Forum
Uspešna, lepa, model, dobrosrčna, prijazna… vse te besede prekrasno opišejo Sam Love britanski najbolj iskani model in foto model.

Reven ali pa tudi ne, brezdomec …. Vse te besede prekrasno opišejo Harrya Stylesa britanskega brezdomca.

A kaj se zgodi ko se Sam na cesti zaleti v Harrya in mu ponudi prenočišče ter hrano, se bosta zaljubila, bo Harry lahko pozabil na preteklost in ji dovolil vstopiti v svoje srce, bo Sam lahko v Harryu sploh videla kaj več kakor možnost za še večjo slavo?

Vse to lahko ugotovite v zgodbi Teach Me How To Love Again

Harry Styles

Sam Love

15. januar 2015
Neeeeeeeeext omb kako popovno!!!!,
17. januar 2015
nextt
18. januar 2015
Prosim ce se mal oglasujete pa obljubim da napisem pru next pr saj 4 nextih
18. januar 2015
Neeeeext!
18. januar 2015
next
18. januar 2015
neeeext
18. januar 2015
u186893
u186893
Next
18. januar 2015
NEEEEEXTT
19. januar 2015
u186893
u186893
Mas ze sedem nextov
19. januar 2015
next
19. januar 2015
opazl bote da bo tale Sam ful zafnana pa samozavestna kr preveč
****************************************************************************************************************
Vsako jutro se zbudim ob pesmi animals od Maroon 5in tako je bilo tudi danes zjutraj. Ugasnila sem budilko in vstala iz postelje ter se počasi ampak res počasi odpravila do kopalnice tam sem se umila po obrazu, umila zobe in lase spela v čop. Odšla sem do svoje omare in ven vzela najkove črne tekaške pajkice in roza tekaško majico brez rokavov, vzela svoj ipod in slušalke iz predala moje nočne omarice ter odšla po stopnicah v kuhinjo, kjer sem pojedla polnozrnate kosmiče z mlekom, pomila posodo ter se odpravila v hodnik, kjer sem obula svoje roza tekaške čevlje in si oblekla črno jopico, ter odšla ven na ulico po kateri sem začela teči na zvoke pesmi demons od imagine dreagons.
Po pretečenih 5km sem se vrnila domov. Najprej sem se odpravila v sobo, kjer sem si pripravila oblačila za moj delovni dan. Iz omare sem vzela črne usnjene pajkice, belo srajco in črn suknjič. Na hitro sem skočila pod tuš, si umila glavo in telo, ter si zavila lase in telo v brisačo ter stopila izpod tuša in pred ogledalo, kjer sem si posušila lase in si jih narahlo nakodrala. Oblekla sem se ter se spet postavila pred ogledalo, kjer sem si na obraz nanesla bronzer, puder v prahu, eye liner, maskao in rdečo šminko a še vedno je nekaj manjkalo moji opravi, zato sem iz omare vzela črn klobuk in si ga poveznila na glav in ja izgledala sem popolno. Obula sem si črne pete, ki mi segajo čez gleženj in vzela svojo črno torbico v katero sem pospravila, telefon, denarnico, maskaro in rdečo šminko ter se odpravila v službo.
Ko sem se pripeljala v službo so me že vsi čakali saj rada modno zamudim. Valeria moja stilistka me je zasula z navodili kako bom danes pozirala, za katero modno hišo bom v petek hodila po modni pisti in kaj bom imela oblečeno a pravzaprav me je od tega zanimalo le katero modno hišo bom zastopala in izkazalo se je da se bodo v petek moje sanje uresničile, saj bom nastopala za Victoria's secret spodnje perilo. Končno bom lahko pokazala svoje telo sem si mislila sama pri sebi, medtem, ko so me drugi oblačili v oblačila, ki jih bom nosila za današnje snemanje.
**********************************************************************************************************
zanima me če se kiri sanja zaka je naslov tak k je?
19. januar 2015
Next
19. januar 2015
next
20. januar 2015
neeeeeeeexxt
20. januar 2015
Next
20. januar 2015
Pred fotoaparatom se počutim domače saj pred njim stojim že od petega leta, saj je bila moja mama najpomembnejša fotografinja velike Britanije. Ko rečem bila, to pomeni, da je že mrtva umrla je pred dvema letoma in isto leto ali bolje rečeno isti teden mi je zlomil srce moški, ki mi je pomenil vse, bila sva zaročena čez kakšen mesec bi se morala poročiti a me je zapustil, saj mu je v oči padla nekakšna grdoba, dekle ki mi ne seže do kolen in od takrat naprej preziram moške, nihče ne more več stopiti mojega hladnega kot led srca. Za nič mi ni mar razen za mojo kariero svojo kariero imam od takrat naprej na prvem mestu in nič oz. nihče tega ne more spremeniti.
Po desetih različnih opravah smo končali snemanje in čez dve ure moram biti na razgovoru za modno revijo, torej imam ravno dovolj časa da si grem po kavo ter se preoblečem, zato sem se na hitro preoblekla v oblačiva v katerih sem prišla na fotografiranje, objela Velrio ter se odpravila proti mojemu avtu, se usedla vanj in se odpeljala proti najbližjemu stabucksu.

V starbucksu sem si naročila kavo z mlekom ter naročila naj mi jo prinesejo k mizi, ko bo pripravljena a vse mize so bile zasedene, prostor je bil le še v kotu, pri fantu v raztrganih kavojkah, beli majici in kavbojski jakni z kodrastimi lasmi oziroma pri fantu, ki očitno nima pojma kaj je sti a pred njim ni bilo nobene kave ali hrane, da bi sedel v tem kotu »oprosti, opazil sem da strmiš v tistega fanta tam« je rekel natakar in pokazal na fanta v kotni mizi » Ja, no res je ampak opazujem le kako je oblečen, kdo pa sploh je to opažam da ni stranka, saj ne pije ničesar« sem vprašala natakarja »Ime mu je Harry, nima doma izgubil je svojo družino in šef mu dovoli biti cel dan v kavarni a zvečer ga naženejo ven tako da spi na cesti« mi je povedal natakar in jas sem mu samo pokimala ter se odpravila v fantovo smer »Kava z mlekom za Sam je pripravljena« so zaklicali izza pulta ravno ko sem se namenila proti Harryu ali kakor koli mu je že ime, Harry je pogledal v mojo smer in vse kar sem lahko naredila je bilo da sem se mu nasmehnila a on mi ni vrnila nasmeha.
Ko sem prispela domov, sem kavni lonček že spraznila, zato sem ga le vrgla v koš za smeti, ter se odpravila proti omari da bi izbrala mojo opravo za na razgovor. Po dolgem razmisleku, sem se preoblekla v roza srajčko z srčki, črno krilo, ki mi sega do kolen in moder suknjič, zraven pa sem obula črne rahlo lesketajoče se salonarje da sem zaključila svoj zgled sem si nadela še zlato verižico, ter popravila svoja ličila in se odpravila na razgovor.
Po petnajst minutni vožnji sem prispela do hiše, kjer se bo določila moja usoda a nisem se ustrašila zato sem le stopila iz avta in se odpravila proti glavnemu vhodu, kjer sem se ustavila dvakrat globoko vdihnila in izdihnila ter se odpravila v stavbo. Pri vratarju so mi povedali da moram po stopnišču in desno, kjer bom videla vrata z napisom Victoria in tam naj potrkam. Povzpela sem se po belih krožbih stopnicah z zlato ograjo oziroma pozlačeno ograjo do dolgega hodnika na koncu katerega so bila bela vrata z velikim napisom Victoria, to bo to sem pomislila sestala se bom z Victorio in kar bo bo. Potrkala sem po vratih in izza njih se je slišal ženski glas ki mi je rekel naj vstopim, zato sem počasi pritisnila na kljuko in odprla vrata. Za delovno mizo je sedela Victoria in mi pomignila naj vstopim »Vsedi se« mi je prijazno rekla, jas pa sem najbrž izgledala kot živčna razvalina. »Povej mi kaj o sebi« mi je rekla zato sem ji povedala svojo zgodbo ona pa je samo kimala. »Sam dobiš službo« ob tem sem se tako razveselila, da če ne bi bila tukaj bi vstal s stola in začela skakati po sobi » a le pod pogojem, da storiš nekaj neverjetnega, povečaj svojo slavo, ki jo že tako ali tako imaš, vsako podjetje te hoče zase, stori nekaj da boš stopila v srca vseh ljudi in za to imaš čas le en teden« ob njenem pogoju me je zaskrbelo, kaj naj storim, s čim naj se prikupim ljudem?

KAJ BO STORILA SAM?
22. januar 2015
pomagala bo harry ju, pač ponudila mu bo prenočišče in hrano in to.......
neeeeeeeeeeeeeeeext
to je fullllllllllllllllll popopovno
22. januar 2015
u matr, harrya bo uzela k seb. kej vec pa nebom povedala kr pol nebo zanimivo hehe
next baby, next!
24. januar 2015
hahahahahah ja bomo vidl ka bo ne... neexxxt je v nastajanju
25. januar 2015
Jeeej
25. januar 2015
Next
29. januar 2015
Nisem imela pojma kaj naj storim vedela sem, da so punce, že sodelovale pri organizacijah za pomoč ljudem vedela sem, da so brezplačno delale v ljudskih kuhinjah, ampak nisem vedela česa še niso storile.
Odločila sem se za dobrodelni sklad, ja ustanovila bom dobrodelni sklad. Jutri bom to povedala Victorii sem se odločila ko sem z avtom pripeljala do trgovine da kupim hrano za v hladilnik.
Ko sem nabrala dovolj hrane in jo plačala, sem se odpravila proti vratom da bi odšla nazaj v avto a zunaj je močno deževalo, zato sem tekla proti avtu in na zadnji sedeš vrgla nakupovalno vrečko ter se usedla na sprednji sedeš , prižgala avto in zavila na cesto. Deževalo je tako močno, da moji brisalci na vetrobranskem steklu niso mogli brisati dovolj hitro. Po dveh minutah vožnje sem na pločniku na klopci opazila sedeti osebo, brez dežnika zato sem ustavila avto in z dežnikom stopila do tiste osebe kateri zaradi mraka nisem videla obraza. »Usedi se v moj avto, peljala te bom domov« sem rekla tej osebi, ki je bila očitno moški zaradi njegove postave »Nimam doma« mi je rekel »Ne morem te pustiti tu na dežju, pridi dokler dež ne poneha boš ostal pri meni« sem mu rekla on pa se mi je zahvalil in z mano odšel proti mojemu avtomobilu. Ko pa se je usedel vanj in je svetloba osvetlila njegov obraz sem onemela, bil je Harry tisti iz starbucksa, ampak rekla nisem nič, le pohodila sem plin in se odpeljala domov.
»spiš lahko v sobi za goste takoj po hodniku, prinesem ti oblačila, da se boš lahko preoblekel« sem mu rekla in odšla v mojo staro sobo, sobo polno spominov, ki jih želim pozabiti in iz omare vzela črne pritisnjene kavbojke in belo majico z kratki rokavi ter črno jopico, če bi ga zeblo in odšla nazaj v dnevno sobo a Harrya ni več bilo v dnevni sobi zato sem odšla proti sobi za goste in odprla vrata. Sedel je na postelji z hrbtom obrnjenim proti meni, v roki držal svojo verižico in nekaj govoril ampak tako potiho, da nisem razločila kaj govori. »Prinesla sem ti oblačila« sem rekla in oblačila postavila na posteljo »Hvala« je rekel in se mi nasmehnil, jas pa sem mu nasmeh vrnila in šele takrat opazila njegove oči zelene barve v katera se lahko kar poglobiš a sem to misel hitro potisnila na rob mojih misli in se odpravila iz sobe v kuhinjo.
Čez kakšne pol ure sem končala z pripravo večerje in Harry ni iz sobe prišel niti enkrat v tem času. Ko sem pripravila mizo sem snela roza predpasnik, ki sem ga imela na sebi da si nebi uničila oblačil in odšla pogledat kaj Harry prične. Narahlo sem potrkala po vratih »Ja?« sem zaslišala iz druge strani »Večerja je pripravljena prideš?« sem ga vprašala a odgovora ni bilo. Čez kakšne dve sekundi pa so se odprla vrata in tam je stal Harry oblečen v delo majico in črne kavbojke, ki so se mu prilegale tako dobro, da so zgledale kakor, da bi bile narejene le zanj. Sledil mi je do jedilnice in počakal, da sem si prva vzela hrano ko sva pojedla mi je pomagal očistit posodo in se namenil proti sobi »Počakaj, poglejva kak film prosim, po dveh letih si prva oseba, ki je bila v tej hiši z mano delaj mi družbo« ni odgovoril le pokimal je in z mano odšel proti kavču.
08. februar 2015
ja pa ii. k njej domov je šel.
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxtttttttt
08. februar 2015
Iiiiiiiii kako je prijazna ampak jaz nebom če mi takoj ne daš nexta
08. februar 2015
Next
10. februar 2015
To je Bethany Mota drgač:3
10. februar 2015
n.e.x.t. tkoj!
10. februar 2015