Forum
žιιυjo. z ɴαjвolšo ѕαro (нorαɴ'ѕ ɢιrl♥) ѕмα ѕe odločle dα ɴαpιševα zɢodвιco. υpαм dα vαм вo υšeeč. ;З
хoхo ❤

."
~ Melanie ~

Fuj. Brian pa res ne zna speči palačink. "Bratec. Te moram naučiti kako se spečejo palačinke?" sem se zadrla in kuhinje v njegovo sobo in zaslišal se je smeh. Kmalu sem zaslišala škripanje stopnic in Brian je 'priletel' v jedilnico, mi ukradel palačinko in jo pojedel. "Hej pa saj sploh niso slabe." se je zasmejal jaz pa sem ga brcnila. "Pojedel. Si. Mojo. Palačinko. Veš bratec poudarek je na 'mojo'." sem rekla on pa je skomignil z rameni in odšel "Hej Mel. Ne čakaj me. danes bom pozen, ker greva z Alex ven." se je zadrl z vrat jaz pa sem v odgovor nekaj zamomljala. Nekaj časa sem še gledala v krožnik in žalovala za palačinko nato pa sem se spomnila da sem danes zmenjena z Becco. Ob 11-ih. Pogledala sem na uro. 10:58 . "Sranje. Šit." sem zaklela sama pri sebi in se hitro odšla obut in oblečt. Vem da bo spet sranje ker zamujam ampak nisem jaz kriva da mi je Brian pojedel palačinko. Odšla sem do parka kjer sva bili zmenjeni. "Mel lahko bi se navadila da si.. joj nevem kako naj se izrazim. točna?" je rekla in me prebodla z pogledom. "Oprosti. Brian mi je pojedel palačinko." sem rekla. "In to je izgovor?" je spet zatežila Becca "Pa že." sem sedaj rekla jaz in ji pokazala jezik. "Kurba." "Prasica" "Krava" "Koza" "Čudakinja" "Piflarka" je letelo iz najinih ust na koncu pa sva se samo zasmejali in spet sva bili prijateljici. Čudno kako ti prepiri delujejo na naju. Nekaj časa sva bili v parku in se pogovarjali ko sem se spomnila da moram danes peljati Bubble na sprehod ker Briana ni. "Šit!" sem zaklela in Becca me je pogledala z tistim wtf pogledom jaz pa sem se ji nasmehnila. "Bubble moram peljati na sprehod ker je šel Brian ven in ga nebo do zvečer domov pa čeprav je on na vrsti za sprehod." sem rekla in Becca se je zasmejala. "Grem s tabo?" se je ponudila. "Lahko."

~Slike~

Ariana (bote mal kasnej zvedli kdo je to): https://shrani.si/f/o/gv/1vhAyDtQ/ariana.jpg
Melanie: https://shrani.si/f/1A/aR/1Rh8oGWl/mel.jpg
Becca: https://shrani.si/f/3m/3M/2pLIzRBZ/becca.jpg
Brian: https://shrani.si/f/1l/EZ/32tbfPb/brian-2.jpg
Bubble: https://shrani.si/f/19/mP/3FTTxj0W/bubble.jpg

Okeej to je too.
Hope you like it! ❤
28. oktober 2013
u146587
u146587
next
28. oktober 2013
next... full doro
28. oktober 2013
next
28. oktober 2013
u138043
u138043
next!!!!
28. oktober 2013
u142227
u142227
neeeeeeeeeeeext
28. oktober 2013
u123685
u123685
Neeeeext
28. oktober 2013
u152226
u152226
next
28. oktober 2013
u151714
u151714
next
28. oktober 2013
u150543
u150543
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
28. oktober 2013
u152357
u152357
neeeext
28. oktober 2013
u152542
u152542
Neeeeeeeeeext
28. oktober 2013
neext !
28. oktober 2013
neeext
29. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeext!!!
29. oktober 2013
next
29. oktober 2013
next
29. oktober 2013
next
29. oktober 2013
u28319
u28319
Neekštt:33
29. oktober 2013
Hellooo! - do it in a Marcus Butler style :3
Torej pozdrav še iz moje strani;D
Jaz bom torej pisala zgodbico z najboljšo Pio❤
#enjoy❤

❤ Ariana's P.O.V. ❤
*Flashback*
"Ari, ostani še malo," me je prepričevala Katty. "Morem it," sem ji rekla in vanjo vrgla rožnato blazino in nadaljevala: "Saj veš kakšna je moja mama, če zamujam..." Katty je zavzdihnila in zavila z očmi ter rekla: "Kakšna?" Zahihitali sva se, saj sva obe dobro vedeli, da je tečna. "Takšna je od kar naju je zapustil oče," sem žalostno zavzdihnila in se trudila, da se mi oči ne bi napolnile z solzami. "Joj, Ari preboli že to. Od tega je že dolgooo. Poglej...živiš v Ameriki, si glavna navijačica in imaš mene za najboljšo prijateljico. Kaj še potrebuješ?" je rekla in jaz sem se zasmejala. Objeli sva se. "In poleg tega ti moram pokazati novi film v katerem igra Taylor Lautner in večino časa je brez majice. In temu se zagotovo ne moreš upreti, kaj ne?" je rekla in spet sma se zasmejali. "Prav prepričala si me," sem rekla.
❤ Third person's P.O.V. ❤
Med tem, ko sta Katty in Ariana gledali film je začelo močno deževati. Ariana si je želela domov, saj ni imela dobrega občutka, vendar jo je Katty, če naprej prepričevala, da ostane, saj je začelo deževati. Ariana ni bila istega mnenja, zato se je odpravila domov.

❤ Ariana's P.O.V. ❤
Tekla sem domov. Bila sem premočena do kosti in zeblo me je tako, da sem dregetala po celem telesu. Bliskalo je in grmelo. Prišla sem do vogala z ulično svetilko in tako sem vedela, da sem na polovici poti. Potem pa sem zagledala mamin avto. Nasmehnila sem se ji, vendar me ni videla zaradi dežja. Zapeljala je čez križišče. Potem sem videla še nek rdeč avto, ki ga je zaneslo proti maminemu, saj se zaradi dežja ni mogel ustaviti. In nato sem slišala zavore, krike, videla mamin prestrašeni obraz, luči in katastrofo.

*End of flashback*

❤ Ariana's P.O.V. ❤
~dva dni po pogrebu Arianine mame~

»Torej gospodična Ariana White, pravite, da je dogajanje potekalo točno tako, kot ste ga opisali ?« je vprašal sodnik. »Ja,« sem odvrnila. »Potem boste, vi, gospod John Brown kaznovani zaradi neprimerne opreme vozila in, ker ste zaradi ne primerne opreme povzročili prometno nesrečo in pri tem ubili gospo Emmo White,« je dejal sodnik in še dodal: »To je 5 leta zapora.« Nato so ga varnostniki odvlekli v ječo. Hotela sem že vstati, ko je sodnik rekel: »Gospodična White, vi boste še morali malo ostati. Glede na to, da sta starša ločena in vam je umrla mama, vi pa še niste polnoletni, boste morali, k očetu v London.« »KAJ?!« sem zakričala in vsi v dvorani so osuplo zajeli sapo. »Ne,ne,ne,ne,ne! Tega mi ne morate narediti! Saj bom čez pol leta stara 18! Ne morem nazaj v tisti brez vezni, deževni London iz…iz…Amerike!!« sem zakričala. Sodnik je rekel: »Do takrat boste morali živeti pri očetu. Zunaj vas čaka črni avto, ki vas bo odpeljal do letališča. Dalje pa predvidevam, da boste sami znali priti, saj se je vaš oče preselil v isto hišo v kateri ste živeli prej.« Nato so me potisnili ven iz dvorane in nek visok moški me je pospremil do avta. »Kaj pa obleke?« sem ga vprašala. »So že v avtu,« je odgovoril in me potisnil v avto. »Čakajte!« sem zakričala. »Moram se posloviti od Katty!« sem rekla, a noben me ni poslušal. Tako sem se odpeljala do letališča. Nato me je voznik pospremil do letala in povedal varnostnikom, zakaj potujem sama. Pregledali so še moje dokumente in nato so me spustili na letalo. Sedla sem na sedež pri oknu in še zadnjič pogledala Ameriko. Solze so mi spolzele po licu. Pogrešala bom Ameriko. V naslednjem hipu smo vzleteli.

1. Torej...kaj mislite, kdo je Arianin oče? ;D
2. Kaj se bo zgodilo zdaj ?
3. Next?❤
29. oktober 2013
nevem kdo bi biu oče.nevem kaj zdaj ampak mislim da bo na koncu tam srečna in se bo videla s prijateljico ali pa bo uspela nazaj v ameriko.
NEXT
29. oktober 2013
u142227
u142227
1. Torej...kaj mislite, kdo je Arianin oče? ;D Simon Cowell
2. Kaj se bo zgodilo zdaj ? Spoznala bo 1D se bo zaljubila in žive srečno do konca svojih dni
3. Next?❤ jaaaaa neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
29. oktober 2013
u153281
u153281
1. Torej...kaj mislite, kdo je Arianin oče? ;D simon cowell ?
2. Kaj se bo zgodilo zdaj ? pomoje se bo v enga iz 1d zalubla <33
3. Next?❤ neeeeeeeeeeeeeeeeeext + nowa bralka
29. oktober 2013
1. Torej...kaj mislite, kdo je Arianin oče? ;D simon cowell
2. Kaj se bo zgodilo zdaj ? živela bo z 1D
3. Next?❤ neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
29. oktober 2013
u28319
u28319
1. mogoče je un k je narediu nesrečo hahah sry, sam ni pol logičn, ker gre u zapor...://
2. nevem, zgodba je tvoja. ti pripoveduješ NAM in ne MI tebi;D
3. Jaaa neeeekšttt!!!!! :33
29. oktober 2013
Neeeeeeeeeeext!!!!!
29. oktober 2013
u152542
u152542
1. Simon Cowell
2. Nevem

Neeeeeeeeeext
29. oktober 2013
hihi važn da je oni ime isto ko men :3