Forum
Heej!
To je moja tretja zgodbica, ampak za razliko od ostalih to NI FanFic!!!
Let's start!!!!!!!

∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆∆
Zagrmelo je. Hitro sem odprla oči in švignila k oknu. Obožujem nevihte. Vdihnila sem in počakala nekaj časa. Potem sem izdihnila in odprla oči. Vzela sem škatlico cigaret na mizi in jo hitro odprla. Pograbila sem prvo cigareto, ki mi je prišla pod roke in jo prižgala. Soba se je hitro napolnila z dimom. "Ah...." sem rekla in še enkrat potegnila. Naenkrat je v sobo vdrla moja mama. Očitno me je dim že spet izdal. "Sarah Blair!! Že spet kadiš!!!" je zakričala na vse grlo in mi iz roke izpulila cigareto. Pohodila jo je in odvihrala iz sobe. Zdaj bi mi morala po licu spolzeti solza in potem bi morala odhiteti do mame in se ji opravičiti, ampak ne... To ni pravljica, kjer se vse lepo konča. To je resnična zgodba.........

Šla sem do pisalne mize in vneto začela iskati škarje. "Pa kje ste, ko vas najbolj potrebujem!?!?!?" sem zakričala na ves glas in še naprej iskala. "A tukaj ste!" sem rekla in se vsedla na posteljo. Prijela sem škarje in zarezala v roko. Malce sem zadrhtela, nato pa me je preplavil adrenalin. Naredila sem še kakšnih deset ali 15 rezov, nato pa pospravila škarje. Vlegla sem se na posteljo in gledala v črn zid moje sobe. Premišljevala sem o mojem življenju in skoraj zaspala, ampak zbudilo me je grmenje. Hitro sem odprla oči in poiskala superge. Hitro sem si jih obula in stekla do okna. Počasi in potihoma sem ga odprla, nato pa skočila skozenj. Pristala sem na trdih tleh in roka me je malce zabolela. "Sranje!" sem rekla in stekla vstran. Po nekaj korakih, sem iz žepa potegnila svojo ljubezen (škatlico cigaret). Vzela sem eno cigareto, druge pa pospravila nazaj v žep. Prižgala sem jo in vase potegnila dim. Zaprla sem oči in uživala. Bila sem že vsa premočena od dežja, ampak na cigareto sem še posebej pazila. V daljavi sem že zagledala obris moje najboljše prijateljice Isabelle in pospešila sem tempo. "What's up?" je rekla in me objela. "Hej!" sem rekla in ji vrnila objem. "Si se rezala?" mi je rekla in pokimala sem. "Jaz tudi!" mi je rekla in si zavihala rokav. Lahko sem opazila sledi škarij na njeni roki. Sledi obupa..... Šle sva naprej, do gozda na koncu mesta. Tam se vedno dobiva, ko sva obupani. Nihče ne hodi na ta konec, zato je to za naju popolno. Sedli sva na klop in Isabella je iz žepa potegnila škatlico cigaret. "Boš?" je rekla in mi ponudila škatlico. "Ne hvala! Ravno prej sem jo!" sem ji odgovorila in jo opazovala pri kajenju. Sedeli sva na mokri klopci in molčali.......

Starring:

† Sarah Blair

† Isabella Swan

21. september 2013
next
21. september 2013
HWALA HWALA HWALA STOKRAT TI HWALA!!!!!!!!!
prosm oglašuj
21. september 2013
next
21. september 2013
21. september 2013
u126990
u126990
upam, da boš brala. kaj neznaš brat? piše ne oglašujemo!!!!

http://www.igre123.com/forum/tema/my-story/61845/3

tut ti oglašuješ, tk da...
21. september 2013
heii nexxxxxxxt nova bralka, men je full vedu zgodba, če tut nimaš dost balcev
21. september 2013
u152058
u152058
next
22. september 2013
next
22. september 2013
mogoče ne bom mogla vedno tko hitr nextat, ker treniram jahanje!!!!
24. september 2013
uredu samo da pišeš+next
25. september 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg