Forum
no, ker že vsi pišete zgodbice, jo bom pa še jst!!!!
naj se malo predstavim, sm Larisa, stara sm 14 let in začela sem hoditi v 9 razred. naj vam predstavim še mojo BFF Katjo, sosedi sva, zato se veliko videvava. seveda sva obe zaljubljeni in to v dva najlepša tipa na naši šoli; jst sm v Matijo ona pa v Mateja. čeprav smo sošolci in dobri prijatelji še vedno ne vesta kaj midve čutiva do njiju! no kot sm povedala začelo se je novo šolsko leto in spet smo bili skupaj po dolgih počitnicah, le da fanta tokrat nista bila več samska ampak bila sta z dvema najlepšima puncama na šoli. njuni punci sta bili Tina in Tjaša. mene in Katjo je to zelo, zelo ZELO strlo.

naj nadaljujem???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

13. julij 2010
aja...zgodbica je izmišljena in v njej nastopajo le izmišlene osebe...tudi slikce so izmišljene!!
13. julij 2010

to sm jst..Larisa
13. julij 2010
u19799
u19799
dobr jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
13. julij 2010

to je Katja
13. julij 2010
aja zmotla sm se...on ni Matija ampak Kristijan!!!!
13. julij 2010
u19799
u19799
dj že kj napiš
13. julij 2010
neeext!
13. julij 2010
ja no.....
ker je mene in Katjo zelo strlo smo se malo oddalili. ampak še vedno smo bili frendi. moja starša sta odpotovala v egipt..to pomeni, d mam celo hišo zase! priredila bom zabavo za začetek šol. leta ali začetek nočne more. povabila sm vse moje sošolce in nekaj starejših prijateljev...med povabljenci pa sta bila tudi Kristijan in Matej. ob 20.00 pa se je zabave pričela. plesali smo in delali vse kar se na zabavah počne. Kristijan pa je svojo punco zasačil pri poljubljanju Krisa! Kristjana je skoraj kap zadela, zato sem z njim stopila vn! pogovarjala sva se in v tistem trenutku me je vprašal, če bi bila njegova punca, le zato, da preboli Tino. najprej sm hotla reči ne, a me je pregovoril in tako sva zdaj par, a le zato, ker mora preboleti tino. seveda je katja vesela zame, a si takšne zveze sploh ne želim. niti poljubil me še ni.
13. julij 2010
to je Tina:

to pa Tjaša:

13. julij 2010
to je Kristijan:

to pa je Matej:

13. julij 2010
zmotla sm se!!!!!!
to je kristijan:

13. julij 2010
ej neki mi povejte... je sploh vredno nadaljevat to zgodbo??
13. julij 2010
ja jee zeŁooo
14. julij 2010
ampak vseeno je lepo imeti fanta! prijavim se na fb in tam me že klikne moj sijoči lepotec!
K: Kristjan
J: jst

K: hei..veš nekaj ti moram povedat
J: ojla..no pa kar povek
K: upam, d me boš razumela..ampak nehati moram s tabo!!
J: aha..zka pa?
K: ker sm se s Tino pobotal in skupi sva spet!!!
J: happy for you
K: tnx
J: bye bye
K: čawči

KAKO je to MOGOČE??!! solza mi je stekla po licu, ugotovila sem, d ima raje prevrantko kot mene. joj..kako je to sploh mogoče
I
N

T
A
K
O

J
E

B
I
L
O

V
E
Č

MESECEV
meseca aprila pa se je zgodilo nekaj neverjetnega!!!
14. julij 2010
daljje
14. julij 2010
Neeeeeeext :3
14. julij 2010
NeXXt
14. julij 2010
napreJ.
14. julij 2010
Kristijan in Tina sta se zelo grdo sprla! In kristjan je po tolažbo prišel praw k meni! Skupaj sva se zabavala in povabila sm ga v kino! Seveda je privolil in sva šla! Zabavala sva se kot že dolgo ne! In to tudi objavila na fb-ju!
K: kristjan
J: jst
T: Tina

K: blo fanj dns v kinu s Larisa Ribič
J: ja sej.. d-best
T: pa kaj a sta vidva spet FAKE par??
J: kaj to tebe briga!!!
K: ja sej..ustav se utikavt v moj lajf
T: pa kaj potem, če se utikavm...saj si še vedno moj in vedno boš
K: grrrrr
Pa kaj se ona neki umešava v najino prijateljstvo??!! Pa saj ga je pustila! Zamislila sm se! Oh neeeee! Kmalu bo konec šole, jst pa še nimam obleke!!!!! Poklicala sm Katjo in skupaj sva šle v shoping kupit obleki! Ful ful sta lepi in midve bova na valeti itQ najlepše! Kmalu izvem, da sta Tina in Kristjan spet par in to me hudo prizadane! Zazvoni telefon…Grega je in me sprašuje, če bi šla kej vn! Jst mu rečem, d z največjim veselem! Odpraviva se v kino! Imava se super! Odpraviva se domov. In ker mojih tastarih še dolgo nebo bo Grega prespal v moji postelji! Od vsega veselja me Grega poljubi in skupaj zaspiva v objemu!! Zjutraj se zbudim in opazim zajtrk na mizi! Bila sm presrečna, saj imam najboljšega tipa na svetu pa še ful ful kjut je! Ko pa pogledam skozi okno vidim žalostnega Kristjana! Zakaj je spet žalosten???
14. julij 2010
to je Gregec:

in to je moja obleka za na valeto:

14. julij 2010
povejte kaka se vam zdi zgodbica?
14. julij 2010
u24459
u24459
supr ql udličnaa
14. julij 2010
u9151
u9151
Odlična je!!Plisss nadaljuj moja Bff!!!
14. julij 2010
next next next...
plis
14. julij 2010
nexteiiiii!! please
14. julij 2010
zakaj kristjan ni vesel, saj ima Tino!!?? ko je Grega odšel sm se upisala na fb! začela sm pogovor s Kristjanom!!!!
(saj že veste oznake za imena)

J: heila
K: živjo
J: zka si tak žalosten?
K: ahhhh.. zato, ker me moja punca ne osrečuje
J: zka pa hodiš z njo?
K: ker mi je všeč in jst njej
J: a nista zaljubljena???
K: jst vanjo nikol nism bil in nikol ne bom!!!!!!
J: ja kdo pa je tista punca, ki bi te osrečila??
K: edina punca, ki me je do zdaj osrečila si le ti
J: jst??
K: ja, ob tebi se ful zabavam!!!!
J: zdaj morm it....bye bye
K: byeči

kaj je s tem tipom? hodi s Tino pa mu ni fanj! ne štekam ga!!!!! zazvoni telefon..Grega je!!! upraša me, če bi šla z njim v eno kočo v gozdu!! seveda privolim!!! zvečer se odpravim v gozd! ko pridem do koče me tam že čaka moj ljubček Grega! stemnilo se je in odšla sva v kočo! mal sva se mečkala in kr naenkrat me je Grega začel slačit, prekinila sm ga in dejal mi je: "če se nočeš dat dol z mano, te bom moral pustiti in spet boš samska!!!!". takoj sm pobrala svoje stvari in odšla!!! po poti sm jokala! in ko sm hotela ustopiti je k meni pritekel Kristjan!! objel me je in me potolažil!! ulegla sva se na posteljo in zaspala sm v njegovem naročju!!!!!! ah, kako je prijeten..pri njemu se počutim varno!!!! zjutraj se zbudim in na mizi vidim zajtrk! ko sm ga pojedla pa je Kristjan moral odditi..še prej pa me je poljubil, ampak le na čelo!!!!
14. julij 2010
naj nadaljujem??
14. julij 2010
u21088
u21088
neeeeee rajs
14. julij 2010
u21088
u21088
mn ni tko všeč
14. julij 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani