Forum
Teddy nikoli ni bil sprejet v družbo, v kateri je živel, čeprav so ga ljudje, s katerimi je preživel največ časa, imeli neizmerno radi, mogoče celo več, kot se je zavedal. Ampak da si volkodlakov sin.... jah, še vedno ni tako preprosto, ko prideš v nov razred poln obsojajočih enajstletnikov. Postane malce lažje, ko si razvrščen v svoj dom, ampak še vedno ne pobegneš pogledom na hodnikih ali v Veliki Dvorani.
Ko se že peto leto odpravi na Bradavičarko, njegovo pozornost pritegne svetlolasa punca zelenih oči. Tukaj nastopi le ena majcena težava. Ona je v Spolzgadu.

Chapter 1.
"Še dve leti, pa greš tudi ti na Bradavičarko, ane?" sem se nasmehnil Jamesu.
"To je predolgo. Veš, lahko bi se skril v tvoj zaboj in bi me pretihotapil noter." oči so se mu svetile, polne novih idej.
"James, dovolj. Pojej večerjo." je strogo ukazala Ginny.
Fant je le zavil z očmi, njegova brat in sestra, Albus in Lily sta se zahihitala, Harry pa je le zmajal z glavo ter se nasmehnil.
"Kateri dom je najboljši?" je Albus radovedno vprašal.
"Gryfondom!!!" se je zadrl James ter ignoriral jezen pogled njegove mame.
"Ej." sem rekel, narejeno užaljeno.
"Pravzaprav sploh ni važno, v kateri dom greš," je rekla Ginny "Pomembno je, da se dobro počutiš, kjer si."
"Ampak jaz bi rad šel v Gryfondom." je potarnal Albus.
"Tudi jaz sem hotel v Gryfondom, kjer je bil tudi moj oči, ampak očitno sem prav vse podedoval po mami.'' sem se nasmehnil. To je bilo res, vendar ko me je Klobuk Izbiruh razvrstil v Pihpuff, nisem bil razočaran. Moji sošolci so bili že od začetka precej prijazni z mano, čeprav imam samo enega pravega prijatelja. Ime mu je Nathan in prijatelja sva odkar sem stopil na Ekspresni Vlak do Bradavičarke.

Še vedno se spomnim tistega dne, ko me je babica prvič pripeljala na postajo. Spomnim se, kako sem ji mahal v slovo in kako živčen sem bil, ko sem ostal čisto sam ter si poskušal najti prost sedež. Verjetno je bil pogled name precej čuden. Droben fant z vijoličnimi lasmi, ki nosi črno mačko z belimi šapicami, oba s prestrašenim pogledom v očeh.
Ko sem že skoraj obupal, sem opazil fanta z temnimi lasmi in z akvarijem v naročju, sedel pa je sam v kupeju.
"Je tu že zasedeno?" sem vprašal.
Samo odkimal je in se mi poskušal nasmehniti, vendar mu ni uspelo. Dojel sem, da je on še bolj prestrašen kot jaz in takrat mi je postalo lažje.
"Všeč mi je tvoja riba," sem rekel in se nasmehnil "mimogrede, ime mi je Teddy."
Sramežljivo se je nasmehnil nazaj "Hvala. Tudi tvoj maček ni slab. Jaz sem Nathan."
Spet sem se nasmehnil in nevede so se mi lasje spremenili v blond, saj so se Nathanove oči razširile, njegov nasmeh pa je zbledel. "Tvoji la-lasje..." je zjecljal.
''Aja, to," sem se nasmehnil in zardel "Moja mami je bila metamorferka, in to sem nekako podedoval. Včasih tega še vedno ne znam kontrolirati, zato se spremeni, o se spremeni moje razpoloženje. Tako, včasih."
"Carsko! Moja starša sta oba... bunkeljna? Saj se tako reče, ane? V glavnem, nista čarovnika." se je zasmejal.
Od takrat sva prijatelja.

"No, saj imaš še tri leta, da se premisliš," sem rekel Albusu "Mogoče boš hotel v Spolzgad." sem mu pomežiknil.
''Spolzgad? Nikoli."
"Oči, a lahko peljemo jutri Teddyja na postajo?" je navdušeno vprašal James.
"Ja, rad bi videl vlak!" se mu je pridružil Albus.
"Ni vam treba... babi me bo peljala, je že vredu." sem se vmešal.
"Seveda ga lahko peljemo." me je gladko ignoriral Harry.
"Ne, resno, vredu je."
"Peljemo te," se mi je nasmehnila Ginny "Da ne bo ravno tvoja babi vedno v skrbeh."
"Hvala, ampak res-"
"A boš že utihnil!" se je smejala Ginny.
To družino sem oboževal. Z mano so ravnali, kot bi bil njihov. Albus, James, Lily in pa tudi Rose in Hugo so me začeli klicat bratranec. Veliko mi je pomenilo, čeprav nismo bili v krvnem sorodu.

...

''Torej, samo stečem skozi? In nič se mi ne bo zgodilo?" je Albus nervozno vprašal.
"Bog, saj je skoraj kot ne bi bil čarovnik." sem se zasmejal. "Šel bom prvi, James, ti pridi za mano."
Stekel sem skozi pregrado med peronoma deset in devet in ko sem prišel na peron devet in tri četrtine, sem se počutil, kot da bi lahko po dolgem času izdihnil sapo, ki nisem vedel, da sem jo zadrževal. Počutil sem se prav.
James je pritekel za mano "To. Je. Bilo. Carsko!" je zakričal.
Zasmejal sem se. Res je bilo, kot bi bila vzgojena pri bunkeljnih.
Ko je ura odbila pet do enajstih in oznanila odhod čez pet minut, sem jih vse po vrsti objel ter se jim še petindvajsetkrat zahvalil, da so me pripeljali.
Stopil sem na vlak in jim mahal, dokler nisem izgubil pogleda na njih. Potem sem se odločil, da grem poiskat Nathana. Preiskal sem že skoraj vse, potem pa sem ga našel prav tam kot pred štirimi leti, ko sva se prvič srečala. Razlika je bila le v tem, da je zdaj nosil velik nasmešek.
"Oj," se je nasmehnil in postavil akvarij na prazen sedež poleg njega. "Boš čokoladno žabo?" mi je ponudil.
"Hvala." sem rekel, ko sem segel po eno.
"Ej, a si že kaj slišal o tisti punci?"
"Kateri punci?"
"Slišal sem le nekaj govoric in videl sem jo, ko sem se vkrcaval na vlak. Je precej velika, vendar ne bi rekel, da večja od tebe. Ima svetle lase, skoraj bele. Slišal sem, da trdi, da je jasnovidna. Ne vem. Menda je prišla iz Amerike, vendar njena mami je od tu. Tudi njo sem prej opazil. Luna Lovegood. Verjetno jo poznaš. Naj bi bila dobra prijateljica Harry Potterja."
"Ja, slišal sem že o njej. Kako si rekel, da je punci ime?"
"Cassiopeia Sweets."

.

to je to za dons(: upam da vam je kul pa upam da vas nemoti ker imen ne bom prevajala. ker pa zna vse tole mau zmest ljudi, vam je tole v pomoč (pač kdo ma s kom katere otroke):

Nymphadora & Remus - Teddy
Harry & Ginny - James, Albus, Lily
Ron & Hermione - Hugo, Rose
Draco & Astoria - Scorpius
George & Angelina - Roxanne, Fred
Neville & Hannah - Alice, Augusta

-nina
04. maj 2017
Harry Potter FanFiction!!!!!!!!!!
I like it..
Next
04. maj 2017
Uuuu Harry Potter themed. Super.
Next
04. maj 2017
u216836
u216836
#potterhead here!
woow jaz sem res zlo navdušena da je še en hp ff pršu vn ker jih tle res ni vlko pa to <3
pa nextt <3
05. maj 2017
Okj wow res ti hvala za link kr tole je dobr!!!
Next!
05. maj 2017
ful dobr!!!! Next
05. maj 2017
Next zelo dobro
18. maj 2017
Next
19. maj 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg