Forum
мιѕlιм, dα je тo prvι υɴιoɴ j ғαɴғιcтιoɴ тυĸαj ɴα ιɢrαн. ɴo, zɢodвιco вoм pιѕαlα z ιɴeѕ, мojo вғғ, ιɴ ɢovorιlα вo o ѕĸυpιɴι υɴιoɴ j (leтoѕ ѕo вιlι ɴα х ғαcтor-jυ, ιɴ prιѕтαlι ѕo ɴα 4. мeѕтυ).
####################################################################################

●ғelιcιтy ѕιlver мαrмoɴ●
''Olly!'' Sem vzkliknila, ko je stopil skozi vrata.Vrgla sem se mu v objem in prižel me je k sebi. ''Fel, pogrešal sem te!'' Je veselo vzkliknil ter se nasmehnil v moje lase. Tedaj je skozi vrata stopil še drug fant. ''Fel, to je Jaymi, moj zaročenec.'' Ga je predstavil Olly. ''Jaymi, to je Felicity, moja sestra. Z Jaymi-jem sem se na rahlo objela, ter se nasmehnila.
Pa mi pustite, da se vam predstavim. Sem Felicity Silver Marmon, 18 letno dekle, ki živi blizu London-a. Ja, Olly Marmon je moj brat. In kot ste pravkar ugotovila, ja, malce je drugačen. Pač, grdo rečeno...gej. Ampak ko mi je to povedal, to ni spremenilo odnosa med nama. Pravzaprav je še vedno isti stari Olly. Jaymi pa je eden izmed članov skupine Union J, ki je bila pred kratkim na X Factor-ju. No, sama pa nimam fanta, in ga tudi nikoli nisem imela. Rada igram kitaro, najboljše prijateljice nimam, imam pa zato najboljšega prijatelja. Ki je moj pes Snowey. Je ogromen husky in imam ga najraje na svetu poleg svojega brata.

(Ja, spet je Acacia, ampak če pa je najlepša)

Olly mi je obljubil, da me bo danes Jaymi odpeljala v London spoznat Union J in da gremo za 31. December v New York. KOMAJ ČAKAM!
''Že imaš vse pripravljeno?'' Je vprašal Olly in veselo sem pokimala. ''Dobro, uživaj.'' Je dejal Olly in me še enkrat objel. On namreč ne gre z nama, bo pa se nam pridružil v New York-u za novo leto. ;$
Olly in Jaymi sta mi pomagala kovčke dati v avto. Še enkrat sem se poslovila od Olly-a potem pa se usedla na sprednji sedež poleg Jaymi-ja. ''Pripravljena?'' Je vprašal in veselo sem pokimal. Jaymi-ja em videla samo prek skype-a, ko sme se pogovarjala z Olly-em, v živo pa ga vidim prvič.
Vožnja do London-a je bila precej dolgočasna, prispela pa sva v dobrih dveh urah. ''Tukaj sva.'' Je dejal Jaymi in se nasmehnil. ''Končno.'' Sem dejala in z Jaymi-jem sva se zasmejala. Pomagal mi je vzeti kovčke z avta in odpravila sva se proti veliki hiši, kjer zdaj živi z fanti.
''Fantje, doma sva!'' Je vzkliknil Jaymi, ko sva prišla v hiši. ''Uh, zdaj pa še po stopnicah.'' Je zagodrnjal in se mi nasmehnil. ''Ah, bom že sama.'' Sem odvrnil ter mu kovček vzela iz rok. ''Si prepričana?'' Je vprašal jaz pa sem pokimala. Ko sem že hotela povleči kovček po stopnicah navzgor me je prekinil vzklik Jaymi-ja. Nanj sta se namreč vrgla dva fanta. En rjavolas, z malce skodranimi lasmi, ter drugi z vražje črnimi lasmi. ''Fanta, to je Felicity. Oziroma Fel.'' Je rekel, ter pokazal name. ''Fel, to sta JJ...'' Pokazal je na fanta z črnimi lasmi. ''...in George.'' Pokazal je na fanta z rjavimi lasmi, ki so bili malce nakodrani. Njegove oči so bile rjave, in imel je izrazite lične kosti. Rahlo se je namsehnil ter mi pomahal. Šele tedaj sem opazila, da ima na glavi kapuco z opičjimi ušesi. ''Kličeš ga lahko Opica. Kar tudi je.'' Se je pošalil Jaymi, George pa ga je jezno pogledal in si snel kapuco. ''Kaj?! Resnico sem povedal.'' Se je branil Jaymi, George pa ga je še bolj jezno pogledal.
Tedaj je nekdo zakašljal za mano in poskočila sem ter se obrnila. ''In Josh.'' Je še dodal Jaymi, ko sem opazila, da za mano stoji še en rjavolasec, z lepo urejenimi lasmi, za katere verjetno porabi pol ure, da si jih uredi. ''Fel.'' Sem se tokrat sama predstavila in se nasmehnila. Josh mi je nasmeh vrnil, potem pa se zazrl v dva kovčka poleg mene. ''In vi bi naj bili gentlemeni, punca pa mora kovčke sama vleči po stopnicah? Lepo vas prosim.'' Je dejal ter mi enega izpulil iz rok. George in JJ sta se zahihitala. ''Ne, saj ni treba bom že sama.'' Sem rekla, Josh pa je odkimal. ''In kako si?'' Je vprašal JJ, in obrnila sem se nazaj k trem mušketirjem. ''Ah, razen tega, da ne smem kovčkov sama po stopnicah, še kar dobro.'' Sem odvrnila, in vsi štirje so se zasmejali. ''prav, ti razpakiraj, potem pa pridi na kosilo.'' Je dejal Jaymi, jaz pa sem ga začudeno pogledala. Kosilo? Saj je ura že o8;oo! ''Jaymi, rekel si kosilo.'' Je ob zadrževanju smeha izjavil George, nato pa planil v blažen krohot. ''Mislim sem večerjo. Pridi na večerjo.'' Se je popravil Jaymi, in vseh nas pet je planilo v smeh. ''Prav.'' Sem rekla med hihitanjem, potem pa mi je Josh pomagal spraviti kovčka v mojo novo 'sobo'. ''Hvala.'' Sem se zahvalila. ''Malenkost.'' Je odvrnil, in ko je to izrekel je izginil iz sobe. ''Huh.'' Sem dejala, ko sem odprla kovček in so iz njega padla nekatera oblačila.
Ko sem razpakirala sem se preoblekla v malce manj topla oblačila. Ohlapna trenirka in majica z kratkimi rokavi sta bili kot nalašč, saj je bilo v hiši še kar toplo, čeprav je 28. December. Obula sem si tople copate, ter se odpravila po stopnicah v jedilnico. Tam sta Josh in George igrala šah, in držala sta se precej resno. ''Kdo je na potezi?'' Sem vprašala ter se postavil ob njiju. Josh me je pogledal, George pa je rahlo zardel. ''Monkey.'' Je odvrnil Josh, George pa ga je jezno pogledal ter še bolj zardel. Prisedla sem k Georgu. ''Ti gre?'' Sem vprašal. ''Niti ne.'' Je odvrnil ter se namrščil. Vsi trije smo se zasmejali. ''Da vidim...'' Sem dejala, ter se zazrla v šahovnico, na kateri je bilo še prav malo figur. Zmagoval je seveda Josh-a, a kmalu sem zagledala dobro potezo, s katero ga lahko prelisičim. ''Ti lahko pomagam?'' Sem vprašala, George pa je pokimal. ''Ampak, pazi, da ne izgubim!'' Je še dodal, jaz pa sem v smehu odkimala. Tekača sem postavila nasproti kraljice. ''Slaba poteza.'' Je odvrnil Josh ter mi z kraljico pobral tekača, a ni opazil konja. ''Pa je šel prvi tekač.'' Je zavzdihnil George. ''In...'' Konja sem premaknila na kraljičino mestu, in izraz na obrazu Josh-a se je spremenil iz precej zadovoljnega v presenečenega. ''...Josh-eva kraljica.'' Sem dejala, ter kraljico stisnil v svojo pest. ''Woo-ho! Pazi se zdaj Josh!'' Je vzkliknil George in zasmejala sem se. ''Vedno moraš misliti vsaj dve potezi vnaprej. Zlato pravilo šaha.'' Sem dejala ter se nasmehnila. ''Josh, ti si na vrsti.'' Sem še dodala in se nasmehnila. ''Živjooo!'' Je nenadoma zavil JJ, ko je prišel v jedilnico. ''Move it.'' Je dejal ter se postavil predme. George je prhnil. ''Pa saj bo vseeno sedela poleg tebe, Monkey.'' Je izjavil JJ, George pa je zardel. JJ me je potegnil v stoječ položaj, se usedel na moje mesto, nato pa me potegnil nase. ''Te moti?'' Je vprašal, jaz pa sem še vedno skoncentrirana na igro, odkimala. ''Josh, na vrsti si.'' Je Josh-a še enkrat spomnil George. ''Ja vem, razmišljam za razliko od tebe.'' Je odvrnil Josh, jaz in JJ pa sva se zasmejala. ''Zakaj si mi že morala vzeti kraljico?'' Je vprašal Josh, jaz pa sem mu pokazal jezik. Josh je prestavil svojega konja bliže Georgovem kralju, ki je trenutno vladal brez kraljice. Oči sem stisnila v tanko režo, nato pa videla priložnost...da dobim nazaj kraljico. Enega izmed kmetov, ki je bil že daleč od svojega začetnega polja, sem premaknila naprej. ''O ne, pa ne boš.'' Je z nasmeškom odvrnil Josh, ter mi pot zaprl z trdnjavo. ''Napaka, Joshy.'' Sem odvrnila, ter z tekačem pobrala trdnjavo. ''Ne!'' Je vzkliknil Josh ter se prijel za glavo. ''To Fel!'' Sta se razveselila JJ in George, Josh pa jima je pokazal jezik. Josh je bil spet na potezi. Ko je končno opazil, da je v nevarnosti njegov kralj, ga je premaknil mesto stran. ''Hvala Josh.'' Sem odvrnila. ''Šah...'' Sem dejala, ter pobrala svojega konja. ''...Mat.'' Sem zaključila besedo, in konja položila v pozicijo, da je bil v nevarnosti Josh-ov kralj. ''Kaj?!'' Je vzkliknil Josh ter preučil vse poteze njegovega kralja, da bi lahko pobegnil. ''Ne, to ni mogoče...'' Je izdavil, JJ in George pa sta se že hihitala. ''Ha, premagal sem te!'' Je vzkliknil George ter poskočil na svojem stolu. ''Ja, ker ti je pomagal Fel.'' Se je zbunil Josh, jaz pa sem se zasmejala. ''Saj si dober Josh.'' Sem rekla, ter ga potrepljala po rami. ''Ti tudi.'' Je odvrnil in zasmejali smo se...

####################################################################################

Saj vem, del je malce brezzvezen ;D
01. januar 2013
pri šahu. Tekač-a, spremenita v Skakač-a*
01. januar 2013
u115278
u115278
Shelly Hailey Doyle:

''Daj no mama zakaj preprosto ne morem praznovati novega leta s sošolci? Nisi fer!'' vzkliknem ko sva hodili proti železniški postaji. ''Shel kolikokrat ti morem rečti da se bojim zate! Mlada si, lepa si, tam bo pa polno pijancev in še pohodi te lahko kdo. Ne dovolim da si sama na Times Squaru. Lepo se bova imeli doma.'' reče mama in s tem me je znova razjezila. ''O gospa Doyle, kaj zdaj kako boste praznovali novo leto?'' je mojo mamo vprašala neka ženska ki jo mama pozna iz službe. ''S Shel bova skupaj praznovali doma in imeli večerjo, potem bova pa pol ure pred polnočjo šli ven v mesto si ogledat ognjemet.'' odvrne mama, jaz pa sem zavila z očmi in zavzdihnila. ''Če bi jaz mojemu sinu rekla naj ostane doma se ne bi strinjal.'' reče tista ženska. ''Moja Shel pa ima rada da sva skupaj.'' reče mama in me objame prek rame. Šli sva naprej. ''Mama! Prosim te pusti mi iti, vsakih 5 minut te bom klicala če bo kaj narobe. Samo pusti mi iti.'' rečem. ''Shel, razumi me da ne. Ne morem ti pustiti da si sama na Times Squaru.'' zavpije. ''Mama, stara sem 17 let in nimam umetnih jošk!'' zavpijem sred stopnic in potegnile sem plašč ter majico gor da sem pokazala modrček, mama pa je obstala in pritekla do mene ter mi hitro potegnila plašč dol. ''Ne delaj več tega kaj si nora?!'' vzklikne in me povleče za sabo. Ko sva prispeli domov sem se zaprla v svojo sobo in mama je prišla noter. ''Shelly prosim te nehaj. Skrbi me zate.'' ''Očitno te skrbi preveč. Se ti ne zdi?!'' zavpijem in stečem v kopalnico.

http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/576363_212917835507813_849090502_n.jpg

(klikni na link)

In zdaj naj se vam predstavim. Sem Shelly Hailey Doyle ali krajše Shel, tako me kliče mama in nekateri prijatelji. Stara sem 17 let in živim v New Yorku sama z mamo v stanovanju v bloku. Moja mama dela v trgovini z oblačili, ampak se oblači včasih preveč staromodno. In sploh ne dojame da rastem. Ne dovoli mi preživeti najdaljše noči s prijatelji. Še za fanta misli da sem premlada. Trenutno mi je všeč sošolec Jim in sva se tudi dogovorila da preživimo silvestrovo skupaj. Sigurno bi me poljubil ob polnoči. Ampak ne, mama mi ne pusti. Če bo treba se bom tudi izmuznila skozi okno. Ne bom preživela novega leta zaprta noter pred TV. Morem na Times Square. Še Justin Bieber bo tam pel ter Demi Lovato. In dvignili bojo kristalno kroglo. No neke najboljše prijateljice nimam, so mi pa sošolke kar vredu...
01. januar 2013
Felicity
################################################################################
''Kaj je za večerjo?'' Sem vprašala, ko je Josh zlagal figurice nazaj na šahovsko ploščo. Tokrat bosta igrala JJ in on, vendar jaz ne smem pomagat. ''Ne vem.'' Je odvrnil Josh. Jaz sem se presedla z JJ, na drug stol. ''Tokrat pa bom zmagal.'' Je dejal Josh, jaz pa sem se nasmehnila. ''Bomo videli.'' Je odvrnil JJ. ''Saj sploh ne znaš igrati!'' Je v smehu rekel Josh, JJ pa je skomignil z rameni. ''Tudi prav.'' Je odvrnil ter prestavil svojega belega kmeta naprej. ''Ah, dolgčas.'' Sem izjavila, ko je JJ posledično izgubljal. Zazehala sem ter se naslonila na mizo. Nasproti mene, čez mizo, je sedel George, ki je buljil v šahovnico. ''Večerja!'' Je tedaj vzkliknil Jaymi in jedilnico prišel z predpasnikom okoli bokov ter loncem bog ve česa v rokah, na katerih je imel rokavice za peko. Obrnila sem se in prasnila v smeh, prav tako vsi ostali. ''Kaj?!'' Je vzkliknil in še sam planil v smeh. ''Nič, nič.'' Je odvrnil George, Josh pa je šahovnico skupaj z figurami premaknil na drugo stran mize, da bi lahko v miru jedli...
01. januar 2013
Next! <3
02. januar 2013
u116976
u116976
neeeeeext
02. januar 2013
u113507
u113507
Neext.!
02. januar 2013
Felicity
●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

Ko smo pojedli smo se porazdelili. Josh je šel v trgovino, Jaymi spat, JJ je gledal televizijo, Georg-e je bil nekje zunaj, jaz pa sem sedela v jedilnici in listala revije. Dokler nisem prišla do Heat Magazine. Ko sem opazila, da so na naslovnici napisani tudi Union J, sem jo hitro odprla. Nekaj časa sem listala, dokler nisem prišla do njih. Vsak je bil posebej intervjuvan, in smehljala sem se vse, dokler nisem prišla do George-a. Tedaj je moj nasmešek striktno upadel, ko sem prebrala prvo besedo, ki sem jo zagledala. 'I was fat(Bil sem debel.)'. ''kaj za...'' Sem izdavila ter se poglobila v vsebino.
'Nisem preveč samozavesten, svoje majice ne bi slekel niti v bazenu, tudi sončit bi se šel z majico.' Je povedla na vprašanje, ko so vprašali, če bi se slekel za photoshoot, tako kot ostali fantje. Nalsednje vprašanje je bilo zakaj in George je povedal, da je bil v šoli ves čas tisti, ki so ga najbolj izzivali, programirali so mu v glavo, da je debel, in se smejali, ko se je mogel obleči v športno. Nekoč so mi tisti v šoli zlomili tudi zapestje.'
Tedaj me je prijelo, da bi razbila najbližjo vazo, raztrgala revijo in šla do tistih hudob ter jim zdrobila in odgriznila glave. ''Debel. Ne mogoče.'' Sem izdavila ter zaprla revijo. Pomislila sem na George-a. O MOJ BOG, NEMOGOČE. Pa saj je izjemno suh! In verjetno ima tudi six-pack-e da te vrže. Pa njegova zapestja! Saj so tanka skoraj tako kot moja, tudi hlače nosi verjetno S. O Moj Bog, to preprosto ni mogoče, to ni res, temu popolnoma ne verjamem. In, da so mu zlomili zapestje! GROZA! Najraje bi jih zadavila, razkosala, raz... ''Kaj pa ti tako zatopljena v svoje misli?'' Je vprašal JJ, ko je prišel v kuhinjo. ''Heat Magazine?'' Je vprašal, medtem ko sem jaz še vedno strmela v mizo, in premišljevala o umoru neznanih oseb. ''Haloooo...'' Je izjavil JJ ter mi z roko pomahal pred obrazom. ''oh, oprosti, zamislila sem se.'' Se, dejala ter zmajala z glavo. ''Sem opazil ja. Je kaj narobe?'' Je vprašal, jaz pa sem le bežno odkimala. Revijo Heat sem vrgla nazaj k ostalemu kupu ter vzela Jade's Zipp. ''No, tudi prav.'' Je odvrnil JJ ter se izgubil Bog ve kam. Še enkrat sme hotela pograbiti po Heat-u, ko je iz kuhinje prilezel George. ''Hej.'' Sem ga hitro pozdravila ter odprla Jade's Zipp. George me je pogledal, saj najverjetneje ni pričakoval, da bom tukaj. ''Hej.'' Je odvrnil nekoliko z raskavimi glasom, nato pa se usedel nasproti mene. ''Kaj počneš?'' Je vprašal, jaz pa sem obrnila list revije, ki sem jo držala v rokah. ''Ah, pregledujem če imajo spet kakšno svežo govorico, trač, drek, ki ni resničen. Vedno si nekaj izmislijo, in nam natrobijo laži.'' Sem odvrnila, ter s kotičkom očesa opazila, da se je nasmehnil in zardel. Lahko bi vedela, zardevanje je posledica nesamozavesti, tudi meni se je včasih to dogajalo. Zavzdihnila sem, ter vrgla Jade's Zipp k ostalim. ''Čeprav je dolgčas, ker nimajo nič novega, o čem lahko lažejo.'' Sem še dodala, on pa se je zahihital. Naslonila sem se z komolci na mizo ter prhnila. ''In kje si ti odraščal?'' Sem ga vprašala, ko je bila tišina med nama če prav mučna. ''Ahm, v...'' Je zajecljal ter znova zardel. ''...Bristol-u.'' Je odvrnil. Nasmehnila sem se. ''Nimam lepih spominov od tam.'' Je še dodal ter se namrščil. ''Ah, pozabi na barabe. Glavno je, kako se počutiš zdaj.'' Sem še dodala, saj sem prav dobro vedela kaj je mislil. ''Kako si pa vedela, da sem mislil barabe z naše šole?'' Je vprašal, kot bi mi prebral misli. ''Oh,...'' Sem dahnila ter se naslonila na stol. ''Samo...zdelo se mi je.'' Sem še dodala. Tedaj je George z očmi ošinil revijo Heat. Pogledal je nazaj k meni, da je ugotovil, da ga opazujem z rahlo odprtimi usti, nato pa izpod Jade's Zipp potegnil Heat Magazine. ''Nor in slep pa tudi nisem.'' Je dodal, ter odložil revijo. ''Dobro, ja prebrala sem. In iskreno ti povem, da sem v tistem trenutku hotela vreči revijo v kamin ter razbiti vazo ali šahovnico.'' Sem dejala on pa se je zasmejal. ''Sem bil pač debel.'' Je rekel ter se zazrl v svoje roke. ''Kako prosim? Debel? Ah, daj nehaj! Zagotovo nisi imel 140 kilogramov kot moja soseda! Ona, če je šla mimo televizije, sem zamudila dva filma plus vse reklame! Če bi šla na... Mont Blanc je zagotovo celotna Evropa imela senco! Če se je kopala v morju, so astronavti mislili, da se je prikazala Atlantid-a. Prosim, ne reci več, da si bil debel, ker me skrajno nervira.'' Sem rekla, ter Heat Magazine zalučala med kup drugi revij. ''Ampak če pa sem!'' Se ni vdal George. O groza. ''Oh, daj nehaj, lepo te prosim! Že samo v tem puloverju zgledaš tako suho, da te je verjetno komaj kaj prijeti! Nosiš podobno številko hlač kot jaz in tvoje zapestja so tako suha, da jih verjetno objamem z mezincem in palcem, čeprav imam res kratke prste.'' Sem rekla ter nežno prijela njegovo roko. Malce se je zdrznil, a potem pomiril. Ko sem objela njegovo zapestje z palcem in mezincem, je zavzdihnil. ''Ne morem si izbiti tega iz glave.'' Je odvrnil, ko sem se umaknila. ''Prav, je že prav. Vem kako je to. Jaz sme bila v šoli ponižana, ker sem bila pre-suha. Zdaj več nisem. Zdaj me kličejo še samo 'suha'.'' Sem dejala ter se zazrla v mizo. Ker je bila mučna tišina, katere res nisem hotela poslušati sem vstala ter odšla v dnevno sobo gledati TV. JJ-a ni bilo, zato sem se lahko v miru razkomotila na zofi...
02. januar 2013
u113507
u113507
NEXT
02. januar 2013
u116976
u116976
neeeeext
02. januar 2013
u118084
u118084
neeeeeeeeeeeeeeext
04. januar 2013
u115278
u115278
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~SHELLY~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Bila sem jezna na mamo. Zakaj mi ne more dovoliti eno stvar ki jo prosim prvič v življenju? Vedno sem bila pridna, imela sem dobre ocene, učila sem se cele dneve da sem dobila vsaj 3. Še v trgovino sem ji hodila pomagat prodajat oblačila, doma sem kuhala ko je ni bilo doma.. Vse sem naredila in zdaj mi ne pusti. Sedela sem v svoji sobi in gledala skozi okno in razmišljala kako kruto je to življenje. Kar naenkrat mi je zazvonil telefon. ''Hej.'' me pozdravi Jimov glas. ''Hej.'' ga pozdravim nazaj. ''Kako si Shel? Saj prideš za silvestrovo kajne?'' me vpraša. Nisem vedela kaj naj rečem. ''Shel? Se je zveza prekinila?'' vpraša čez nekaj časa. ''Ne ne. Glej ne vem če bom lahko..'' ''Kako ne? Cel razred bo tam in bomo skupaj praznovali in še silvestrski poljub potem ne morem dat nobenemu če te ne bo.'' reče in zavzdihne. ''Oprosti ampak moja mama je tako stroga. Ne dovoli mi da sem sama tam. Želi da ostanem doma. Ampak obljubim da nekako pridem. Se bom pa skozi okno izmuznila če bo treba.'' odvrnem. ''No prav.Lepo se imej.'' ''Ti tudi.Čaw.'' In sem odložila slušalko. ''Mama ven grem!'' sem zavpila in preden bi kaj uspela rečt sem že pograbila plašč in stekla ven. Ker je bil sneg so ljudje večinoma hodili kar peš. Bilo je ogromno turistov ki so bili čisto veseli da so v New Yorku, jaz pa ne. Na nikogar se nisem ozirala, samo hodila sem in hodila. ''Hej pazi malo!'' vzklikne nek fant, ko ugotovim da sem se zaletela v njega in so mu padle vrečke iz rok. Mi je že žal da nisem gledala okoli sebe, zdaj me vsi gledajo in si mislijo da sem zadrogirana ali pijana ali podobno. ''Ti je jezik zmrznil?'' me spet vpraša tisti fant. ''Ne. Nič mi ni zmrznilo ampak mi očitno bo!'' vzkliknem. ''Slab dan?'' me vpraša, jaz pa ga grdo pogledam. ''Ja. Zelo slab dan.'' odvrnem in že mislim it naprej, ko se spomnim da so mu zaaradi mene padle stvari iz vrečke na tla. Obrnila sem se in mu pomagala stvari zložit nazaj v vrečke. Potem mi je pomagal da sem vstala. Pogledala sem ga direktno v oči in on se je rahlo nasmehnil, jaz pa mu nasmeha nisem vrnila. Samo gledala sem ga nekaj časa. Ko se me je z roko dotaknil sem začutila neko toploto, po celem telesu sem čutila toploto. ''No hvala da si mi pomagala, pazi drugič kje hodiš, prav?'' reče, jaz pa sem samo prikimala in šla naprej. Še enkrat sem se obrnila in on je še vedno stal tam ter gledal za mano. Še pomahal mi je, jaz pa sem samo zmajala z glavo in se odpravila na Times Square kjer so že pripravljali vse za praznovanje čez 2 dni. Ampak tisti fant mi ni šel iz glave, kot da sem ga nekje že videla. Mogoče na kakšni sliki. Ne vem.. Mogoče ga še kdaj srečam. Kaj če je še tam? Res me zanima kako mu je ime in iz kje prihaja in kaj počne v naši soseski. Ker zagotovo ni iz naše soseske saj bi ga drugače poznala. Tekla sem nazaj, a ga ni bilo več tam. ''Shelly!'' je nenadoma zavpila mama. ''Kaj je?'' jo vprašam. ''Pridi domov, veš koliko je ura? Lahko bi se ti kaj zgodilo. Pridi.'' reče in me objame ter me potegne za sabo in šli sva domov kjer je skuhala čaj. Upala sem da mi bo dovolila da grem.
04. januar 2013
u118084
u118084
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
04. januar 2013
u116976
u116976
neeeeeeext
04. januar 2013
neeeeeeeeeeeeeeeext

nova bralka
05. januar 2013
Felicity
●From London to New York●
''Oh, groza, sovražim svojo prtljago.'' Sem dejala, ko se je moj kovček odprl ravno na pragu našega apartmaja in vsa oblačila so zletela ven. JJ je za mano planil v smeh ter mi jih pomagal zbasati nazaj noter potem pa me potisnil naprej v stanovanje, skupaj z napol odprtim (ali zaprtim, če ste pesimist) kovčkom. ''Uf, je lepo. To je že skoraj kot stanovanje.'' Sem dejala, ko sem se skoraj spotaknila čez lastno prtljago. ''To je, stanovanje.'' Je dahnil Josh, ki se je očitno že vrnil z -hitro-hočem-v-trgovino- nakupov, ki jih je opravil takoj ko smo prišli na letališče, in potem je mogel Jaymi nesti njegovo prtljago. ''No, a si se že vrnil, gospod Zapravljivec?'' Ga je z otročjo opazko zbodel JJ. ''Ja, sem se. Ali me ne vidiš?'' Mu je milo za drago vrnil Josh, s še bolj otročjim odgovorom. ''Ne, neviden si.'' Mu je odvrnil JJ v smehu, jaz pa sem zavzdihnila. ''A sta lahko še bolj otročja? Predvidevam da...-'' ''-Raje ne predvidevaj. To ni dobro.'' Me je prekinil Josh, JJ pa se je zarežal. ''Oh, haha, kako smešno, poglej ,skoraj sem umrla od smeha.'' Sem dejala z nasmeškom na ustih ter zavila z očmi. ''Oh, daj no Fel, razvedi se malo!'' Je vzkliknil JJ in me dvignil v zrak ter vrgel na zofo. ''Okej, samo ne meči me kot cunjo.'' Sem rekla ter se zasmejala. ''Ja, že praaaav.'' Je zavil JJ in mi pokazal jezik. Bil je 30. December. Oh, kako ljubko. Najprej bi se raznežila, ter začela jokati, ker bo kmalu leto 2013. Oh, 13 je nesrečna številka. V enem filmu...ah, bolje da neham nakladati.
Ko sem razpakirala sem odšla v našo, tako lahko rečeno...no, pač 'kuhinjo'. Pripravila sem si vročo čokolado, ko je noter vdrl JJ, in se pritožil z otročjim glasom 'jaaaaz biii tuuuudi'. In tako sem jo naredila še njemu. Potem so se sicer še pojavili še Jaymi, George in Josh, a njim sem zabrusila, naj si jo sami naredijo. ''Oh, a JJ pa jo je dobil!'' Je vzkliknil Jaymi ter pomežiknil JJ-ju, jaz pa sem ga grdo pogledala. ''Jaymi, ne domišljaj si stvari, ki niso resnične.'' Sem mu rekla. ''Kaj pa če so dokaj resnične?'' Je vprašal, jaz pa sem mu zagrozila, ko sem svojo prazno skodelico, v kateri je bil prej kakav, postavila v pozicijo, da jo zalučan naravnost v njegovo glavo. ''Khm, zakaj mi je zdaj na misel prišel Napoleon?'' Je vprašal JJ, ko se je zastrmel skozi okno. Planila sem v smeh. ''Kaj je napoleon? A ni tisto neka italijanska sladica z mehko sredico...?'' Je vprašal Jaymi. ''Ti si tisti z mehko sredico...v glavi.'' Sem mu zabrusila in planili smo v smeh. ''Oh, groza, prvič v življenju je rekel nekaj pametnega, ti pa briješ norce iz njega. Jaymi, to ni lepo.'' Sem rekla, JJ pa me je grdo pogledal, medtem ko smo jaz, Jaymi, Josh in George planili v blažen krohot na JJ-ev račun.
05. januar 2013
NEEEEEEEEEEEXT
05. januar 2013
u115278
u115278
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~SHELLY~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

30.12. je in mama še vedno ni privolila. Znorela bom. Ker je bila v službi, sem si naredila kosilo sama, potem pa sem šla v mesto in si kupila pico ker je bilo kosilo za nič. Ko sem se dobro najedla sem se odpravila proti shopping centru in opazovala druge kako so bili srečni in brez skrbi. Samo jaz sem bila tam kot kakšna kisla kumara. ''Hej Shelly!'' je zavpil nekdo zadaj. Bil je Jim. Pomahal mi je in jaz sem mu pomahala nazaj. Bil je z mamo,zato ni prišel do mene. Odpravila sem se v trgovino s CD-ji in iskala kaj dobrega. Poleg mene je stal nek fant in oba sva prijela enak CD. Od One Republic. Pogledala sem ga in zdel se mi je znan. Oh to je ta v katerega sem se včeraj zaletela. Odložila sem CD nazaj na polico, on pa je strmel vame. ''Tebe sem že videl nekje.'' reče zamišljen. ''Ja si.'' odvrnem. ''Kako ti je ime in kje sploh živiš?'' vpraša. ''Shelly Hailey Doyle.'' odvrnem in on se nasmehne. ''Si mogla povedat polno ime? Potem ga morem tudi jaz.'' reče in zavzdihne. ''Ja povej.'' odvrne. ''Joshua Thomas John Cuthbert ampak vsi mi govorijo Josh zato sem Josh ne Joshua.'' reče. ''Me veseli, Joshua.'' odvrnem in komaj zadržujem smeh, on pa me grdo pogleda. ''Nisi še povedala. Živiš tu?'' vpraša. ''Ja.Nažalost.'' odvrnem, on pa me debelo pogleda. ''Eni bi ubijali da bi živeli tukaj, ti pa nažalost?'' se začudi. ''Ja. Mama mi sploh ne pusti da bi šla ven s prijatelji jutri na Times Square.'' odvrnem. ''Mogoče pa nisi dovolj zrela.'' reče, jaz pa ga grdo pogledam in se odpravim ven. ''Hej, sem kaj narobe rekel?!'' je še zavpil za mano, a sem jaz bila že zunaj. Torej mu je ime Josh. Pa zakaj razmišljam o njemu? Ne poznam ga pa še rekel mi je da sem nezrela.
05. januar 2013
neeeeeeeeeeeext
05. januar 2013
u116976
u116976
neeeeext
05. januar 2013
Neeeexxxt!!
In tko btw: Ni prvi FanFic od njih :'D
06. januar 2013
in tko btw, drugi ff je, je pa prvi ki ima vključene samo union j. a misliš da bi napisala če nebi vedla?
06. januar 2013
ja to pa ja... Ampak so že vključeni drugje :'D
06. januar 2013
sej vem x'dd
06. januar 2013
Felicity

“Fuck you, fuck you ver very muuuuch...„ Sem si tiho pela, ko smo jaz, JJ, George in Jaymi šli Človek Ne Jezi Se. Res ne vem, kaj imamo z temi družabnimi igrami. Bila sem tik pred ciljem z mojo drugo figurico, moja tretja in četrta sta še bile na prostosti, prva pa je že bila v varnem domu- in George je z svojo rdečo figuro stregel po življenju moje modre. V roki sem držala kocko ter jo tresla. Nato sem jo vrgla in pokazal je tri pike. Pogledala sem na igralno ploščo ter se sladko nasmehnila, nato pa George pokazala jezik. Figuro sem spravila v domek ter kocko vrgla Jaymi-ju. “Fel, če pri tem metu ne vržem ven, sem budala.„ Je rekel Jaymi, ter vrgel kocko. Pristal je točno eno mesto za mano. JJ se je zahihital. “Budala si.„ Sem dejala, Jaymi pa mi je pokazal jezik. Tudi JJ ni dobil možnosti da bi me vrgel tik pred tem, ko sem bila že nevarno blizu svojega doma, nakar je George vrgel šest pik, da me vrže ven. “To George.„ Se je zahihital Jaymi, jaz pa sem zavila z očmi. George se je obotavljal nato pa določil, da bo ven postavil še eno figuro, da me lahko prehiti. Še enkrat je vrgel, vednar tokrat je dobil le 1 piko. “Zakaj je nisi izločil?„ Je vprašal Jaymi, George pa je bežno skomignil z rameni ter zardel. “Opaaaaaaaa, George je-„ “Ne pa nisem.„ Ga je ostro odsekal George ter mi podal kocko. Ko sta se najini roki dotaknili, me je dobesedno streslo. George mora biti resnično jezen, saj je skoraj naelektren. “No, kako si napet.„ Ga je v ramo dregnil JJ. “Mogoče ga je kdo *kašelj* nategnil *kašelj*, da je tako *kašelj* napet *kašelj*.„ Je izdavil Jaymi. Zasmejali smo se. “No Jaymi, a bo? Ali te moram udariti po hrbtu, da nehaš kašljati?„ Je vprašal George. “Ne hvala. Sem že, vredu.„ Je odvrnil Jaymi in znova smo se zasmejali.
06. januar 2013
u116976
u116976
neeeeeext
06. januar 2013
HAHAHAH bogi George ko nikoli bič ne pokapira
Neeeexxxttt!!
06. januar 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
07. januar 2013
Felicity
“Groza, kje za vraga je Josh?„ Je vprašal Jaymi, ko smo se verjetno že stotič šli Uno. “Oh, ne da se mi več.„ Sem odvrnila, vrgla karte na mizo, ter se JJ-ju pridružila na zofi. “Nič pametnega.„ Je rekel JJ, ter že vsaj tretjič zamenjal kanal na televiziji. “Gremo gledat grozljivko?„ Je nenadoma vprašal Jaymi, jaz pa sem striktno odkimala. “No, pa saj imaš…„ Je rekel Jaymi ter se sarkastično nasmehnil JJ-ju. “Oh, daj nehaj.„ Je v smehu odvrnil JJ ter Jaymi-ju v obraz zabrisal blazino. “Saj veš.„ Je odvrnil JJ, Jaymi pa je pokimal ter pogledal George-a. “Ne pa ne.„ Je odvrnil George ter se zleknil na zofo poleg JJ. “Oh, daj no Georgie, saj vem.„ Je z piskajočim glasom dejal Jaymi, George pa ga je grdo pogledal. “A lahko nehate?„ Sem vprašala, ter s tem prekinila napetost v zraku, ki je postala še bolj neznosna kot ta tišina v prostoru. “Okeeej.„ Je odvrnil JJ ter me z blazino rahlo udaril v ramo. “Grozljivko bomo pa vseeno gledali.„ Je za nameček dejal še Jaymi ter vstal. “Ne noo..„ Sem zavila, ter ga hotela potegniti nazaj, a zaman. Jezno sem se usedla med George-a in JJ-ja, onadva pa sta se spogledala in zasmejala.
Spet pridušen krik iz zaslona in tokrat mi blazina pred očmi ni več pomagala. Glavo sem zakopala v George-jevo ramo on pa se je zahihital. “Ni smešno. Ne upam si na stranišče.„ Sem odvrnila. “Pazi, da nebo mokra zofa.„ Me je opozoril JJ in vsi trije so se zasmejali. “Grr…„ Sem jezno zbuljila kot kakšen volk ter se odpravila na wc. Ko sem 'končala' sem za sabo zaprla vrata in ker je bila tema, sem pred sabo videla le obris nekoga. “AAAAAAAAAAA!„ Sem zakričala, potem pa se je prižgala luč. “Omg, Fel, nehaj se dret, samo jaz sem.„ Me je pomiril Josh ter se nasmehnil. Tudi sama sem planila v smeh, nato pa so še prišli tisti trije bedaki, ki so se basali z kokicami ter skoraj umirali od smeha…
08. januar 2013
u116976
u116976
neeeeeext
08. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg