Forum
u101946
u101946
Živjoo. Sem Arianna Wiliams. Stara sem 14 let. Zaključujem 8 razred. V moji družini so še mati Caroline, brat Louis in sestrica Hilie. Ne živim doma. Živim v naselju SchooTown. To je naselje z 6 bloki in šolo. V stanovanju imam 2 cimri. Elizabeth Soyer in Kaylo McDropen. Z Elizabeth sva v tem naselju šele od svojega 5.ega razreda. Kayla pa je tu že od 1.ega razreda saj so ji umrli starši. Ima starejšo sestro Ever stara je 16 let. Elizabeth pa ima 4 brate in sestre. Za njo sta Christina in Luisiana ki sta dvojčici nato pa še Wiliam in za njim še Alyson. Jaz sem v to naselje prišla ker ne prenesem sestre. Ella pa zato ker pravi da je doma preveč otrok. In že zdaj se je sveto zapovedla da bo sama imela le 1 ali morda 2 otroka.

Sedaj sledijo slike z opisi potem pa prvi next
11. oktober 2012
u101946
u101946

(Od leve :Kayla, Jaz, Ella)
Me 3. Smo najboljše prijateljice. Povemo si vse skrivnosti in si med seboj pomagamo. Res si ne predstavljam življenja brez njiju. Edinstveni sta.
11. oktober 2012
u101946
u101946

Jaz Arianna Wiliams. Kličejo me Ari. Najraje poslušam glasbo, rišem in plavam. Treniram plavanje in hodim k risarskemu in dramskemu krožku.
11. oktober 2012
u101946
u101946

Elizabeth Soyer, kličemo jo Elli, Ella, Lizzy. Rada posluša glasbo. Trenira odbojko. In tudi ona obiskuje dramski krožek.
11. oktober 2012
u101946
u101946

To je Kayla McDropen. Kličemo jo Kay. Trenira jahanje. V šoli ji gre izmed nas treh najbolje.
11. oktober 2012
u101946
u101946
[img]https://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=47953782[/img]
Elizabethini sestri dvojčici Christina in Luisiana stari sta 11. (Spredaj Christina zadaj Luisiana) Sta si zelo različni. Christina je bolj rokerska. Luisiana pa bolj zadržana.

To pa sta Ellina bratec Wiliam(9) in sestrica Alyson(7). Sta zelo prisrčna. Nasploh Alyson ki me ima zelo rada.
11. oktober 2012
u101946
u101946

To je moja sestra Hilie. Stara je 10 let. Je najbolj razvajena tečna in nesramna deklica kar sem jo kdaj videla. Mama ji kupi vse kar hoče. In zato misli da je lahko zmeraj po njeno.
12. oktober 2012
u101946
u101946

To pa je moj brat Louis. Kličemo ga Lou. Je najboljši brat ki bi si ga lahko zamislili. Ima puco ime ji je Petia. Stara je 18. Skupaj sta že kako leto in pol.

To sta onadva. Lou in Petia.
12. oktober 2012
u101946
u101946

to pa je Kaylina sestra Ever. Stara je 16 let. Z Kaylo se ne razumeta najboljše in čisto različni sta si.
12. oktober 2012
u101946
u101946
''gospodična Wiliams. Kaj pa počenjate?'' (me je iz zamišljenosti prebudila Ga. Ramond. Učiteljica biologije. ''ah nič nič'' sem rekla in spravila list v zvezek ''no prosim da me naslednjič poslušaš'' mi je zebičala in odšla stran od moje mize. Spet sem potegnila ven list in nadaljevala z risanjem. Risala sem skoraj ves pouk in nastale so te slike:

Kako pa naj si drugače pomagam če pa je dolgočasno. Saj se vse naučim po šoli. Domov sem šla z Kay in Ello. Najprej smo jedle potem pa naredile nalogo. In po nalogi sem odšla na trening plavanja. Ko sem prišla na trening sem se oblekla v kopalke in odšla k bazenu (ker je že kar toplo saj smo konec maja) smo plavali na zunanjem bazenu. Mi smo se ogrevali ko je prišla skupina starejših fantov. Pogledala sem jih in nekdo mi je padel v oči. Bil je popoln. Rjave daljše lase, sixpacki in popoln nasmeh.

(tisti zadaj z daljšimi lasmi.)
Šla sem do Ray in jo vprašala kdo je to saj je njen brat tudi v tisti skupini. Povedala mi je da je Simon. Star je 15 in da so se z družino ravnokar preselili sem. Cel treningsem pozornost obračala nanj. Ko sem prišla domov sem šla spat. Naslednji dan v šoli sem spet risala ampak ne zaradi dolgčasa ampak zaradi Simona.

in še več jih je bilo. Potem pa je med odmorom k moji mizi prišla Maripaz z Rebbeco. Vzela je liste in mahala z njimi po razredu in vpila ''hm.. simon? poznate kakega simona? Mora biti pa grd da je všeč tej kuzli.'' iztrgala sem ji liste iz roke in stekla domov. Tam sem se zaklenila v sobo. Po končanem pouku sta priši domov tudi Kay in Ella...............................................? Next
13. oktober 2012
u101946
u101946
(ah ja na vseh slikal je bilo na robu napisano: SIMON<3)
13. oktober 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg