi besedami sem govorila: Mislila sem, da me imaš rad, nisem pa mislila da boš tako hitro našel drugo.Mislila sem, da ti je mar zame, da bi zame naredil vse, da sem tvoje srce...ampak očitno sem zate le ovira.Sem rekla jezno,v očeh pa so se mi nabirale solze, Niallu pa tudi. Odhitela sem iz sobe,Niall pa je še zadnjič poklical moje ime, ampak se nisem odzvala.Nisem mogla, bila sem brez moči.Bilo je že temno. Niall je šel iz moje sobe v pritličje, jaz pa sem odšla v svojo sobo. Bila sem zaspana in se ulegla na posteljo, kmalu pa je prišel Harry. Dovolila sem mu da se vleže zraven. Nato sva zaspala.
Zjutraj ko sem se zbudila sem se oblekla ter umila nato pa sem zbudila še Harrya. Vprašala sem ga če greva lahko v park, saj mu moram nekaj povedati. Odšla sva in v parku sem mu vse razložila kaj je bilo včeraj z Niallom. Ko sem mu vse povedala je bil Harry razburjen toda prosila sem ga, naj se ne skregajo v skupini, saj ne želim da se razide.Nato Harry reče da se nebojo skregali.Objel me je in poljubil na čelo. Skupaj sva odšla domov,saj je bilo videti da bo deževno vreme. Doma sva zagledala fante z prestrašenimi obrazi. Jaz sem začela hitro spraševati ka je bilo narobe,kaj se je zgodilo. Oni pa so samo trzali in govorili: Niall. Mojbog upam, da si ni kaj naredil. Pritekla sem do sobe in videla Nialla kako je jokal in njegova roka je bila krvava na njej pa je pisalo: Ubil se bom! Samo ko sem zagledala sem rekla NE"! Niall tega ne boš storil. Začela sem močno jokati in ga vprašala zakaj je to storil. On me je v solznih očeh pogledal in rekel da nima druge možnosti."Ljubim te Jamie" 1. ko sem te videl sem te. Jaz sem srečno rekla: Na to besedo sem čakala in ga hitro poljubila.Bogi Niall ,zakaj si to storil? "Da boš vedela, da mi pomeniš največ na tem svetu.Nisem mogla verjeti. Z solzami sreče sem ga še enkrat poljubila in skupaj sva odšla v kopalnico, da bi mu oprala rano na roki."Ljubim te" sem mu rekla nato pa sem mu dala obliž na roko. Nato sva se poljubila. V mislih sem se spraševala, kako naj to povem Harryu...zdaj bo Harry žalosten..Skupaj sva odšla dol in tam se je zgodilo nekaj čudnega...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
I hope you like it!
1.Kaj misliš, da je bilo?
2. predlog/mnenje?
3. next? (:
11. avgust 2013
u142752
u142752
1.res nwm kaj.
2. nč nimam
3. kaj sploh sprašuješ next next next next )
11. avgust 2013
1.Kaj misliš, da je bilo? nevem
2. predlog/mnenje? nč nimam
3. next? (: o ja o ja o ja o ja o ja o ja o ja
12. avgust 2013
1. o šit težko bo med harryem in niallom
2. Najbolša1!
3. Pa zakaj sprašuješ? Itak!!
12. avgust 2013
Eoo next sam nuben ne bere lih tk da mal oglašujte plis
+ zdej nism mela neki cajta,zto ni blo nexta*
Hope you like it
--------------------------------------------------------------------------------------------
Začela sem se spraševati...nisem vedela kaj naj naredim. Niall se je vsedel k fantom, ki so ravno gledali risanko Zlatolaska. Saj sem skoraj planila v smeh, ampak dobro, jih razumem, če so še tako otročji. Harry je odšel v kopalnico, jaz pa nevidno za njim. Počakala sem ga pred vrati,vendar ga kar ni in ni bilo, zato sem si rekla, da bom pač udrla noter, če on ne pride ven. Začela sem se smejati, ker je imel tak prestrašen obraz, kot da bi videl duha. Saj sem res tako bol strašno stopila v kopalnico. Začela sem pogovor, ampak mi je bilo težko. "Harry, jaz..." sem začela. Nisem imela besed, nisem vedela kako naj mu povem. Potem pa je on začel: "Vem da si z Niallom,saj je vredu..." Imel je bolj žalosten obraz. "Ja Harry, zdaj sva z Niallom spet skupaj in prosim, ne bodi žalosten zaradi tega, vem da boš našel pravo dekle,ki te bo ljubila in, ki bosta skupaj. Razumi me, še vedno sva lahko prijatelja."Prav" je odgovoril in se mi zapeljivo nasmehnil. Objela sem ga, in bila vesela, da me je razumel. Nato pa je kar na enkrat vstopil Louis v kopalnico. "Am...kaj pa vidva delata?" je vprašal. "Nič,haha" sem odgovorila in se odpravila nazaj k fantom. Okej, tole bo čudno. Niall je jokal,Liam se je smehljal in Zayn je jokal in se smehljal. Začudeno sem vprašala, kaj jim je. Nato pa so začeli prihajati čudni odgovori. Niall se je drl po sobi:"Zmanjkalo je hrane!" Liam: "Jaz se smejim,ker nemorem gledati,kako se čudno obnaša ta konj iz Zlatolaske". Zayn: "Jaz se smejim in jokam ko gledam Nialla in Liama". Haha je lahko sledilo od mene. Nisem morala več gledati Nialla z žalostnim obrazom, saj bi se zjokala tudi jaz. Vzkliknila sem "Niall!" tako, da je kar trznil. "Greva po hrano?" Sem ga vprašala z nasmeškom na obrazu. Še preden sem hotela vzeti jopico iz obešalnika,je bil Niall že zraven mene z nasmeškom na obrazu. Nasmehnila sem se mu, nato pa sva se odpravila, a so fantje že kričali za nama: Zaynu prinesita lak za lase, meni pa Axe! se je drl Lou za nama. Z Niallom sva se spogledala in se zasmejala. Odpravila sva se po trgovinah. Najprej sva odšla po hrano, potem pa po stvari za fante. Zagledala sem zlatarno, in Niall je to opazil."Pojdi v H&M, jaz takoj pridem za tabo." Ni mi preostalo drugega,kot da sem odšla v H&M. Razgledala sem se naokoli. Veliko novih oblačil so imeli. Zagledala sem minico, iz jeansa,ki mi je bila zelo všeč. Odšla sem v garderobo,ter se preoblekla.Jaz sem se gledala v ogledalo,nato pa je kar na enkrat notri vdrl Niall."Wow" je spregovoril,ko me je zagledal."Niall!" sem skoraj zavpila. "Kaj?" je rekel še zmeraj z odprtimi usti. "Da ti nebodo oči ven popadale, in naslednič potrkaj,prosim" On je bil na mislih drugje,kdo ve kje..."Tako sexy si"je spregovoril,jaz pa sem zardela. Seveda sem,katera punca pa ne bi,če bi ji to rekel slaven fant. "Hvala" sem rekla in se nasmehnila."Kupil ti jo bom,ker mi je všeč na tebi" je rekel. "Oh Niall,saj ni treba.." "Ja pa je je"spregovoril nato pa me počakal zunaj, da sem se zopet preoblekla. Odšla sem do prodajalke in že ko sem potegnila denarnico iz torbice,je Niall že plačal. Smejala sem se in zmajala z glavo. Še enkrat sem se mu zahvalila, nato pa sva odšla še malo v NewYorker. Minica (krilo) je bila bele barve, v NewYorker-ju pa sem zagledala popolno majico,ki bi spadala h krilu. Bila je črne barve,brez naramnic, oprijeta, na njej pa je pisalo z belo barvo: My Love-Your Time -nevem zakaj, ampak bila mi je všeč. In bilo je videti, da je bila tudi Niallu všeč, saj je takoj rekel:"Pomeri jo" In res sem odšla v garderobo in jo pomerila. Bila mi je zelo všeč in minica bi lepo pasala k tej majici. Niallu sem bila všeč ko me je zagledal, in spet je obtičal z odprtimi usti. Pa kaj mu je,saj ne vidi 1. žesnke sem si mislila,nato pa zasmejala. Hotela sem jo plačati vendar jo je pred mano že Niall. S seboj je imel v roki neko vrečko, nisem vedela kaj je bilo notri, me je pa zanimalo. Zahvalila sem se mu,da mi je kupil majico in krilo."Ni problema" je odgovoril, nato pa sva se skupaj odpravila še po stvari za fante. Axe in lak. Niall se je odpravil po axe,jaz pa po lak,saj jih imajo le v DM-u. Držala sva se za roke in se nisva spustila, nevem kaj nama je bilo. Niall me je poljubil, nato pa sva se spustila. Zasmejala sem se in odšla v DM. Kupila sem lak ter se odpravila tja, kjer sva bila prej z Niallom. Kmalu je za mano prišel Niall. Nasmehnila sem se mu, nato pa sva skupaj odšla iz trgovin. Vendar sem ga ustavila. "Častim sok,ker si mi kupil majico in krilo" sem rekla."Prav" je rekel Niall z nasmehom. Odšla sva v lokal z rokami povnimi vrečk od trgovin. Še vedno je imel manjšo vrečko. Naročila sva juice, nato pa sem ga vprašala,saj me je zanimalo. "Am Niall, kaj imaš v tisti vrečki?" sem ga mamljivo vprašala. "Oh točno, pozabil sem. Nekam sem ti kupil" je rekel, mene pa je že močno zanimalo kaj. Podal mi je iz vrečke majhno temno modro škatlico. Odprla sem jo in videla prstan z diamantnim srčkom. "Oh Niall...saj ne bi bilo treba" sem rekla čiso presenečeno. "Ti je všeč?" je vprašal. "Ja, seveda,prelep je" sem rekla z nasmeškom na obrazu. "Hvala" sem rekla veselo, ter ga poljubila na usta. Dala sem ga na prstanec, in res mi je bil zelo všeč. "Še nikoli nisem dobila tako lepega darila od fanta" sem rekla sramežljivo. "No pa si ga le" je rekel Niall in me objel k sebi."Tako boš imela mene,vedno ob sebi. Zapomni si, ko zagledaš prstan, se boš spomnila name" je rekel in mi pomižiknil, jaz pa sem ga poljubila.
Nato sva se odpravila z polnimi rokami vrečk proti domu. Na srečo ni bilo toliko oboževalk, ki bi težile mojemu dragemu. Potrkala sem in Liam je odprl. "Končno sta prišla"je rekel. Vrečke sva odložila noter v stanovanje,nato pa sem se spomnila, da še nisem razčistila z mojo najboljšo prijateljico Ello. Odšla sem do Elline sobe. Potrkala sem in vstopila. "Ella..." sem začela, a me je prekinila. "Joj Jamie, tako mi je žal, kar sem storila,res oprosti mi, ni bilo nalašč,zgodilo se je kar na enkrat res oprsoti" je rekla v solznih očeh. Vedela sem, da ji je res žal, kar je storila, saj je imela solzne oči. Oprostim ti sem rekla, nato pa jo objela. Z nasmeškom na obrazu je ona objela mene. "Ella...kateri od fantov ti je všeč?" sem rekla in upala, da ji je Harry všeč. "No nevem...Harry mi je kar luškan,saj je z temi kodrčki zelo ljubek" je povedala bolj sramežljivo. Nasmehnila sem se ji. Pridi dol Ella.Sem rekla in odšli sva dol(pritličje). Zdaj sem vedela, ko ni mame in očeta, bom morala vse sama naredit. Odšla sem do Emily in jo vprašala, kako je. "V redu" je odgovorila z nasmeškom. Nasmehnila sem se ji. Odšla sem do Nialla, ki je bil v kopalnici. Pozabila sem potrkati, in kar vdrla noter. Na srečo je končal z malo potrebo. "Ups" sem rekla. "Am..Niall mi boš pomagal speči palačinke?" sem vprašala, on pa se je nasmehnil in prikimal. Odšla sva v kuhinjo in začela s peko. Njemu sta se 2 zažgali, meni pa 1. Eno sem ponesreči preveč vrgla v zrak, zato je pristala na stropu, in kar ni hotela pasti dol. Hotela sem vzeti stol, a me je že Niall prijel za boke in dvignil, da sem lahko vzela palačinko, nato pa me kar ni hotel spusti, obrnil me je tako da sem ležala v njegovih rokah. Gledal me je tako zaljubljeno. "Prelepe oči imaš" je rekel z nasmeškom, jaz pa sem zardela. "Oh,hvala enako" sem se zasmejala. Poljubil me je,in kar ni hotel z poljuba.5 minut sva se poljubljala,nato pa je odnehal. "Dobro se poljubljaš"je rekel,jaz pa: Enako, ter mu pomižiknila. Spustil me je in palačinke sva delala naprej. Kmalu so bile končane, in imeli smo kosilo.
-------------------------------------------------------------------------------------------
Next?
21. avgust 2013
next
21. avgust 2013
next
21. avgust 2013
aaaaaaaaaaaa hvala ti ker si po dolgem cajtu spet nadaljevala. to je tok carsko. pa upam da bo še kj zapletov no sej morjo bit. pa z veseljem ti bom pomagala oglaševat
21. avgust 2013
ups sori: nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttt
21. avgust 2013
eoo klele next hope you like it
+ zdej grem js na morje dans zvečer in pridm maybe nasledno soboto-nedeljo tk da nau nč med tednom ampak pol dobite naprej.(:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vzela sem Nutello ter marmelado, in jo dala na mizo. Fantje so prišli sedet,Ella in Emely. Jaz sem sedela zraven Nialla in zraven Louisa. Ella se je vsedla zraven Harrya. Res sem upala, da bo prišlo kaj med njima, skupaj bi bila res prikupna.Začeli smo jesti,nato pa je kar na enkrat Ella skoraj zakričala: "Hej!" je vzkliknila in gledala v moje prste.Tako glasno je vzkliknila, da sem se kar malo prestrašila. Ja naša Ella je bolj glasne sorte punca."Kaj?" sem jo vprašala začudeno."Prstan imaš!" je vzkliknila. "Oh,točno. Niall mi ga je podaril" sem rekla in se zasmejala.Niall se mi je nasmehnil."Daj pokaži" je rekla Ella in pokazala sem ji ga. "Kako je lep" je rekla. "Vem" sem odgovorila z nasmeškom in poljubila Nialla.Po kosilu nisem vedela, kaj naj delam, zato sem odšla igrat igrice na telefon,med tem ko so fantje zunaj na igrišču igrali košarko,Ella pa je delala družbo moji sestrici.Igrala sem "Ninja Fruit" saj je skoraj edina igrica, ki je ok na mojem telefonu. In ja. Imela sem IPhone 4. Nevem toda delal je dobro. Nerazumem kako se lahko nekateri pritožujejo da je slab telefon in da nedela, ko ti pade na tla. Velika laž. Meni je padel že 10x na tla pa je še vedno v celoti. Dobro gremo naprej. Kmalu sem dobila sms od moje trenerke Amy. Tisti trenutek je Ella pritekla v mojo sobo in vprašala: "Si ti tudi dobila sms od Amy"? Počakaj, da preberem. "Pozdravljena, Jamie. Danes imamo trening da se zmenimo kako in kaj za letos. Trening bo v športni dvorani pri šoli ob 19h do 21.30. Ne zamujaj. Lp,Amy" To je pisalo.Ja, nisem še povedala... Skupaj z Ello trenirava Cheerleading pri skupini Rock Stars.Smo zelo uspešne,saj smo bile velikokrat Državne in Evropske prvakinje. V skupini nas je približno 18 deklet.Toda zdaj verjetno pride še kakšen fant. Bomo videli."Končno spet treningi" je vzdihnila Ella z nasmeškom. "Ja" sem rekla veselo, saj sem bila tudi že jaz potrebna plesa in skakanja v zrak. To naju je z Ello vedno veselilo.Ura je bila 17h.Ni se mi dalo več čakati. Pogledala sem v omaro.Opazila sem, da so mi superge v katerih plešemo premajhne."Hej,moje superge so premajhne, kaj pa tebi?" sem vprašala Ello. Odšla je v svojo sobo. Kmalu je prišla nazaj."Tudi moje so premajhne." Greva kupit druge in lahko greva potem še malo po trgovinah?" sem vprašala Ello, ki se je strinjala. Vzeli sva svoji torbi za na trening in notri vložili pijačo,dres, ter majico za preoblečt. Tudi preoblekla sem se. Vzela sem kratke roza hlače ter belo majico brez rokavov.Ella pa je oblekla modre kratke hlače in rdečo majico brez rokavov. Odpravili sva se ven, kjer so naju opazili fantje. Bili so čisto premočeni, zgleda, da je bila igra napeta. Niall je vprašal: "Kam gresta?"zadihano. "Najprej v šoping, nato pa na trening"je odgovorila Ella. "Kaj pa trenirata?" je vprašal Louis. "Cheerleading" sva rekli z Ello obe na enkrat in se zasmejali. "Kaj ni to preveč nevarno,kaj če katera od vaju pade ali se poškoduje?" je vprašal Harry zaskrbljeno. "Nebova" sem rekla. "Trenirava skupaj že 3 leta." ter se nasmehnila.Z Ello sva se spogledali in očitno mislili enako. Dvignili sva majici tako, da so se six-packi videli. Fantje so izbulili oči. "Očitno sta res natrenirani"je v šoku rekel Liam. "Seveda" sva rekli skupaj z Ello."Pazita nase,nočem poškodb" je rekel Niall zaskrbljeno. Objela sem ga in poljubila na usta. "Seveda bova pazili." sem mu šepnila v uho. "Prideva približno ob 22h" sem rekla nato pa sva se z Ello odpravili.Odšli sva na avtobus in prišli do športne trgovine. Vstopili sva in šli na oddelek superg. Videla sem superge, ki so mi postale takoj všeč. Bile so bele in imele so 2 tmno roza črti. Tudi Elli so bili všeč,zato jih je kupila tudi ona. Naši dresi so črni in imajo nekaj roza črt in napis je tudi roza. Kmalu je bila ura toliko, da sva morali že it. Odšli sva na avtobus, ki naju je odpeljal skoraj do šole. Ko sva bili z Ello že skoraj pri športni dvorani, sva tam zagledali rešilni avto. Prestrašili sva se in stekli do šole. Tam se je zgodilo nekaj groznega...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
naslednji next dobite drug tedn, k grem zdle kmal na morje čauči pa se še slišmo.!
23. avgust 2013
neext nujno!
pa se vidva u šoli!
miss you
najboljša!!
23. avgust 2013
neeext
24. avgust 2013
Neeeext!! + nova bralka
24. avgust 2013
Supr da si nova bralka, prosila bi vs ce bi lohka to zgodbico mal oglasevale zato ker je malo bralk in se mi pol nesplaca pisat ce ste 3-4 bralke tko da ja...
+ i miss you too nialler's girl<3<3
24. avgust 2013
bom oglaševala brez skrbi
25. avgust 2013
u147956
u147956
OMG!!!! TO JE FUL ZAKON ZGODBICA!!!!!!!!!!!!! neeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!

PROSIM če bi lohk brali tut mojo!! http://www.igre123.com/forum/tema/.-if-you-love-me-dont-be-shy-just-tell-me!!-.-%28one-direction-fanfic%29/61206/2
30. avgust 2013
wma
Next+nova bralak
31. avgust 2013
Next+nova bralka
01. september 2013
https://www.igre123.com/forum/tema/live~love~life~niall-horan-one-direction-fanfic/61427/1 klele sm začela še eno novo zgodbico pisat, če boste brale pto
01. september 2013
pa povej da je mal horny beti
01. september 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg