Forum
u166013
u166013
tako končala sm.vzela sem torbo in kovčke in šla na vlak.grem namreč v New Yourk.tam bom zdej
živela.tam je tudi moja stara mama,moja sestra ata in mama.namreč se selim.to bom moj nov začetek življenje.pa če prav bom zelo pogrešala mojo stara best frendico hannah.in morem reč de bom pogrešala vse na šoli.tut Tiffany moja sovražnica.okej naj se predstavim:

Sm anna McBlack.na kratko an.tako so ma klicali ali na drug način -piflarka.ja zelo se učim potem že veste zakaj.stara sm 15 let.
Anna McBlack:

To pa je moja sis z svojim fantom

Hanna McBlack in njen fant Justin.stara je pa 12 let.

___________________________________________________________________________________
next?
22. februar 2014
u148477
u148477
neeextt
24. februar 2014
u166013
u166013
Sm anna McBlack.na kratko an.tako so ma klicali ali na drug način -piflarka.ja zelo se učim potem že veste zakaj.stara sm 15 let.
▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇
ko sem spakirala sm se ukrcala na bus.tam sm se usedla k oknu in poslušala musko ter gledale vn.nato sm malo zaspala na noto pa sm se zbudila čisto da drugem kraju.hitro grem vn in pogledan de sm v miamiju((al nevem kako se nepiše).okej še dobro.pogledala sm kda gre prvo letalo.ob 6.00.KAJ!?zdaj je pa šele 8.00 zjutraj.kaj naj delam do takrat.nato sm se malo sprehajala in nato zavila v end fuuuuuuul lep hotel.ne de se hvalim sam imam.
24. februar 2014
u166013
u166013
ne de se hvalim sam imamo fuuuul denarja.šla sem na recepcijo.tam so mi dali klič in odšla v eno sobo.bila je zlo lepa.ko sm spakirala,sm se odločla če bi šla na zajterk kajti še nism nč jedla.vzela sm 2 palačinki z čokolado.nato sm se odločila če grem malo po nakupih.ko sm šla v forever 21 sm se spotaknila ob eno punco."joj sory nism te vidla" je hitela.ko pa sm se je obrnila sm opazila de je hanna." ta mala kaj pa ti počneš tuki.a ne bi mogla bit v New Yourku." sm hitro govorila. "ja ja ja.sam potem pa je mami pa atija skrbela pa sm šla proti los angelu(tam smo živeli) in nato pa sm šla na napačenno letalo in sm tuki prisatala.kaj pa ti?" "ja js sm šla pa k vam sm šla pa na napačn bus.sej sm šla u en hotel tko de imam tam vse.nato mi je hanna še govorila o naši hiši kakšna je,pa de je ful lepa,...itd.nato sva šli še na malico kajti postali sva zelo lačni. "ej hanna oa mama in ostali vejo kje si?" "...am.....hm...... -.- ....ne? " ma dej no.p asej si stara 12.lahko bi koga poklica.!" hitro sm vzela telefon in poklica mamo.amak se mi ni oglasila.nato sva šli v hotel na kosilo. "oj an kako pa bova šli v new youkr. je hanna pri kosilu zamrma. " jur mam let ob 6.00. dan je šel hito kajti sva se oločile de greva v moreje.tam je hanna spozana svojo simpatijo,js sm pa poklica justina in tko me je hanna "nalomila".s plaže sva šle ob 21.00 potem pa sva se umili in odolišili če greva malo zunaj.nato sva hodil,dhodili,in hodili.v hotel sva prišli okl 11.56.nato sva se sam spreoblekli in šle spat.zjutri sva se zbudili ob 4.00.no vsaj js sm se zakrat zbudila.nato sm se spreoblekla in uredlila nato pa mi je uspelo zbuditi hanno.oblekli sva se in leteli do letelišče. ko sva se usedli sm js še 1 rogljičk pojedla kajti mi je zelo "krulio" u želodco.js sm na letalo gleda en film hanna pa tudi.ko sva prispela sva nevem koloko časa iskali našo hišo kajti hanna je zelo pozabljiv in hitro vse pozabi.ko sva našli hišo sm js hotela pozvoniti ampak ma je hanna že prehitela s svojimi besedami: " si nora. a veš koliko je ura.usi še spijo." je govorila.nato pa mi je hanna pokalazala kako drugaše se še pride v hišo.šla sva zadaj ki je naju čakal velik bazen.nwm kaj je blo hanni de je skočila notri in šla ksoz eno cev.nato sm pe js in sva skupi šle skozi tisto velikansko cev.nato pa mi je hana rekla naj zamižim in naj ji stegnem mojo roko.nato se nč ne spominjam sam de sm približno čes 3 minute znašla v njeni sobi. " han! kje pa sm" " to je moja nova soba. najti še pokažem tvojo." nato me je vodila skoti veliko hodnik.ko sm odprla vrata sm mislila de sm v nebesih.bila je božanska.nato pa sm šla v svojo lastno kopalnico in sm vidla de se premika stol.bla sm prestrašena kajti nism vedla kaj je bilo to. pošasi sm se približevala in ...........................
▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇▇
2 next
24. februar 2014
u148477
u148477
neeext :3
24. februar 2014
u166284
u166284
neeeeext<3
25. februar 2014
u160218