Forum
Ooo sm nova na igrah in sm začela pisat zgodbico in zloo upam da vm bo ušeč...

Samo gledala sem v temo in se nisem premaknila. Pomežiknila sem in še naprej opazovala strop nad mojo posteljo. Bila sem v svoji sobi. No, v začasni sobi. Kmalu dobim novo. Zdaj si jo delim z mlajšim bratcem Gabrielom. Kmalu sem zaspala. " Asher! Asher! Zbudi se! Šolo boš zamudila!" Mi je zaklulicala mama. Pogledala sem na uro in kazala je 7.15. Šola se mi začne čez 15 minut. Stekla sem v kopalnico in si tam umila zobe. Da bi se stuširala nisem imela časa. Odhitela sem v sobo in odprla omaro. Bila je lepo pospravljena. Čista razlika od Gabriela. Vedno je imel razmetano. Kakorkoli. Oblekla sem si svoj najljubšo majico brez rokav in pajkice. Zagrabila sem nahrbtnik Dakine in stekla v kuhinjo. Tam me je mama ustavila in rekla:" gospodična Smith? Kaj je narobe s tabo? Zakaj imaš oblečene moje najlepše pajkice?" "Mami! Saj smo v L.A! Vse punce si sposojajo oblačila od svojih mam!" "Dobro. Naj bo izjema." Nasmehnila sem se ji in jo objela. Šla sem si obuti moje črne bulerje in stekla po stopnicah nazaj gor v kuhinjo. Zagrabila sem kos kruha, ki mi ga je mama namazala z nutello. Zahvalila sem se in stekla v šolo. Ko sem stopila skozi vrata sem stekla do svoje omarice 264 in zavrtela kodo 9377. Vedla jo je samo moja najboljša prijateljica Sia Prosher. Skupaj sva že od malih nog. V vrtcu sva se spoznale. Ko že govorim o moji prijateljici- kje sploh je? Tisti trenutek mi nekdo prekrije oči in začutim tople roke na mojem obrazu. Obrnem se in zagledam Sio. Ubjele sva se in skupaj odšle do učilnice 65 kjer imamo kemijo. Uči nas učiteljica Osterman. Rada imam kemijo a učiteljica je zelo tečna. Hladno odklene razred in vrata kar zaškripajo, ko jih s tako silo odpre. "Pozdravljen razred. Upam da ste se učili. Danes bomo pisali test. Asher, razdeli teste." Nisem imela kaj kot da sem vstala in polagala test na vsakemu sošolcu, dokler ne pridem do zadnje klopi kjer je sedel nov učenec. Pogledala sem ga in se mu nasmehnila. A zanj nisem imela testa." Učiteljica Osterman? Zanj je zmanjkalo. Ni bilo dovolj testov." "Oh, kako sem lahko pozabila. To je moj sin Stark. On je zdaj vaš novi sošolec. Ker nima testa mu pokaži kje je knjižnica. Tam prosita knjižnjičarko da vama prekopira test." In sva šla. Celo pot sva bila tiho. A naenkrat je spregovoril " hej. Ti si najbrž Asher kajne?" " am...kako poznaš moje ime?" Sem ga začudemo vprašala." Mami oz. Ostermanka veliko pripoveduje o tebi. Vedni govori kako nadarjena in odlična učenka si in da si njena najboljša učenka v osnovni šoli. Rekla je, da si tako pametna, da te bo prijavila na tekmovanje v kemiji za 3. Letnik." " khm...ampak jaz sem šele 2.letnik!" "Ampak si tako pametna! Ne zanikaj!" Hotela sem nekaj reči a sva na žalost sva že prišla do knižnice. Prav ste me slišali. Na žalost. Tip je hud in luštkan! " lahko skopirate tale test?" Sem prijazno vprašala." Seveda. Kar počakajta tukaj golobčka." "Khm. Gospa nisva skupaj. Samo prijatelja." Je razložil Stark. Ona se prijazno nasmeje in odkoraka do kopirnega stroja. Midva samo neslišno stojiva inxne spregovoriva niti besede. Že spet on začne najin pogovor:"Em...hah...misli da sva skupaj. Saj se še poznava ne...tako dobro...kajne" vpraša " hah...ja..." z glavo počasi pogledam navzgor, tako da se gledava naravnost iz oči v oči. Bil je višji od mene. To mi je bilo še posebej všeč. Začneva se približebati, ko se naenkrat knjižničarka mr. Slashe vrne z dvema listoma v roki. Jaz ji sežem v roko, jih vzamem in se prijazno zahvalim... obadva s Starkom pozdraviva in vesela stečeva do naše učilnice. Pred učilnico se ustavim in pogledam na uro. Imava samo še pol ure za pisanje. Ojoj. Hitro a potiho stečeva v razred in začneva pisati. Pišem vse do zvonenja. Nato vstanem se priplazim do učiteljice in se ji nasmehnem. Naamehne se mi nazaj in jaz zagrabim torbo ter odkorakam iz razreda. Komaj pridem ven, že me nekdo potegne za roko in povleče v najbližji kot. Ko se obračam rečem "Sia kaj želiš? Kako ti je šel test?" A ko se obrnem zagledam...

A je dobr?
Koga zagleda?
Ali čuti kaj do Starka?
Prosm udguvorte na uprašana pa puvejte kaj nei spremenim?
Next?
16. december 2014
jaaaaaaaaaaa
starka
ja
nč kr je perfetn
neeeeeeeeeeext
16. december 2014
Hvala *zbik* a lah kei uglasujes da bom cim prej nou next lah napisala? ♥♡♥
16. december 2014
ok
16. december 2014
A je dobr? ja (halo)
Koga zagleda? starka
Ali čuti kaj do Starka? mislm of course
in evo je oglaševal
16. december 2014
Hvalaa se ene dva nexta bi prosila...♥·♡·♥
16. december 2014
bi prooosim pogledala še mojo temo?
http://www.igre123.com/forum/tema/let-me-die/74449/15
16. december 2014
Nexttt!
16. december 2014
Ce dobim seen next dons nadaljujmmm ♥♡♥♡♥♡♥ hvala da berete mojo zgodbicoo
16. december 2014
Držim pesti za nexte! :3
16. december 2014
u184842
u184842
Ja, je
Starka
Vrjetn, ja?

Neext
16. december 2014
Hvalaa zvecet nadaljujem oblubm!!
16. december 2014
A ko se obrnem zagledam Chrisa. On je moj sošolec." Vidim, da se družiš z Starkom. No...rad bi rekel le to, da si mi ful ušeč in rd bi da si moja punca." Samo gledala sem ga in zmedeno opazovala njegove oči. Bile so lepe ampak všeč mi je Stark! " khm...poglej Chris. Ne moreš me samo zvleči v kot in reči: o Asher a bi bla moja punca? Rada bi, da sva samo prijatelja. Razumeš? "Razumevajoče se mi je nasmehnil. Nasmehnila sem se nazaj in vsak je šel v drugo smer. Že sem naredila par korakov, ko me je ustavila Sia." Kaj je bilo pa to? Kaj ni bil to Chris? " " Počasi, počasi! Samo nekaj mi je rekel. Povedala sem mu, da želim biti samo prijateljica. Kajti všeč mi je Stark." Sem ji razložila." Stark? Ta novi? Ampak to je od učiteljice sin! Prav imaš! Res je luštkan!" "Hei! Punca! Moj je!" Sem se ji zasmejala in skupaj sva odšli do zgodovine. Učil nas je učitelj mr. Grumby. Zgodovino sem lansko leto komaj spravila na 3. Sploj ne nisem razumela. In vse tiste letnice. Že ko razmišljam se mi vrti v glavi. Zazvonilo je in učenci so se zaspano zbasali v razred." Počakajte učenci! Danes vas presedem." Je oznanil učitelj. Sprehajal se je po razredu in skušala sem se čim bolj skriti da me ne izbere prva a zaman. Zareži se in pokliče."Mrs. Smith? Vsedi se tam v kotu" in pokazal kot, ki je bil najbolj oddaljen od njegove mize. Nadaljeval je s posedanjem." Vida gresta tja na sredino, ti tam v drugi kot, o Chris! Tebi gre zgodovina dobro, se vsedi zraven Asher." Lopnila sem se po glavi. Resno? Chris? Stark bi bil tisočkrat boljši. In uganite kam je njega posedel. Zraven Jeniffer. Ona je največja 'važička' na šoli. Samo zasmejala se je in me važno pogledala. Verjetno sem postala rdeča kot kuhan rak. A kaj hočeš. Ura je šla mimo zeloo počasi. Končno je zazvonilo. Ko želim oditi iz razreda mi Chris v roke potisne listek. Začudim se in pospravila listek v žep. " pokaži, pokaži! In mi povlekla listek ven iz žepa. Ojoj. Sia me bo spravila ob živce. Začela je brati. " beacuse of you i can't sleep beacuseof you i can't think and beacuse of you i cant love. " " vau. Pesnik pa tak." Sem začudeno rekla. "Kakšen romantik Asher!" Je potiho zacvilila. Pomiri se. Imela sem občutek, da me nekdo gleda. Oziroma sem vedela da me nekdo gleda. Ozrla sem se okoli sebe in za vogalom zagledala...

Koga je zagledala?
Ali kaj čuti do Chrisa?
Kakšna pripomba?
Next?
♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥
16. december 2014
Se opravičujem za kratek next...^-^
16. december 2014
starka
ne
nimam je ker perfektno pišeš
neeeeeeeeeeeeext
17. december 2014
u184842
u184842
Starka
ne, razn prijateljstvo?
ne, full dobr pišeš

Neext
17. december 2014
Na vogalu zagledam Starka. Opazujem ga kako si me on ogleduje. Tiste nedolžne oči. Tisti nedolžni zenici ki trepetata notri v očeh. Nato sem opazila. Šlo mu je na jok. Stekel je v moški ec in lahko se je slišalo njegovo hlipanje. Slišala sem vsako solzo, ki mu je padla na tla." Stark? Stark! Kaj je narobe? Pridi že ven!" Sem ga zaskrbljeno in čisto neuspešno rotila. "Dovolj mi je. Notri prihajam." Nisem zajemala zraka kot to počenjajo druge punce ko pridejo v moški wc. Samo vstopila sem in se naslonila na vrata, za katerimi je bil Stark. Enkrat sem potrkala. Nič. Še enkrat in še enkrat. Ko želim že spet žalostno potrkati se končno oglasi:" Videl sem. Vse sem videl." "Kaj si videl?" "Vaju." je obupano rekel. "Naju?" Sem ga vprašala." Vaju s Chrisom. Kako sta se poljubila in kako sta se peijela za roke in vsa srečna odšla proti sončnem zahodu." "Stark to je smešno. Nikoli ne bom s Chrisom. Sploh mi ni všeč." Zlagala sem se. Malo mi je bil všeč." Sicer pa kje si sploh to videl" sem ga zbegano vprašala. "V moji prihodnosti. V mojih videnjih." Čakaj malo. Je rekel videnja? " ergh... Stark lahko prosim peideš ven? Zelo sem zbegana. Stark. Prosim." Sem ga prosila. Zaslišalo se je počasno obračanje ključavnice. Izza vrat je prišel objokan Stark. Čisto rdeč v oči. Brez da bi kaj rekla sva se objela. Tako sva stala kar nekaj časa. Že zdavnaj je zvonilo za tretjo uro. A za to se nisva brigala. Važno je, da sva skupaj. To sva ravnokar ugotovilaZazrla sem se mu v oči in on se je začel približevati. Vedela sem, kaj sledi. Sledil je poljub. Moj prvi poljub. Da bi bil čim bolj popoln sem zaprla oči in zgodilo se je. Najine ustnice so se združile. Občutka se ne da opisati. Bilo je tako magično, tako popolno. Pogledala sva se in se nasmehnila. Najin prvi poljub." Lahko greva k meni če hočeš. Mama pride šele zvečer, bratec prespi pri prijatelju, oče je pa na službenem potovanju. Kakor želiš. Lahko pa nadaljujeva z mučnje. In s tem mislim šolo." "Pojdiva k tebi." Pograbila sva torbo in odšla k omaricam. Med najinima omaricama so še tri omarice. Od Jeniffer, Erika( moj sošolec) in Sie. Obula sva se in si nataknila tenli jopici. Ko sva stopila ven naju je zaslepilo vroče sonce. "Do doma imam pet minut hoje." Prijel me je za roko, prepletel prste z mojimi in sva šla. Nekaj časa sva bila tiho nato pa sem jaz začela pogovor:"Na stranišču si rekel da si imel videnja. Lahko razložiš?" "No, bolj težko je razložiti. Skoraj vsak dan jih imam a niso vse resnične." "Naprimer ta s Chrisom ni resnična. To ti lahko zagotovim." "Si prepričana?" "Obljubim." Spregovorim in se nasmehnem. "Torej," že spet začnem "bošpovedal Ostermanki da hodiva?" "Najprej bom počakal da nam popravi teste. Zatem, ko mi bo že doma povedala, da si pisala 100%, ji bom povedal." Nasmehnila sem se mu. Prišla sva do naše hiše." Wauu" se začudi Stark. Nismo extra bogati a imamo kar precej veliko hišo. Odklenem jo in vstopiva. Sezujeva se in odloživa torbePozvoni na vratih. O ne. Mama je prišla. Stečeva dol in mama se začudi da imam obiske." Kdo je to?" Prijazno vpraša mama." To je moj novi sošolec. Učila sem ga kemijo. Danes smo jo pisali." Za Starka sem se zlagala ker nočem da takoj izve za naju. Stark je kmalu odšel in odpravila sem se spat. Naslednji dan je bil zeloo dolgočasen ker na urniku ni bilo kemije. A Stark je po šoli žes pet prišel k meni. Mama ima ta teden daljšo službo da bo dobila povišico, kar je pomenilo, da sva že spet sama doma. Že spet sva šla v sobo in se vsedla na mojo posteljo. Približala sem se mu in ga začela poljubljati. Ulegla sva se in mu hotela sleči hlače ko me je ustavil " pripravljena sem" sem mu razložila." Res." In sva nadaljevala. Čez nekaj minut sva skoraj naga ležala na moji postelji. Že spet sva naročila pico in ves popoldne ležala v postelji dokler Stark ni moral oditi. Dokler mama ni prišla domov va se s Starkom pogovarjala po fb-ju. Ko je pa mogel iti na trening košarke sem pa jaz odšla v luhinjo in pojedlaše dva kosa pice ki sta ostala. Ko kar naenkrat zazvoni pri vratih. Ni mama ker drugače bi začela odklepati. Moral je biti kdo drug. Ampak kdo? Je možno da se je ati vrnil s službenega potovanja? Ne. Tudi on ima ključe. Odločim se, da grem pogledati kdo je. V usta zbašem še tisti košček pice, ki mi je ostal in počasi vstanem. Kaj če so ulomilci? Si mislim med hojo do predsobe. Prižgem luč in vzamem dežnik. Pogledam skozi špranjo za pošto in dežnik mi pade iz rok. Pred vrati je bil...

Kdo je bil pred vrati?
Ksne pripombe?
Next?
17. december 2014
chris?
nimam jih
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext
17. december 2014
chris
ne ne in ne
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext
17. december 2014