Forum
u11307
u11307
J-jaz
K-Klavdija (prijatelcica)
O-on (moj bivši fant)

Bili smo v šoli...vse je bilo vredu bila sem z svojim fantom...smejali smo se ker je izvajal fore...ko sem šla iz šole sem preživela lepi dan...a ravno ko se odpravlam spat sem dobila sms sporočilo...bilo je od njega...napisal je da me več nima rad da bi blo boljše da sma frenda...nisem vedla kaj mu naj odpišem al ignoriram...odločla sem se da ga ju3 vprašam v šoli kaj je narobe...ko sem prišla v šolo je bil z neko novo punco...vsi so jo občudovali ker je bila zelo lepa in še američanka ki je znala slovensko...ko sem to videla sem mogla bit močna in it do omarc...on me je videl poklical me je tja....ignorirala sem ga...prehitel je do mene in me vprašal če nisma frenda...rekla sem mu da nemorem bi njegova prijateljica dokler ga nepozabim...pozabla pa ga nebom nikoli tak da sem rekla da ne nisma prijatla...mi2 nisma nič sem rekla skregala sma se.... takoj se, odhitela v razred...nisem sploh sodelovala pri pouku...Klavdija me vpraša kaj je narobe...povem ji da sma šla narazn...da sem ga danes že z drugo vidla...hotla mi je razložit kaj je blo...ampak je nisem htela poslušat...ker sem rekla da sem ga prebolela da nočem več slišati nič o njem..ko je bilo konec poukaa sem šla domov...Klavdija mi pošle sms sporočilo v njem piše...:$ ;***

Nadaljujem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

09. marec 2011
u35768
u35768
Nextt !
09. marec 2011
u11307
u11307
V sporočilu piše: res je da te je pusto ampak ne zaradi nje...ker se ona mota okoli njega...hoto te je nahecat za prvi april ker je bil ravno 1 april...vse si zavozla ker me nisi htela poslušat....v tistem trenutku sem se skoraj razjokalaa...ker sma se tak fejst skregala da nisem vedla kak se naj opravičim...ampak predn sem se jaz odločla mi je on napisau sporočilo ki je pisalo da me je nahecal za prvi april...da hoče bit z mano da sma se zabrezveze skregala...takoj sem se mu opravičla...spet je blo vse normalno dokler nisem odkrila daa....

Nadaljujem po nextu...
10. marec 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg