Forum
u43468
u43468
Sem Eva in skoraj vsi me kličejo Evxy. Stara sem 15 let in živim v Kopru. Moje življenje je bilo popolno, dokler ga ni uničila mama z novico da se selimo čez 14 dni. Takrat sem živela v Izoli. Vse je bilo cool. Imela sem ogromno prijateljev, nisem pa bila zaljubljena. Imela sem BFF Tjašo.Opisala bom vse od začetka do konca.

1 del.
Zbudila me je budilka. Počasi sem se zvlekla do kopalnice in tam je bil moj smotan brat Tadej, ki je vedno 1 uro v kopalnici. Komaj se je spravil ven in hitro sem se oblekla ter uredila. Poslovila sem se od mame in očeta ter hitro odhitela v šolo. Na hodniku me je že čakala Tjaša in me objela. Skupaj sma šli do garderobe in nato v učilnico. Prišli sta tudi Nastja in Julija, pač dobri frendici. Klepetale smo potem pa je prišla v razred učiteljica. Cel pouk je bil dolgočasen potem pa sem stekla domov. Tam sta me mama in oče poklicala v kuhinjo kjer je bil tudi Tadej. Izvedela sem šokantno novico da se selimo v Koper.
01. april 2011
nexttttttttttt
01. april 2011
cool je
01. april 2011
NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
01. april 2011
EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
01. april 2011
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
01. april 2011
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
01. april 2011
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
01. april 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg