Forum
u84980
u84980
No napisala bom mojo drugo zgodbico in upam da vam bo ušeč. Amm...ta zgodba ni resnična.
♔♔♔♔♔♔♔♔♔♔♔♔♔♔♔♔♔♔♔♔♔♔♔♔♔♔♔♔♔♔♔♔♔♔♔♔♔♔♔♔
Ležala sem na plaži in gledala v nebo. Veter je prijetno pihal. Mislila sem da je moje življenje popolno. Vendar ni.
~
Spet sem ga zagledala. Srce mi je začelo hitreje biti. Pogledal je proti meni. Skrila sem se za zid. Ni smel izvedeti moje skrivnosti. Nikoli. Zvonilo je. Zavila sem z očmi in počasi odšla v učilnico. Vsi so me pogledali. Zardela sem. Nisem bila vajena pozornosti. Bila sem normalna. Imela sem prijatelje, vendar tudi sovražnike. Usedla sem se zraven moje najboljše prijateljice Aide. Nasmehnila se mi je in nekaj zapisala v zvezek.
28. marec 2012
u84980
u84980
Amm slike dam drugič
28. marec 2012
next! ful dobra zgodbica!
28. marec 2012
u84980
u84980
♔♔♔♔♔♔♔♔♔♔♔♔♔♔♔♔♔♔♔♔♔♔♔♔♔♔♔♔♔♔♔♔♔♔♔♔♔♔♔
Zvonilo je. Nasmehnila sem se in pospravila zvezke v torbo. Ko sem prišla iz razreda me je nekdo objel. Pogledala sem ga. Bil je Luka. Moj najboljši prijatelj. Vrnila sem mu objem. Nasmehnil se je in nastavil roko. Grdo sem ga pogledala in iz žepa povlekla zavojček čigumijev. Veselo me je pogledal. Zavila sem z očmi in mu dva čigumija položila v roko. Odšel je. Skomignila sem z rameni in odšla do naslednje učilnice. Imeli smo matematiko. Sovražila sem jo. Usedla sem se na svoje mesto ki je bilo zraven Aide in pripravila zvezke. Popila sem še malo vode, in odšla v jedilnico. Tam so bili zbrani že vsi razredi. Poiskala sem 9.a. V tem razredu je bil Alex. Ko sem ga zagledala se je poljubljal z Anno. Po licu mi je spolzela solza.
28. marec 2012
u84980
u84980
aww...hvala full
28. marec 2012
neext!
28. marec 2012
u73465
u73465
Next!!!! Fuul carski začetek!!!

Upam, da nisi jezna kr uglašujem samo če bi kdo bral mojo zgodbo:
http://www.igre123.com/forum/tema/dez-ljubezni/27994/

Ne pozab: NEXTY!!!
28. marec 2012
u84980
u84980
Ne nism jezna...in že pišem.
28. marec 2012
u84980
u84980
Stekla sem na stranišče. Slišala sem Aido ki je tekla za mano in vpila naj jo počakam. Nisem se ustavila. Ko sem jezno odrinila vrata stranišča je nekaj počilo. Nekaj sekund pozneje sem v roki začutila bolečino. Usedla sem se na tla in poskušala odmisliti bolečino. Čez nekaj časa so se vrata spet premaknila. Vedela sem da pred mano stoji Aida in gleda moj obraz, ki je zaradi solz postal malo lisast. Sedla je zraven mene in rekla »Oh Kat, ti res nimaš sreče v ljubezni«. Po licu mi je spolzela če ena solza. Objela me je. Takrat sem spet začutila bolečino v roki. Zastokala sem. Čudno me je pogledala, jaz pa sem pokazala na mojo roko. Zavila je z očmi in mi pomagala vstati. Odšli sva do naše razredničarke in jo prosili če lahko odideva domov. Seveda naju je spustila, saj sva bili njeni najljubši učenki. Počasi sva hodili in se pogovarjali o vseh mogočih stvareh. Ko je omenila Alexa sem začutila ostro bolečino v mojem srcu. Očitno je opazila izraz na mojem obrazu, zato je nehala govoriti o njem.
Upam da vam je ušeč.
28. marec 2012
u84980
u84980
Next?
28. marec 2012
neext< 33
28. marec 2012
u84980
u84980
še en komentar pa nextam.
28. marec 2012
Next!
28. marec 2012
nujno next!!!!!!!!!!
28. marec 2012
nexttt
28. marec 2012
u84111
u84111
next
28. marec 2012
am... zaka si si pa zbrisala profil?? pa tk ko je bla fajn zgodbica!
16. april 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg